Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

12 eylül 2010 istanbul

Motovento
    REKLAM ALANI
    reak41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    s.a arkadaşlar yer varsa gelmek isterim ama ? en geç kaçta döneriz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    şu duruma bakarmısın ya gezi fikri benden çıktı ama gelemiyorum cumartesi gelmem zor çalşıyorum genede son bir ümitle müdürle konuşayım bakalım yada belki bir mucize olurda hava durumu değişir

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı reak41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaşlar yer varsa gelmek isterim ama ? en geç kaçta döneriz ?
    ben görüşümü geçen mesajımda yazmıştım, karanlığa kalmak istemiyoruz, gezi herkese açık, kontenjan sınırsız, bekleriz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:50 ----------

Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu duruma bakarmısın ya gezi fikri benden çıktı ama gelemiyorum cumartesi gelmem zor çalşıyorum genede son bir ümitle müdürle konuşayım bakalım yada belki bir mucize olurda hava durumu değişir
    pazar için alternatif kısa bir gezi de düşünebiliriz, mesela garipçe köyüne gidebiliriz, öğlen yemeği yiyebiliriz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben görüşümü geçen mesajımda yazmıştım, karanlığa kalmak istemiyoruz, gezi herkese açık, kontenjan sınırsız, bekleriz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:50 ----------

pazar için alternatif kısa bir gezi de düşünebiliriz, mesela garipçe köyüne gidebiliriz, öğlen yemeği yiyebiliriz

valla o bana uyar pazar günü her yere gidebilirim

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    valla o bana uyar pazar günü her yere gidebilirim
    pazarı cumartesi akşamına düşünelim, önce şuradan sağ salim gidip gelelim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    valla kardeşlerim çok üzülüyorum gelemeyeceğim için ama malumunuz iş hayatı bu pat diye olmuyor izin olayı

Motosikleti
    Honta titan ES
    runbelx

organiasyonu sen ayarlıyosun sen gidemiyosun enteresan olmuş ) Edirne'ye gelseydiniz size seve seve eşlik ederdim ama napalım başka zamana artık size iyi gezmeler yolda dikkatli olun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    Alıntı TiTaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    runbelx

organiasyonu sen ayarlıyosun sen gidemiyosun enteresan olmuş ) Edirne'ye gelseydiniz size seve seve eşlik ederdim ama napalım başka zamana artık size iyi gezmeler yolda dikkatli olun.
    kardeşim hava durumu kelek attı gerçi ben giderdim pazar günü ama arkdaşlar yanaşmadı olaya neyse kısmet diyelim ama istersen seninle bir edirne turu atarız kardeşim hiç problem değil yeter ki motor üstünde vakit geçirelim mekan önemli değil

pazar günü hava kötü bence riske atmayalım ama siz bilirsiniz

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    tek buluşma yeri: cumartesi bostancı adalar iskelesi önü saat 9:30, istikamet İznik ...

1-overclous
    2-polo34
    3-kilitçi
    4-reak41
    5-?

diğer arkadaşları da bekliyoruz

polo34 ben gebzede oturuorm eskihisardan binsem ? yada siz gelseniz ? yada indikten sora nerde buluşucaz ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    arkadaşlar mini bir ayarlama çektim biraz sonra bizim müdürün yanına gidecem kabul ederse organizasyoncuda gelecek

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı reak41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polo34 ben gebzede oturuorm eskihisardan binsem ? yada siz gelseniz ? yada indikten sora nerde buluşucaz ?
    gidişi yol yapmak amacıyla eskihisardan arabalı ile tasarlamıştık, dönüşü de yorgunluğu düşünerek pendik arabalı vapurunu kullanacağız, dolayısıyla sizinle eskihisarda görüşmemiz daha mantıklı olabilir, e5 den gideriz heralde, nereden saat kaçta geçeriz bilemiyorum, karar sizin, isterseniz e5 den de bize katılabilirsiniz, arkadaş telefonunu vermişti, bize saat 9:00-9:30 arası mutlaka mesaj vs ile ulaşın ki sizi bir yerde bekleyelim, vapura binip gitmeyelim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:36 ----------

arkadaşlar mini bir ayarlama çektim biraz sonra bizim müdürün yanına gidecem kabul ederse organizasyoncuda gelecek
    evet bekliyoruz dostum, organizatör bize lazım, ben yolu çalışamadım henüz, bu arada motorum geçen uzun süre yatmaktan ötürü çalışmadı, aküsünü dün söküp şarj ettim, takıp çalıştırmak kısmet olmadı, akşamüstü uğraşıcam, hadi hayırlısı o kadar yazdık çizdik gelmem lazım artık

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidişi yol yapmak amacıyla eskihisardan arabalı ile tasarlamıştık, dönüşü de yorgunluğu düşünerek pendik arabalı vapurunu kullanacağız, dolayısıyla sizinle eskihisarda görüşmemiz daha mantıklı olabilir, e5 den gideriz heralde, nereden saat kaçta geçeriz bilemiyorum, karar sizin, isterseniz e5 den de bize katılabilirsiniz, arkadaş telefonunu vermişti, bize saat 9:00-9:30 arası mutlaka mesaj vs ile ulaşın ki sizi bir yerde bekleyelim, vapura binip gitmeyelim
    eskihisar vapuruna gelirsiniz gişelerin önünde olucam ztn benim evimden 3 4 dk vapur

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    reak biz sabah 9:00 - 9:30 gibi bostancı'da olcaz. eskihisar'a varmamız 40dk sürer desek 10:15'te gişelerde buluşuruz seninle

runbelx: umarım sende gelebilirsin.. organizatör geziye gelemezse üzülürüm valla
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    arkadaşlarım malasef sırf cumartesi olduğu için geziye gelemiyorum pazar günüde yağışlı bir hava var iki çıkmazın ortasında kaldım

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    arkadaşlarım malasef sırf cumartesi olduğu için geziye gelemiyorum pazar günüde yağışlı bir hava var iki çıkmazın ortasında kaldım
    haftaya yalova festivaline gideriz, kısmetten ötesi olmuyor, şu an dışarıda acayip bir rüzgar, fırtına var, umarım yarın da sürmez ...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ul-2010-a.html

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    inşallah rüzgar diner yarın sizleri etkilemez

tarcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    http://www.meteor.gov.tr/tahmin/gunluk-tahmin.aspx?b=1

rüzgarın bu geziyi etkiliyeceği kesin
    ben öğlen izmitten istanbula arabayla geçtim arabada 4 kişi olmamıza rağmen şerit içinde tutarken zorlandım ki motosikletle düşünüyorumda ... :(

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    inşallah rüzgar diner yarın sizleri etkilemez
    şimdi eve girdim, motorla avrupa yakasında turladım, allah sizi inandırsın aynı şeyi düşünüyordum, bu rüzgarda otobanda şehirlerarası gidilir ama eziyet olur gibime geliyor, çok kuvvetli esiyor ve sarsıyor ben yarın gelemeyebilirim, sabah havaya bakıcam, gezerken yağmurda çok az kendini gösterdi, kafam karışık şu an

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)