Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    facebook kullanıyorsanız;
    sticker tankped diye aratın orada göreceksiniz....
    abi bu arada içerenköyde oturuyprsunuz, bir türlü görüşemedik...
    sürekli süreyya plajında duruyoruz biz...
    bi akşam gelin çayımızı için...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    teşekkürler dostum inş. işlerden fırsat bulursam gelicem taşınırız çok yakınmışız. Bu arada facede tankpad e üyeyin ama orada 1-2 model var sen resim filanmı verdin şöyle olsun diye
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    evet abi benim motor gri...
    mavi renk düzeni kurdum ona göre siparişi verdim...
    depo yanı,direksiyon, depo kapağı, dizlikler ve tanped...

Motosikleti
    seninki gelsin bakalım güzelse bende siparişi veririm hemen. bende beyaz motoruma mavi çalışması yapıcam bakalım manet ve elcikler biraz tuzlu geldi gibi

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    elcik ve manetleri hallettim..
    vidalar geldi, duble cam almak istiyorum birde..
    ped'ler kargoda..
    bakalım...
    gugukk bunu beğendi.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim de ön balatalar bitti bazı çin malı scooterlerin balatası uyuyormuş acaba sağlıklı olurmu bir de frenajı etkiler mi?
    tutmuyor hocam tutmuyor 10 tl ona vereceğine 25 tl orjinaline ver. ne kendini ne motoru riske atma.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    bak bu güzelmiş hemen siparişi vereyim

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak bu güzelmiş hemen siparişi vereyim
    aynısı yapma abi...
    başka bişey buluver lütfen(:

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynısı yapma abi...
    başka bişey buluver lütfen(:
    yap yap aynısını yap bir kaç arkadaşa söledim onlarda bundan yapcak ebubekir hehehehehe:D
    -unnamed- bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    napalım artık...
    takım halinde takılırı, stickercı abidende komisyon isteriz(:

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    iyi gunler ufak bir soeum var cin mali olan cross motorumu supermotoya cevirdim simdide onde cift disk celik jant takmayi dusunuyorum o gt 250 r janti buldum motor kitledigi icin satiyormus komple frenler diskler alicam hepsini ancak jant genisligi kac cm bilen varmi arka masaya sigarmi ondan soruyorum arkadasa sordum motor yanimda degil olcemiyorum almaya geldiginde olceriz kalinsa almazsin dedi ama bosu bosuna gidip gelmek istemiyorum bana biraz uzak cunku eger olcebilicek biri varsa rica ediyorum on ve arka jantin lastiksiz olarak genisligi kac cm soyleyebilirmisiniz
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

culcu07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250r
    ****Beyler zincirimí değiştırmem gerekıyor. Zıncır fıyatları ne alemde ? Bıde hangı markalar ıyı ? ****

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı culcu07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ****Beyler zincirimí değiştırmem gerekıyor. Zıncır fıyatları ne alemde ? Bıde hangı markalar ıyı ? ****
    DID in x-ring ini oneririm birde zincir değişiyorsan dişili takımınıda değiştir toplamda pahalı gibi gelebilri ama duzgun bakımda diger zincirlerden 3 kat daha uzun gider. Fiyat bilmiyorum ama yedek parca için bir site onerilmişti.

Buda bir secenek.
    http://merkezyedekparca.com/detay.as...20Disli%20Seti
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam beyler yeni haberlerim var
    İşte Hyosung Motors America sitesinden bir alıntı

Spring is in the Air!
    Temperatures have been warming up for a while. Gas prices aren't stopping their rise... this has made for a nice beginning of the year. The 250R's are flying out of our warehouses and this month we will be receiving some new colors/graphics. Most notably, is the new red and white color combination, which we think will be a hot color this year. If you'd like to pre-order this new color, just let us know and we will reserve it for you and ship it as soon as we receive them. Good news for California also - we have received final approval for our California spec units. We expect 2012 units to begin arriving this month, also in the new colors and graphics. Please also note that the Spring season pricing and promotions are available online when you login as a dealer.

Bahar Geldi!
    Havaların ısınmasıyla birlikte benzin fiyatları yükselişi tüm dünyada devam etmekte.Hyosung bu yıl güzel bir başlangıç yaptı.Yeni 250R bazı yenilikleri ve yeni grafikleri,renkleriyle birlikte bu ay geliyor.Eğer yeni renkten ön sipariş yapmak isterseniz,sadece bize bildirmeniz yeterli.Ayrıca Kaliforniya içinde güzel haberlerimiz var.Yeni renkler ve grafikler için 2012 adet siparişin onayını aldık.Satıcı olarak giriş yaptığınızdada bahar fiyatlarını ve promosyonlarıda görebilirsiniz.

Bu demek oluyorki yeni renk kırmızı beyaz ilk defa Amerika ile aynı tarihte Türkiyeye giriş yapmış olacak Hatta onlardan önce alıp resimleri nette paylaşıcam :D :D
    eod ve Selfish bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün yandaki kanuni yazısını tırank yardımı ve 5 kuruş yardımı ile çıkarttım rahatladım her gören kanunimi ıyy deyip kaçıyor anlatamıyorumki gerçekleri depo yanına birşeyler ayarlıyacağız artık
    Depo yazısının üstüne Monster etiketini çaktım. Gelen giden abi kawasaki mi ? Honda mı ? diyip duruyor. 600 lük mü diyenlere 900 diyorum

Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tolga can bizim motorlarımızın seleleri farklı senin motoru kullansam benimde totom ağrımaz kocaman selesi var yenilerinde daha küçük bir sele mevcut gokocan92 nin dediği sticerlar 10-15 sayfa geride benim motorda görünen cinsten sticerlar yada direk paylaşıyım
    Hımm anladım ok. O seleler tam benlikmiş. Küçük totolar için e.bay'den güzel sticker.lar beğendim. yakında çakarım bi kaç tane

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elcik ve manetleri hallettim..
    vidalar geldi, duble cam almak istiyorum birde..
    ped'ler kargoda..
    bakalım...
    http://c1205.hizliresim.com/x/3/58jm2.jpg
    Bunların yeşili var mıdır ? ortadaki üç taneden alabilirim.
    -unnamed- bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    FZ6
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu demek oluyorki yeni renk kırmızı beyaz ilk defa Amerika ile aynı tarihte Türkiyeye giriş yapmış olacak

'' Hatta onlardan önce alıp resimleri nette paylaşıcam :D :D ''
    :DDDDDDDD güldürdün beni

ustavolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R'ı vardı
    zaten mayıs ayında kırmızı beyaz geliyor tüekiyeye çakırca motor söylemişti 10 mayıs mı 12 mayıs mı ne öyle bir tarih söylemişti.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler yeni haberlerim var
    İşte Hyosung Motors America sitesinden bir alıntı
    http://gallery.mailchimp.com/7b32b96...R_Header_2.jpg
    Spring is in the Air!
    Temperatures have been warming up for a while. Gas prices aren't stopping their rise... this has made for a nice beginning of the year. The 250R's are flying out of our warehouses and this month we will be receiving some new colors/graphics. Most notably, is the new red and white color combination, which we think will be a hot color this year. If you'd like to pre-order this new color, just let us know and we will reserve it for you and ship it as soon as we receive them. Good news for California also - we have received final approval for our California spec units. We expect 2012 units to begin arriving this month, also in the new colors and graphics. Please also note that the Spring season pricing and promotions are available online when you login as a dealer.

Bahar Geldi!
    Havaların ısınmasıyla birlikte benzin fiyatları yükselişi tüm dünyada devam etmekte.Hyosung bu yıl güzel bir başlangıç yaptı.Yeni 250R bazı yenilikleri ve yeni grafikleri,renkleriyle birlikte bu ay geliyor.Eğer yeni renkten ön sipariş yapmak isterseniz,sadece bize bildirmeniz yeterli.Ayrıca Kaliforniya içinde güzel haberlerimiz var.Yeni renkler ve grafikler için 2012 adet siparişin onayını aldık.Satıcı olarak giriş yaptığınızdada bahar fiyatlarını ve promosyonlarıda görebilirsiniz.

Bu demek oluyorki yeni renk kırmızı beyaz ilk defa Amerika ile aynı tarihte Türkiyeye giriş yapmış olacak Hatta onlardan önce alıp resimleri nette paylaşıcam :D :D
    Bu renk gelirse kesinlikle alırım.

Herkese selam,

Aranıza katılmak istedim. Direksiyon pad nerden bulabiliriz?

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    @Tolgacan;
    abi orjinali zaten yeşil...
    ben mavisini istedim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler