Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burak , Devrim dostlar sağolsun.

Devrim yağ tahliye tıpasını sökmek için mi yere yatman gerekiyor.

Devrim beraber vakit geçiremediğimize daha çok üzüldüm şimdi.Ne güzel beraber yapardık senin motosikletin bakımınıda.Çok hoşlanırım bu tür işlerden
    Aynen öyle dostum, tam motorun altında yahu Şeytan diyo filtreyi de sök, yana yatır aksın ama tortu filan vardır diye cesaret edemiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Hava süper herkes dışarda mı yoksa Ben çıktım sabahtan ufak bir tur attım
    Yarın da böyle olur inşallah hava
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    Dragstar 650
    Hava çok güzeldi Çamlıcaya kapanıp kaldık, Yasmin'in maçı, müdürlüğün folklor ekibi, ayaklarım tutmuyor

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Devrim yarın geliyosun di mi sen de biz Koray'la 12-1 gibi buluşucaz Carrefour tarafında

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Şimdilik sessiz ve derinden takip ediyorum yazıları

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devrim yarın geliyosun di mi sen de biz Koray'la 12-1 gibi buluşucaz Carrefour tarafında
    Çok istiyorum arkadaşlar ama bir misafir bekliyorum gelmezse kesin yanınızdayım

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    iyi akşamlar herkese

Koray abi senin aküde de bir sorun vardı galiba.Akünün ölmesi ve sürekli şarjla onu hayatta tuttmak konjektöre zara veriyormuş.Zayıf olan aküye sahipseniz motosikletinizin konjektörü voltajı dengelemek için sürekli çaba sarf edecek ve konjektör aşırı ısınıp arıza yapacaktır.Bilginize....Saygılar...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Selam dostlar..

Evet bugün hava çok güzeldi, attım kendimi sabahtan dışarı. Turladım epey. Sonra 13 de eve gidip servisi beklemeye başladım. Saat 4'e doğru Korayla Murat aradı yolda benim evin oraya geliyorlarmış. Geldiler sağolsunlar, biraz evde takıldık sonra hep beraber çıktık, onlar evlerine bende nişanlımla alışverişe gittim. Yarında hava güzel olacak inşallah. Ben parlatma için aranızda olamayacım maalesef

Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar herkese

Koray abi senin aküde de bir sorun vardı galiba.Akünün ölmesi ve sürekli şarjla onu hayatta tuttmak konjektöre zara veriyormuş.Zayıf olan aküye sahipseniz motosikletinizin konjektörü voltajı dengelemek için sürekli çaba sarf edecek ve konjektör aşırı ısınıp arıza yapacaktır.Bilginize....Saygılar...
    Selam Emrah,

Bugün ilk defa sabah motoru çalıştıramadım. Kışın o soğuk günlerinde bile 15 gün hiç çalışmayan motorum tek marşta çalışırdı bu sabah bir türlü çalışmadı. İterek tamirciye götürdüm akün zayıflamış dedi bana, ordan yedek aküyle çalıştırdı motoru sonrada benim aküyü takıp biraz rolantide çalıştırdım motoru. Sonradan kendine geldi akü, ama dediğin gibi konjektöre zarar verecekse bende değiştireyim en iyisi aküyü. Koray değiştirdi bu arada Emrah
    Bu arada sana da geçmiş olsun kardeş, motorun arızalarıyla uğraşıyormuşsun
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Shadow VT750
    saol öyle walla orhan abi sorma.Hafta içi izin alacam bu arıza yüzünden.Bizzat başında olmak daha iyi motoru ustalara bırakmakla olmayacak...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    arkadaşlar önümüzdeki ay motoru alacağım lakin 2. el olacak..motoru seçim ve kontroller sırasında vakitleriniz uyarsa benimle gelecek yada bana tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir usta olabilirmi acep? yada olabilecek mi acep? şimdiden tanışsak iyi olur diye düşündüm..

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    bugün buluşamadık.. ama neyseki haftaya şile gezisi var.. dün e 5 te ufak ufak tehlikaler atlattım ve e 5 ten iyice soğudum.. e 5 te motosiklet kullanmak keyiften çıkıp, mücadeleye dönüşüyor.. pazartesi günü koltuğu yaptırmaya gidecektim ondanda vazgeçtim :( daha sonra sadece koltuğu alıp arabayla gideceğim.. bugün ufak turlar attım.. ama birlikte yol almak gibi güzel olmuyor.. umarım haftaya birlikte oluruz.. OSBOURNE hoşgeldin.. umarım tez zamanda kavuşursun gv ne.. ben çok çömezim bu konuda.. diğer arkadaşların mutlaka tavsiyeleri olacaktır.. EMRAH ; aküyü değiştirdim.. baktım olacak gibi değil yeni aldım.. 12 9.. senin arıza çözüldümü?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    osbourne, valla bende evlilik hazırlığındayım bu sıralar o yüzden hiç boş vaktim yok motora bile binemedim mesela bugün bu güzel havada Evi temizledik hep birlikte, epey yorulduk ama değdi Hayırlı olsun şimdiden motorun, ben alırken ustaya felan göstermedim ama sen alırken göster kafan rahat etsin.

Koray kardeşim hayırdır niye buluşamadınız bugün Ben her temizlik bezi elimde kir çıkartırken aklımda siz vardınız, şimdi onlarda egzosları parlatmış geziyolardır diye düşünüyodum. E5 gerçekten tehlikeli kardeşim zaten E5'te motor kullanmaktan keyif almamıyorum, dediğin gibi mücadele şeklinde geçiyor. E5'i ancak ulaşım amacıyla başka gidecek yol yoksa kullanıyorum bende. Koltuğu da tek gideceğin için arabayla götürmen daha iyi olur kardeşim benim. İnşallah istediğin gibi olur koltukta rahat edersin artık. Ben acayip yorgunum hemen yatıyorum. Herkese iyi geceler diliyorum...
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Koray kardeşim sana tekrar tekrar geçmiş olsun buluşamadık ama olsun 4ünde gezide keyifli keyifli gezeriz inşallah..
    Orhan buluşamadık dün içimizi saran E5 canavarı korkusu yüzünden parlatma olayını başka zamana erteledik. Koray'a burdan tekrar kusura bakma mesajımı iletmek istiyorum İki bekar erkek birimiz Darıca'da birimiz İstanbul'da kaldık dün Gerçi ben başağrısı ve üşüme ile hastalığın eşiğinde pek tatlı bir akşam geçirmedim ama olsun cumartesiye sağlamlaşırım
    Osbourne hoşgeldin aramıza umarım tez zamanda kavuşursun GV'ne Ben de pek bilgili sayılmam ama elimizden geldiğince fikir vermeye çalışırız Ben bir motoru bakmak için İstanbul Motor'a götürmüştüm gerçi servise hep oraya gidiyormuş usta baya fikir vermişti inceleyip aklında bulunsun...

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    merhaba arkadaşlar
    ayın 4 yaklaşıyoooorrr
    varya çok seviniyorum ya hep birlikte gazlamak ve turlamak çok zevkli olacak ayrıca muhabbette süper olacağına eminim şimdiden çok heyecanlıyım.

bu arada kapalı kask almaya karar verdimkışın açık kask adamı fena yapıyor yazın idare eder de kışın yok olmuyor
    Ben gerçi motoru yazın kullancam diye aldım ama gerçek şu ki içimdeki motor canavarı sıcak soğuk dinlemiyor

koraycım bu arada kusura bakma saatlerimiz uyuşamadı esenler için malum ben her akşam çorludan istanbul yapıyorum biliyorsunki

arkadaşlar birde ceket aldım deri korumalı süper birşey rüzgar falan kesinlikle içeri almıyor
    giyince insan kendini daha emniyette hisediyormuş gerçektende...
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    Dragstar 650
    Yasmin'in ablası gelince bizim iş yattı be Koray Kardeş 4 ünü dört gözle çekiyorum bende, E-5 tahlikeli bütün gün stresini hep çekiyorum, kazmalar bitmediği içinde her gün pür dikkat yol almak zorunda kalıyorum, Bi Ağva yapalım topluca daha raha edeceksin

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    4 ündeki gezi güzel olacak gerçekten.. e 5 ide kullanmadan içim rahat yol yapıcam.. biraz tecrübe kazansam rahat olucam.. aklım kesmediği bişeyi yapınca huzursuz oluyorum.. BURAK; asıl sen kusura bakma planı bozan biz olduk.. neyse 4 ünde beraber olucaz inşallah.. ORHAN GADAŞIM ; sen olmayacaksın yine bir yanımız eksik kalacak.. 12 sindeki geziye bana eşlik edecek olursa orada görüşürüz umarım.. TARKAN ; vazgeçtim abi koltuk olayından şimdilik.. bir ara sen müsait olursan ben koltuğu alırı gelirim.. DEVRİM: dikkatli kullan abi lütfen e5 te.. öküz dolu..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Merhaba arkadaşalar, bir kaç gündür giremedim sanal aleme de..
    iyi dilek ve temennileriniz için hepinize gönülden şükranlarımı sunarım..
    Parasını 23.03.09 da yatırdığım motorumu cuma günü akşam vakti bayi de görme ve toplanma aşamasına eşlik etme fırsat bulabildim. şöylr 100 m kadar bir denem sürüşü yaptım. Hiç bir şey anlamadım tabi ...
    Ruhsat plaka için resmi gün olan bugünü beklemek zorunda idim.
    Büyük bir hazla motoruma kavuşacağım diye beklerken fax ile gönderilen bir evrakı emniyette kabul etmemişler dolayı ile bizim motoru eve getirme işimiz yarına balki de çarşambaya kaldı canım sıkıldı ama yapacak dda bir şey yok
    Bir haftadır her eve gelişimde çocuklar motoru görmek için hevesle kapıya çıkıyorlar ama göremiyorlar tabii
    Biliyorsunuz ben bu motoru yaklaşık 1,5 yıldır takip ediyorum. Hem genel kullanıcıların tecrübesi hemde ekonomik nedenlerden dolayı bu günler kadar geldik hatta şubattaki fuardan sonra alırım diye planlarken fiyatın 7465 den 8825 e çıkması beni çok üzmüştü ve işi akıntısına bırakmaya hatta 2. el bir motor almaya veya en azından yaza kadar almamaya karar vermiş idim.
    Motoshow fuarı öncesindeki ÖTV indirimi ne bir de fuar Özel İndirimi eklenince vakit tammadı dedim ve fuar sonrası pazartesi izmitteki kanuni bayii ustalar motosiklet aracılığı ile anahtar teslimi 7500 TL ye anlaştık. Benim Kanaatime göre zaman ,performans ve ekonomi olarak doğru bir yerde karar vediğimi düşünüyorum.
    Artık bundan sonrası kullanırken duyacağımız hazz ve mutluluk olur inşaaalah ..
    Foto ları ve izlenimlerimi paylaşmaya devam edeceğim
    Biliyorsunuz bilgi paylaştıkça çoğalıyor
    kalın sağlıcakla...

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Mitmuallim motosikletin hayırlı olsun.Şahsi fikrim doğru zamanda iyi fiyata bir motosiklet sahibi olduğundur.Görüşmek, tanışmak dileğiyle
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Mitmuallim hayırlı olsun tekrar motorun Tekerin düz bassın.

Motosikleti
    Shadow VT750
    mitmuallim sizde kavuştunuz motorunuza hayırlı olsun...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler