Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    allah için biri söylesin kafayı yicem gtr250lerin kesicili ve kesicisiz modellerini nasıl ayırt edebiliriz ya hiç mi konu yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozzzy222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Alıntı cem_bloodz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah için biri söylesin kafayı yicem gtr250lerin kesicili ve kesicisiz modellerini nasıl ayırt edebiliriz ya hiç mi konu yok
    :D 2005-2006-2007 kesicisiz diğerleri kesicili karbüratörlü ise kesicisiz ne takmış millet buna arkadaş , bende kesici yok 7500 deviri geçirmiyorum :D bizim hyocular var adamlar 10 bin devirden aşşağı düşürmüyor motoru :D hyo alma gitsin işte ne yorucan kafanı

cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    hacı v twin şart nasıl alma gitsin full kesici yapıyorum yoğun trafikte korkuyorum o yüzden

2008 ve sonrasında kesici mevcut

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Çok aramış gibi bir tavır takınmışsın ama bu bölümde her üç sayfanın biri bu bilgiyi içeriyor.
    eup bunu beğendi.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Merhabalar. Konuya renk gelsin biraz. Bugün tam 520km yol yaptım. Detaylarla ilgili olarak gezi raporunu hazırlayınca paylaşacağım. Hyosung yorar, yarı yolda şişer, buji ıslatır diyenlere gelsin. Yolun 460'kmsinde 2 uzun yemek molası var. Onun haricinde 1-2 dakikalık fotoğraf molaları verdim. Şuan evdeyim, bileklerde hafif bir ağrı var fakat ağrı denmez yani buna. Çok rahat şekilde gittim-geldim. Ortalama yakıt km'de 18-19 kuruş civarı.

Tadımlık birkaç foto.

wolrath, Private_User, Zafer_16 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Private_User - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    Resimler çok güzel gerçekten yollar bomboş ve heryer yem yeşil harika.
    bu arada hyosungla niye gittin, pegasusla gitseydin şimdiye denizdeydin
    esc ve tinerci bunu beğendiler.

Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Konuya renk gelsin biraz. Bugün tam 520km yol yaptım. Detaylarla ilgili olarak gezi raporunu hazırlayınca paylaşacağım. Hyosung yorar, yarı yolda şişer, buji ıslatır diyenlere gelsin. Yolun 460'kmsinde 2 uzun yemek molası var. Onun haricinde 1-2 dakikalık fotoğraf molaları verdim. Şuan evdeyim, bileklerde hafif bir ağrı var fakat ağrı denmez yani buna. Çok rahat şekilde gittim-geldim. Ortalama yakıt km'de 18-19 kuruş civarı.

Tadımlık birkaç foto.

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...22906205_n.jpg

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...56260102_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...84860725_n.jpg
    Hocam tebrik ediyorum. Bu arada son resme koptum

Motosikleti
    Alıntı Private_User adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimler çok güzel gerçekten yollar bomboş ve heryer yem yeşil harika.
    bu arada hyosungla niye gittin, pegasusla gitseydin şimdiye denizdeydin

Gittiğim güzergahın yolları 10 numara. Özellikle balıkesir-edremit arası süper olmuş. Tam balıkesir çıkışında gizlenmiş radara 120km ile yakalandım fakat çevirmesi yoktu

Alıntı eup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam tebrik ediyorum. Bu arada son resme koptum
    Sırf o resmi çekmek için mola verdim. Güzel reklam yapmış adamlar :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:12 ----------

Gezi raporunu paylaştım.

Hyosung Gt250R ile 520 KM - Çan, Bandırma, Susurluk, Balıkesir, Edremit, Çanakkale

http://www.motosiklet.net/forum/etki...canakkale.html

Yukarıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

ozzzy222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    hacı v twin şart nasıl alma gitsin full kesici yapıyorum yoğun trafikte korkuyorum o yüzden
    10-11 bin dervirde zorlarsan sıfır motorun :D 10 bin km yi görmez :D

Motosikleti
    Hyosung GT250R

Tadımlık birkaç foto.

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...22906205_n.jpg

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...56260102_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...84860725_n.jpg
    Darısı benim başıma.
    Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlara çok güzel cevap olmuş. Geçtüğmüz yaz ben de (Ankara-Bursa-Kütahya-Uşak-Denizli-Antalya-Akşehir-Konya-Gaziantep rotasıyla) tam 2000 kilemetre yaptım. Ondan önce de Antalya-Gaziantep(1000 km) Gaziantep-Ankara(900 km) asfaltlarını eskitmiştim. Motor bir kez olsun gimem demedi.
    enxdesign ve Private_User bunu beğendiler.

kolay gelsin arkadaşlar. bende 2011 model GT 250R ın km okuyucusu bozuldu.
    serviste 186 tl diyorlar ve şuanda turkıyede yokmuş, ben bu parcayı yurt dışından hangi siteden bulup getirtebilirim acaba?

Motosikleti
    Alıntı sercan_f16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kolay gelsin arkadaşlar. bende 2011 model GT 250R ın km okuyucusu bozuldu.
    serviste 186 tl diyorlar ve şuanda turkıyede yokmuş, ben bu parcayı yurt dışından hangi siteden bulup getirtebilirim acaba?
    Aynı şey bende de henüz 2500 kmde iken bozulmuştu. Garantiden değişti.
    Sonuçta bu parçayı isteseniz bozamazsınız. Servise falan başvurun, ana üreticiye telefon, mail falan atın. Bana kalırsa bu parçada hatalı üretim mevcut. Bir ihtimal bunu kabul edip değiştirirler.

Genelde millet http://www.hyosungsource.com/ buradan sipariş veriyor.

Ebay'den baktım. 56 dolar fiyatı var.
    http://www.ebay.com/itm/Hyosung-Spee...1eca91&vxp=mtr

Tam adı KM Tahrik Mekanizması, Hyosung Speedometer Sensor gt250r olarak geçiyor.

Motosikleti
    Hyosung Gt250R 2014
    Arkadaşlar merhaba
    Uzun uğraşlardan sonra katalog rengi 2014 model bir gt250r aldım ve heyecanla elime ulaşmasını bekliyorum. Bodrumda yaşıyorum. Daha önce hiç motorum olmadı arkadaşlarımın motorlarını kullandım sadece, oldum olası bu motora bir hayranlığım vardı. Sonunda maddi açıdan zamansız bir dönemde'de olsam hayallerimi gerçekleştirmek adına gözümü kararttım...
    Ortalama bir haftadır forumlara göz atıyorum motor hakkında çok güzel övgülerde var çok kötüleyen yazılarda. Ama kim ne derse desin motor sınıfında görsel bakımdan en başarılı olanı.. Kullanan arkadaşlarda malzeme kalitesinin fena olmadığı konusunda hemfikir.. Benim bir kaç sorum olacak tabiki farklı bilgiler topladım başka forumları okuyarak ama bura dada merak duyduğum bazı sorulara cevap bulabileceğimi düşünüyorum.
    2014 Model Hyosung ların bir takım yenilikleri var bunlar neler ? Motor kullanımı konusunda deneyim sahibi değilim özellikle dikkat etmem gereken konular hangileridir ? Teşekkür ederim...

Alıntı ADV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba
    Uzun uğraşlardan sonra katalog rengi 2014 model bir gt250r aldım ve heyecanla elime ulaşmasını bekliyorum. Bodrumda yaşıyorum. Daha önce hiç motorum olmadı arkadaşlarımın motorlarını kullandım sadece, oldum olası bu motora bir hayranlığım vardı. Sonunda maddi açıdan zamansız bir dönemde'de olsam hayallerimi gerçekleştirmek adına gözümü kararttım...
    Ortalama bir haftadır forumlara göz atıyorum motor hakkında çok güzel övgülerde var çok kötüleyen yazılarda. Ama kim ne derse desin motor sınıfında görsel bakımdan en başarılı olanı.. Kullanan arkadaşlarda malzeme kalitesinin fena olmadığı konusunda hemfikir.. Benim bir kaç sorum olacak tabiki farklı bilgiler topladım başka forumları okuyarak ama bura dada merak duyduğum bazı sorulara cevap bulabileceğimi düşünüyorum.
    2014 Model Hyosung ların bir takım yenilikleri var bunlar neler ? Motor kullanımı konusunda deneyim sahibi değilim özellikle dikkat etmem gereken konular hangileridir ? Teşekkür ederim...
    hayırlı uğurlu olsun. yeni model motorda ki yenilikleri bilmiyorum fakat motorda yeni ise ehliyetini al kask mont eldiven vs. gibi korumaları alırken uyduruk alma. sonuçta ölmemek için para harcadığını unutma.

arkadaşların varsa zaten onlar seni eğitir

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Aynı şey bende de henüz 2500 kmde iken bozulmuştu. Garantiden değişti.
    Sonuçta bu parçayı isteseniz bozamazsınız. Servise falan başvurun, ana üreticiye telefon, mail falan atın. Bana kalırsa bu parçada hatalı üretim mevcut. Bir ihtimal bunu kabul edip değiştirirler.

Genelde millet http://www.hyosungsource.com/ buradan sipariş veriyor.

Ebay'den baktım. 56 dolar fiyatı var.
    http://www.ebay.com/itm/Hyosung-Spee...1eca91&vxp=mtr

Tam adı KM Tahrik Mekanizması, Hyosung Speedometer Sensor gt250r olarak geçiyor.
    Ön lastik sökülüp takılırken acemi ustalar bu parçayı illaki bozuyorlar. Özellikle lastikçilere dikkat edin. Daha önce başıma geldi ordan biliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:51 ----------

Arkadaşlar merhaba
    Çok bir farklılık yok. Motor aksamı enjeksiyonlu modellerle aynı. Beyin yine değiştimi bilmiyorum. Genelde görsel şeyler değişmiş. Lastikler egsoz vs. Rodajına dikkat et tabi bir de kendine. Aramiza hoş heldin.
    ADV bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung Gt250R 2014
    Tesekkur ederim rodaj konusunda önerileriniz nedir mesela hangi devirlerde kullanayım ilk 1000 km v.s ?

Private_User - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    yeni motorun hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim buarada 2013 ile 2014 arasında sadece egzoz görüntü farkı var diye biliyorum.
    ADV bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung Gt250R 2014
    Lastikleri değiştirmek gerekiyormu arkadaşlar ?

Motosikleti
    Lastikleri değiştirmek gerekiyormu arkadaşlar ?
    Islak zeminde lastikler kayabiliyor. (biraz daha dikkatli olmak lazım)
    Benimkinde Shinkolar takılı. Islak zeminde de kullandım, kuru zeminde de. Ciddi bir kayma tehlikesi yaşamadım. İş sanıyorum motoru kullanmakta bitiyor. Şahsen sıfır motorun üstüne birde 700-800 lira verip yeni lastik almak çok mantıklı gelmiyor bana.
    ADV bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler