Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sende süper adamsın. Adam gibi adamsın

Üzmezsin üzmezsin, kendin gibi olduğun sürece (ki aksini düşünmem) üzmezsin kardeşim benim...

ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    Alıntı oumar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah ömer teşekkür ederim.. buradaki dostluk hep kalıcı olur inşallah.. yaşlanınca bile yani dinazor olduğumuzdada görüşürüz
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gadaşım koruma demirinede havaları beklememiz gerek dimi? gerçi eskişehirden haberde bekliyoruz.. ben biraz kalın olsun istiyorum aslında bir sakıncası varmıdırki motora?
    Daha da iyi olur, içe doğru göçmesin ortadan yeter bağlantı noktalarından yamulması gerekiyor, benim eski sürtünmüş koruma demiri var isteyene verebilirim, belki kestirir uydurabilirsiniz bağlantı noktalarını

Motosikleti
    ben gerçi hala anlamış değilim nereye monte ediliyor ve nasıl düşmelerde sağlam kalıyor? sonuçta orjinal takılabilecek biryeri yok delikmi açıyorlar biryere? dragstarın koruma demiri uyarmıki bizimkilere? eğer olabilecek gibiyse ve başka dragstarlı arkadaşlar yoksa verebileceğin ,deneyebiliriz aslında.. belki 2 tane çıkar

Motosikleti
    Dragstar 650
    ben gerçi hala anlamış değilim nereye monte ediliyor ve nasıl düşmelerde sağlam kalıyor? sonuçta orjinal takılabilecek biryeri yok delikmi açıyorlar biryere? dragstarın koruma demiri uyarmıki bizimkilere? eğer olabilecek gibiyse ve başka dragstarlı arkadaşlar yoksa verebileceğin ,deneyebiliriz aslında.. belki 2 tane çıkar
    2 tane çıkmaz maalesef tek parça oluyorlar kendileri, işaretlediğim yerde sürtünmeden dolayı eziklik var. Eğer senin motorun demir kısmı için altta delik varsa takılabilecek, o kısımdan kesilir ve bağlantı parçası kaynak yapılır ve motora uydurulabilir. Hiç olmazsa orjinal giwi usta imalatından inan daha sağlam olacaktır. Eğer uyacaksa al senin olsun, balkonda atılmayı bekliyor kendileri

Motosikleti
    ben canlandıramadım gözümde ama sonuçta bizim alacaklarımızda buna benziyordur sanırım.. o zaman buluşmaya geldiğimizde ben alırım onu deneriz en azından.. sende bakarsın uyar veya uymaz dersin.. ben anlamam çünkü eğer uymazsada teklif ettiğin için çok teşekkür ederim draggy mutlu ettin beni abi..

Motosikleti
    Dragstar 650
    ben canlandıramadım gözümde ama sonuçta bizim alacaklarımızda buna benziyordur sanırım.. o zaman buluşmaya geldiğimizde ben alırım onu deneriz en azından.. sende bakarsın uyar veya uymaz dersin.. ben anlamam çünkü eğer uymazsada teklif ettiğin için çok teşekkür ederim draggy mutlu ettin beni abi..
    rica ederim

Motosikleti
    sabah 7 de ders var ben kaçtım.. bu gecenin rüya konusu belli oldu ; koruma demiri gv 250 ye nasıl takılır... iyi geceler..

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Tarkan çok sağolasın dostum. Amin inşallah iyi dileklerin için teşekkürler.

Aynen öyle Korayım kardeşim. Hatta bizim nikahta o dediğin yerde kıyılıyor 10 Mayısta O çamların içindeki cafe de Çamlık Cafe, biz havalar güzelken CBF ci arkadaşlarla her Cuma orda buluşuyorduk. Zaten havalar düzelsin ordan geçeriz Bostancıya yada Caddeye sahilden giderken.
    Orhan süper biz de orda evlendik eşimle 1 Kasım'da. Çok iyi bir tercih yapmışsın gelen herkes çok memnun oldu kimseler seni rahatsız etmiyo buluşmamızda sana daha detaylı tiyolar veririm artık

Şimdi evlilikten gelelim motorlara benim yeni motor (ki inşallah akşama resimlerini görürsünüz kara kuzunun ) aksesuarsız. Yani ben de artık sizler gibi koruma demiri arama tarama bulma ve bilgilendirme konseyi kervanındayım Onun dışında çantalarınızı nerden aldığınız, memnun musunuz ve bir de sisy bar için de bilgi verirseniz çok sevinirim
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    burak heyecanla beklyorum fotoları.. aksesuar konusundada orhanın çantalar çok güzel duruyor.. çok kalıplı.. aslında bende istiyorum onlardan ama egzosta değmemesi için demir yaptırmak gerek sanırım onu gözüm almıyor.. daha doğrusu buralarda yapacak usta bulabilirmiyim bilmiyorum.. ama çantalar güzel.. sisibar konusundada orjinali olmasada olur dersen uzun sisibarlar hem daha rahat hemde daha gösterişli.. sisibar çantasınıda güzel taşıyor.. orhanında uzun benimde uzun.. ama nerden alınır bilmiyorum..
    bu benim sisibar
    bu orhan gadaşımın
    bu da ilker kardeşimin sisibar (orjinal)

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    koray walla hepsi birbirinden güzel ama uzun dediğin gibi daha rahat olucak artçı için bakalım araştırmalara başlıycam biraz kendimizi toparladıktan sonra hepinizin motorları çok güzel kazasız belasız kullanın inşallah benimki kapkara kalıcak sizin motorların yanında azcık çirkin ördek yavrusu gibi eheheh

Motosikleti
    siyah inci abi ne çirkin ördek yavrusu.... ikitekerin çirkinimi olur.. ayrıca o bizim tek st miz canımız ciğerimiz st miz birlikte güzel güzel geziler yapıcaz inşallah.. o zaman daha güzel olucak.. yavaş yavaş hallederiz eksikleri.. hepsi aynı anda olsa bu kadar tadı olmazdı zaten..

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Burak süper valla sevindim deneyimli biri olarak tavsiyelerini alırım artık evlendirme dairesiyle ilgili

Sissy bar konusunda bende Koray kardeşim gibi uzun olanları seviyorum, gerçi ben alırken tamamen kısmet işte eski sahibi uzun yaptırmış sağolsun. Çantalar konusunda da benim çantalar çok büyük ve motoru kalıplı gösteriyor, ayrıca kullanışlıda, egzosa değmiyor zaten ama eski sahibi L demir yaptırmış ne olur ne olmaz diye. Nerden aldığını bilmiyorum ama markası Armode, buluruz bir şekilde İstanbul'da yaşıyoruz ne de olsa, hele havalar düzelsin bende şu yoğunluğu atlatayım

Ayrıca ne öyle çirkin ördek yavrusu felan, sen bizim ST'miz Kanunimizsin. Forumdaki tek ST sende oldu şimdi yanlış bilmiyorsam

Kardeşim benim motorun resmini koymuşsun, tanıştığımız ilk gün geldi aklıma Ne sevinmiştin motorun brandayı kaldırıp üzerine oturduğunda
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    orhan hiç unutmayacağım abi o günleri.. başkası olsa ne kullandırtırdı ne üstüne oturturdu.. hiç tanımadığı bir adama.. evin önünde kullanışımı hatırlıyormusun.. çok aşık olmuştum kullanınca... yoksa hiç kullanmadan sesini duymadan alacaktım.. bu arada gadaşım demirler olmasa çantalar yinede egzosta deymiyormu? o zaman bende istiyorum onlardan.. bide öncam vardı 20 lira olan... unuttu bizi...

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Koray, Orhan süpersiniz valla ne diyim size güzel güzel gezicez bol bol merak etmeyin hiç
    Orhan dediğin gibi şu havalar bi düzelsin zaten beni bu kötü havalar mahfetti bugün de alamıyoruz motoru bir gün daha yatıcak bayiide

Motosikleti
    -
    Evet yaa ağzın kulaklarına varmıştı evin önünde turlarken kardeşim benim

Yok değmiyor Korayım, ama yine de L demir yaptırmış adam, o demir çok basit bir şey demircinin 10 dk.lık işi. Zaten toplanalım ayrıntılı inceleriz makinalarımızı

Motosikleti
    olsun abi.. senin olduğunu biliyorsun.. artık kendine ait , istediğin bir motosiklete sahip oldun... vardır bir hayır.. biliyorum söylemesi kolay diyosun ama.... valla bende sabırsızlanıyorum.. çok fotoğraf çek olurmu abii.... bide sen ver makinayı başkası çeksin.. gözlerdeki ışıltıyı görelim..

Motosikleti
    -
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray, Orhan süpersiniz valla ne diyim size güzel güzel gezicez bol bol merak etmeyin hiç
    Orhan dediğin gibi şu havalar bi düzelsin zaten beni bu kötü havalar mahfetti bugün de alamıyoruz motoru bir gün daha yatıcak bayiide
    Olsun dostum vardır bir hayır Acele etme sabret diyicem ama insan sabredemiyor bir an önce olsun yanında kalsın istiyor motor

Motosikleti
    Evet yaa ağzın kulaklarına varmıştı evin önünde turlarken kardeşim benim

Yok değmiyor Korayım, ama yine de L demir yaptırmış adam, o demir çok basit bir şey demircinin 10 dk.lık işi. Zaten toplanalım ayrıntılı inceleriz makinalarımızı
    tamam gadaşım.. yine işler havaya kaldı.. yavaş yavaş yaptırırız herşeyi...

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Orhan hayırdır diyoruz teselli olarak yapcak bişeyimiz yok şimdilik
    Koray merak etme sen bol bol çekicem foto her açıdan hele kendim üstündeyken çektirmez miyim ne diyosun sen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler