Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NC 700 X
    Selamlar,

İlgilenen olursa

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-nc-700-x-s-orjinal-yan-canta-baglanti-demirleri-firsattir-122837044/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    NC700SA
    merhaba,

anadolu yakasında vitesli sürüş eğitimi alabileceğim yerler hakkında bilgi verirseniz memnun olurum.

yoğun çalışan biriyim, honda eğitim merkezindeki programlara uyamıyorum, benim haftaiçi akşamlar veya cts 3-4 saat vaktim oluyor.

teşekkürler

mrgreen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 700 X
    Arkadaşlar, yakıt göstergesinin son digiti yanıp sönmeye başladığında daha ne kadar gidebiliriz? Zaten son kademeye düşer düşmez yanıp sönmeye başlıyor bir çok diğer motordan farklı olarak. Şimdi dün gece eve geldiğimde yeni tek kademeye düşüp yanıp sönmeye başlamıştı ve en yakın benzin istasyonu evime 12 km; ve de bol yokuşlu yollardan sonra :(

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mrgreen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, yakıt göstergesinin son digiti yanıp sönmeye başladığında daha ne kadar gidebiliriz? Zaten son kademeye düşer düşmez yanıp sönmeye başlıyor bir çok diğer motordan farklı olarak. Şimdi dün gece eve geldiğimde yeni tek kademeye düşüp yanıp sönmeye başlamıştı ve en yakın benzin istasyonu evime 12 km; ve de bol yokuşlu yollardan sonra :(
    100 km ye yakın gidiyor. Ben ışık yandıktan sonra 70 km gittim, 13 litre benzin aldı
    mrgreen bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA 2018 CRF 1000 Africa twin
    Merhaba, Bu yağı kullanan aramızda arkadaşlar varmı; Petronas SYNTIUM MOTO 4FE 10W 30. Bizim motorlar için dışarıda birinci tercih oluyormuş. Honda için üretildiği söyleniyor.

Alfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 NC700 XA
    Reşit merhaba,

Halk sigorta poliçeni hangi acentadan yaptırdın? İletisim bilgilerini paylaşırsan sevinirim. Teşekkürler...

ACENTE ADI
    YILDIZ ÇELİK-ÇÖZGEN SİGORTA ACENTELİĞİ
    ÜSKÜDAR CAD AYDIN HAN NO:6/35 34000 KARTAL/İSTANBUL
    TEL: (0216) 306 59 78-79
    FAX: 389 44 60

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Bangkok da petronas diye bir suru benzin istasyonu vardi, buradaki shell, bp vs den farki oldugunu sanmiyorum

Alıntı Kayasus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Bu yağı kullanan aramızda arkadaşlar varmı; Petronas SYNTIUM MOTO 4FE 10W 30. Bizim motorlar için dışarıda birinci tercih oluyormuş. Honda için üretildiği söyleniyor.

Alfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 NC700 XA
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ACENTE ADI
    YILDIZ ÇELİK-ÇÖZGEN SİGORTA ACENTELİĞİ
    ÜSKÜDAR CAD AYDIN HAN NO:6/35 34000 KARTAL/İSTANBUL
    TEL: (0216) 306 59 78-79
    FAX: 389 44 60
    Teşekkürler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:06 ----------

Herkese merhaba,

2013 beyaz NC700X'im ile dün itibariyle aranıza katıldım. Forumda birçok kullanıcı deneyimlerini aktarmış ama ilk izlenimlerimle ilgili birkaç şey söylemek isterim. İlk 30 km. yorumum harika tork, güven veren denge ve fren sistemi, şiir gibi vites geçişleri diyebilirim. Bir kez 0-100 denemesi yaptım. İlk ve ara hızlanmalarda benim gibi astronomik rakam beklentiniz yoksa fazlasıyla tatmin ediyor. Bir de motora nasıl bu kadar çabuk alıştığıma anlam veremedim. 9 aylık bir motor geçmişim var ama sanki NC'yi uzun yıllar kullanıyormuşum gibi geldi Ön bagajın nimetlerini herkes biliyor zaten. Airoh SV55 (XL) kolaylıkla sığdı. Sonuç olarak NC'yi tercih ederek çok iyi bir iş yaptığımı söylemek isterim. Bu modeli düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Keyifli sürüşler...

Uploaded with ImageShack.us

Otomatiği (DCT) gelse hemen alacağım ama sanırım getirmeyecekler. Toplu getirmeseler bile özel sipariş kabul etmeleri gerekir alternatif müşteriler için.

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    selam arkadaşlar;

NC700X; tanıtım konusunda yeterli bir açıklama tanıtım ve gerekli bilgi paykalşımı yok gibi geldi sanki bana.Ben enazından böyle düşünüyorum.
    Herkese kazasız belasız sürüşler dielrim.
    Adana dan selamlar...

Motosikleti
    2014 XTZ660 Tenere
    Alıntı DayDreamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otomatiği (DCT) gelse hemen alacağım ama sanırım getirmeyecekler. Toplu getirmeseler bile özel sipariş kabul etmeleri gerekir alternatif müşteriler için.
    DCT lisi gelse ben de ilk alanlardan olurum. Mail atıp bilgi istedim. şimdilik planlamada olmadığını ama not aldıklarını söyledi telefondaki bayan. Biz ve bizim gibiler mail ve tel ile sık sık istekte bulunsak etkili olur mu?

Bir de siz mail atın isterseniz. Honda nın sitesinde bize yazın tarzında bi link olacak.

Alıntı alternatifyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DCT lisi gelse ben de ilk alanlardan olurum. Mail atıp bilgi istedim. şimdilik planlamada olmadığını ama not aldıklarını söyledi telefondaki bayan. Biz ve bizim gibiler mail ve tel ile sık sık istekte bulunsak etkili olur mu?

Bir de siz mail atın isterseniz. Honda nın sitesinde bize yazın tarzında bi link olacak.
    Bana da mail ile bilgi isteğime karşılık olarak telefonda benzer bilgi verildi. Satılan ülkelerde çok olumlu değerlendirmeler var DCT hakkında. Umarım getirme yönünde karar verirler.

Motosikleti
    2014 XTZ660 Tenere
    Alıntı DayDreamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana da mail ile bilgi isteğime karşılık olarak telefonda benzer bilgi verildi. Satılan ülkelerde çok olumlu değerlendirmeler var DCT hakkında. Umarım getirme yönünde karar verirler.
    bakalım bu sene zor artıkta seneye bi umut artık. integra var diye mi getirmiyolar acaba

tastandidem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 700 s
    arkadaslar motor 11.000 de 12.000 bakkmi yaptiran varmi kac para yolacaklar benden

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

Alıntı Kayasus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motul 5100 kullandim 10w 40 3000km oldu sikinti yok zatdn 1000km dddd onu kullandim

200-250 arası

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    eksoz bogazlarında yanma olan varmı. servis ilk başta garantiden değiştiririz dedi, sonrada yan çizdi.

Motosikleti
    honda 700 s
    evet var 165 170 ile 10dk devamli gittim indigimde kizarma vardi 12000 bakimina goturecegim bakalim orada soracagim. bu arada 12000 bakiminda neler degisecek yada nelere bakacaklar bilgisinolan var mintufaya dusmeyelim

Alıntı tastandidem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet var 165 170 ile 10dk devamli gittim indigimde kizarma vardi 12000 bakimina goturecegim bakalim orada soracagim. bu arada 12000 bakiminda neler degisecek yada nelere bakacaklar bilgisinolan var mintufaya dusmeyelim
    yağ, yağ filtresi değişimi, hava filtresi temizliği, genel kontroller = 200 Türk lirası

Motosikleti
    honda 700 s
    resit sagol arkadasim icimi rahatlattin bende 1000tl gomerler diyordum sagol

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler