Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

12 eylül 2010 istanbul

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    cumartesi de bana uyar, hem dönerken tatilcilerden de uzak kalırız ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    cumartesi bana uymaz malesef çünkü çalışıyorum. hay ben böyle şansın yaaa

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    pazar günü tüm marmara ve batı karadeniz yağışlı görünüyor (hava durumu sunucusu gibi konuştum ) bu durumda pazar günü zor (bence). yağmurda binerim diyorsanız her benim için fark etmez gelirim ama ana yollarda yağmurda kullanmak riskli olabilir.

http://www.meteor.gov.tr/tahmin/turkiye.aspx?g=5

perşembe'ye kadar bekleyelim, eğer hava durumunda bir değişiklik olmazsa cumartesi sabahtan yola çıkarım derim.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    bekleyelim bari belki bir rüzgar çıkarda bize kıyak geçer

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Cumartesi giderseniz ve ortalama hız 80km/h üstü olmayacaksa gelebilirim.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    cumartesi olayı perşembe akşamı en geç cuma akşamı belli olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    evet cuma akşamı belli olur olay

Motosikleti
    4 teker
    evet son ana kadar bekleyelim ben pazar müsaitim cumartesi akşam 19da taksimde olmam lazım çalışıyorum ne güzel organize etmişken kötü oldu hava işi yılmaz inşallah dedigin gibi rüzgar bizden yana olur dua edelim havalar iyice sogumadan güzel bir gezi olsun
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    evet kardeş ya bekliyoruz zaten cumartesi banada uymaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    millet hava durumu hala değişmedi bizim iş yatışa doğru gidiyor olmazsa istanbul içi bir yerde buluşur takılırız derim

lordzagor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 125 honda cbr 125 honda titan
    ARTÇI OLARAK BNI BIRI ALIRSA BENDE VARIM ÇÜNKI MOTORUM ARZALI

Motosikleti
    XL650V Transalp
    arkadaşlar maalesef hava durumunda bir değişiklik yok. pazar günü tüm marmara ve ege yağışlı görünüyor.

cumartesi gelebilecek arkadaşlarla yeni bir liste yapmayı öneriyorum zira hiç kimse gelmese bile ben tek başıma iznik'e gitmeyi kafaya koydum

cumartesi günü gelener:

1-overcloud
    2....
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    1-overclous
    2-polo34

avrupa yakası saat 10:00 levent bp, anadolu yakası neresi olsun?

pendik feribot için kararlımısınız? eskihisar 8 tl, pendik 18 tl idi, amacımız yol yapmak olduğu için giderken eskihisar dönerken pendik öneriyorum, ne dersiniz?

pazar için de görüşebiliriz ama sağanak diyorlar bende merak ediyorum yaz yağmuru mu olacak yoksa gerçekten sağanak mı? belki 10 dk yağıp durur kimbilir ...

Motosikleti
    XL650V Transalp
    gidişte eskihisar dönüşte pendik fikrine bende katılıyorum.

anadolu yakasından gelcek arkadaşlarla direk eskihisar'da buluşaibliriz. avrupa yakasından gelenlerle de eskihisar'da buluşuruz.

anadolu yakasından geleceklerden eğer yolu bilmeyen varsa bostancı sahildeki adalar iskelesinde buluşarak yola çıkabiliriz.

bu arada 10:00 biraz geç bir saat değil mi? saat 10:00'da eskihisar'da olcak şekilde organize olsak daha iyi olabilir diye düşünüyorum (dönüşte karanlığa kalmamak için) ama erken kalkmak istemezseniz ben her saate uyarım.

her ihtimale karşı telefonum: 0533 666 96 51 / bulut birdinç

unutmadan eklemek istedim, her ihtimale karşı yanımızda yağmurluk bulunduralım

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Arkadaşlar büyük bir ihtimalle ben de geliyorum yeri ve zamanı ayarlayın ona göre hareket edelim.
    bu arada geziyi başlatan arkadaş geziye katılamayacak galiba ilginç bir durum oldu.

Motosikleti
    XL650V Transalp
    buluşma noktaları:

avrupa yakası levent bp

anadolu yakası bostancı adalar iskelesi

eskihisar üzerinden iznik'e hareket.

sadece saate karar vermeliyiz. saat 10:00 - 10:30 gibi eskihisar'da olursak daha iyi olur çünki dönüşte akşam trafiğine kalırsak oy kullanmak için bayram tatilinden dönen yazlıkçılara denk gelicez buyuk ihtimalle.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    o zaman cumartesi bostancı adalar iskelesi önü saat 9:30 iyimidir? ben oraya gelirim, beraber gideriz, ekip ruhunu hissederiz dermişim

1-overclous
    2-polo34
    3-kilitçi
    4-?

diğer arkadaşları da bekliyoruz

Motosikleti
    XL650V Transalp
    09:30'da bostancı adalar iskelesi tamamdır. iş yerimden bir arkadaşımın gelme ihtimalide var. yarın arkadaşla haberleşip buraya yazarım.

Motosikleti
    4 teker
    benim işte sakat oldu sandıga görev yazmışlar pazar sabah 6'da ve cumartesi çalışıp çalışmayacagım bile belli degil işler karışık ya off ne kadar heveslenmiştim bizim meslek böyle işte birşey yapamıyorsun bir plan yapamıyorsun hem bayramda seyranda çalış yaz kış çalış millet resmi tatildeykende çalış haftasonuda çalış plan yaptıgın zamanda çalış böyle olması bazen beni çok geriyor
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim işte sakat oldu sandıga görev yazmışlar pazar sabah 6'da ve cumartesi çalışıp çalışmayacagım bile belli degil işler karışık ya off ne kadar heveslenmiştim bizim meslek böyle işte birşey yapamıyorsun bir plan yapamıyorsun hem bayramda seyranda çalış yaz kış çalış millet resmi tatildeykende çalış haftasonuda çalış plan yaptıgın zamanda çalış böyle olması bazen beni çok geriyor
    gruptakiler yanılmıyorsam karanlığa kalmak istemiyorlar, sabah zaten erken çıkıyoruz, max 3 saatte orada olsak saat 12:30 olur (yeşilköy iznik karayolu ile210 km), köfteleri mideye indirip tarihi eserleri görüp göl kenarında çaylarımızı içtikten sonra yola çıkarız heralde, en geç 5 de yola çıksak 8 de evde olursunuz, bütün gün benim de orada kalmaya niyetim yok...

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)