Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Ayhan bey,peki almak istediğimde nerden almalıyım markanın türkiye hak sahibi hakkında pek hoş görüşler yok bayiye mi kazandırmak lazım hangisinin servisi daha ilgili özverili fiyat olarak zaten 3 aşşa 5 yukarı aynıdır belkide değişmiyordur bile.
    Valla kim sıcak davranıyorsa, kim daha çok indirim yapıyorsa ondan alın. Maalesef kadıköy'deki motosiklet satıcılarının hepsi ayrı cins. Ben motor için para vermeye gittim. Düşünün adama sayıcam birazdan 13.000 TL adamlar hala dükkanın önünü kapatma çok fazla modundalar.

Yeni bir ktm satan yer gördüm konuştum da, telefonda çok sıcak davrandılar ama uzak diye gidemedim. Göktürk'te yerleri, alışveriş yapmadım ama kanım ısındı adamlara. http://www.sahibinden.com/listing/va...719387/detail/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Cgty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Siz de haklısınız , ben de isterim ki bütün modeller gelsin , rekabet ve çeşitlilik olsun. Ama maalesef bu zamana kadar olmadi , umarım bundan sonra olur .

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı ayhan.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla kim sıcak davranıyorsa, kim daha çok indirim yapıyorsa ondan alın. Maalesef kadıköy'deki motosiklet satıcılarının hepsi ayrı cins. Ben motor için para vermeye gittim. Düşünün adama sayıcam birazdan 13.000 TL adamlar hala dükkanın önünü kapatma çok fazla modundalar.

Yeni bir ktm satan yer gördüm konuştum da, telefonda çok sıcak davrandılar ama uzak diye gidemedim. Göktürk'te yerleri, alışveriş yapmadım ama kanım ısındı adamlara. http://www.sahibinden.com/listing/va...719387/detail/

http://imageshack.us/photo/my-images...30606at942.png

Kadıköye ben ekipman bakmaya gitmiştim hiç unutmam sanki sanırız hayvanız adamlar yüzümüze bakmıyor birşey soruyorum bakmadan cevap veriyor beden istiyorum isteksizce cevaplar falan bir tek motomax da benim yaşlarımda bir arkadaş vardı genç bir i çocuk harika ilgilenmişti ilgimi çeken birşey bulup alamadığım için üzülmüştüm Göktürk çok uzak değil bana kadıköyle aynı mesafe yani oraya bi uğrarım vakit bulursam teşekkürler.

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadıköye ben ekipman bakmaya gitmiştim hiç unutmam sanki sanırız hayvanız adamlar yüzümüze bakmıyor birşey soruyorum bakmadan cevap veriyor beden istiyorum isteksizce cevaplar falan bir tek motomax da benim yaşlarımda bir arkadaş vardı genç bir i çocuk harika ilgilenmişti ilgimi çeken birşey bulup alamadığım için üzülmüştüm Göktürk çok uzak değil bana kadıköyle aynı mesafe yani oraya bi uğrarım vakit bulursam teşekkürler.
    Eve de bırakırız problem değil demişlerdi göktürk'ten. İstanbul motor 200 lira istedi bırakmak için. Ben de bizim motor hocasından rica ettim. Öyle hallettik.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Flashock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla o distribütör arkadaşlar arz talep ilişkisine fazla güvenmesinler honda cb500x modelini getirmedi Türkiye'ye büyük hata yaptı eğer getirseydi gözü kapalı alacak çok kişi tanıyordum ben ki bunlardan biride ben olabilirdim. Masa başında yapılan arz talep ilişkisiyle normal hayattaki tutmuyor. Şirket toplantılarından biliyorum bunu satamayız fazla getirmeyelim dediğimiz ürün umarsızca hayasızca satılıyor kalıyoruz öyle.
    CB500 serisini getirmemeleri satamayız diye değil, tam tersi çok fazla satılacağını biliyorlardı. Fakat şuanda NC700 den çok daha iyi para kırıyorlar, daha fazla kar elde ediyorlar. O yüzden CB500 getirip NC serisini baltalayarak kar oranını düşürme niyetinde değiller. Ben bizzat Hondadan bunu söyleyenin yalancısıyım ki çok mantıklı geldi bana da(tüccar olarak)
    vanesy bunu beğendi.
    #sürenadam

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CB500 serisini getirmemeleri satamayız diye değil, tam tersi çok fazla satılacağını biliyorlardı. Fakat şuanda NC700 den çok daha iyi para kırıyorlar, daha fazla kar elde ediyorlar. O yüzden CB500 getirip NC serisini baltalayarak kar oranını düşürme niyetinde değiller. Ben bizzat Hondadan bunu söyleyenin yalancısıyım ki çok mantıklı geldi bana da(tüccar olarak)
    Madem moda oldu bu kısaltma O.Ç. medyadan ve diğer O.Ç den

O.Ç. Honda nın 500 üçlüsünden hiçbirini getirmemesi tam fiyasko, büyük rezillik. yahu bari CBR500R yi getir tamam anladık NC serisini satamam diye tırsıyorsun anladık 17 yi veren 19 u verir cb500 yerine NC700s alır aynı tarzda kullanır tüketici tarafında ama

CBR 500 kesinilikle gelmeli. Cbr250 yanında çelimsiz ve çirkin kalıyor fiziksel olarak. CBr250'nin bütün zayırlıklarının(otoban sürüşlerinde yeterli ama performanslı olmaması gibi) giderilmiş hali. ön far 600RR sitili çift far, Ninja 650 ye daha yakın boyutlar.

Ne neyin önünü kapatıyor anlamadım, 25 binlik cbr600F hem daha pahalı hemde gazlamak için sadece, yakıt ekonomisi yok CBR500 ise 5-6 bin daha ucuz ve daha touring tarzı fazla kilometre yapan adama lazım olan motor. Adamlarda bu sefer cbr250 nin çelimsiz lakabı alıp imajının zedelenmemesi için kurban ediyor CBR500'ü. İşe bakın, vizyona bakın Evet honda 19 500'ü getirsen CBR250 yi hiç satamıcaksın hey Allahım...

Neyse honda forumuna çevirmeyelim, konunu KTM ile alakalı kısmı Duke 390'ı şak diye getirdikleri için kutluyoruz... Hondacılarda cb125 ace kullanır artık

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Daha az önce Honda'yı aradım cb500x'in inanılmaz bekleyeni var siz nc700'ün satışlarını kısmamak için bunu getirmiyorsunuz ama çok büyük hata yapıyorsunuz diye istekte bulundum not alındı bu 250cc ile 600 cc arası sekmentin Türkiye'de zayıflığı gerçekten çok çok fazla. Bizim kullanıcıların olarak arayıp her motor firmasını farkındalık yaratmamız lazım ben üstüme düşeni yaptım. Sizde ararsanız ve şikayette bulunursanız belki ulan biz hata yapıyoruz getirelim şunu moduna geçebilirler.

Hem bu segmentteki motorların fazlalığı gene bize yarar. Telefon görüşmelerimizi yapalım hatta ve hatta bu forumda bir başlık açalım honda 500 serisi kampanyası diye belki cidden işe yarar.

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    125 Duke forumuna sordum ölü gibi 40 yılda bi cevap veriyorlar size sorayım dedim
    kullanım kılavuzunu okudum fakat bişi bulamadm
    yağ kaç km de bir değişmeli
    motor 125 Duke

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı KTM07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 Duke forumuna sordum ölü gibi 40 yılda bi cevap veriyorlar size sorayım dedim
    kullanım kılavuzunu okudum fakat bişi bulamadm
    yağ kaç km de bir değişmeli
    motor 125 Duke
    Al ... Biraz daha araştır da bulamazsan sor bence
    askeray bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ayhan.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster

O bahsettigin yerden iki arkadasim aldi duke 200 gercekten iyi insanlarmis.

MertGoren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS

Selamlar Bende 2 hafta önce KTM Duke 200 Abs sahibi oldum

Koruma demiri yaptırmayı düşünüyorum. Internette şöle şeyyler buldum. Cok guzel fakat 148 euro biraz pahalı bu iş için

Bilgisi olan varsa nerde ne kadar nasıl yaptırırız Teşekkürler

http://en.ktmsqualonline.com/125-200-duke/68034-barres-de-protection.html

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    ben koruma demirini mothracingden sipariş ettim 99 dolar
    gelicek yakında inş
    çok aktifiz arkadaşlar konuda !

SudoThrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    gelince resmini koyabilir misin korumanın

zombieahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700 X 2013
    mothracing hangi site bu acaba...
    SAyg.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    http://www.ebay.co.uk/itm/230980706927?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p398 4.m1423.l2649

bunu aldım bakalım nasılmıs
    bunun yanında http://www.ebay.co.uk/itm/181036118574?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p398 4.m1497.l2649 bunu aldım
    gelınce fotoğrafarı yuklerım

---------- Post added at 14:46 ---------- Previous post was at 14:41 ----------

headlightmask konusunda bana yardımcı olacak arkadas var mı
    gozumu kararttım 159 pounda alacaktım bı sıteden ama turkıyeye yollamıyorlar arkadas yok boyle olay
    biri yolluyor 100 pound kargo ıstıyor

zombieahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700 X 2013
    koruma topuzu almışsın sen demir deyince komple koruma demiri zannettim ben çok pahalı onlar.
    Bende bunu aldım bakalım nasıl oalacak;
    http://www.ebay.com/itm/271200201741?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p398 4.m1497.l2649

ducatigt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja
    Herkese selamlar;
    Duke 200 hakkında 2 sorum var arkadaşlar, bu başlığın bir kısmına baktım cevap bulamadım. Duke 200ün arka lastik ebatları nedir? bana biraz kalın geldi(140-150 gibi duruyor fotoğraflarda) 2.ci sorum ise 2012 modellerde de abs mevcutmu?
    Duke200e bayıldım ondan soruyorum, birde bu duke 390 ne zaman gelecek bilgisi olan varmı?
    Sevgiler.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ducatigt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar;
    Duke 200 hakkında 2 sorum var arkadaşlar, bu başlığın bir kısmına baktım cevap bulamadım. Duke 200ün arka lastik ebatları nedir? bana biraz kalın geldi(140-150 gibi duruyor fotoğraflarda) 2.ci sorum ise 2012 modellerde de abs mevcutmu?
    Duke200e bayıldım ondan soruyorum, birde bu duke 390 ne zaman gelecek bilgisi olan varmı?
    Sevgiler.
    150lik arka teker ama 140 gibi garip bir şekilde. Kullanılabilir alan 140 ayarında diyelim.
    2012'lerde yok abs 2013'den itibaren başlıyor. 390 da 125 ve 200de olduğu gibi en geç yaz sonuna doğru düşer diye tahmin ediyorum
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    benim lastik 160
    takınca sıkıntı yaratmıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)