Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    parayı bulursam bir gün olacak ;)
    merhaba arkadaşlar ben vahdet ve bursa'dan katılıyorum ve tüm motorcu arkadaşlarımı selamlıyorum.
    benim size sormak istediğim;
    ben de şu anda bir ybr125 var ve ben bu motor ile baya bir haşırneşir oldum.öyle ki 6 ayda 10bin km yol yaptım.
    fakat bu benim boy problemim olduğundan ayklarım yere tam basmıyor.yarmak uçlarım ile basıyorum.o da tehlikeli oluyor.
    boy=1.63 m
    ayak boyu=70cm
    şimdi size soracam bu gv250'yi alsam ayaklarım yere tam basar mı?bu motoru kullanabilirmiyim?kendime güveniyorum motor konusunda.sizce bu motoru almalımıyım.sele yüksekliği bana uyarmı?
    bir de bu suzuki'nin vl250'nin sele yükseklği daha da düşük.bu daha mı uygun olur.
    bu arada bulabilirsem bir tane üzerine oturup deneyecem ama yine de görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
    saygılar.kazasız belasız günler arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Alıntı lieber_mann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben vahdet ve bursa'dan katılıyorum ve tüm motorcu arkadaşlarımı selamlıyorum.
    benim size sormak istediğim;
    ben de şu anda bir ybr125 var ve ben bu motor ile baya bir haşırneşir oldum.öyle ki 6 ayda 10bin km yol yaptım.
    fakat bu benim boy problemim olduğundan ayklarım yere tam basmıyor.yarmak uçlarım ile basıyorum.o da tehlikeli oluyor.
    boy=1.63 m
    ayak boyu=70cm
    şimdi size soracam bu gv250'yi alsam ayaklarım yere tam basar mı?bu motoru kullanabilirmiyim?kendime güveniyorum motor konusunda.sizce bu motoru almalımıyım.sele yüksekliği bana uyarmı?
    bir de bu suzuki'nin vl250'nin sele yükseklği daha da düşük.bu daha mı uygun olur.
    bu arada bulabilirsem bir tane üzerine oturup deneyecem ama yine de görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
    saygılar.kazasız belasız günler arkadaşlar.
    Gv 250 ile yere tam basarsın. VL 250 kaliteli ve GV 250 den daha pahalı bir makinadır sorun sadece boy ise gücün hangisine yetiyorsa alabilirsin.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    iyi akşamlar arkadaşlar.

öncelikle tüm arkadaşların ramazan bayramı kutlu olsun,umarım bu bayram başta devletimizin,milletimizin,vatanımızın ve ordumuzun bütünlüğünün daim olmasına,korunmasına ve daha bir çok güzel şeylere vesile olur.herkesin sevdikleri ile birlikte daha nice bayramlar geçirmesini diliyorum.

hepimizin tekeri düz bassın ve ağzımızın tadı hiç bozulmasın diyorum ve,birazv da motor ile ilgili konuşayım.motoru yaklaşık 2 ay sonra çalıştırdım ilk başta çalışmadı 2 ay yatınca ama bir kaç denemeden sonra marş aldı ve çalıştı biraz eşimle birlikte dolşatık,eşimde hakkari'de olduğu için ve düğün telaşı olduğu için motorun son halini görmemişti o da çok beğendi.güzel ve bol motorlu bir akşam geçirdik.bu sırada bir şey dikkatimi çekti sanırım arka fren müşiri ile ilgili bir sorunum var.zira ön freni kullanınca arka stop lambası yanıyor ama arka freni kullanınca yanmıyor.sanırım fren müşirini değiştirmem gerekecek.neyse kısmetse bayramdan sonra motorla antalya'ya döneceğiz,izmir'le ilişiğimi keseceğim.sonra antalya'da karacayı bırakıp,ev tuttuktan sonra uygun bir zamanda iskenderun'a götüreceğim bakalım.

neyse benden şimdilik bu kadar.herkese tekrar iyi bayramlar..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Merhaba arkadaşlar.
    Forumda birileri gezi düzenlemiş günü birlik iznik gezisi bende gitmeyi düşünüyorum yarın sabah çıkılacak yola eğer gelmek isteyen olursa haber vereyim dedim sonra gittin madem bize niye söylemedin demeyin
    Detaylar için:
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...stanbul-5.html

Motosikleti
    BMW F650GS
    Gezi hava şartlarından dolayı benim için iptal oldu (diğerleri gidermi bilemiyorum)

Motosikleti
    Harley Davidson Dyna Super Glide / Hyosung GT650R
    www.merkezyedekparca.com adresine üye olduğunuzda tüm fiyatlar görülebiliyor.

Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı Miller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.merkezyedekparca.com adresine üye olduğunuzda tüm fiyatlar görülebiliyor.
    Evet üye oldum baktım Cdi 240 lira imiş.ben daha önce telefonda görüşmüş durumu izah etmiştim gaz kesme problemi hallolur demişti bana.

Motosikleti
    CBR 600F
    merhaba,

2007 model, 2008 çıkışlı 2700km de gv250 sahibiyim... şubata kadar maksimum 4bin km olur herhalde.. ben bunu mart nisan gibi satacak olursam yaklaşık olarak isteyeceğim rakam ne olur? Fiyatlandırma konusunda bilgisi olan var mıdır? fiyat kaybı olmaması açısından kış sonrası takas zorlayıp, olmadı yaza doğru direkt satışa gitmeyi düşünüyorum... çok uzun yol yapmıyorum, maksimum 5bin olur yaz başına doğru

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar.

öncelikle tüm arkadaşların ramazan bayramı kutlu olsun,umarım bu bayram başta devletimizin,milletimizin,vatanımızın ve ordumuzun bütünlüğünün daim olmasına,korunmasına ve daha bir çok güzel şeylere vesile olur.herkesin sevdikleri ile birlikte daha nice bayramlar geçirmesini diliyorum.

hepimizin tekeri düz bassın ve ağzımızın tadı hiç bozulmasın diyorum ve,birazv da motor ile ilgili konuşayım.motoru yaklaşık 2 ay sonra çalıştırdım ilk başta çalışmadı 2 ay yatınca ama bir kaç denemeden sonra marş aldı ve çalıştı biraz eşimle birlikte dolşatık,eşimde hakkari'de olduğu için ve düğün telaşı olduğu için motorun son halini görmemişti o da çok beğendi.güzel ve bol motorlu bir akşam geçirdik.bu sırada bir şey dikkatimi çekti sanırım arka fren müşiri ile ilgili bir sorunum var.zira ön freni kullanınca arka stop lambası yanıyor ama arka freni kullanınca yanmıyor.sanırım fren müşirini değiştirmem gerekecek.neyse kısmetse bayramdan sonra motorla antalya'ya döneceğiz,izmir'le ilişiğimi keseceğim.sonra antalya'da karacayı bırakıp,ev tuttuktan sonra uygun bir zamanda iskenderun'a götüreceğim bakalım.

neyse benden şimdilik bu kadar.herkese tekrar iyi bayramlar..
    Hocam cevap vermem uzun sürdü kusura bakmayın. Arka frenin yanında plastikten siyah yuvarlak bir parça var o parçanın altından yay gibi bir başka parça fren pedalına bağlanıyor. Siz frene bastığınızda yayı gerip müşürü çekiyor ve lamba yanıyor. Orada bir ayarsızlık varsa müşür ya lambanın sürekli yanmasına ya da yanmamasına neden olabilir. isterseniz elinizle müşürü çekip bırakarak bir deneyin. Kolay gelsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:18 ----------

Alıntı Onyx250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,

2007 model, 2008 çıkışlı 2700km de gv250 sahibiyim... şubata kadar maksimum 4bin km olur herhalde.. ben bunu mart nisan gibi satacak olursam yaklaşık olarak isteyeceğim rakam ne olur? Fiyatlandırma konusunda bilgisi olan var mıdır? fiyat kaybı olmaması açısından kış sonrası takas zorlayıp, olmadı yaza doğru direkt satışa gitmeyi düşünüyorum... çok uzun yol yapmıyorum, maksimum 5bin olur yaz başına doğru
    Hocam bunda aksesuar durumu motorun çalışması, temizliği, boyası falan da etkili oluyor. Fakat mart'ta daha sezon açılmadığından biraz ucuz olabilir. En azından ben motoru o mevsimde ucuza almıştım. Fiyat veremedim kusura bakmayın.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bunda aksesuar durumu motorun çalışması, temizliği, boyası falan da etkili oluyor. Fakat mart'ta daha sezon açılmadığından biraz ucuz olabilir. En azından ben motoru o mevsimde ucuza almıştım. Fiyat veremedim kusura bakmayın.
    Motor sorunsuz zaten dediğim gibi 2008 çıkışlı ve 2700km de. Aksesuar olarak soft yan çanta var sadece. Üzerinde çizik, göçük yok, yatması düşmesi yok. Ufak tefek yağ lekeleri var sadece, sağlam bi temizleyiciye veririm diye kendim uğraşmadım Bunlar da ek bilgiler...

Piyasayı hiç iyi bilmiyorum açıkçası merak ettiğim Nisan öncesi ve sonrası isteyebileceğim, çok düşük olmayan ama hızlı satış yapabileceğim bir fiyat ne olur? Zira takaslı birşey bulamazsam motorsuz kalcam

Motosikleti
    2010 gv 250
    arkadaşlar motorumu satılığa cıkardım. arabam var ama model yukseltmek ıstıyorum ıstemedende olsa satıyorum motorumu. satılığa çıkardığım rakamı denkleştirirsem satmayacağım. saygılar...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31287338/detay

Motosikleti
    arkadaşlar merhaba önümüzdeki hafta yaptığım Akdeniz gezisinin fotoğraflarını yayınlayacağım. Hem bir fikir versin hem de ben hangi link yayınlanıyordu onu deneyeyim diye bir fotoğraf yayınlıyorum.

Onyx250 ben sahibinden.com'a bakıp bir fikir edinmeni tavsiye ederim. Şimdiden fiyat kestirmek bence zor.

caner_54 umarım motorunu arzu ettiğin bir fiyata satarsın.

Motosikleti
    Suziki İntruder VL800
    arkadaşlar merhaba,
    bakıyorum da motorunu satanlar çoğalmış, o kervana ben de katılıyorum.
    Bendeki motor orhanın makinesi idi. Canan da bili makineyi, hiç bir porblemi yok
    sahibinden.com da ilan İlan no: #31070787 numrarası ile inceleyebilirsiniz. Ben motoru büyütmek amacıyla satıyorum. Her hangi bir problemi yook yani.

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Semir hayırlı olsun... Hayırdır ne düşünüyorsun büyütmek derken? 650.liğe mi geçeceksin?

Bu arada bende benim Transalpi bu aralar satılığa çıkarıcam sanırım. Artık araba almam lazım kışda geliyor eşimle motorla bir yere gidemiyoruz soğuklarda :( Ben idare ediyorum ama onun için zor oluyor. O sebepten bende satıcam yakında Karatay'ımı.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Artık Yok...
    genelde öyle olur zaten araba almaya karar verirsiniz motoru satarsınız bu sefer motorun taksidi kredisi derken motorsuzda ibr yandan duramassınız 150 lik 250 lik bir şey alırsınız maksat 2 tekerin keyfini sürmek olsun.. sonra aracın borcu harcı biter mootru gene yükseltiyim dersiniz motoru yükseltirsiniz bu sefer arabanın modeli geçer onu yenilemek için tekrar motoru satılığa çıkarırsınız .. o yüzden en güzeli 150-250 lik bir şey alıcaksınız satsamda zaten para etmez deyiceksiniz hem 2 tekerden vazgeçmemiş olucaksınız hemde kapıda arabanız olucak tabi bu orta direk formulü.. yüksek direk atış serbest )

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    iyi akşamlar arkadaşlar..
    umarım motorunu satmak isteyen arkadaşlar istedikleri gibi satarlar.ben bugün motoru ele aldım birkaç tornavida ve pense ile.hava filtresini söktüm hava tuttum.taktım yerine.yarın izmir-antalya yapacağım motorla.fırsat buldukça resimlerim.tam bir katır gibi olacak hayırlısı ile.bavul falan taşıcam arkada güzel olacak inşallah.

timoti hani yaptığın gezilerin resimleri?abi paylaşmadın.sayfa sessizleşti.ilerlemedi.neyse yarın ben yol yapayım da atarım resimleri canlanır biraz.

neyse herkese iyi akşamlar.kazasız seyirler.

Motosikleti
    2010 gv 250
    logaritma super ozetlemıssın konuyu helal olsun

Motosikleti
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster

timoti hani yaptığın gezilerin resimleri?abi paylaşmadın.sayfa sessizleşti.ilerlemedi.neyse yarın ben yol yapayım da atarım resimleri canlanır biraz.
    Hocam önümüzdeki hafta söz yayınlayacağım resimleri. 1000 e yakın resimden 150 ye yakınını seçtim ve hikayelerini yazdim. Haliyle zaman aldı kusura bakmayın.

Arkadaşlar benim zincir koruma yolda giderken paramparça oldu. Hyosungsource a baktım 29 lira kargo 40 lira. Kuralkanda parça 59 lira kargo 10 lira.

Hyosungsource dan 3 tane alırsam kargo kişi başı 20 liraya düşüyor. Dolayısıyla Çorum çervresinden parça isteyen arkadaş var mı mesala Ankara'ya elden getirebilirim. Olmadı ilerde lazım olacak ön arka dişli ve bir adet zincir alacağım kargoyu bu şekilde ucuzlatmaya çalışacağım.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam önümüzdeki hafta söz yayınlayacağım resimleri. 1000 e yakın resimden 150 ye yakınını seçtim ve hikayelerini yazdim. Haliyle zaman aldı kusura bakmayın.

Arkadaşlar benim zincir koruma yolda giderken paramparça oldu. Hyosungsource a baktım 29 lira kargo 40 lira. Kuralkanda parça 59 lira kargo 10 lira.

Hyosungsource dan 3 tane alırsam kargo kişi başı 20 liraya düşüyor. Dolayısıyla Çorum çervresinden parça isteyen arkadaş var mı mesala Ankara'ya elden getirebilirim. Olmadı ilerde lazım olacak ön arka dişli ve bir adet zincir alacağım kargoyu bu şekilde ucuzlatmaya çalışacağım.
    Arkadaşlar merhaba.ben tam yüklü karacamla şuan denizliye geldim.özlemişim uzun yolu.birşeyler atıştırıp devam edeceğim.
    Hakan hocam bana kalırsa yağ hava filtreleri falan al yada ihtiyacın olan bişi daha hesaplı olur zincir koruma ile birlikte.resimleri bekliyoruz ona göre.herkese iyi günler

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar herkese günaydın..yaa ne oldu bizim başlığa yaa?ölü toprağı serpilmiş gibi herkes de bir sessizlik var?motorlara binmek yerine satmayla ilgilenirseniz böle olur işte

neyse ben dünkü izmir-antalya gezi raporumu paylaşayım da canlansın başlığımız.bu arada çok resim çekmedim.ama idare eder..hadi bakalım iyi seyirler.
    karacamı neredeyse bir insan ağırlığı yük ile yükledim ve seyre hazır.

izmirden çıkıp turgutlu-salihli tarafından denizliye çıkmaya karar verdim.aydın otobanından daha kestirme oluyor denizli ve antalya için.yaklaşık 150 km sonra benzinciye, yakıt ikmali ve çay molası.

yurdum insanı önce motorun ibresine bakar kaç km hız yapıyor diye

bu arada egsoz tarafındaki çanta çok yüklemekten egsoza 1 cm mesafeye kadar yaklaşmış ve ısıdan dolayı alt tarafında küçük bir yanık oluşmuş.

bu arada size denizliden telefondan yazarken yemek molası vermiştim ama orada fotoğraf çekmeyi unuttum,dolayısıyla denizli kısmının fotoğrafı yok.
    yolda ihtiyaç molası

yaklaşık 50-60 km daha kat ettikten sonra hava birden kararmaya başladı.ve gök kuşağı çıktı ortaya bende sırf onu çekmek için durdum.ha burada belirtmeden edemeyeceğim.antalya ya devam ederken denizli çıkışına doğru iki motorlu arkadaş-plakaları ankara plaka idi,sanırım ankaradan antalyaya gidiyolardı-bana selam vererek geçtiler beni.sonra bu resmi çekmek için durduğumda karşı yönden,geri dönmüşler geldikleri istikamete gidiyolardı.allah allah yolumu karıştırdılar acaba diye düşündüm.

ileride bulutların arasında beni bekleyen kötü bir süprizin olacağını anlamam biraz zaman aldı

sonra yola devam ettim.giderken yağmura yakalanma ihtimali geldi aklıma ama günlük güneşlik sadece kara bir bulut kütlesi var,herhalde yağmur yağmaz,yağsada gelip geçer hemen diye düşündüm.bu düşünce içindeyken yağmur öyle bir bastırdı ki arkadaşlar,kaskın vizörüne düşen iri taneler yüzünden görüşüm sıfırlandı.vizörü biraz yukarı kaldırıp açtım ve o şekilde bir benzinci aramaya başladım.şansa bakın ki hep diğer istikamette benzinciler var ama yolu bölünmüş yeni yapılan yol olduğu için diğer tarafa geçiş de yapmamışlar ve hiçbirine giremeden devam etmek zorunda kaldım,ıslanmayan yerim kalmadı.birde yanımdan geçen kamyon,otobüslerin yolda biriken suyu üstüme sıçratmaları cabası.yaklaşık 5 km sonra benim tarafımda bir benzinci buluyorum ve hemen dalıyorum içeri.

yağmur hala devam ediyor.üzerimde ve karacanın üstünde ıslanmayan parça kalmamış.ne yapsam ne etsem derken titremektense üzerimi değişeyim dedim ve benzin istasyonu sahibi bana bir gösterdi ve bavulda ıslanmayan kıyafetlerden alarak üzerimi değiştirdim.

o zaman düşündüm ki sanırım o iki motorlu arkadaşlar yağmura yakalanmamak için geri dönüyolardı.yaklaşık 45 dk yağmurun dinmesini bekledikten sonra tekrar yola çıktım ve mola vermeden antalyaya girdim.

ve sonunda eve geldim.sineğimin yanına koydum motoru ve eşyaları eve taşıdım.işte böyle yağmurlu maceralı bir gezi oldu,çok keyif aldım,çok üşüdüm ama hoştu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler