Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ktm Duke 250 abs
    Teşekkürler arkadaşlar en iyisi servisin görmesi galiba mecidiyeköyde 2 servis gözüküyor bana yakın acaba hangi daha titiz daha ilgilidir bilginiz var mı? Buarada dün iyi bir temizlik yaptım sizinle tanıştırayım

enxdesign bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı Dedee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler arkadaşlar en iyisi servisin görmesi galiba mecidiyeköyde 2 servis gözüküyor bana yakın acaba hangi daha titiz daha ilgilidir bilginiz var mı? Buarada dün iyi bir temizlik yaptım sizinle tanıştırayım

http://i.hizliresim.com/Z2JRZ3.jpg

http://i.hizliresim.com/on9ljX.jpg

MECİDİYEKÖYDE MERKEZ MOTOR VE LEVENT DEKI KAYALARI TERCIH EDEBILIRSIN

Motosikleti
    Ktm Duke 250 abs
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MECİDİYEKÖYDE MERKEZ MOTOR VE LEVENT DEKI KAYALARI TERCIH EDEBILIRSIN
    Bunlar yetkili servis mi? Çünkü sitede motoser ve uğur bulut olarak 2 servis görünüyor.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tigerin sahibi serkan abi direk ona ne istersen sorabilirsin bursadalar

https://www.facebook.com/tigerexhaust
    Bende biliyorum serkan mişil,bursadalar.. 4 sene once hyosung aldigimda tiger in şişman uzun 250 tl lik egzozlari vardi, o zamanlar tanismistim.. sorun su ki ozamanlar uygun butceye de hitap eden yerli malimiz egzozlar ne oldu da pahali diye elestirdigimiz yoshimura,twobrothers gibi markalarla ayni fiyata yukseldi? Tamam pahalinegzozda yap,komple altin olsun platin olsun ama bi modelindd butceye uygun olsun.. yahu en ucuz egzozu asgari ucret kadar neredeyse Bunu adama sorsan sence istedigin cevabi alabilirmisin? )

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende biliyorum serkan mişil,bursadalar.. 4 sene once hyosung aldigimda tiger in şişman uzun 250 tl lik egzozlari vardi, o zamanlar tanismistim.. sorun su ki ozamanlar uygun butceye de hitap eden yerli malimiz egzozlar ne oldu da pahali diye elestirdigimiz yoshimura,twobrothers gibi markalarla ayni fiyata yukseldi? Tamam pahalinegzozda yap,komple altin olsun platin olsun ama bi modelindd butceye uygun olsun.. yahu en ucuz egzozu asgari ucret kadar neredeyse Bunu adama sorsan sence istedigin cevabi alabilirmisin? )
    öyle tabi full sistemleri de var sade tüp te var bence sade tüpün biraz daha ucuz olması gerekli onlardan uygun çıkar bayilerde kar koyup satmak zorunda olduğu için şişiyor fiyat aralarında anlaşsalar güzel olurdu cazip fiyattan full karbon asgari ücret fiyatı

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Selamlar. Geçen hafta itibariyle çok sevdiğim beyaz hyosung'umu sattım ve hondaya geçiş yaptım.

Bu sayfayı yine takip etmeye devam edeceğim. Hyosung benim ilk göz ağrım hala hayranlıkla bakarım.

Motorlarınıza ve kendinize iyi bakın.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...e-ne-olur.html

https://www.facebook.com/enes.ayyuz
    tr_select bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı Dedee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar yetkili servis mi? Çünkü sitede motoser ve uğur bulut olarak 2 servis görünüyor.
    İkisinde yetkili servis ama benim tavsiyem kayalar

Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Geçen hafta itibariyle çok sevdiğim beyaz hyosung'umu sattım ve hondaya geçiş yaptım.

Bu sayfayı yine takip etmeye devam edeceğim. Hyosung benim ilk göz ağrım hala hayranlıkla bakarım.

Motorlarınıza ve kendinize iyi bakın.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...e-ne-olur.html

https://www.facebook.com/enes.ayyuz

hocam selam fragman çok iyi olmuş gerçekten bravo

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Eski hyocular, eski dostlar neredeler ? ? ? 6-7.000 Veriyim demeyi özledim yahu

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Beyler 7000 bakımı yapacak servis lazım hyosungun sitesinden bakıp Sakarya'daki servisi aradım konuştum, garanti kapsamında periyodik bakım yapmadıklarını söyledi, eskiden bakıyorlarmış. Şimdi Sakarya'ya en yakın, gidilebilecek servis önerisi istiyorum + motul 7100 yağ koyan bir servis olursa iyi olur

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Orjinalneksoz var isteyen olursa 100 tl

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Motorum 1 senedir yatıyor. Neden derseniz işe gidip gelmek için kullanıyordum hemde zevk alıyordum. 1 senedir işsiz olduğum için eşimde motora sıcak bakmayıp binmediği için heryere arabamız ile gidiyoruz. Motora hiç fırsat olmuyor.. 1 tanede 2 yaşında oğlum var onun içinde motor daha çok erken olduğundan motorum uzun süre yatacak gibi sizce satayımmı? satmayada kıyamıyorum motorumu çok seviyorum kullanmasamda orada motorumun olduğunu bilmek bana huzur veriyor ama uzun süre kullanılmayan motorda ne gibi sorunlar çıkartabilir. sizce neyapmalıyım?

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum 1 senedir yatıyor. Neden derseniz işe gidip gelmek için kullanıyordum hemde zevk alıyordum. 1 senedir işsiz olduğum için eşimde motora sıcak bakmayıp binmediği için heryere arabamız ile gidiyoruz. Motora hiç fırsat olmuyor.. 1 tanede 2 yaşında oğlum var onun içinde motor daha çok erken olduğundan motorum uzun süre yatacak gibi sizce satayımmı? satmayada kıyamıyorum motorumu çok seviyorum kullanmasamda orada motorumun olduğunu bilmek bana huzur veriyor ama uzun süre kullanılmayan motorda ne gibi sorunlar çıkartabilir. sizce neyapmalıyım?
    Maddi bir sorun yok ise satma derim. Motorunuz temizse,,, motor almak istediğiniz zaman temiz motor zor bulursunuz.
    Ara sıra gezdirdiğin müddetçe bir sorun olmaz. Depo daima full olsun (aylarca çalıştırmayacaksan) ve yine aylarca çalışmayacaksa zincirlere-dişlilere bol bol gres yağı sürki pas oluşmasın.

He arada zaten gezdiriyorum dersen, sorun olmaz. Lastikleri betondan uzak tut bu arada. Altına bir şeyler koy
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    11000 bakımı geldi çattı. cmtesi kayalar motora götürücem.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Başlıkta buji piposu çatlaması ile ilgili yazıları bulamadım. Motorum 2 gün önce sağanak yağmur, fırtınada kalmış. 11 model şimdiye kadar buji piposu ile ilgili bi sorun yaşanmadı. Ama acaba içine su mu kaçtı pipo mu çatladı anlayamıyorum. Olayı kısaca anlatayım. Rölantide çalışıp motor ısındıktan sonra devri doğal olarak düşüyor, devir düştüğünde stop ediyor. Çalıştırıp devam ediyorum, ilerlerken 2. Vitese atıyorum trafik tıkanıyor yavaşlıyorum devir düştüğünde yine stop ediyor. Tekrar devaö ediyorum ani gaz açışımda motor tekleyip sonra ileri atılıyor. Motor tamamen ısındıktan yani yaklaşık 5 dakikalık bi sürüşten itibaren hiç bi sıkıntı kalmıyor. Eskisi gibi çalışıyor. Acaba ne olabilir şimdi motosikletimin sorunu? İlk motorum olduğu için baya üzüldüm ne yapacağımı bilemedim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Beyler bir şey merak ediyorum. Yaz aylarının bu sıcak dönemlerinde malum su soğutmalı motosikletler bile sık sık fan açarken gt250r yağ soğutmalı olduğu için sıkıntı yaratıyor mu? Trafikte her hangi bir problem yaşayan oldu mu? Eğer istanbulda olan varsa geceleri ortaköy trafiğini bilirler belki o trafikte su soğutmalı motor ile beşiktaştan ortaköy sahile gidene kadar dur kalk yaparken 5-6 kere fan açıyor motor gt250r'da fan yok, su soğutma yok. Bu durumda bir sıkıntı olur mu diye merak ediyorum. Bu sıcak havalarda yoğun trafikte kullanan ya da kullanmak zorunda kalan arkadaşlar varsa yorumlarını almak isterim.

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski hyocular, eski dostlar neredeler ? ? ? 6-7.000 Veriyim demeyi özledim yahu
    Hatırlıyorum sailor33e diyodun ben 4 günlüğüne satışa koydum bayram öncesi sahibindene, sen fazla bile veriyormuşsun :D

Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlıkta buji piposu çatlaması ile ilgili yazıları bulamadım. Motorum 2 gün önce sağanak yağmur, fırtınada kalmış. 11 model şimdiye kadar buji piposu ile ilgili bi sorun yaşanmadı. Ama acaba içine su mu kaçtı pipo mu çatladı anlayamıyorum. Olayı kısaca anlatayım. Rölantide çalışıp motor ısındıktan sonra devri doğal olarak düşüyor, devir düştüğünde stop ediyor. Çalıştırıp devam ediyorum, ilerlerken 2. Vitese atıyorum trafik tıkanıyor yavaşlıyorum devir düştüğünde yine stop ediyor. Tekrar devaö ediyorum ani gaz açışımda motor tekleyip sonra ileri atılıyor. Motor tamamen ısındıktan yani yaklaşık 5 dakikalık bi sürüşten itibaren hiç bi sıkıntı kalmıyor. Eskisi gibi çalışıyor. Acaba ne olabilir şimdi motosikletimin sorunu? İlk motorum olduğu için baya üzüldüm ne yapacağımı bilemedim yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Fırtına vs. pipo gibi değil sorun(servis bilir) ama eğer pipo ise 13-14 modellerde olan golden marka seri numarasını şu an hatirlayamadigim pipoları takiyorlar o sorun kalmıyor. Ngknin sd005f idi sanırım piposunu taktirma çünkü uzun yolda vs. bi sorunla karşılaşırsan tak çıkar kargaburun lazım olur, çok sıkıyor pipo girişi bujiyi ama çatlamıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:12 ----------

Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler 7000 bakımı yapacak servis lazım hyosungun sitesinden bakıp Sakarya'daki servisi aradım konuştum, garanti kapsamında periyodik bakım yapmadıklarını söyledi, eskiden bakıyorlarmış. Şimdi Sakarya'ya en yakın, gidilebilecek servis önerisi istiyorum + motul 7100 yağ koyan bir servis olursa iyi olur
    7100ü yada 5100ü koyan servis yok, kendiniz alıp götürmeniz lazım. Garantiden çıkar vs. diyebilirler servis bakım kağıdını muhurlettirin. Zaten servis bihaberdir hiç caktirmayin

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:18 ----------

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bir şey merak ediyorum. Yaz aylarının bu sıcak dönemlerinde malum su soğutmalı motosikletler bile sık sık fan açarken gt250r yağ soğutmalı olduğu için sıkıntı yaratıyor mu? Trafikte her hangi bir problem yaşayan oldu mu? Eğer istanbulda olan varsa geceleri ortaköy trafiğini bilirler belki o trafikte su soğutmalı motor ile beşiktaştan ortaköy sahile gidene kadar dur kalk yaparken 5-6 kere fan açıyor motor gt250r'da fan yok, su soğutma yok. Bu durumda bir sıkıntı olur mu diye merak ediyorum. Bu sıcak havalarda yoğun trafikte kullanan ya da kullanmak zorunda kalan arkadaşlar varsa yorumlarını almak isterim.
    Aynı yeri 2 soruşun Tam dediğin yerde ısınıyor ısıtıyor alet. Sık kullanmama rağmen o güzergahı motordan kaynaklanan bi sıkıntım olmadı. Şu an misal didimdeyim, son 10 gündür gökova dalyan marmaris geziyorum, nasipse yarın gece döncem istanbula, mumla arıyor insan ortaköy trafiğine girsemde terlesem diye yağmur haberlerini görünce seviniyorum bildiğin yok böyle bir sıcak, üstten ayrı alttan ayrı. Ama makina mekanik saat gibi maşallah. Bide mecidiyeköy girişte sıcak veriyo efil efil, beklemeyip aralardan uzamak lazım doğal olarak.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ögle saatlerınde bınersen motara hava zaten cok sıcak alttan sıcak vuruyor tavsıyem short la bu motora bınmeyın ozaman dırek bacaklarınızda hıssedıyorsunuz kotu oluyor. ama yınede hıc rahatsız olmadım bu gune kadar sıcaklarda

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Onur, ahmet abi motoru sattı. Yengeden dayak yedi, motoru satmak zorunda kaldı.

Arkadaşlar selam, tavsiye edeceğiniz kullandığınız bildiğiniz bir kaskın içinden tele bağlanabilen bir sistem var mıdır?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler