Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
59. sayfa BirinciBirinci ... 9495758596061 ... SonuncuSonuncu

RKS Cruiser 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    2 yildir hic tam depo kilometre denemesi yapmamistim, ufak periyotlarla yolda falan kurus hesabi yapiyordum. Surusum %90 agresiftir, hep sehir ici 3.4 litre yakti. Egzozlardan birer susturucu acik.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DegasTrol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sevmeyen Bizden Değildir
    Alıntı Crixa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ısparta'da rks 250 cruiser kullanıcısıyım. youtube kanalım takip ederseniz sevinirim https://www.youtube.com/channel/UCZM...9Bb5ncEYsepF4g

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:14 ----------

http://<a href="http://hizliresim.co...q6.jpg</a></a>

http://<a href="http://hizliresim.co...7N.jpg</a></a>
    Rüzgarlık camı güzelmiş dostm. nerden ve nekadar aldın acaba söylermisn
    Crixa bunu beğendi.

son 2 depoda 5.17 den benzin alıp 15.38 kuruş yaktım milimetrik hesap. bu sefer dpooyu fulledim. bitene kadar sürmeyi planlıyorum 5lt yedek benzin aldım bakalım ne olacak. bu arada bursa da en azından benzin vermiyorlar depo dışı. yasaktı ama gevşekti tutuklarız demeye başlamışlar alamadım hiçbir yerden. karakoldan kağıt istiyor bütün istasyonlar. zor bela kameraya göstermeden depoya alır gibi bidonuna aldım tanıdıktan
    ve bir sorun yaşıyorum egzostlar 4 er delikli. acayip kötü ses çıkartıyor ve titriyor. motor da acayip titriyor balans dedim ön arka yaptık geçmedi. muhtemelen deliklerden kaynaklanıyor delikler kapanınca düzelir umarım

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de yüksek sürat ve rüzgarda benzer yalpalama hissi vardı, lastikleri değiştikten o his kayboldu, detaylar eski sayfalarda var...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:31 ----------

sizden de foto bekliyoruz...

Lastiklerimi yeni değiştirdim durum biraz düzeldi sadece çok rüzgarlı zamanlarda sıkıntı çıkarıyor.En kısa zamanda fotografları paylaşacağım

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Alıntı DegasTrol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rüzgarlık camı güzelmiş dostm. nerden ve nekadar aldın acaba söylermisn
    izmir'de yaptırdım 500 tl ye maal olmuştu

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Benim sorunum çözüldü, akünün oralarda bir yerde kablo çıkmış, usta yerine takmış, sorun yokmuş...
    kaanklky bunu beğendi.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim sorunum çözüldü, akünün oralarda bir yerde kablo çıkmış, usta yerine takmış, sorun yokmuş...
    Hocam gözün aydın. Kazasız belasız sürüşler...
    polo34 bunu beğendi.

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Rks 250 cruiser kullanıcıları konumuzu güncel tutalım bir sorununuz bir masrafınız yada motorla iyileştirmeler yaptığınız zaman yazalımki herkez yararlansın 9 bin km deyim motorumla ilgili hiçbir sorunum yok ilk sibob ayarlarını yeni yaptıracağım geçen hafta zincirimi değiştirdim 180 tl ye oringli bir zincir taktım ivmelenmesi daha iyi oldu daha atik en son hız kaç görüyorsunuz bakim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:01 ----------

polo 34 arkadaşım bu blackstarlarda v motorun önünde bir kapak var krom bunu bizim motorada takabiliriz dimi bide bu ürünü nerden bulacağım

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    polo 34 arkadaşım bu blackstarlarda v motorun önünde bir kapak var krom bunu bizim motorada takabiliriz dimi bide bu ürünü nerden bulacağım
    bulursan takarsın
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    mct 250 honda titan,mr 150 ydi satıldı
    selamınaleyküm iki teker dostları yeni bir motorsiklet aldım mr 150 vultera gönül isterdiki rks cruiser almak polo kardeşim gibi temiz bir rks cruiser ama olmadı durumlardan dolayı bunu aldım.sıfır 2016 model titreşim yok gibi balansör ben burdayım diyor.4500 tl ye aldım kazasız belasız bineriz İNŞALLAH.420 kilometre oldu rodajda olduğu için fazla zorlamıyorum.bugün biraz yağ çubuğunu kontrol ettim yağ eksildiğini farkettim ilk defa sıfır makina kullanıyorum yağ eksiltme normalmidir polo kardeşim sen anlarsın biraz yağ ekledim.yakında ilk yağ değişimine bakıma götürücem İNŞALLAH bir daha yağ eksiltmez.sürüşü oldukça keyifli en son 120 gördüm oda yokuş aşağı.rks cruiser alana kadar beni idare etsin yeter.işlerden dolayı fazla gezemiyorum.mesai oluyor ama ilk fırsatta ankara veya daha uzaklara gitmek niyetindeyim.sevgili iki teker dostları hepinizin tekeri düz bassın kazasız belasız sürüşler diliyorum bütün motorsiklet tutkunlarına.
    polo34 bunu beğendi.

bir depoyla 430 gördüm bitmesini bekleyemedim sıkıldım doldurdum geri. ama benim günlük yolumun önemli bir kısı şehirdışı gibi.depo 14 litre mi tam olarak

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı reberemo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir depoyla 430 gördüm bitmesini bekleyemedim sıkıldım doldurdum geri. ama benim günlük yolumun önemli bir kısı şehirdışı gibi.depo 14 litre mi tam olarak
    Motorun onceki surumu olan Keeway Land Cruiser 250'nin dokumaninda 13.5 litre yaziyor, RKS Cruiser 250'de 13 litre yaziyor ama sanirim 13.5 litre. Ben biraz agresif kullaniyorum, sehir ici %90 agresif 1 depoyla 350km'yi rahat goruyorum, 400'e varisi degisken.
    reberemo bunu beğendi.

muhtemelen benim şehiriçi kullanınım da güzergah itibarıyla şehirdışı gibi olduğu için bir miktar farklı oluyor.

Rks 250 cruiser kullanıcıları konumuzu güncel tutalım bir sorununuz bir masrafınız yada motorla iyileştirmeler yaptığınız zaman yazalımki herkez yararlansın 9 bin km deyim motorumla ilgili hiçbir sorunum yok ilk sibob ayarlarını yeni yaptıracağım geçen hafta zincirimi değiştirdim 180 tl ye oringli bir zincir taktım ivmelenmesi daha iyi oldu daha atik en son hız kaç görüyorsunuz bakim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:01 ----------

RKS'den sipariş istemeyi deneyebilirsin Ellerinde varsa yedek parça satıyor gibi gönderebilirler. En yakın servise uğraman lazım

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı ilker_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamınaleyküm iki teker dostları yeni bir motorsiklet aldım mr 150 vultera gönül isterdiki rks cruiser almak polo kardeşim gibi temiz bir rks cruiser ama olmadı durumlardan dolayı bunu aldım.sıfır 2016 model titreşim yok gibi balansör ben burdayım diyor.4500 tl ye aldım kazasız belasız bineriz İNŞALLAH.420 kilometre oldu rodajda olduğu için fazla zorlamıyorum.bugün biraz yağ çubuğunu kontrol ettim yağ eksildiğini farkettim ilk defa sıfır makina kullanıyorum yağ eksiltme normalmidir polo kardeşim sen anlarsın biraz yağ ekledim.yakında ilk yağ değişimine bakıma götürücem İNŞALLAH bir daha yağ eksiltmez.sürüşü oldukça keyifli en son 120 gördüm oda yokuş aşağı.rks cruiser alana kadar beni idare etsin yeter.işlerden dolayı fazla gezemiyorum.mesai oluyor ama ilk fırsatta ankara veya daha uzaklara gitmek niyetindeyim.sevgili iki teker dostları hepinizin tekeri düz bassın kazasız belasız sürüşler diliyorum bütün motorsiklet tutkunlarına.
    İyi ki de zorlamıyormuşsun. Yahu Allah aşkına şu kitapçıkta yazan rodaj kurallarına bir uyun. Birincisi sıfır motorla yokuş aşağı hız denemesi yapılmaz. İkincisi yağ kontrolünü muhtemelen yanlış yaptığın için eksiltti zannediyorsun çünkü 400 km'deki motor yağı tamsa eksiltme yapmaz. Bu durumda eksik olmayan yağı tamamlamak da sağlıklı değil.

Hayırlı olsun.

Motosikleti
    sağol kardeşim ben ilk defa motor kullanmıyorum ilk defa sıfır motor kullanıyorum.80 li yıllardan beri motor sırtındayım o yıllarda durum iyi değildi kiralıyordum.düz yerde yağ çubuğunu kontrol ettim eksik gördüm birde motorun alt kısmında mercek gibi bir yer var ordada eksik gösteriyordu o yüzden azda olsa yağ ekledim.eksik yağla sürüş yapmak mekanik arızalara sebep olur.cevabın için teşekkürler.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bir de motor durduktan 15-20 dk sonra yağ seviyesine bakmak gerekiyor
    ilker_41 bunu beğendi.

Motosikleti
    haklısın polo kardeşim aradan baya zaman geçti 5,6,saat gibi,yoksa bende biliyorum 400 kilometrede bir motor yağ eksiltmez.ilk yağı koyarken biraz eksik koymuş olabilirler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

bende castrol 10,40 aldım tavsiye üzerine çok iyi dediler ilk yağ değişiminde kullanıcam İNŞALLAH.şu an 476 kilometre oldu.kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum herkese.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu motor neden RKS sitesinde yok ? Artık gelmeyecek mi acaba ? Gelmeyecekse çok yazık çünkü Blackster bunun yerini tutamayacak gibi duruyor. Hem pahalı hem de çantası ve camı yok.

nede yapılmaz? daha doğrusu neden yokuş aşağı yapılmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

bitirdiler black bizim yerimize geldi. ben ellerinde kalan son bir tane vardı blackster almadım bunu aldım

REKLAM ALANI
59. sayfa BirinciBirinci ... 9495758596061 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler