Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Zealsun150-19
    Herkese selamlar ,
    Özellikle bu motor hakkında tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var...

Öncelikle sağ sinyalim kırılmadan dolayı değiştirmek ihtiyacı duyduduğumdan ve ban 40 ile 60 YTl arası fiyat çıkartan servisleri/tamircileri özeliikle kınıyorum..Japon yapıştırıcı ve nalburdan aldığım kelepçe ile hallettim(4 YTL)

Neyse eğer hava benim istediğim gibi olursa 22 23 martta motor ile İstanbul Bursa arası yapacağım.....Bu hafta sonu motorun eksiklerini tamamlayacağım almam gereken (Şimdi 2 sayfalık bir liste çıkacaktır eminim ) ...Ama önceliğim beni yolda bırakmayacaklar ve yanıma alabileceklerim ....Örnek ben Yedek Buji aldım yanıma...Bunun dışındakileri ve nereden temin edeceğimi iletirseniz sevinirim....,
    Saygılarımla ,
    Her kim mücadelede ustalaşır ise ,KIZGIN olmayacaktır.Her kim kazanmada ustalaşır ise KORKAK olmayacaktır.Fakat bunu göremeyenler kazanmak için SAVAŞMAYA devam edeceklerdir.:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı muratdiksöz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoru kar süresince yoğun bakıma alınca jantlar dahil(metpar la )parlatınca meraklı bakışlar ve sorular arttı Çin malı olduğunu kaça alındığını söyleyincede

valla abi bende bi parlatmak istiyorum neyle parlatıosun sen

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    criminal kardeşim konuşturmuşsun yine ustalığını sisler güzel durmuş orda bende istiyom
    güzel bi sis farı kutusu bulabilirsem (yani sadece dışı ampulsüz) içine bikaç sıra led dizeyim diyorum.bikaç farklı led buldum far gibi kullanıanileceklerde var ama bizim için sorunlu olur (ısınıyo ve tanesi 5-8 ytl arası). ben 10mm ve 5mm ledlerden aldım boş bi vakitte bağlantısını yaparım artık.

ama önce akü şarj meselesini çözmem lazım 2 hafta oldu el süremedim motoruma
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Alıntı izzmarit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    criminal kardeşim konuşturmuşsun yine ustalığını sisler güzel durmuş orda bende istiyom
    güzel bi sis farı kutusu bulabilirsem (yani sadece dışı ampulsüz) içine bikaç sıra led dizeyim diyorum.bikaç farklı led buldum far gibi kullanıanileceklerde var ama bizim için sorunlu olur (ısınıyo ve tanesi 5-8 ytl arası). ben 10mm ve 5mm ledlerden aldım boş bi vakitte bağlantısını yaparım artık.

kardeş led demişken 7 segment led display konusunda gelişme var mı?
    !!! Hepimize Kazasız Belasız Keyifli Sürüşler !!!

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaparız aynısından sana da baba.Kamyon oldu kamyon
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı muhahha306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş led demişken 7 segment led display konusunda gelişme var mı?
    kardeşim normal led kullanmış olsaydın daha parlak led kullan diyecektim ama led display kullanmışsın onlarda görünürlüğü arttırmak için önüne pleksiglas koyuyolar diye biliyorum
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    kardeşim normal led kullanmış olsaydın daha parlak led kullan diyecektim ama led display kullanmışsın onlarda görünürlüğü arttırmak için önüne pleksiglas koyuyolar diye biliyorum
    teşekkür ederim
    Saygılar sunarım.
    !!! Hepimize Kazasız Belasız Keyifli Sürüşler !!!

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    Criminal özellikle sana soracagim gidon kulakciklarinin kenarlarını az bir sey kestirmemi tavsiye edermisin orantısızlık nedeniyle yine eşit aralıktamı kesilmeli yoksa bir taraf dahamı kalın bırakılmalı

birde kesildikten sonra darbe veya dusme sonucunda daha ince bir kulakcık kırılabilirmi? böyle bir olay yaşayan oldumu

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Alıntı kaos2007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar ,
    Özellikle bu motor hakkında tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var...

Öncelikle sağ sinyalim kırılmadan dolayı değiştirmek ihtiyacı duyduduğumdan ve ban 40 ile 60 YTl arası fiyat çıkartan servisleri/tamircileri özeliikle kınıyorum..Japon yapıştırıcı ve nalburdan aldığım kelepçe ile hallettim(4 YTL)

Neyse eğer hava benim istediğim gibi olursa 22 23 martta motor ile İstanbul Bursa arası yapacağım.....Bu hafta sonu motorun eksiklerini tamamlayacağım almam gereken (Şimdi 2 sayfalık bir liste çıkacaktır eminim ) ...Ama önceliğim beni yolda bırakmayacaklar ve yanıma alabileceklerim ....Örnek ben Yedek Buji aldım yanıma...Bunun dışındakileri ve nereden temin edeceğimi iletirseniz sevinirim....,
    Saygılarımla ,
    Abi yardımcı olmak isterdim ama pek bilmiyorum uzun yol için ne gerekir. Aklıma gelenler : sigorta, buji, debriyaj teli, bi kurbağacık ve tornavida (nolur nolmaz yolda biişi açmanız lazım gelebilir)...

Diğer arkadaşlar alooooooo hadi bi yardım
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Alıntı setr74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Criminal özellikle sana soracagim gidon kulakciklarinin kenarlarını az bir sey kestirmemi tavsiye edermisin orantısızlık nedeniyle yine eşit aralıktamı kesilmeli yoksa bir taraf dahamı kalın bırakılmalı

birde kesildikten sonra darbe veya dusme sonucunda daha ince bir kulakcık kırılabilirmi? böyle bir olay yaşayan oldumu
    Ben gidon kulakciklarinin kenarlarını 3 te 1' ni kestim dönüşler çok iyi oldu. Kestim derken motor tamircisine yaptırdım oda iyi olur dedi ve yaptı sonra siyah boya sürdüm paslanmasın diye...

kaos2007

Uzun yol derken Biz Hakan abiyle (Hakanacan) Edirneye gittik geldik aynı gün km sini hatırlamıyor 500 ün üstünde yaptık yanımıza çok bişey almadık (ama sen al neler gerekliyse) sadece Hakan abinin benzini bitti otobanda ) benzinlik kapalıydı alamadı benim depo dolu girmiştim otobana (kapatmışlar otobandaki benzinliği) benim motordan çektik onun motora aktardık bir sorun yaşamadık.
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    hepinize iyi haftasonları dilerim arkadaşlar
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

Alıntı setr74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

şİMDİ DOSTUM LİMİTÖRÜN KULAKLARI ZATEN DÖKME DEMİRDEN DAHA DOĞRUSU ATIK METAL ÇÖPLÜK YANİ.
    Şöyle sağlam bi asılsan gidonu çevirirken bile sıyrılır.
    Limitörün kulaklardan tabi traşlattırıp açıyı arttırabilirsin ama tavsiyem traşlanan yerlerin üstüne bi kaç pıt kaynak atıp kalınlaştırsınlar.Açı genişeler ama iki tarafı eşit yapmak daha iyi tabi.Sonuçta öneml, olan grenajı ve kabloları kasmadan maksimum tur sağlamak
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...

Motosikleti
    Zealsun150-19
    Alıntı kenya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi yardımcı olmak isterdim ama pek bilmiyorum uzun yol için ne gerekir. Aklıma gelenler : sigorta, buji, debriyaj teli, bi kurbağacık ve tornavida (nolur nolmaz yolda biişi açmanız lazım gelebilir)...

Diğer arkadaşlar alooooooo hadi bi yardım
    Saolasın tesekkurler..yarin dediklerini tedarik edeceğim...Saniyorum lastik ve zincir ile ilgili bir kaç parça şey almam gerekecek.....
    Her kim mücadelede ustalaşır ise ,KIZGIN olmayacaktır.Her kim kazanmada ustalaşır ise KORKAK olmayacaktır.Fakat bunu göremeyenler kazanmak için SAVAŞMAYA devam edeceklerdir.:cat:

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    her zaman zincir için bakla kiliti yanında birden fazla taşımanı tavsiye ederim ne zaman lazım olacağı belli olmuyor
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    mondi 150MC
    selam beyler uzun zamandır yazamıyorum..keyifler yerindedir inşallah bu arada uzun zamandır düşündüğüm arka demir korumasını cıkarma fikrini bugun gercekleştirdim cok hoşuma gitti yeni hali deri çantayı felanda cıkardım daha zarif oldu FAKAT;arka koltuk cok sırıttı bende şu şekil bir koltuk almayı düşünüyorum eski koltugu bu hale getirme imkanımız varmı_?

Motosikleti
    Kymco Agility
    ya bu sele olayını bende yapmak istiyoum. Sıkı duruyor bayağ!!
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Alıntı taner_k adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepinize iyi haftasonları dilerim arkadaşlar
    Hafta sonunu 200km yi aşkın yol yaparak geçirdim keyifliydi

Ayrıca ithalatçı bir firmanın servis sorumlusu arkadaşla limitir'lara bakıp oransızlığının yorumunu sorduğumda bizim gibi sağdan trafiği olan ülkelerde ve hemen hemen hepimizin sağlak olduğu varsayımıyla sağa dönüş hakimiyetimizin daha çok olduğu sola ise kontrol sorununun fazla olacağı gerekçesiyle bilinçli olarak yapıldığını söyledi

Bir de kötü haber: POLEN sahibi intihar etmiş tanrıdan rahmet dilerim,

bu vesileyle Çin'den getirdiği parçaları burada montajlayarak yerli üretim yaptıkları savında olup, bastırarak 300$ vergiyi koydurarak tatlı karlarından olmayan ve bize her koşulda maliyetleri vergileri yansıtarak ucuza yada makul fiyatlarda motosiklet edinmemizi bir şekilde engelleyenleride KINIYORUM.

http://w9.gazetevatan.com/haberdetay...9&Categoryid=7

http://www.turkei.net/news_detail.php?id=35348

Motosikleti
    Zealsun 150-19
    arkadaşlar bu sele olayına bende girişicem..
    hatta ufak çaplı planlar yaptık bile bi arkadaşımla eğer ciddi bişiyler çıkarabilirsek sizleri haberdar ederim. ancak benim düşündüğüm sele böyle kalın değil incecik olacak umarım acıtmaz
    ayrıca bi toplantı yapsak buluşsak gezsek tanışsak..
    ne dersiniz he ?

Motosikleti
    mondi 150MC
    arkadaşlar ben mondial mctnin selesındn takıcam 25 lıra camurlugun ustu boş kalacak oraya plkayı yapmayı dusunuorum camurlugu belkı bıraz kestırrım modifiye işine giriorum yapınca resim atrm

Arkadaşlar cidden şaşkınım.
    Ahmet Özakyüzün intiharından sonra bı firma ilgili hiçbi düşüncem sağlam kalmadı.Tabi ki hiçbirşey insan hayatından değerli değil orası şüphesiz.Allahtan rahmet diliyorum yakınlarına.Mekanı cennet olsun.
    Ancak durum şunu gösteriyor ki patron getirdiği çok sayıda motosikleti gümrükte eklenen tane başı 300 dolar vergileri karşılayamadığı,devlete borçlanıdığı ve motorları gümrükten çekip satıp kara döndüremediği için büyük sıkıntıya girmiş ve canına kıymış :(
    Gerçekten çok talihsiz bi durum.

Hepimize geçmiş olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler