Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
61. sayfa BirinciBirinci ... 11515960616263 ... SonuncuSonuncu

RKS Cruiser 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Virago 250 ile ayni oldugunu dusunerek kitapcigindan okuyup yaziyorum:

Sadece yag degisiminde 1400ml
    Yag ve yag filtresi degisiminde 1600ml
    Toplam yag kapasitesi 1800ml

Sizin durumunuzda eger gercekten 2lt yag konmussa, motorun yag basinci anormal artip motor contalarini zorlamistir. O durumda kullandiysaniz, sagdan soldan yag kacagi olmus olabilir, motor birlesim yerlerini kontrol edin derim. Hic iyi bir durum degil bu arada. Boyle seylere dikkat etmek lazim.

Bir ihtimal de fazla yagin hava filtre kutusundan tahliye edilmesi, orayi da bir kontrol edin.
    Yagi tahliye ederken sagina soluna baktim bir sorun yok gibi görünüyordu. Hava filtresi neresinde motorun bilmiyorum Dun esimle uskudar denemesi yaptik. %20 performans artisi var. Bakimda yag filtresi de degisti sanirim o yuzden yirttik. Kitapcik bilgileri icin tesekkurler. Fabrikaya yazdim kitapcik icin. Fabrikadan Yanit bekliyorum. Guzel bilgiler icin tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı kerempan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yagi tahliye ederken sagina soluna baktim bir sorun yok gibi görünüyordu. Hava filtresi neresinde motorun bilmiyorum Dun esimle uskudar denemesi yaptik. %20 performans artisi var. Bakimda yag filtresi de degisti sanirim o yuzden yirttik. Kitapcik bilgileri icin tesekkurler. Fabrikaya yazdim kitapcik icin. Fabrikadan Yanit bekliyorum. Guzel bilgiler icin tesekkurler
    Gokhanin whats up kadrosuna sizi de alsak, madem istanbuldasınız
    kerempan bunu beğendi.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gokhanin whats up kadrosuna sizi de alsak, madem istanbuldasınız
    Cok memnun olurum ozelden atiyorum numarami

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

https://youtu.be/3kcyIBu3KLo

Bizim motor için bir inceleme, epey memnunlar

Gökhan sana numaramı özelden gönderiyorum.. .

Terminator egzoz takicam galiba
    Egzos bizim motorun ayarini bozuyormus diyorlar. Birde Muaynede sorun cikar mi ki egzostan?

whatsapp kurdu mu gökhan? attım ben numaramı ama..

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı GökhanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılmak isteyen arkadaşlar yazsın numaralarını, grubu kurayım
    haydi kur birader, nerelerdesin, kerem de bekliyor, özelden bana soruyor
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Arkadaslar istanbul beylikduzundeyim. Rks cruiser 250 var benim de 13 bin kmde 2014 temmuz cikişli sifir almistim. 2013 model geciyor. Satmayi dusunuyorum. Mitas yeni lastik taktim onlere 110 90 16 arkaya 130 90 16 dun taktirdim lastikleri. Bugun yolda giderken arka fren hidrolik dagitan merkezim patladi yag kaciriyor kecesinden. Parcayo nerde temin edebilirim? Yardimci olabilirmisiniz?

GökhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar herkes benim numaramı telefonuna kayıt etsin lütfen. Bazı numaralar tanımadığı için whatsapp bağlantığı vermiyor.
    Gökhan DEMİR 0551 550 99 00
    ilker_41 bunu beğendi.

orjinal ebat yapmışsın arka pahalı olduğu için yapamayan çok. kaça mal ettin?

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Whats up grubu yayındadır arkadaşlar, rks cruiser 250 ve blackster 250 sahiplerini bekliyoruz.
    gürkan@rks bunu beğendi.

Motosikleti
    rks blacster 250 i
    bursa dan selamlar ..uzun arastırmalarım sonunda nıhayet rks 250 blacster aldım ..bılgı ve paylasım ıcın grubunuza dahıl edersenız sevınırım

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı gürkan@rks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bursa dan selamlar ..uzun arastırmalarım sonunda nıhayet rks 250 blacster aldım ..bılgı ve paylasım ıcın grubunuza dahıl edersenız sevınırım
    Gökhan arkadaşımıza özelden telefon numaranızı bırakırsanız ekler, hoş geldiniz aramıza

Alıntı gürkan@rks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun dostum. Brosiux kullanıcısının motosiklet hakkındaki yorumlarını okudun mu ? Senin izlenimler nasıl.

Motosikleti
    rks blacster 250 i
    broseux un yazısını bulamadım ..ama ben motorumu begenerk aldım henuz 150 km de ..su an pek yorum yapma sansım yok

2012 MODEL 20 binde bir rks 250 sorun cıkartırmı uzun süre acaba?

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Gökhan'ın motor 19000 km civarıydı, şu an serviste, değişenleri ücretleriyle yazabilir, benzer km'dekilerde Gökhan'daki sorunlar olmadı diye biliyorum.

Motoru önümüzdeki hafta içerisinde almayı planlıyorum whatsapp grubuna alabilirmisiniz özelden atsam numara iletişimde kalalım.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Asmeransa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru önümüzdeki hafta içerisinde almayı planlıyorum whatsapp grubuna alabilirmisiniz özelden atsam numara iletişimde kalalım.
    Gökhan'a özel mesaj atarsınız

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Jantlar siyaha boyandı ve usta motorumla geziyor

ilker_41 bunu beğendi.

Jantlar siyaha boyandı ve usta motorumla geziyor

http://i68.tinypic.com/j0jjly.jpg
    http://i64.tinypic.com/9zq24n.jpg
    Elinize sağlık güzel olmuş. Tekerin düz bassın. Tam görseli paylaşabilir misin ? Bütün halinde nasıl duruyor.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık güzel olmuş. Tekerin düz bassın. Tam görseli paylaşabilir misin ? Bütün halinde nasıl duruyor.
    ustam ücretsiz boyadı, kendisi maslak sanayide araba servisi, hafta sonu bineyim dedi, senindir dedim çok uzun zamandır sadece ona bırakıyorum araçları, genelde boya işi için bırakıyorum, tampon boyama 200 tl alıyor, ancak geçen corolla götürdüm, onun boyası 400 tl dedi, onların boya bizim honda civic gibi değilmiş, genelde her parça sıradan boya ile 200, bana teslimde ücretsiz pasta cila da yapıyor ...

koruma demiri üzerine kromajlı bir sis farı daha ekleteceğim, arka yolcu basamağımda takılacak, sonrasında komple hafta içi foto atarım çanta ve egzoz için planlarım var da vakit bulup üzerinde görmem lazım
    reberemo bunu beğendi.

REKLAM ALANI
61. sayfa BirinciBirinci ... 11515960616263 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler