Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    dostum hiç olmamış kusura bakma orjinal egsozu daha iyi hem motorun ömrü açısından hem görüntü açısından hemde yakıt açısından
    monur00006 bunu beğendi.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    o araba egsozlu motoru üstüne para verseler binmem...
    o nedir arkadaş yav...hyosungtan utandım...

ustavolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R'ı vardı
    Arkadaşlar bugün çok büyük bir kazadan kıl payı kurtuldum gerçekten şanslıydım herhalde. Arkadaşla görüşmek için karşıya kurtköy sabiha gökçen taraflarına gitmiştim. Bölünmüş yol vardı, 2'şer şeritlik karşıdan gelen araba nasıl becerdiyse ben bile son anda gördüm geldiğini, dümdüz yolda ortadaki aydınlatma direğine geldi çarptı tam önümde ben de 80 90 la gidiyordum dondum bir an baktım direk yıkılıyor ama allahtan tam biz geçtik arkamıza yıkıldı. yani belki birkaç saniye daha geç kalsam tam üstümüze yada önümüze düşecekti. tamamen şans eseri kurtuldum.
    -unnamed- bunu beğendi.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    geçmiş olsun...
    sadaka vermenizi öneririm...

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun...
    sadaka vermenizi öneririm...
    Öneriye kesinlikle katılıyorum.
    İlk hyomda vermemiştim, bi ölmediğim kalmıştı o motorda resmen.
    -unnamed- bunu beğendi.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    renkler ve zevkler tartışılmaz o yüzden egzostun motor üzerinde ki duruşu için yorum yapmıcam.ancak böyle koca ağızlı (1000 cc motorlar da bile böyle birşey yok) egzostun motora verdiği zarar gerçekten ciddi boyutta olucaktır.. ona göre ya bu şekilde kullanmaya devam edin ya orjinal egzostu ya da hyosung gt250r uyumlu (two brothers, Ixıl, Akrapoviç) egzost kullanın.. benim ki sadece öneri ama ilerleyen zaman da motorum arıza yaptı usta 1000 1500 tl para istiyor gibi canınızı sıkıcak sorunlar yaşamayın.
    monur00006 ve zenon bunu beğendiler.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninjanın 4 beygirlik üstünlüğüne rağmen hyonun performansı bence takdire şayan
    hyosung cc ne göre çok iyi performanslı bi alet ama ninja sıralı silindirli oluşundan dolayı yüksek devirlerde cok canlı zaten 12bin devirde bile redlineye girmiyen bi alet ten söz ediyoruz normal şartlarda ninja nın geçilmesi imkansız ama ben yinede hyosung seviyroum v twin motorumu seviyroum celal (undocop) ile chonix arasındada bi 30kilo vardır die tahmin de ediyorum :D:D:
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    ninjanın tek sevmediğim tarafı magirus tan taklit göstergeleri...
    ogi bunu beğendi.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung cc ne göre çok iyi performanslı bi alet ama ninja sıralı silindirli oluşundan dolayı yüksek devirlerde cok canlı zaten 12bin devirde bile redlineye girmiyen bi alet ten söz ediyoruz normal şartlarda ninja nın geçilmesi imkansız ama ben yinede hyosung seviyroum v twin motorumu seviyroum celal (undocop) ile chonix arasındada bi 30kilo vardır die tahmin de ediyorum :D:D:
    benim arkadaşımda da var ninja 250 ama ben pek beğenmiyorum cılız olduğundan dolayı sırf kawasaki diye de almam yanii ayrıca v motor hayranıyım ben de...

monur00006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Honda CBR250R
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı
    dostum hiç olmamış kusura bakma orjinal egsozu daha iyi hem motorun ömrü açısından hem görüntü açısından hemde yakıt açısından
    haklısın hocam. anlattığım gibi zaman olmadığından dolayı öylesine yapılmış bi şeydi. Bu hafta kendi egsozuma kavuşacağım.

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı
    o araba egsozlu motoru üstüne para verseler binmem...
    o nedir arkadaş yav...hyosungtan utandım...
    bi olmamış lafı yeterliydi hocam. gereksiz yere böyle ifadelerin bir mantığı olmadığını düşünüyorum

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı monur00006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın hocam. anlattığım gibi zaman olmadığından dolayı öylesine yapılmış bi şeydi. Bu hafta kendi egsozuma kavuşacağım.

bi olmamış lafı yeterliydi hocam. gereksiz yere böyle ifadelerin bir mantığı olmadığını düşünüyorum
    eyvallah üstat..
    maksat kalp kırmak değildi...
    hakkını helal et...
    buraya gelip bu tür işlem yapıp daha sonra motor arızalanınca motoru kötüleyen dolu adam var...
    onlara binaen yazılan birşeydi...
    aktif kullanıcısı iseniz zaten o egsozun motora ne gibi zararlar vereceğini bilirsiniz...
    kazasız belasız...
    monur00006 bunu beğendi.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    uleynnnnnnnnnnn kemik onlar kemik abi motor 160'ı geçmiyor ya da ben daha uygun devirleri tutturamıyorum. çalışmalar sürecek

bu arada unutmadan motorun bedeli ortalama (8000) göstererek ve ortlama 200 TL'ye yanmaya ve çalınmaya karşı sigortalamak isteyenler iletişime geçsin..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı monur00006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de eksozumu değiştirdim
    tam benlik bir egzozmuş. beğendim. Ancak soba borusu kısmını değil. Plastik aksam yeri hoşuma gitti.
    En azından dalgınlıkla ayakkabımın tabanını egzoza yapıştırmam. bunun bir videosu var mı sesi duyalım.

Alıntı ustavolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün çok büyük bir kazadan kıl payı kurtuldum gerçekten şanslıydım herhalde. Arkadaşla görüşmek için karşıya kurtköy sabiha gökçen taraflarına gitmiştim. Bölünmüş yol vardı, 2'şer şeritlik karşıdan gelen araba nasıl becerdiyse ben bile son anda gördüm geldiğini, dümdüz yolda ortadaki aydınlatma direğine geldi çarptı tam önümde ben de 80 90 la gidiyordum dondum bir an baktım direk yıkılıyor ama allahtan tam biz geçtik arkamıza yıkıldı. yani belki birkaç saniye daha geç kalsam tam üstümüze yada önümüze düşecekti. tamamen şans eseri kurtuldum.
    Geçmiş olsun kardeşim. Verilecek sadakan varmış..
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Ustavolkan, Geçmiş olsun tesadüfe bak gerçekten ilginç Önümüzdeki haftasonu bi aksilik çıkmazsa benim de şöyle bi yol planım var. Konya ya giderken Nevşehirin güzelliklerini de görmek istiyorum

---------- Post added at 10:14 ---------- Previous post was at 10:12 ----------

Nevşehiri bilen var mıdır aramızda gezilcek yerler filan Ben Ürgüp le Derinkuyu yu gezmeyi düşünüyorum Oralar güzel diye duydum
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Aramızda kilo farkı var doğru ama Chronix'in cometi ile de zaman zaman yolda takıldığımız oluyor. Comet 65bin gibi çok yüksek bi km de olmasına rağmen benimle kafa kafaya gidebiliyor hatta beni geçebiliyor(pilotaj farkı).

Ya arkadaş bi kerede birisi nickimi doğru yazsın şurda herkes bi şeyler sallıyor :D
    Chronix ve gugukk bunu beğendiler.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bugün arkadaşlarla ufak bir gezi yaptık. Bakalım Şoparların arasında Pardon Şapırların arasında beni bulabilecek misiniz ?

2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

monur00006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Honda CBR250R
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam benlik bir egzozmuş. beğendim. Ancak soba borusu kısmını değil. Plastik aksam yeri hoşuma gitti.
    En azından dalgınlıkla ayakkabımın tabanını egzoza yapıştırmam. bunun bir videosu var mı sesi duyalım.
    şöyle bi şey var bahsettiğim şırıltı sesi videoda da duyulmakta :
    video halini ekleyemedim ya
    http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-ash...59d58c5d8e30ef

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    İyi toplamışınız hocam bu kadar çapırı
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elcik ve manetleri hallettim..
    vidalar geldi, duble cam almak istiyorum birde..
    ped'ler kargoda..
    bakalım...
    http://c1205.hizliresim.com/x/3/58jm2.jpg
    stickerlar gelmedimi bir foto görelim artık
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    ST kanuni GT250R
    selam arkadaşlar, 1 ay önce aldığım 2010 model ST kanuni GT250R motorumu ihtiyaçlarımdan dolayı satıyorum.13bin küsur kilometrede sorunsuzdur.400 km önce bakıma girmiştir,yağ,yağ filtresi ,bujiler,arka balata ve zinciri değişmiştir.Sıfır continental lastik takılmıştır(600 tl) .bütün bakımları alsancakta barış tok tarafından yapılmıştır.ilgilenenler için.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler