Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Herkese selamlar ve mutlu bayramlar diliyorum, GV mi satalı yaklaşık 2 ay falan olmuştur, sabırsız arayışlarım sonucunda uzun zamandır aklımda olan ve denemek istediğim ER6 N almış bulunuyorum, cruiser dan sonra aslında ilk almak istediğim tür olan naked a döndüm, GV nin yeri ayrı tabii ki, özellikle macit kullandıktan sonra ne kadar iyi bir motor olduğunu daha da iyi anlamıştım zaten ER6 da resmen aşık olduğum motorlardan biriydi. Ancak ER6 topiğinin çok zayıf olması sebebinden midir yoksa alışkanlıktan mıdır bilmem, hala siteyi açar açmaz Ankara topaciyla GV topacına bakıyorum, alışkanlık yapmış burası bende. Zamanla ER6 ile ilgili sorularım da olacak tabii ki, diyorum ki Rıdvan bi de ER6 al da ona da bi el at, ne güzel herşeyi sana soruyoduk ER6 topiğine de bi tane Rıdvan lazım :D

Hepinize tekrardan iyi bayramlar.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar ve mutlu bayramlar diliyorum, GV mi satalı yaklaşık 2 ay falan olmuştur, sabırsız arayışlarım sonucunda uzun zamandır aklımda olan ve denemek istediğim ER6 N almış bulunuyorum, cruiser dan sonra aslında ilk almak istediğim tür olan naked a döndüm, GV nin yeri ayrı tabii ki, özellikle macit kullandıktan sonra ne kadar iyi bir motor olduğunu daha da iyi anlamıştım zaten ER6 da resmen aşık olduğum motorlardan biriydi. Ancak ER6 topiğinin çok zayıf olması sebebinden midir yoksa alışkanlıktan mıdır bilmem, hala siteyi açar açmaz Ankara topaciyla GV topacına bakıyorum, alışkanlık yapmış burası bende. Zamanla ER6 ile ilgili sorularım da olacak tabii ki, diyorum ki Rıdvan bi de ER6 al da ona da bi el at, ne güzel herşeyi sana soruyoduk ER6 topiğine de bi tane Rıdvan lazım :D

Hayırlı olsun güle güle kullan. Rıdvanın yorum yapması için ER6 almasına gerek yok zaten biliyordur yine sorabilirsin
    Bulent78 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R

Hayırlı olsun..Kazasız belasız..

Herkese iyi bayramlar..
    Bulent78 bunu beğendi.
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Hayırlı bayramlarınız olsun motor sevdalısı arkadaşlarım..yeni motorlarda hayırlı olsun bu arada
    Bulent78 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    İki gündür yoktum, Ayvalık'a tost yemeye gitmiştik, canımız sonra künefe de çekti ama uzak geldi.

Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik değiştiren yada değiştirecek olan var mı? Ne marka lastik düşünüyorsunuz?
    Duyduğum olumlu yorumlar sebebiyle Emre'ye katılıp Unilli diyorum. Zaten Michelin artık hiç yok Metzeler'de de stokta yok.

Alıntı WanDoGa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar

GV250 için arka (ivediyen) ve ön lastik almayı düşünüyorum ama arka lastiğin ölçüleri itibari ile pek piyasada bulunmuyor.

Ne marka tavsiye edersiniz? Bulabileceğim bir satıcı telefonu alabilir miyim?
    Uygun olduğunu bildiğim Unilli ve Metzeler var. Metzeler'de stokta yoktu ve bir kaç ay sonra gelecek diyorlardı. Unilli'yi yerel satıcılarda bulabilirsin diye düşünüyorum.

Alıntı Bike Rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, forumda dolaşırkan bir video buldum bunu sizinle paylaşmak istedim. Bu tip farları gv250 uygulanabılırmı? yada sis farı olarak mı eklememiz gerek? Görüşü mükemmel arttırdığı ve gece sürüşlerini daha güvenli kılacağını düşünüyorum. ''Video aşağıdaki linktedir''

http://youtu.be/RpOFCj2QRAo

http://www.youtube.com/watch?feature...=RpOFCj2QRAo#!
    Mercek derinliği far derinliğinden fazla olduğu için uygulamaya imkan yok ama zaten bence gerek de yok, Osram Night Breaker gayet yeterli bir aydınlatma sağlıyor. Daha dün 900 km'lik gece yolculuğu yaptım

Unilli de bir alternatif,peki Sava lastikler hakkında bilgisi olan?Yada son dönemlerde lastik değiştiren??
    Yaklaşık bir ay kadar önce g-gokhan nickli arkadaş sava lastik alacağından bahsetmişti, sanıyorum almış kullanıyordur.

Hayırlı olsun, bana da bir ER6 N alırsan hiç bir sorun kalmaz. Bir tur verirsin artık camiye kadar (Selimiye camii) (espiriyi bugün çaldım )
    Bulent78 bunu beğendi.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canımız sonra künefe de çekti ama uzak geldi.
    hep öyle olur zaten..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Olgaç abi ampulu night breaker ile değiştirmiş ama yinede aydınlatmada sıkıntı var.Daha çok karşıya vuruyor vbenim farın ışığı.Haliyle önümü pek aydınlatmıyor.Far tası aşağı yukarı da oynamıyor.Nası ayar yapıcaz???
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Selam.benimki de öyleydi,far tasından ayarlandi,2mm bile kaydırsan yetiyor o kadar pay var orda
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Farı tutan iki tane civatayı gevşetip mümkün olan en alçak konuma getirin. Zaten çok az oynayabiliyor fardaki vidanın sinyallerin bulunduğu bara çarpamsından dolayı. Ama bu en alt konuma oldukça yeterli aydınlatma sağlıyor.

g_gokhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Lastik değiştiren yada değiştirecek olan var mı? Ne marka lastik düşünüyorsunuz?
    Merhaba cihan bey.Lastiğimi değiştireli yaklaşık 1 ay oldu http://savaturkiye.com/moto.html adlı siteden Mc7 modelini çift olarak aldım.Şuanda gayet memnunum yumuşak hamurlu bana güven veren bir lastik.Arka lastiği orjinal ölçülerinde bulamadığım için 140-90-15 ile değiştirdim herhangi bir uyumsuzluk ve gözle görülen bir küçülmede olmadı.Ön lastikte orjinal ölçülerinde kaldı.Tavsiye edebilirm size.

---------- Post added at 17:59 ---------- Previous post was at 17:53 ----------

Alıntı WanDoGa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar

GV250 için arka (ivediyen) ve ön lastik almayı düşünüyorum ama arka lastiğin ölçüleri itibari ile pek piyasada bulunmuyor.

Ne marka tavsiye edersiniz? Bulabileceğim bir satıcı telefonu alabilir miyim?
    Selam arkadaşım, Cihan beyinde bu konuda sorusu vardı onada önermiştim. http://savaturkiye.com/moto.html bu siteden alışveriş yapabilirsin. mc7 serisi bizim motosikletimize uygun ve ben eksik bir yanını görmedim sizede tavsiye edebilirim. tekeriniz hep düz bassın iyi günler.

jasonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha v-star. 650 classic ��
    tüm abilerime kardeşlerime tüm motor sevdalılarına hayırlı bayramlar
    Rock hard ride free ! all day all night ! and All your life !

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Farı tutan iki tane civatayı gevşetip mümkün olan en alçak konuma getirin. Zaten çok az oynayabiliyor fardaki vidanın sinyallerin bulunduğu bara çarpamsından dolayı. Ama bu en alt konuma oldukça yeterli aydınlatma sağlıyor.
    Teşekkür ederim.Bi deneyelim bakalım..
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Motosikleti
    GV250 (2012)
    Arkadaşlar aktif bir şekilde yamaç paraşütü ile ilgilenen var mıydı? Önümüzdeki yaz yamaç paraşütü eğitime katılmayı düşünüyorum.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    arkadaşlar merhaba soru biraz komik olucak ama gv 250 ile kaldırıma çıkılıp inilebilirmi?

bizim burda park sorunu varsa motorda şekil olarak biraz kuşkuda bıraktı beni çıkarmı çıkmazmı çıkarsa inermi inerse nasıl iner gibisinden

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    İstanbul-Çınarcık yaylaları-Bursa-Uludağ-Bursa-İstanbul rotamız yarım saat kadar önce tamamlandı.

Alıntı PcKaoPath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aktif bir şekilde yamaç paraşütü ile ilgilenen var mıydı? Önümüzdeki yaz yamaç paraşütü eğitime katılmayı düşünüyorum.
    Bir heves var ama tandem atlayışla yatıştırmayı düşünüyorum

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba soru biraz komik olucak ama gv 250 ile kaldırıma çıkılıp inilebilirmi?

bizim burda park sorunu varsa motorda şekil olarak biraz kuşkuda bıraktı beni çıkarmı çıkmazmı çıkarsa inermi inerse nasıl iner gibisinden
    Ben neredeyse basamak indirip çıkartacam

Motosikleti
    İ

Ben neredeyse basamak indirip çıkartacam

nasıl yani çıkarmı çıkmazmı anlamadım :D

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Gelemedik bari birkaç foto paylaşın da görelim yahu..
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    İner çıkar bir daha iner Gizli enduro aslında bu motor.

Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelemedik bari birkaç foto paylaşın da görelim yahu..
    O da olacak elbet ama ne zaman bilmiyorum. Bu arada 15-20 dk. önce seni aramıştım telefonun çekmiyordu.
    ogzcngdk bunu beğendi.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Çıkar Oğuzcan çıkar, Rıdvan diyo ki, altı biraz daha yüksek olsa, ben merdiven bile çıkarım o derece diyo yani , çıkarken dikkat et, motorun altını vuracağın kadar yüksek olmasın kaldırım, inerken de aynı şekilde, ön çamurluğun arka kısmı eğer kaldırım yüksekse teker indiğinde kaldırıma çarpabilir, aynı şekilde yine yüksekse motorun altını kaldırıma sürtebilirsin, sürtmeyeceğin yüksekliğe kadar iner de çıkar da hiç sorun olmaz.
    ogzcngdk bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    tamamdır sağolun açıklamalar için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler