Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ducatigt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150lik arka teker ama 140 gibi garip bir şekilde. Kullanılabilir alan 140 ayarında diyelim.
    2012'lerde yok abs 2013'den itibaren başlıyor. 390 da 125 ve 200de olduğu gibi en geç yaz sonuna doğru düşer diye tahmin ediyorum
    Hocam teşekkür ederim cevabınız için. Duke 390 uygun bir fiyatla gelirse bir sonraki motosiklet olarak aklımda yer etmiyor değil, naked olduğundan zaten tarzına bayıldım. 200e geçsem mi diye düşündüm ama tatmin etmeyecek gibi geliyor açıkcası.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:35 ----------

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim lastik 160
    takınca sıkıntı yaratmıyor
    160 rahat takabildinizmi yoksa değiştirdiğiniz birşeyler varmı birde viraj performansı nasıl oldu 160 yapınca? bende arka lastik ince fazla yatıramıyorum tutmayacak korkusundan (gerçi haftasonu epey viraj yaptım beni çok şaşırttı virajları gayet rahat alıyordum)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Valla 250cc sonrası çok uzun sürmez sanırım heyecanı. Hızlanmaları falan iyi ama ne kadar fark eder bilemem.
    Ben sizin yerinizde olsam 390'ı beklerdim. O herşey için yeterli bir makine olacak gibi duruyor Lastik falan da istemeyecek

ducatigt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla 250cc sonrası çok uzun sürmez sanırım heyecanı. Hızlanmaları falan iyi ama ne kadar fark eder bilemem.
    Ben sizin yerinizde olsam 390'ı beklerdim. O herşey için yeterli bir makine olacak gibi duruyor Lastik falan da istemeyecek
    Öyle olacak gibi duruyor aklımda 3-4 tane naked var biriside 390 duke

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    160 için modifikasyona gerek yok stok lastik nasıl oturuyorsa o da oyle oturuyor
    virajlarda sıkıntı yasamadım yat yatabıldıgın kadar
    ducatigt bunu beğendi.

sahbazomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Alıntı zombieahmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koruma topuzu almışsın sen demir deyince komple koruma demiri zannettim ben çok pahalı onlar.
    Bende bunu aldım bakalım nasıl oalacak;
    http://www.ebay.com/itm/271200201741...84.m1497.l2649
    Ya ben de koruma Demir'i mı alsam koruma topuzu mu alsam karar veremedim. Ben motor devrildiginde fren pedalının kırılmasını engellemek için hangisini takmalıyım?

zombieahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700 X 2013
    Valla bir kere devirdim motoru ve kırdım pedalı. Koruma topuzunu sipariş ettim takınca yere temas noktaları ile ilgili bir test yapıcam ozaman bilgi veririm.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Pedal işini nasıl hallettiniz ?? Çok dayanıksız olduğunu duymuştum

zombieahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700 X 2013
    Değiştirecektim Spormoto ya ve atamotoya sordum yokmuş pedal. Atamotoda kaynak yaptırdım. Orjinal renginede boyadılar. 40 TL'ye yaptılar...

SudoThrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Ya bu pedal olayı ne kadar saçma, daha dandik bir pedal koysalarmış.

Ben motoru aldığım hafta sola yattım lastik yüzünden, düşük hız olmasına rağmen vites pedalı kırıldı.

iyi günler ardkadaşlar yeni ktm duke 200abs aldım radyatör kapaklarının üstünde bir delik var sizlerin dukelerinizde de bu delik varmı sormamın nedeni bu delikten birkaç damla radyatör suyu damlamış bu durum normalmi diye tecrübeli arkadalara bir sorayım dedim cavlarınız için şimdiden çok teşekkürler. birde motosikletin ön tekerinde bir titreme var nedeni ne olabilir sıfır alırken teker yanlarına orjinal Front crashpad taktırdım bundan yapabilirmi.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı mihael adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler ardkadaşlar yeni ktm duke 200abs aldım radyatör kapaklarının üstünde bir delik var sizlerin dukelerinizde de bu delik varmı sormamın nedeni bu delikten birkaç damla radyatör suyu damlamış bu durum normalmi diye tecrübeli arkadalara bir sorayım dedim cavlarınız için şimdiden çok teşekkürler. birde motosikletin ön tekerinde bir titreme var nedeni ne olabilir sıfır alırken teker yanlarına orjinal Front crashpad taktırdım bundan yapabilirmi.
    ilk aldığımda aynı şekilde damlamalar oldu ama zaman içersinde fazlasını tahliye ettiği için kesti artık yok .

ön tekerde titreme hiç yaşamadım .
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

bilgi için teşekkürler.

iyi güler ktm duke 200 için hangi zincir yağını önerirsiniz.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    würth kullanıyorum tavsiye ederim
    sıcratma sıfır
    fakat pahalıdır
    xawa bunu beğendi.

MertGoren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS
    bugun ilk defa motorumla kiderken duke gördum turuncuydu 125 yada 200. Sirinevler tarafı e 5. Yol kenarında durmus 3 4 motorcuyla

Baya yagmur vardı bugun artcının sırtı sırılsıklam

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    sıcratma sıfır
    fakat pahalıdır
    bilsem ondan alırdım, bendeki jantların canına okuyor, nasıl çıkıyor o yağ en son yıkamacıda basınçlı su ile çıkartmıştım ama her seferinde de olmaz ki ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    gazyağı bu iş için birebir
    eski motorumda jantlar duke turuncusuydu ben bilirim nasıl çıkardığımı yağları :S
    castrol cok sıcratma yapar
    hele yamalube kullanıyorsanız cope atın

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    sıcratma sıfır
    fakat pahalıdır
    aynen daha önce birkaç marka denedim sıcratıyor en iyi bana göre würth başka marka almam .
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen daha önce birkaç marka denedim sıcratıyor en iyi bana göre würth başka marka almam .
    Ben de salak almanca yazılarla dolu bi marka kullandım başta da o rezaletti. Şu an ipone kullanıyorum ben. Baya memnunum elime falan yapışıp çıkmaması dışında
    Heil Spellcheck

85mm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '17 Yamaha Tracer 900
    Hepinize merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım ancak kayıt olmadan önce tüm konuyu baştan sona okudum. İzmir'de yaşıyorum. Buradaki tek yetkili bayii Çetincan. İki kez farklı zamanlarda gidip çeşitli bilgiler aldım Duke 200 hakkında, oldukça sıcak davrandılar memnun kaldığımı söylebilirim. Buradan motosiklet satın almış bir iki kişiyi hatırlıyorum forumdan ancak yanılmıyorsam Çetincan'dan alıp devamlı İzmir'de kullanan / yaşayan sadece bir kişi vardı. Özellikle sorum ona ve bilgisi olan herkese. Çetincan'dan "satış öncesi | satış | satış sonrası" anlamında memnun kaldınız mı ? İzmir'de hangi servis'i öneriyorsunuz ? Servis ücretleri Türkiye'nin her yerinde standart mı ?

Saygılar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)