Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    koran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XSR 700
    siz ballıymışsınız. 5000 kmdir fln kullanıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Dukelerin elektronik sorunlu olduğunu bilmiyordum ben de. uzun kmler dayanacak bir motora benziyor. benim de 10k oldu ama akü haricinde elektronik hiçbir sıkıntı yaşamadım. bu motorların en büyük sıkıntısı bazı parçalarının ucuz olması için Hint malı olması.
    Öğrendiğim bir şeyi sizinle paylaşmak isterim. Aküde durmadan low battary yazısı veriyordu. Götürdüm, garantisi devam ediyor diye değiştirmelerini istedim. Bana verilen cevap motorların garantisi 2 yıl ancak aküler 6 aydır. Bunun aslı nedir? Doğru mudur?

Motosikleti
    XSR 700
    Alıntı ArdaAras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dukelerin elektronik sorunlu olduğunu bilmiyordum ben de. uzun kmler dayanacak bir motora benziyor. benim de 10k oldu ama akü haricinde elektronik hiçbir sıkıntı yaşamadım. bu motorların en büyük sıkıntısı bazı parçalarının ucuz olması için Hint malı olması.
    Öğrendiğim bir şeyi sizinle paylaşmak isterim. Aküde durmadan low battary yazısı veriyordu. Götürdüm, garantisi devam ediyor diye değiştirmelerini istedim. Bana verilen cevap motorların garantisi 2 yıl ancak aküler 6 aydır. Bunun aslı nedir? Doğru mudur?
    servisi ayrı bi dert. bu konu başlığnda geriye doğru giderseniz bi ton elektronik arıza göreceksiniz

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı koran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servisi ayrı bi dert. bu konu başlığnda geriye doğru giderseniz bi ton elektronik arıza göreceksiniz
    Emin misin bence baştan başlayıp tekrar oku. Ben konu başladığından beri buradayım bir kişinin km saati değişti bildiğim başka elektronik arıza bilmiyorum.
    Akü ampul balata bu tip parçalara hiç bir firma vermiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Akü değiştiren arkadaşlar var ona tamam benim gibi sürekli kulanıp akü değiştiren bilmiyorum.
    Benim motor 14900 km oldu hiç bir sıkıntı yok akü de zayıflama dahi yok. Tek marşta alıyor.
    ArdaAras bunu beğendi.

nosmangtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Rolanti ayarı motorun sol kısmında biyerden yapılıyo fakat tam hatırlayamadım bilen arakadas varsa bana yardımcı olabilirmi acilen

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Elektronik olarak yağmur sonrası bir sinyalimizi kaybettik. Ama motor +20.000 km civarı, olur öyle şeyler. Üstelik garantiden sayıldı. Başka elektronik bişey hatırlamıyorum. Ayaklık müşürünü bizzat ben kırdım, o yüzden sürekli ayaklık açık gösteriyordu ve motoru hareket ettiremiyorduk İsterseniz bunu da elektronik olarak arıza sayalım

Rölanti ayarı kullanım kitapçığında yazıyordu sanırım. Okunası bir kitap. Rölanti ayarı ihtiacı nekadar acil olabilir ki diye de sormadan edemiyor insan.
    ArdaAras bunu beğendi.

korna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu elektronik olayı kafama takıldı benim. Problem çıkarma riski bu kadar yüksek mi gerçekten?

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Bu saatten sonra Yunanca yazdığıma ikna oldum.
    braveguy, TAYFUNBORA ve ArdaAras bunu beğendiler.

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı nosmangtr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rolanti ayarı motorun sol kısmında biyerden yapılıyo fakat tam hatırlayamadım bilen arakadas varsa bana yardımcı olabilirmi acilen
    enjeksyonda rolanti ayarı olmaz eğer ki soğuken rolantide durmuyosa otomatik jikle ağırızalıdır.

elektronik ağırızalara gelince benim motorda hiç bi sıkıntı yok yağmur çamur demeden biniyom şuan 25000 km periodik bakım hariç hiç bişey değişmedi daha..
    xawa bunu beğendi.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enjeksyonda rolanti ayarı olmaz
    Olur . . .
    #sürenadam

nosmangtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Daha öne rolantiyi açtırmıştım suan en kısıkta zorluk cekliyorum kullanırken

Motosikleti
    2014 KTM Duke 200
    selamlar,
    arka kuyruğun yerine kısa plakalık takıp, arka lastik üzerine de (bajaj pulsardaki gibi) hugger takma planlarım var. Motorun arka çamurluğunu değiştiren varsa ve tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim.
    iyi akşamlar.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı kildren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar,
    arka kuyruğun yerine kısa plakalık takıp, arka lastik üzerine de (bajaj pulsardaki gibi) hugger takma planlarım var. Motorun arka çamurluğunu değiştiren varsa ve tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim.
    iyi akşamlar.

merhaba. ben duke 690r kullanıyorum 2012 duke 200 de kullandım. öncelikle benımde plakalıgım kısa plakalık orjınal değil. cunku orjınal plakalık cok cırkın duruyor orda. onun yerıne ben kısa taktırdım ama kısada muhur yok cunku yasaya uygun değil o yuzdnde orjınal plakasını selenın altına taktırdım eger polis cevırır bı sorun olursa buyrun bakın muhurlu olan burda dıye... motorun arka çamurlugunu bence degıstırmene gerek yok cunku duke200 ün ordaki çamurlugu gayet ıyı. ve sana herhangı bır camur vs sıcraması yapmıyo. bence hıc taktırmana gerek yok... birde duke biraz çıplak bir motor öle sağında solunda cok parçası olan bır motor degıl bence o guzellıgını bozabılırsın... onun yerıne crashpedleri ve engine block demirlerini taktırırsan daha güzel olur (turuncu olanlarını ) tabıkıde bu benım kişisel zevkim tercihim.

bahsettıgım demırler motorun ordaki turuncular ve crashpedler tekerdeki o kucuk yuvarlak parcalar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:04 ----------

birde bak şöyle bır vıdeo buldum duke için dedıgın camurluktan var bunda bence cok guzel durmamış...

http://www.youtube.com/watch?v=oCS7xoiiRBQ

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur . . .
    olur tabi ama herkez kurcalamasın diye 4 alyanla açıp kapatabiliyon oda fazla bişey onatmıyo zaten.
    rolantiyi kurcalamaktansa neden düştüğünü araştırmak gerek ilk başta akla gelen hava filtresi tıkanmış olabilir.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    XSR 700
    Buji ne takıyosunuz? benim bujinin seramik kısmı çatlamış kaçak yapıyo sanırım

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı koran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buji ne takıyosunuz? benim bujinin seramik kısmı çatlamış kaçak yapıyo sanırım
    NGK LKAR8A-9
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

Motosikleti
    XSR 700
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NGK LKAR8A-9
    servis ne takıyo?

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Spormoto dan aldım. Kutusuna bakıp öyle yazdım buraya.

Motosikleti
    XSR 700
    teşekkür ederim

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Dün 125 duke ile başaşağı islandim donuma kadar.
    Ama herhangi bir sorun yaşamadım.
    Arkadaşlar elektronik sorunun baş rol oyuncusu akü dür
    Çok ama çok saçma bir yere konumlandırılmış.
    Tam arka oturak ve on oturak arasinda ve su alabilir
    Akünun kutup başlarını iyi korursanız sorun olmaz.
    Ayrica tazyikli su ile yıkayıpda bu yanik kokuyor dostum diyecek kadar aptal olmayn.
    Sünger yıkayın tazyikli su iyi gelmez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)