Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı ayhan.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motorumu teslim alırken sordum. Temmuz ortası ve 7000 euro dediler istanbul motor'dan.
    Teşekkür ederim Ayhan bey,peki almak istediğimde nerden almalıyım markanın türkiye hak sahibi hakkında pek hoş görüşler yok bayiye mi kazandırmak lazım hangisinin servisi daha ilgili özverili fiyat olarak zaten 3 aşşa 5 yukarı aynıdır belkide değişmiyordur bile.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Arkadaşlar şöylede bir hatırlatma yapayım duke 390'ın touring ve racing versiyonlarıda çıkacak 2014'te benim bu haberi yabancı kaynaklardan okuduktan sonra iyice beynim yandı aklınızda da bulunsun sonra ah niye rc390 almadım veyahut adv390 diye başınızı taşlara vurmayın az daha bekleyin derim ben.

Motosikleti
    Alıntı Flashock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şöylede bir hatırlatma yapayım duke 390'ın touring ve racing versiyonlarıda çıkacak 2014'te benim bu haberi yabancı kaynaklardan okuduktan sonra iyice beynim yandı aklınızda da bulunsun sonra ah niye rc390 almadım veyahut adv390 diye başınızı taşlara vurmayın az daha bekleyin derim ben.
    Teşekkürler hocam,ben yaklaşık 3 aydır kararsızdım naked bakıyordum 250cc-600cc arasında bulamayınca bir ara ninja 300e bile niyetlendim ancak racing motorların eğimli sürüş tarzı pek uymuyor gerçi ninja 300 gayet güzel oturma konumuna sahip ancak içime sinmedi heralde adv de rc de gelse gene duke'a niyetlenirdim heralde :D

ktm düke 200 hakkında hızlanma bilgisi olan var mıdır yüksek hızları sevmem sadece dururken gaza basınca ani hızlanmalar istiyorum ?

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    Denizlide geceleri kalp merkezinin oralarda ara sokaklarda gezen buradan mı

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Son zamanlarda fena kaşınıyorum şu yeni motor alma konusunda kafam allak bullak baya baya eğer olurda gider Tenere 660 alıp çıkarsam hiç şaşırmayın son zamanlarda kafama yatan bir motor çünkü. Bakımları çok kolay şekild evde bile yapılıyor tel jant absli yedek parçaları fazla pahalı değil şekil tam istediğim gibi evlat olsa sevilmez fiyatı çok uçuk değil benzin sarfiyatı iyi uzun olu keyifli vs. vs. bakalım zaman neler gösterecek.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    390adv? bu kesinmi?

Mantık olarak bakarsak cb500X e rakip çakarmak için gayet olası ama

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    grenajsiz modeli bile 7000 euro dedigin gibi rc390 cikinca kafadan 8000 eurodan assagi olmaz e kimse kusura bakmasin ktm de biyere kadar 375 cc motora da 20 milyar vericek halimiz yok

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    390adv? bu kesinmi?

Mantık olarak bakarsak cb500X e rakip çakarmak için gayet olası ama
    KMT "XXXAdv" çıkartırsa Hondanın şu yeni nesil adventura'ları SS kalır yanında...
    #sürenadam

Motosikleti
    Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    grenajsiz modeli bile 7000 euro dedigin gibi rc390 cikinca kafadan 8000 eurodan assagi olmaz e kimse kusura bakmasin ktm de biyere kadar 375 cc motora da 20 milyar vericek halimiz yok
    Satar hertürlü 0 alıcak adam düşünür 600lük alıcam 210-220 kilo civarı abs si varmı yokmu mechul(hepsinde olmadıgı için söylüyorum) bakıcak 100 küsür beygirlerde 4 silindir benzinide iyi yakar bu kimisini cezbeder ama kaybettiğide çok kitle var sevipte masraf ve sürüş zorlugu açısından şehir içinde./Diğerine geldigimizde ktm yapmış 375 cc belki racing diye beygiri fazla olur 50 civarı bakıcak kilosu 140-150 kilo civarı tek silindir kontorü sürüşü çok daha kolay şehir içinde de sürülür masrafı da daha az olur.İlk motorlar 30-40 bin lira aralıgında satılıyor bu 20 bin liraya satıcak bence ciddi anlamda arada uçurum ve 2'sininde farklı müşteri arayışı var bu yüzden bence satar sebebi ise 13-14 bin lira verip 250 cc racing alabilen kendini biraz sıkıp ktm'yi alabilir ancak 30-40 lı bütçelere çıkmak o kitle için imkansızı aramak olur.Ktm'ninde 20 bin liradan uygun olacagını düşünüyorum.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    RC modeli normal duke'den en fazla 500€ pahalı olur. O da en fazla diyorum, benim tahminim 350€ daha pahalı olacak gibi.

Cgty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Uzun zamandir satışta olan ninja 300'ü daha caddelerde gören insan bir elin parmaklarını gecmiyorken ktm'in 500cc altında tek silindir bi motosiklet ile 20bin lira üzeri miktarla piyasaya bile girmesi olanaklı değil sanki ..

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Kesinmi diye birşey yok 2014 yılında hindistanda bu modeller satışa çıkacakmış KTM kendi açıklama yaptı. Özellikle ADV390 için inanılmaz meraklardayım bakalım. Birde racing modeli mutlaka ve m utlaka daha pahalı olur aynı durum ADV modeli içinde geçerli.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    ne zaman 20000 lirayı geçti la? 7k€ diyorduk.
    Gerçi 8000€ olursa bunu bırakıp er6 alacak çok olur.

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    yok yok adv390 ve recep 390 için 20.000 üstü diyoruz sakin olalım.

Motosikleti
    Alıntı Cgty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandir satışta olan ninja 300'ü daha caddelerde gören insan bir elin parmaklarını gecmiyorken ktm'in 500cc altında tek silindir bi motosiklet ile 20bin lira üzeri miktarla piyasaya bile girmesi olanaklı değil sanki ..
    Hocam ktm kitlesi kawasaki kitlesinden çok farklı benim demek istediğim o.Kullanıcısı 200 ccsine 5000 euro veriyor bakım fiyatları ortada.Hepsini kapsamamakla beraber japonların racing motor sürücülerinin büyük çoğunlugu gazcı,ses çıkarsın şekli güzel olsun mantıgın da yani bana göre böyle.Onlar kendilerine göre gitmeyen motora o kadar para vermiyolar yoksa o motor birçok verimsiz 600 700 cclik motorlardan çok daha güzel ve kullanışlı bizdeki mantık o parayı veriyosan o motor kopucak gidicek.

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Olay gene taksindiğim o paraya gider onu alırsın muhabbetine gelmiş. Ben yazacağım şeyleri yazmaktan sıkıldım artık başka bir başlıkta bu durumla alakalı yazdığım bir yorumu aynen buraya yapıştırıyorum.

Benim anlamadığım birşey var yeri geldiğinde motoru yaşam tarzıdır efendim aldığın zevk hiçbirşeyle ölçülmez diyor ahali ama bi başlık açıldığı zaman ilk muhabbet fiyatı oluyor. Fiyat öğrenildikten sonrada ilk başlarda ağzının suyu aktığı motora verip veriştirmeye başlıyor. Hani bu zevk hiçbirşeyle ölçülmezdi, imkanı olan arkadaşlar alsın kimseyi iplemedem çatır çatır kulansın aşın artık bu muhabbetleri. İnsanların alın teriyle kazandığı parayı ağzınızla harcamaktan ve harcadığı yerlere verip veriştirmekten vazgeçin artık. Durumum şahane bi insan değilim Allah'a şükür kendimi döndürüyorum fakat motor mevzuusunda en son konuşacağım şey paradır şahsen. Çünkü ne olursa olsun sevdiğim bir motora bindiğim zaman bunun hazzıi zevki parayla ölçülmüyor. Tabiiki pahalıysa pahalı vergi giydiriyosa giydiriyor bunlarıda söylemekten vazgeçmem ama bunlar bir motorun hoş olmadığını gösteren şeyler değil tam tersine ülkemizin ayıbı.

Ben üstüne bindiğim zaman ADV390 bana o hazzı yaşatıyorsa kimse kusura bakmasın 20.000 düşünmeden veririm üstündeyken aldığın zevk ile alakalı bu durum hem ortada birşey yok daha fiyat konusnda açıklamada yok adv veya rc390 ile alakalı biraz daha bekleyelim sonra sövülecekse söveriz sakin.
    rmz_71 bunu beğendi.

Motosikleti
    Olay gene taksindiğim o paraya gider onu alırsın muhabbetine gelmiş. Ben yazacağım şeyleri yazmaktan sıkıldım artık başka bir başlıkta bu durumla alakalı yazdığım bir yorumu aynen buraya yapıştırıyorum.

Benim anlamadığım birşey var yeri geldiğinde motoru yaşam tarzıdır efendim aldığın zevk hiçbirşeyle ölçülmez diyor ahali ama bi başlık açıldığı zaman ilk muhabbet fiyatı oluyor. Fiyat öğrenildikten sonrada ilk başlarda ağzının suyu aktığı motora verip veriştirmeye başlıyor. Hani bu zevk hiçbirşeyle ölçülmezdi, imkanı olan arkadaşlar alsın kimseyi iplemedem çatır çatır kulansın aşın artık bu muhabbetleri. İnsanların alın teriyle kazandığı parayı ağzınızla harcamaktan ve harcadığı yerlere verip veriştirmekten vazgeçin artık. Durumum şahane bi insan değilim Allah'a şükür kendimi döndürüyorum fakat motor mevzuusunda en son konuşacağım şey paradır şahsen. Çünkü ne olursa olsun sevdiğim bir motora bindiğim zaman bunun hazzıi zevki parayla ölçülmüyor. Tabiiki pahalıysa pahalı vergi giydiriyosa giydiriyor bunlarıda söylemekten vazgeçmem ama bunlar bir motorun hoş olmadığını gösteren şeyler değil tam tersine ülkemizin ayıbı.

Ben üstüne bindiğim zaman ADV390 bana o hazzı yaşatıyorsa kimse kusura bakmasın 20.000 düşünmeden veririm üstündeyken aldığın zevk ile alakalı bu durum hem ortada birşey yok daha fiyat konusnda açıklamada yok adv veya rc390 ile alakalı biraz daha bekleyelim sonra sövülecekse söveriz sakin.
    Bende aynı görüşteyim zaten sizden farklı birşey belirtmedim ancak motorcuların %90ı zaten motorcu değil,araba alamadıkları için motosiklet kullanıyorlar veya meslekleri icabı onun üzerindeler yani maddiyat.Keyfi binen kesim kısıtlı o da senin benim gibi para muhabbeti yapmıyor beğeniyorsa biniyor.Bunun en canlı örneğini inazuma sayfasında gördük bu forumun gediklileride dahil beğendiler fiyat bi çıktı üstüne 2 tane zam adamlar 20 30 sayfa önce söylediklerini yutup motora neredeyse canlıymış gibi saygısızlık yaptılar.Siz tiksindiğim nokta demişsiniz ama gerçek bu ve bunu diyen insanlar kendilerince haklı,yanlış oldukları nokta ise kendilerini ülkenin merkezi ve ortalaması sanıp bu motor bu fiyata alınır mı satılır mı demeleri halbuki biraz düşünseler herkesin her anlamda farklı konum ve yapıları oldugunu zaten geçmicek muhabbet kısacası ne siz rahatsız olun ne onlar çünkü bitmicek bu muhabbet yabancı forumlarda bile dönüyor aynı muhabbet ki adamlarda böyle vergide yok kazıklayan satıcılarda !

Cgty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Ben de zaten o motora o para verilmez falan demedim ,
    Sadece Türkiye'de satışa sunulmayabilir dedim . Arz-talep orantısı ile ilgili

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Valla o distribütör arkadaşlar arz talep ilişkisine fazla güvenmesinler honda cb500x modelini getirmedi Türkiye'ye büyük hata yaptı eğer getirseydi gözü kapalı alacak çok kişi tanıyordum ben ki bunlardan biride ben olabilirdim. Masa başında yapılan arz talep ilişkisiyle normal hayattaki tutmuyor. Şirket toplantılarından biliyorum bunu satamayız fazla getirmeyelim dediğimiz ürün umarsızca hayasızca satılıyor kalıyoruz öyle.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)