Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..
    doktor neden apaçi dedin o arabaya..elemanı aradım zaten şase numarasını vermedi..bende kıllandım almıyom

Alıntı Zengibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlker abi ilk arabam 2000 model "Ford Fiesta fun" idi. 67.000 km'de alıp 113.000 km'ye kadar kullandım. Yedi göllere ve yolu benzer bozuklukta yerlere defalarca gitmeme rağmen hiçbir sorun çıkartmadı. Bakımları dışında hiçbir masraf etmemiştim. Özetle fiyat-performans açısından taş gibi araba. LPG de vardı, gayet uyumluydu. Ufak olması sebebi ile hanım da rahat kullanıyordu.
    onur bakıyorum dostum ancak ford ka lar daha çok hoşuna gidiyor eşimin..ka mı alsam?klima tek hava yastığı var..ön camlar otomatik..devir göstergesi yok

Herkese merhaba,

Formu daha once bastan sona taramistim ancak butun mesajlari tek tek okuma ihtiyaci duydum ve tekrar bastan basladim
    Suan 43. sayfadayim ve İlker abi adeta kivraniyorsun Hatta aranizda gun yapip sira ile motor almayi bile dusunuyorsunuz. Ne kadar hos bir ortam burasi, saniyorum ki yas ortalamasinin yuksek olmasindan kaynaklaniyor, cok seviyeli. Gerci gecenlerde birkac tatsiz mesajlar yazildi ama onlar da nazarlik olsun. Ankara'dan yok mu birileri bayram sonrasi bi yerlerde bulussak... Eminim ki bu muhabbetler yuz yuze cok daha keyifli olacaktir.
    harbiden ne günlerdi günlerce rüyamda gv250 görmekten bir hoş oldum..ama nasıl anlatamam kafayı sıyırcam sonra kafayı koydum gittim bisan fabrikasına dedim bana sıfır roadstar verin..sonra eleman afyonda var bir tane getirtelim dedi hatta ciddi ciddi tarihi bile konuşmuştuk..sonra nerden nereye işte karaca gitti kızılcık geldi..
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ilker yörük Halil Abdullah bin Bekir
    bayıldım buna

İlker abi,

Daha once Ford'da calistim ve halen calisan arkadaslarim var. Arzu edersen satilik var mi sordurabilirim...
    walla çok iyi olur dostum yaa..şöle temiz ka da olur ben bir kez daha alıcı gözle bakayım şu fiestalara..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doktor neden apaçi dedin o arabaya..elemanı aradım zaten şase numarasını vermedi..bende kıllandım almıyom
    Çünkü öyle

onur bakıyorum dostum ancak ford ka lar daha çok hoşuna gidiyor eşimin..ka mı alsam?klima tek hava yastığı var..ön camlar otomatik..devir göstergesi yok
    Ona bakarsan twingo'da km göstergesi bile yok, ufacık bi' lcd koymuşlar artık orada ne görürsen

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ya walla kıl oldum harbiden..ne alacam ben yaa fiestalara bakıyorum..hava yastığı olanda klima yok klima olan da hava yastığı yok ya da bana böle denk geldi anlamadım..
    ya eşimin ömründe bir tane kendi arabası olsun istiyorum.böle benim arabam diye dolaşsın o hevesini alsın istiyorum..sonra ilerde tek araca dönülür zaten..böle bir derdim var..help

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ya walla kıl oldum harbiden..ne alacam ben yaa fiestalara bakıyorum..hava yastığı olanda klima yok klima olan da hava yastığı yok ya da bana böle denk geldi anlamadım..
    ya eşimin ömründe bir tane kendi arabası olsun istiyorum.böle benim arabam diye dolaşsın o hevesini alsın istiyorum..sonra ilerde tek araca dönülür zaten..böle bir derdim var..help
    Hava yastığı, ön germeli emniyet kemerleri, kliması, elektrikli camları, elektrikli ve ısıtmalı aynaları, sunroofu olan hatchback ve bütçene uygun bir arabam var ama satmam.

Motosikleti
    BMW R1200 GS

odeon65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma 2014
    söylediğim gibi daha yeni geldim bir ay oldu. umarım dediğiniz motorları görebilirim teşekkürler
    kırkından sonra azanı

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Herkese iyi akşamlar..
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    İi aksamlar arkadaslar İlker abi nasilsin
    bugun ramazan dayinla gorustum saolsun cayimizi ictik
    biraz muhabbet ettik seninkide ne askmis be abi motor sevdandan vazgecirmek istemisler bugunlere kadar gelmissin.
    İyikide gelmissin be abi senin gibi bi abimiz oldu.
    İlker abi bu arada bugun bi polo gordum bizim burdur da sahibini aradim acik bordo gibi bisiydi rengi. Biraz konustuk sonra pazarliga tutustuk ( valla kendime sahin aldim bu kadar pazarlik etmedim) klima,tek hava yastigi, vize falan tamam birebir kontrol ettim sorun yok. Km138000 civari idi motoruda canavar gibi. Neyse boya on numara belli ediyo boyanigini ici disi piril piril masallah neyse abi distan hosuma gitti kaputu actik soyle bi baktim ne kadar anlamasam da birseyler oldugu belli sordum gece cop konteynirina carptim falan dedi soyle bi pazarlik ettik 10500*verecek sanayiye gittik ustama gosterdim. Ustamin dediklerini aktariyorum.. Sag onden guzel bi darbe almis hatta yan yatmis sag tarafta komple oynama var podye ve direkler de oynama mevcut falan filan.
    Cok uzattim galiba ama sana yaramayacagi icin tesekkur ettim ugurladim arkadasi.
    Birde opel vectra var ama daha once buyuk istemiyorum dedin diye hatirladim o yuzden vazgectim ve biraz daha fiyatli

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Arkadaslar,

Yarin sabah erkenden yola çıkıyoruz. Bayram için memlekete, büyükleri ziyarete...
    Şimdiden herkesin Kurban ve Cumhuriyet bayramını kutluyorum. Sevdikleriniz ile birlikte nice güzel bayramlara erişebilmeniz dileğiyle...
    Yola gidecekler aman dikkat! Malum yollar kalabalık olacak...
    Hoşçakalın...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:43 ----------

Bi kaç foto da Kanat'tan... (Adını "Kanat" olarak değiştirdik kardeşimin isteği ile)

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

İlk kez akşam sürüşüne çıktım, daha bi eğlenceli oluyor arkadaş
    Henüz 200km oldu, ilk zamanki korkularım kalmadı artık, daha rahat biniyorum...
    Yalnız şu gösterge ışıkları bi çok arabanınkinden daha hoş.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Kazasis belasiz varman dilegoyle iyi yolculuklar yolun acik olsun
    iibayramlar gecirmen dilegiyle

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Hayırlı bayramlar Onur kardesim bizim keratalar da ikizmiş
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Lastik değiştiren yada değiştirecek olan var mı? Ne marka lastik düşünüyorsunuz?

Motosikleti
    GV650 EFI
    Selamlar

GV250 için arka (ivediyen) ve ön lastik almayı düşünüyorum ama arka lastiğin ölçüleri itibari ile pek piyasada bulunmuyor.

Ne marka tavsiye edersiniz? Bulabileceğim bir satıcı telefonu alabilir miyim?

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Pahalı bir lastik almaya gerek yok bence, unilli marka var bende, gayet memnunum. Sağa dönerken fazla yatırmaktan defalarca egsozu yere sürttüm, hiç bir zaman kaymadı. Tabi bunu uygun zeminlere yapıyorum, kaygan zeminde deneyip yere yapışıp bana laf atmayın sonra Motoparkta çifti 250TL civarında. Benden önceki sahibi ne kadar kullanmış bilmiyorum ama ben arka lastiği 19.000Km dir kullanıyorum hala iyi durumda. Ön lastiğim muhtemelen sıcak havada fazla şişirip çanakkalenin bozuk yollarında gezmekten tel attığı için değiştirmiştim. Ölçülerini ezbere bilmiyorum. Rıdvanın uyanmasını bekleyebilir, yada arka sayfalara bakabilirsiniz

Motosikleti
    ''Eskiden Bws 100 Ybr 125 '' Yenisi gv 250 olacak
    Arkadaşlar şimdiden hepinizin bayramını kutluyorum sağlık ve huzurla sevdiklerinizle birlikte nice bayramlara... Dolu depolu sürüşler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

Arkadaşlar, forumda dolaşırkan bir video buldum bunu sizinle paylaşmak istedim. Bu tip farları gv250 uygulanabılırmı? yada sis farı olarak mı eklememiz gerek? Görüşü mükemmel arttırdığı ve gece sürüşlerini daha güvenli kılacağını düşünüyorum. ''Video aşağıdaki linktedir''

http://youtu.be/RpOFCj2QRAo

http://www.youtube.com/watch?feature...=RpOFCj2QRAo#!

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:45 ----------

Nasıl yapıldığını merak edenler için... http://youtu.be/r3p5jedQcjg

Motosikleti
    GV650 EFI
    Alıntı Bike Rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şimdiden hepinizin bayramını kutluyorum sağlık ve huzurla sevdiklerinizle birlikte nice bayramlara... Dolu depolu sürüşler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

Arkadaşlar, forumda dolaşırkan bir video buldum bunu sizinle paylaşmak istedim. Bu tip farları gv250 uygulanabılırmı? yada sis farı olarak mı eklememiz gerek? Görüşü mükemmel arttırdığı ve gece sürüşlerini daha güvenli kılacağını düşünüyorum. ''Video aşağıdaki linktedir''

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:45 ----------

http://dx.com/p/universal-2-3-motorc...51665?item=158

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı Bike Rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uygulanamaz gibime geliyor çünkü bizim farımızın tası derinlik olarak bir bi-xenon merceğini içine alamaz,kapasitesi yok Race tipi motorlara olur,farın içinde yeterli alan vardır çünkü.Hem bizim motorlarımız chopper-cruiser tarzında olduğu için teknolojik beyaz ışıktan ziyade halojen sarı ışık daha çok yakışmakta.
    Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pahalı bir lastik almaya gerek yok bence, unilli marka var bende, gayet memnunum. Sağa dönerken fazla yatırmaktan defalarca egsozu yere sürttüm, hiç bir zaman kaymadı. Tabi bunu uygun zeminlere yapıyorum, kaygan zeminde deneyip yere yapışıp bana laf atmayın sonra Motoparkta çifti 250TL civarında. Benden önceki sahibi ne kadar kullanmış bilmiyorum ama ben arka lastiği 19.000Km dir kullanıyorum hala iyi durumda. Ön lastiğim muhtemelen sıcak havada fazla şişirip çanakkalenin bozuk yollarında gezmekten tel attığı için değiştirmiştim. Ölçülerini ezbere bilmiyorum. Rıdvanın uyanmasını bekleyebilir, yada arka sayfalara bakabilirsiniz
    Unilli de bir alternatif,peki Sava lastikler hakkında bilgisi olan?Yada son dönemlerde lastik değiştiren??
    Levent E. bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İi aksamlar arkadaslar İlker abi nasilsin
    bugun ramazan dayinla gorustum saolsun cayimizi ictik
    biraz muhabbet ettik seninkide ne askmis be abi motor sevdandan vazgecirmek istemisler bugunlere kadar gelmissin.
    İyikide gelmissin be abi senin gibi bi abimiz oldu.
    İlker abi bu arada bugun bi polo gordum bizim burdur da sahibini aradim acik bordo gibi bisiydi rengi. Biraz konustuk sonra pazarliga tutustuk ( valla kendime sahin aldim bu kadar pazarlik etmedim) klima,tek hava yastigi, vize falan tamam birebir kontrol ettim sorun yok. Km138000 civari idi motoruda canavar gibi. Neyse boya on numara belli ediyo boyanigini ici disi piril piril masallah neyse abi distan hosuma gitti kaputu actik soyle bi baktim ne kadar anlamasam da birseyler oldugu belli sordum gece cop konteynirina carptim falan dedi soyle bi pazarlik ettik 10500*verecek sanayiye gittik ustama gosterdim. Ustamin dediklerini aktariyorum.. Sag onden guzel bi darbe almis hatta yan yatmis sag tarafta komple oynama var podye ve direkler de oynama mevcut falan filan.
    Cok uzattim galiba ama sana yaramayacagi icin tesekkur ettim ugurladim arkadasi.
    Birde opel vectra var ama daha once buyuk istemiyorum dedin diye hatirladim o yuzden vazgectim ve biraz daha fiyatli
    Herkese iyi akşamlar..
    mesut ilgin için teşekkür ederim.valla baya uğraşmışsın..çok sağol kardeşim..
    dün gece itibariyle antalyaya geldim memlekete..bugün akşam da dayımlar geldi burdurdan ve kulağını çınlattık mesut..artık dayım vesilesiyle burdura gelince seninle de görüşürüz..

arkadaşlarım abilerim kardeşlerim,
    herkesin kurban bayramı kutlu mutlu ve huzurlu olsun,allahım ordumuza,milletimize,vatanımıza zeval vermesin.hayırlara vesile olsun..

bir yerlerde görüşmek dileğiyle..

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    ne demek abi başimin üzerinde yerin war
    slm söyle ii bayramlar

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Sayın Gv ciler ve motosiklet dunyası;sizlere ve depolarınıza mutlu bayramlar diliyorum..
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler