Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Hayırlı olsun güle güle kullanın,çok güzel bir seçim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Alıntı dedektif5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar;
    Bugün ben de fuardan GT250R alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Daha doğrusu kaporayı verdik ama henüz motoru alamadık, bu hafta içerisinde alabilecekmişiz. Aslında bi arkadaşımla cbr 250 alma niyetindeydik, hatta bende hafiften bir honda fanatikliği de vardır ama dün fuarda st kanuni standına uğradık ve gt'nin üstüne bindim acayip hoşuma gitti. Eve geldim gözümün önünden gitmedi namussuz. Bugün tekrar gittim fuara hem kendim için hem de arkadaş için beyaz renkten siparişi verdim
    Fuardan bugün çektiğim fotolara bakmak isterseniz daha sıcak sıcak http://www.facebook.com/media/set/?s...1&l=b4ca52971a
    En kısa sürede gezilerde organizasyonlarda görüşmek dileğiyle
    dedektfi kardeş mrb bende aynen alıyorum bitane yarın benim motoru satarsam gelen adama hemen gidip almayı düşünüyorum...ne renk aldın?

dedektif5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullanın,çok güzel bir seçim...
    çok teşekkür ederim...

---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:37 ----------

Alıntı ozgurkayihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dedektfi kardeş mrb bende aynen alıyorum bitane yarın benim motoru satarsam gelen adama hemen gidip almayı düşünüyorum...ne renk aldın?
    beyaz aldım gerçekten çok şık duruyor beyaz renk inş sen de istediğin fiyata motorunu satıp alırsın bitane..

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    ben beyaz siyah 2 renk düşünüyorum,umarım herşey yolunda gider de alırım...

eğer beyaz bulamasaydım ben de o renkten alıcaktım, o da çok güzel duruyo..

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    selam yıkamadan olacagını sanmam.bende tazyikli suyla yıkıyorum ve saatlerce sagnak yagışda yol yaptım çalışmam demedi.kışın yatan motorlarda genelde hep böyle ufak tefek aksilikler olur .bozma sen moralini.birde motoru vurdurarak çalıştırma çok mecbur degilsen.arkadaşın dogru söylemiş.sadece marşa basman yeterli gaz vermene gerek yok otomatik jigle var zaten.motoru nerde saklıyorsun? aşırı soguklara maruz kaldıysa yapar böyle.uzun süre binmeyeceksen aküyü söküp eve alsan iyi olurdu.devrin 5-6bine cıkıp 1500 devire düşmesi gayet normal.İstanbulda da -1 falandı geçenlerde ısı benimkide öyleydi ilk çalıştırdıgımda gaz kolu takıldı sandım.sanki biri gaz veriyormuş gibi 5-6 binlerdeydi devir 1-2 dakikada ısınıp 1500 devire indi.tabi bunu ilk çalıştırmada yapmasından bahsediyoruz.sen akünün degerlerini bir ölçtür konjektör şarj ediyormu diye.birde aküyü birdefa tam şarj ettir.çok olmadı bujileri bir çıkartıp temizleyin. aklımada başka bişi gelmedi şimdi.ama sen bak biraz yol yap motor yavaş yavaş kendine gelecek eminim.

hayırlı olsun dedektif kardeşim.güle güle kullan.mantıklı bir seçim yapmışşsın asla pişman olmayacaksın. profilide yeniden düzenlemeyi unutmayalım.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz galiba kendini tek japon motor kullanan kişi sanıyosunuz vede bu tartışmayı boşuna açtınız hala farkında değilsiniz istersem gt250r ile cbr1000rr ın tipini kıyaslarım tipini ama arkadaşın bride kıyaslamış tipini yok siz japon kullanmamısınız kulansanız hyonun yüzüne bakmazsınız falan bakmayız doru evet te konunun onla bi alakası yok siz boşu boşuna hala bu konuyu uzatıyosunuz
    sen benim son yazdıklarımdan neden rahatsız oldun ben arkadaşa nerden biliyorsun dedim.diğer konuları konuştuk tartıştık sen halen laf sokmanın derdindeysen onu bilelim bende sana laf sokmasını bilirim.sende herhalde dünyadaki tek hyo kullanıcısısın ben sana dediğim gibi sen daha bu motoru almamışken ben sıfırına biniyordum azıcık dinle bazı şeyleride kulağının bir yerine küpe et...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:29 ----------

Alıntı Mondi_Zc150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence senin bu yaklaşımın tuhaf. ben ne performanstan bahsettim nede marka kalitesinden. sadece dış görüntüsündeki farkları ve boyutundan konuya değindim. Zaten dikkatimi hep bu nokta çeker. senelerdir formu okurum üye olmaya yeni karar verdim. bir iki gözlemimizi ve bilgimizi aktaralım diye. gördüğüm konulada o kadar alakasız yazışmalar varki. örnek veriyorum adam xxx motor nasıl diye sormuş altına çok bilmiş arkadaşlar başlığı açanın seceresini sormaya başlamışlar. nasıl bir yaklaşım nasıl bir tepeden bakmadır anlamış değilim. benim için şu an dünyanın en güzel motoru hyodur . Neden ? Ekonomi durumuma göre en uygun motor. Görüntü olarak beni tatmin edebilecek bir motor. Hız konusundada şu an için sıkıntı yok. Ben birinci araç olarak kullanacağım. hafta sonu çıkarayım bir iyi tur atayım diye değil. Neyse şayet olurda motoru alıp kullanmaya başlarsam izlenimlerimi sizlere aktarırım . kompleksli kibirlenmiş bir kişilikten uzak olarak hayırlı günler.
    ben sadece şunu söylemek istedim işte bizleri aldatan motorun cüssesi ve tipidir.şu anda kanunin parça fiyatları bir 600cc parça fiyatlarına nerdeyse geldi.ayrıca bu motorun servis açısından seni çok mutlu edeceğini düşünmüyorum.bak dediğin şu doğru ekonomime göre en uygun motor diyorsun bu doğru senin için en idealini bunu görüyorsan gerisi hayırlı olsun demektir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @white34 olayı uzatmaya gerek yok zevkler ve renkler tartışılır burada arkadaşın bahsettiği gt250r nin diğer yüksek hacimli motorlardan daha kalıplı olduğudur buda bana göre doğrudur bu benim görüşüm ve saygı duyulması gerekir yoksa motor hacmi olsun hızı olsun kimse 600 lükten daha iyi demiyorki diyemezde zaten bende gt250r 2006 model vardı sattım araya evlilik filan girdi durumumu düzelttim ve tekrar gt250r 2011 modelini aldım ben bilmiyormuydum gidip japon almasını 250cc sınıfında cbr250r yi beyenmedim tam racing gibi durmuyordu ve tek silindirdi, kawasaki ninja 250r birtek güzeldi ama gt250r ile yan yana geldiğinde cüsse farkı vardı ve fiyat farkıda vardı o kadar fiyat farkına değmeyeceği için piyasadaki en iyi 250 cc motoru aldım. 2. el satışlarına bakın peynir ekmek gibi gidiyor bunlar benim görüşlerim konuyu uzatmaya gerek yok bilgi almak istiyorsan burada paylaşırız yoksa burada ortalığı karıştırıp germenin anlamı yok
    senin gibi aynı motoru alan kaç tane adam vardır.bence sen çok az olan kişilerden birtanesisin.bu motor seni tatmin etmiştir sende bu motorun yenisiyle devam ediyorsundur.allah kaza bela vermesin.tekerin düz bassın.ben şunu belirtmeye çalışıyorum bu bir geçiş motoru bunu alıp kullanan insanların hedefi hep cc büyütmektir.esas bunda acemiliği attıktan sonra herhangi bir 600 cc olunca vay be motor buymuş diyorsun.ben bunu anlatmaya çalıştım ama en kötü şey marka fanatikliği yapmaktır..ben hyo bile kullanırken açık açık eleştiriyordum motorumu objektif olmak gerektiğini düşünüyorum..Aslında burda kullanan insanlarda biliyor bunu ama bir tane anlamaya çalışıpta benimle bu konuyu objektifce konuşacak hyo cu bulamadım.bugün fuardaydım fuarda görrdüğüm en bariz şey kalabalık olarak honda tıklım tıklım yamaha suzuki standları yanyana 2. en kalabalık yerlerdi.ducati agusta standları ilgi çekiciydi ama bütçe asla öyle bir motor sahibi olmayı nasip etmez adama.

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun dedektif kardeşim.güle güle kullan.mantıklı bir seçim yapmışşsın asla pişman olmayacaksın. profilide yeniden düzenlemeyi unutmayalım.
    çok teşekkür ederim zonta, profile hemen el attım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sevgili arkadaşlar;
    Bugün ben de fuardan GT250R alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Daha doğrusu kaporayı verdik ama henüz motoru alamadık, bu hafta içerisinde alabilecekmişiz. Aslında bi arkadaşımla cbr 250 alma niyetindeydik, hatta bende hafiften bir honda fanatikliği de vardır ama dün fuarda st kanuni standına uğradık ve gt'nin üstüne bindim acayip hoşuma gitti. Eve geldim gözümün önünden gitmedi namussuz. Bugün tekrar gittim fuara hem kendim için hem de arkadaş için beyaz renkten siparişi verdim
    Fuardan bugün çektiğim fotolara bakmak isterseniz daha sıcak sıcak http://www.facebook.com/media/set/?s...1&l=b4ca52971a
    hayırlısı olsun allah kaza bela vermesin..indirim yaptılarmı?

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili arkadaşlar;
    hayırlı olsun,gezilere bekleriz fuar için fiyatları 9600e çekmişlerdi o fiyattanmı aldınız?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun,gezilere bekleriz fuar için fiyatları 9600e çekmişlerdi o fiyattanmı aldınız?
    Valla ben sorduğumda, sadece peşin alanlara 9500 yaptık demişlerdi, yarısı veya yarısından bi miktar fazlası peşin geri kalanı taksit yapanlara 10 bin tl düz demişlerdi...

çok teşekkür ederim arkadaşlar, fuar dolayısıyla indirim yaptılar, 9500e anlaştık, büyük bölümünü peşin vericez, kalanı da kredi kartına 6 ay taksit için yüzde3, 12 ay taksit için yüzde10 komisyon alıyorlar..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    çok teşekkür ederim arkadaşlar, fuar dolayısıyla indirim yaptılar, 9500e anlaştık, büyük bölümünü peşin vericez, kalanı da kredi kartına 6 ay taksit için yüzde3, 12 ay taksit için yüzde10 komisyon alıyorlar..
    honda ödeme konusunda daha avantajlı cbr 250r sorduğumda bugün 3000 tl peşine kalanı kredi kartına 12 taksit %0 faize 9.750 ye bırakıyorlardı.bunda plaka masrafı herşey dahil.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bugün caddebostanda beyaz bi hyo vardı burdan mı acaba ? gördüğüm en güzel rengiydi.Bembeyaz ve R yazısı kırmızı

Motosikleti
    FZ6
    bu tartışmayı takip ediyorumda her 2 tarafta aynı şeyi söylüyor ama niye çatışıyor

hyosung ahım şahım bir motor değil ama vasatın üstünde bir motor bana göre

ülkemizin hayat standartları , gelir durumu belli. şimdi büyük bir motora sahip olmayak isteyipte çok parası olmayan insanlar için bir alternatif gibi düşünülebilir.

bana sorarsanız gt250r'den sonra gt650r alır mısın ? bir yanım evet der bir yanım hayır. nedeni gt250r ile 650r arasında görüntü olarak pek bir fark yok buda beni tatmin etmeyecektir, ama fiyat olarak diğer 600cc motorlardan daha uygun ...

insanların tercihlerini etkiyelen çok faktör var. bunların başındada maddiyat geliyor . bir arkadaş yukarda demiş tek vasıta olarak bunu kullanacağım diye. şimdi bu adam 600 cc bir motorla ora senin bura benim her işini halletmeye atlayıp gitse astarı yüzünden pahalıya gelir...

görüntü olarak hoş , yakıt sarfiyatı olarak orta halli , hız konusuna gelince görecelidir...

he sorarsan bana ileride ne kullanmak istersin gsxr600 kullanmayı çok isterim yada r6'nın kırmızı beyaz olanını.

Alıntı white34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda ödeme konusunda daha avantajlı cbr 250r sorduğumda bugün 3000 tl peşine kalanı kredi kartına 12 taksit %0 faize 9.750 ye bırakıyorlardı.bunda plaka masrafı herşey dahil.
    evet hondanın yüzde0 faiz 12 ay taksit kampanyası bayaa iyi gerçekten, ama fuara özel hiç indirim yapmadılar malesef :(

Motosikleti
    GT250R - MODELİ: 2012 KİLOMETRESİ: 0 - 500 ARASI
    herkese merhabalar

uzun zamandır forumları takip ediyordum ama motorum olmadığı için sadece bilgi amaçlı kullanıyordum, bende bugün fuarın son günü burda yazan bi arkadaş gibi honda cbr 250 bakmaya gittim, fiyatta indirim yaparlarsa almayı düşünüyordum, kanuniyi yakından inceleyince ve yanımdaki arkadaşında honda çok ufak duruyor diyip beni gazlamasıyla st kanuni gt 250r aldım, 9500 e anlaştım bende birazı peşin geri kalanı taksitle, rengini yarın bildiricem bayiye hala kararsızım , ilk motorum olucağı için kısa dönemde gezilerde aranıza katılamasamda(iyice öğrenmeden trafiğe çıkmayacağım için) ilerde yapacağınız aktivitelere beni de çağırırsanız katılmaktan mutluluk duyarım, herkese kazasız sürüşler dilerim,,,

Forumdan Uzaklaştırıldı
    evet hondanın yüzde0 faiz 12 ay taksit kampanyası bayaa iyi gerçekten, ama fuara özel hiç indirim yapmadılar malesef :(
    evet yapmıyorlar ama almak isteyen motor tutkunları için ötv indirimi olsaydı bu fuar döneminde çok güzel olurdu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

Alıntı seth_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar

uzun zamandır forumları takip ediyordum ama motorum olmadığı için sadece bilgi amaçlı kullanıyordum, bende bugün fuarın son günü burda yazan bi arkadaş gibi honda cbr 250 bakmaya gittim, fiyatta indirim yaparlarsa almayı düşünüyordum, kanuniyi yakından inceleyince ve yanımdaki arkadaşında honda çok ufak duruyor diyip beni gazlamasıyla st kanuni gt 250r aldım, 9500 e anlaştım bende birazı peşin geri kalanı taksitle, rengini yarın bildiricem bayiye hala kararsızım , ilk motorum olucağı için kısa dönemde gezilerde aranıza katılamasamda(iyice öğrenmeden trafiğe çıkmayacağım için) ilerde yapacağınız aktivitelere beni de çağırırsanız katılmaktan mutluluk duyarım, herkese kazasız sürüşler dilerim,,,
    hayırlısı olsun allah kaza bela vermesin.renk olarak benim fikrim beyaz alırdım

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Fuardan moto alan arkadaslara hayirli olsun

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bugün beyaz hyo görünce bi sonraki motorum bu olmalı dedim gerçekten.Yakından pek görme şansım olmamıştı.Şu saatten itibaren cıbırımı aldığım gibi para biriktirip,bidahaki yaza motorumu satıp almayı düşünüyorum.Çok güzel motorlarınız var arkadaşlar Allah kazadan beladan korusun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler