Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    gene hyosung üretiyor kanuni değil sadece kanuni türkiyeye getirdiği için depoda kanuni yazıyor hiç fark yok
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gene hyosung üretiyor kanuni değil sadece kanuni türkiyeye getirdiği için depoda kanuni yazıyor hiç fark yok
    aynen öyle...Kuralkan ve Global arasındaki isim hakkı sorunu nedeni ile TR de STKanuni olarak satılıyor..

Commander_05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R1 (2004) / BMW 316İ (2009)
    Arkadaşlar merhaba. Aranıza yeni katılıyorum... Herkes İstanbul dan sanırım ben batmanda görev yapıyorum. Aşağıdaki ilandaki motoru düşünüyorum.. Bu konuda yorumlarınızı bekliyorum.
    Birde Ankara'dan kimse var mı acaba....

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...48/pasif-ilan/

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı Commander_05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Aranıza yeni katılıyorum... Herkes İstanbul dan sanırım ben batmanda görev yapıyorum. Aşağıdaki ilandaki motoru düşünüyorum.. Bu konuda yorumlarınızı bekliyorum.
    Birde Ankara'dan kimse var mı acaba....

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...48/pasif-ilan/
    Nakit vereceksen git bir bayiye şuna vereceğin paranın üzerine biraz daha ekleyebilirsen ekle ve neye bindiğini bil derim..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün sahibinden'den bi adam mesaj atmış; 1 tane cross ve bi kere kullanılmış koşu bandı versek takas olur mu? Güldürdü beni

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün sahibinden'den bi adam mesaj atmış; 1 tane cross ve bi kere kullanılmış koşu bandı versek takas olur mu? Güldürdü beni
    Hayırdır satıyormusun ?

arkadaşlar merhabalar. siteye yeni üye oldum 1 haftadır takip ediyorum çok güzel bilgiler paylaşılıyor amma ve lakin bi Hyosung Gt250R bi
    honda cbr 125r-250r arasında gidip geliyorum. benim istediğim şey kaslı bir motor ama az yakan bi motor. hyosung gt250r baya bi hoş duruyo ama yakıt tüketimi 100 km de kaçtır bilmiyorum. öte yandan honda cbr 250r 13lt benzinle 350-400km gidiyormuş boy 187 kilo 95 irice birisiyim hangi motor bana göre olur yada başka motor türleri var mıdır? ilginiz için teşekkür ederim.

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı sbakcaci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhabalar. siteye yeni üye oldum 1 haftadır takip ediyorum çok güzel bilgiler paylaşılıyor amma ve lakin bi Hyosung Gt250R bi
    honda cbr 125r-250r arasında gidip geliyorum. benim istediğim şey kaslı bir motor ama az yakan bi motor. hyosung gt250r baya bi hoş duruyo ama yakıt tüketimi 100 km de kaçtır bilmiyorum. öte yandan honda cbr 250r 13lt benzinle 350-400km gidiyormuş boy 187 kilo 95 irice birisiyim hangi motor bana göre olur yada başka motor türleri var mıdır? ilginiz için teşekkür ederim.
    Olmaz cbr falan, ben 1.82 ye 80-85 kg arası gidip geliyorum, cbr oyuncak gibi kalıyo altımda... hele senin hepten...
    Yakıt tüketimini bilmiyorum ama cbf 150 kullanan arkadaşlarım bu değerlerin abartıldığını söylüyo, devirli gezildiği taktirde o söylenen yakıtın yanına yaklaşamazmışız, ama test etmedim bilmiyorum. Yakıt az olsun istiyosan gt 250 rlarda 2011 modellerin enjeksyon sistemi geliştirilmiş, normal enjeksyonlulardan daha da az yaktığı söyleniyo, en azından yaktığını fazla fazla hakedicek. cbr 125 r ve 250 r tek silindir hyo ise cift.

Gt 250 R la racingle geziyorum triplerine girersin, kalıp olarak görenin ağzı acık kalır, hız desen ivmelenme desen var, tek kötü yanı ses o kadar.
    Cbr 250 r da bence hic bi şekilde racingciyim ben diyemessin, motorda kalıp yok, depo ufacık direksyon yukarda bi kere oturuş pozisyonu naked.Son hız ve ivmelenme iyi değil, ses zaten hic yok gibi bişey tek silindir.

Yani senin acından her türlü cbr sorun olacak, ama onunda kendi icinde cok iyi yanları var, viraj kabileti cok iyi, parca kalitesi cok iyi.Motorun fiyatı uygun, dolayısıyla fiyat/performans olarak baktığımızda gayet başarılı.

cbr 125r ile hyosung gt 250 r arasındaki fark böyle. cidden baya fazlaymış. benim bi sorum daha olacak ben fazla hız yapacak bi insan değilim zevk için almak istiyorum bu motoru (aslına bakarsın daha çok Honda VT 750 C Shadow istiyorum ama benzine çok fazla param gidecek ve güzel türkiyemin yolları taştan.. chopper tarzı motor sürülmez diyorlar.) almak istiyorum. yapacağım hız en fazla 60-80 arası bişeydir. bu moturu almam motora çok mu haksızlık olur? ve son bi sorum daha yedek parça vs. bulmak servislerden yararlanmak çileli midir? teşekkür ederim.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırdır satıyormusun ?
    Evet satıyorum gv 250 alacağım heralde eğer ki 8 10bin biriktirip orta halli bi touring alamazsam Uzun yol planları başladı, totomuzun derdine düştük

---------- Post added at 21:28 ---------- Previous post was at 21:25 ----------

buraya da koyalım belki ilgilenen olur yabancıya gitmesin
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5453578/detay/

---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:28 ----------

@sbakcaci; motora haksızlık olmaz ama sıkılırsın be hocam tabi otobanda 100 - 120 gidersin yoksa normal yolda kimse sana niye 80le gidiyosun demez

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet satıyorum gv 250 alacağım heralde eğer ki 8 10bin biriktirip orta halli bi touring alamazsam Uzun yol planları başladı, totomuzun derdine düştük

---------- Post added at 21:28 ---------- Previous post was at 21:25 ----------

buraya da koyalım belki ilgilenen olur yabancıya gitmesin
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5453578/detay/
    Hadi hayırlısı olsun ne diyelim.
    Ya bu motorla bi taraflarının ağrısının derdine düşmeyen bir ben miyim? 400KM tek kontakla gittim hemde 100 120 ile(Tek başıma olsam 150 ile sürekli giderdim ama o zamanda 400den önce benzin kesin biterdi :D)
    Yol bittiğinde sadece acıkmıştım o kadar. Yazın allahtan bir aksilik olmazsa büyük bir avrupa turu yapıcam bu motorla (alt grenajları çıkartırım büyük ihtimalle altı yüksek olsun ki heryerden rahat geçsin diye).
    Bir ara seninle Anadolu yakasında görüşecektik o da yalan oldu. O zamanlar Anadoluda çalışıyordum şimdi artık Avrupadayım havalar da soğuk.
    Bizim gt250Rcıların hepsi tatlı su motorcusu hepsi akbile geçiş yaptı annelerinin dizinin dibinde oturup sobada kestane pişiriyorlar(uff olsa da yesek =/

2011ler için uzun yolda 3500km yolda ölçüm değeri 3.2LT/100KM şehir içinde de 3,8-4LT yakar. Yani 100-110km uzun yolda cbf150 ile aynı benzini yakıyordum.

http://img116.imageshack.us/img116/5766/dsc060704ue.jpg
    http://img116.imageshack.us/img116/9310/dsc060717dl.jpg
    cbr 125r ile hyosung gt 250 r arasındaki fark böyle. cidden baya fazlaymış. benim bi sorum daha olacak ben fazla hız yapacak bi insan değilim zevk için almak istiyorum bu motoru (aslına bakarsın daha çok Honda VT 750 C Shadow istiyorum ama benzine çok fazla param gidecek ve güzel türkiyemin yolları taştan.. chopper tarzı motor sürülmez diyorlar.) almak istiyorum. yapacağım hız en fazla 60-80 arası bişeydir. bu moturu almam motora çok mu haksızlık olur? ve son bi sorum daha yedek parça vs. bulmak servislerden yararlanmak çileli midir? teşekkür ederim.
    Eğer böyle düşünüyorsan R modelinden ziyade Comet de alabilirsin.Tamamen aynı motosiklet sadece yüksek direksiyon,grenajsız motor,düşürsen çizilecek dert edecek grenajların yok. Tek eksik yanı önde tek disk var R modelde 2 disk var. Sürerken motosiklete de haksızlık yaptığını düşünmezsin. Ama sürekli 2. 3. viteste kullanacağını pek sanmıyorum. O ayak pedalı yukarı doğru itecek ;)

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    @bugay Ben 4 yıl önce cin malı bi cross koymuştum ilana, ne teklifler geliyodu ya, akvaryumdan ütüye buzdolabına kadar... Sana gelen teklifin aynısı az önce bana geldi bu da SS

sanada aynı kelimelerimi kullanmış, kopyala yapıştırmı yapıyo napıyo

@sbakcaci o karşılaştırma eski cbr ama, yenisinin kasası daha iri, ama gene hyonun yanında cocuk kalıyo.. motora haksızlık etmiş olmassın, zaten dandik yollarda 1000lik makinede olsa altında yüksek hızlara cıkamassın, yol kaldırdığı kadar bascaksın işte, altında yeterli güc var, otoban gibi yolun kaldırdığı yerlerde basarsın..

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Şimdi sahibinden de ilanlara bakıyordum. Sanırım bizim forumdan göktuğ diye bi eleman vardı o motosikletini satıyor. Bayağı bişeylerle uğraşmış ama satıyor. Asıl merak ettiğim BMC hava filitresini nereden buldu ve karbüratörlü içindi o enjeksiyonluya nasıl oldu?

Motosiklet bi tuhaf olmuş mu bana mı öyle geldi :s Ne bileyim böyle garip bişey var duruşunda beyaz jantlar mı desem neden anlamadım :s
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6004633/detay/

dediğin kadar yakıyorsa ben bu hyosung gt250r a talibim. hem heybetli duruyo oyuncak gibi durmaz yanımda hemde az yakıyo temiz iş eyvallah üstadım. bir de arkadaşlar bi sorum olacak bu egzoslar bazı motorların selesinin altında oluyo bunu ben hyosunga yaptırabilir miyim? yaptırabilirsem tahmini fiyat ne kadar tutar?

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Bu dedigin tamamen ustayla alakali sadece para degil samimiyet ve rica minnet ile ancak yaptira bilirsin. Orjinal harıc

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Beyler,

bu bizim motorlara uygun 15 dişliyi nerden bulabilirim. Cumartesi bir kaç yere sorduk ancak sonuç alamadık, var mı alabileceğimiz yerleri bilen? Bu arada ön 15 arka dişliyi 44 yapacağım bu hafta, arka dişliyi hyosung gt650 de bulunan dişli ile değiştireceğim. kullanım oranının geneli otoyol ve karayolunda gerçekleştirdiğimi düşünecek olursak dur kalkları çok dert etmiyorum..onun dışında ilaç gibi gelir düşünüyorum.
    Two Against the World

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler,

bu bizim motorlara uygun 15 dişliyi nerden bulabilirim. Cumartesi bir kaç yere sorduk ancak sonuç alamadık, var mı alabileceğimiz yerleri bilen? Bu arada ön 15 arka dişliyi 44 yapacağım bu hafta, arka dişliyi hyosung gt650 de bulunan dişli ile değiştireceğim. kullanım oranının geneli otoyol ve karayolunda gerçekleştirdiğimi düşünecek olursak dur kalkları çok dert etmiyorum..onun dışında ilaç gibi gelir düşünüyorum.
    Son hızı arttırmak icin mi ?

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son hızı arttırmak icin mi ?
    düşük devirde ortalamanın üzerinde bir hız ile gidebilmek için. yollarımız da özellikle istanbul da hız sınırlarında gitmek tehlikeli , özellikle otoyol da kamyonların bile 100 110 km/hz ile ilerlerken sizin 90 100 ile gitmeniz zor. daha hızlı gitmeniz de daha çok benzin tüketi mi demek.aylık işe gidip gelirken 2000 geri kalan zamanlar için de ortalama 1500 km yol için de harcadığım benzin parasını siz düşünün.
    Two Against the World

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düşük devirde ortalamanın üzerinde bir hız ile gidebilmek için. yollarımız da özellikle istanbul da hız sınırlarında gitmek tehlikeli , özellikle otoyol da kamyonların bile 100 110 km/hz ile ilerlerken sizin 90 100 ile gitmeniz zor. daha hızlı gitmeniz de daha çok benzin tüketi mi demek.aylık işe gidip gelirken 2000 geri kalan zamanlar için de ortalama 1500 km yol için de harcadığım benzin parasını siz düşünün.
    her ay 3500 km mi ? hepsini naked gt 250 r la yapıyosunuz dimi arabayla falan değil yani ?

valla ben toplam bi yaz boyu o kadar yol yaptım anca, o bile cok geldi benzin parası..

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her ay 3500 km mi ? hepsini naked gt 250 r la yapıyosunuz dimi arabayla falan değil yani ?

valla ben toplam bi yaz boyu o kadar yol yaptım anca, o bile cok geldi benzin parası..
    yok hepsi gt250 ile, araba bana göre değil hele trafikte hiç değil.
    Two Against the World

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler