Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
62. sayfa BirinciBirinci ... 12526061626364 ... SonuncuSonuncu

RKS Cruiser 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Bugün de koruma demiri üzerine sis taktık, mecidiyeköy motorsepeti.com rks küba bayi Suat usta 3 saat uğraştı benim motorun tüm işlemleri orada itina ile yapılıyor, tavsiye ederim çat kapı sakın gitmeyin, içerisi motor dolu, randevu almak lazım, 2 cruiser 250, 2 sl200, 1 daelim daystar yapılmayı bekliyordu, diğer sıradan ybr türevi olanları söylemiyorum

ilker_41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    rks blacster 250 i
    ıyı gunlerde kullan
    polo34 bunu beğendi.

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün de koruma demiri üzerine sis taktık, mecidiyeköy motorsepeti.com rks küba bayi Suat usta 3 saat uğraştı benim motorun tüm işlemleri orada itina ile yapılıyor, tavsiye ederim çat kapı sakın gitmeyin, içerisi motor dolu, randevu almak lazım, 2 cruiser 250, 2 sl200, 1 daelim daystar yapılmayı bekliyordu, diğer sıradan ybr türevi olanları söylemiyorum

http://i66.tinypic.com/xd70ps.jpg
    Fotoğrafı düz çekseydin daha iyi görecektik kafayı yan yatırdım görebilmek için güzel duruyor bide düzgün görsek belki daha güzel duracak Hayırlı olsun.

polo34 ve ilker_41 bunu beğendiler.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Jant boyatma modası başlıyor, jantlara bahar geldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:02 ----------

Diğer cruiser ve chopper kullanıcılarını da whats up grubumuza bekleriz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:14 ----------

yan yüklendi düzeltemedim. depodaki yazıları söktüm

Sizin yerinize görseli ben paylaşayım. Chooper modellerin üzerine marka logo hiç yakıştırmıyorum zaten eline sağlık. Hatta bu fotoğrafı RKS Facebook sayfasına gönder paylaşsınlar.
    ilker_41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks 250 chaper
    Arkadaşlar merhabalar benim motoru satlığa çıkardım haberiniz olsun malum sitede ilanım var.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, kazasız sürüşler.

Topcase'li Virago 250, 535'lerin egzozu daha büyük ve şekilli. Eğer egzoz orj. değil ise V motor arasında ki benzin musluğundan anlayabilirsiniz.250 de tek, 535'ler de 2 adet oluyor.

97 Virago 250 sahibiyim, uzun yıllar yatmasından ötürü gaz yememe sorunu vardı, Levent oto saniye de çözüldü.
    http://<a href="http://i66.tinypic.c...d81jpj.jpg</a>

Orj. gidon çok klasik gelitordu, onu değiştirdim fakat orj. aynalar da böcek anteni gibi kaldı. Gidon aynası aldım 2 hafta önce aliexpress ten. Bakalım o nasıl olacak.
    Selam arkadaşlar, kazasız sürüşler.
    Kardeşim hafiften duvara girmiş, gidon yamuldu, depoyu gömçürdü. Neyse ki o iyi.
    Sağ hava filtre kapağı da ezilmiş,sizinkiler olur ise nereden bulabilirim ?

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Sayfanın başında adres isim verdim, arayıp şansınızı deneyebilirsiniz

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...53549128/detay

benim motorun fotograflarını kullanmış, motoru haciz borcundan dolayı parçalayıp verecekmiş, öyle demiş ama ilanda komple diyor, tutarsızlık çok fazla, ruhsatla satış yok yani, dikkat ...

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...53549128/detay

benim motorun fotograflarını kullanmış, motoru haciz borcundan dolayı parçalayıp verecekmiş, öyle demiş ama ilanda komple diyor, tutarsızlık çok fazla, ruhsatla satış yok yani, dikkat ...
    Yorumuna merakımdan girip baktım ilan yayından kaldırılmış bilginiz olsun.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Şikayet ettik whats up grubu olarak sahibine de fotoları değiştirmesi gerektiğini yazdım.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    illaki sorulmuştur ama göremedim yada gözümden kaçtı bu motorlar maks kaç km yapıyor ve de stabil gidebildiği max sürat ne deneyen varmıdır açıkcası bi kaç motor arasında seçim yapıcam ama hep de bi cruiser var kafamda hergün e-6 e-5 yollarını işim gereği 30 km ye yakın kullanmam gerekiyor malum 120-130 km hızlara ihtiyaç duyuluyor o yüzden soruyorum

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    illaki sorulmuştur ama göremedim yada gözümden kaçtı bu motorlar maks kaç km yapıyor ve de stabil gidebildiği max sürat ne deneyen varmıdır açıkcası bi kaç motor arasında seçim yapıcam ama hep de bi cruiser var kafamda hergün e-6 e-5 yollarını işim gereği 30 km ye yakın kullanmam gerekiyor malum 120-130 km hızlara ihtiyaç duyuluyor o yüzden soruyorum
    illa ki cruiser alacaksan bizim whats up grubuna takılabilirsin, gv250, cruiser250, blackster 250, daelim daystar 250 kullanıcıları var, regalli birini de tavlasak tam olacak aslında kuba sl200, japon, falcon sahiplerini de bekliyoruz

maksimum hız 140 km/h olarak arkadaşlar tarafından söyleniyor, ben hız yapmıyorum stabil olarak ben 80-100 gidiyorum, lastiklerim iyi, yolda çok rüzgarda olsa bu hızlarda gidiyorum, arkadaşların motorlar pilottan modifiyeliler, belki onlar daha süratlidir, 130 stabil gidicem diyorsan gv250 bile yetmeyebilir, oraya da sorarsın.
    berk_cglr bunu beğendi.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    cevap için çok sağol @polo34

bakalım ararştırıyoum belki bekler biriktirip 2.el daha yüksek cc cruiser tarzı alırım

Motosikleti
    RKS Cruiser 250

Armode ar650 yan çantaların takılmış hali, pek yakında highway hawk elcik ve 180 derece kör nokta aynası, janjanlı arka yolcu basamağı da takılıyor, ayrıca rüzgarlığa saptırıcı deflektör de yolda...

Bizim whats up grubu çok aktif, burayı boşlamıştık, arkadaşlar buraya da yeniden ilgi gösterirler umarım
    ilker_41 bunu beğendi.

Motosikleti
    mct 250 honda titan,mr 150 ydi satıldı
    rks cruiseri 17.5 beygirden gv 250 gibi 25 beygir yapsalardı tatına doyulmazdı.daha keyifli sürüşler olurdu.kazasız belasız sürüşler diliyorum bütün iki teker sevdalılarına.ve barkın hocamıza ALLAHTAN RAHMET diliyorum.
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı ilker_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rks cruiseri 17.5 beygirden gv 250 gibi 25 beygir yapsalardı tatına doyulmazdı.daha keyifli sürüşler olurdu.kazasız belasız sürüşler diliyorum bütün iki teker sevdalılarına.ve barkın hocamıza ALLAHTAN RAHMET diliyorum.
    modifiyeli diye beyinler var, amazondan amerikadan zamanında getirtmiştim, keeway landcruiser çıkmıştı, iade etmiştim, orijinal aksesuar diye keşke motor firmaları bu işe de el atsa, beleşe vermeyecek ya, olsa alırdım, bizimki chiptuning ya da harici piggy back (ek beyin) için müsait ama yazılımı bilgisayara okutacak ara kablo tuner'lerde varmıdır bilmiyorum, aslında bir götürüp göstermek lazımdı da uğraşamadım chip, egzoz, açık hava filitresi ile çıtırdan modifiye olsa da dereceli eksantrik mili bulmak lazım, o olsa anında atlardım, mevcut mili modifiye eden firmalarda var da işte vakit ayırmak lazım, biri yapsa, yapan kişiler belli olsa yine yaptırırdım, 2000 tl harcamaya hazırım o işlere ...

zamanında gv250 de alırdım da bunun tipini daha çok seviyorum, ön camının büyüklüğü, v motorunun görünüşü hoşuma gidiyor yolda da 140 yaptıranlar var da ben İstanbul otobanlarında şimdilik 80-100 gidiyorum, radar korkusu falan da var motor modifiyesi ile gazı açınca ivmelenmesi, son sürati illa ki değişirdi...
    ilker_41 bunu beğendi.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Merhaba arkadaşlar.
    2013 model 7000 km'de cruiser 250 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. fiyat olarak 6000 Tlye anlaştık.
    Motoru elazığdan aldım. Abim orda yaşıyor. Bayramdan sonraya kadar abimde kalacak. Ben tekirdağdayım. Bayram dönüşü nasıl getireceğime bakacağım.
    Forumu baştan sona okudum. Çok değerli bilgiler mevcut. Motoru teslim aldıktan sonra ben de elimden geldiğince paylaşım yapmaya çalışacağım. Teknoloji konusunda çok başarılı sayılmam. Motorun bir resmini atmaya çalışacağım, umarım başarırım.

https://i.hizliresim.com/YNoarD.jpg

REKLAM ALANI
62. sayfa BirinciBirinci ... 12526061626364 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler