Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üst limit koymuyorum, ama en az 2,5-3 litre için hasta olduğunuz zamanlarda.
    Sen de bizi balık yaptın 3 litre su. Her ne kadar sağlık açısından gerekli olsa da günde 3 lt su (yaklaşık 15 bardak) içemem.

Alıntı bombaci20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marşa basınca cıızzt diye ses yapıo çalıştırmıo ama farlar yanıo, 12 v 7 amper çin malı bi akü almıştık onda da aynı sorun oldu. bugün aküyü yeniden deiştirdik 9 amper 12 volt taktık galiba, ama konjektör degişcek dedi bilmiom ne yapmalı?
    Eğer 13.7 volt olarak ölçüldüğüne eminsen ve akü bozuk değilse -ki farkı akülerle denediğini söylemişsin.- Akünün boşalmasına sebep olan bir kısa devre olabilir. Ya da voltajı akü üzerinden değil de konjektör çıkışından yaptıysanız aküye giden kabolarda sorun olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Herkese iyi akşamlar,
    daha da kötüleştim ateşim zirve yaptı ara sıra titremede geliyor öksürükte bir yandan boğazımda yırtılıyor, kuyruğu titretmesek bari
    umarım yarın iyileşirim yarın ayaklanmam lazım akşama Ahmetlere gitmem lazım dooping inesi olan varmı??
    Doktorum yardım et novalgin aldım terlemeye çalışıyorum uykuda yapıyor fena...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    tmm saol yarın bakcam kablolara falan..

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar,
    daha da kötüleştim ateşim zirve yaptı ara sıra titremede geliyor öksürükte bir yandan boğazımda yırtılıyor, kuyruğu titretmesek bari
    umarım yarın iyileşirim yarın ayaklanmam lazım akşama Ahmetlere gitmem lazım dooping inesi olan varmı??

Armağan, geçmiş olsun kardeşim.. dikkat et kendine

Rıdvan, bu aldığın revit ile ilgili biraz bilgi verirmisin ? kullandın sonuçta 1 haftadan fazla..
    + ve - yönleri nelerdir ? yüksek ihtimal bende revit alacağım..LBC için karşıya git gel masrafıma değmiyecek gibi..en azından revitte su geçirmez özelliği var (lbc ye kıyasla daha fazla yanlış okumadıysam ) ve en çok işime yarayacak şeyde bu..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Herkese iyi akşamlar,
    Ben sana mikropları öldürmek için süper bir tavsiyede bulunmuştum, yarın öğlen tedaviye başla, akşama bir şeyin kalmaz.

Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rıdvan, bu aldığın revit ile ilgili biraz bilgi verirmisin ? kullandın sonuçta 1 haftadan fazla..
    + ve - yönleri nelerdir ? yüksek ihtimal bende revit alacağım..LBC için karşıya git gel masrafıma değmiyecek gibi..en azından revitte su geçirmez özelliği var (lbc ye kıyasla daha fazla yanlış okumadıysam ) ve en çok işime yarayacak şeyde bu..
    İlk görüşlerim halen geçerliliğini koruyor. Şimdilik gayet sıcak tutuyor, en ufak bir üşüme belirtisi yok. Hava sıcaklığı 0 derece dolaylarına düştüğünde keşke LBC alsaydım (içlikten dolayı) dermiyim bilmiyorum ama pek ihtimal vermiyorum. Geçen sabah hava güneşli gibi görünürken yağmurluk giymeden çıktım ve Haramidere'ye inerken fena halde yağmura yakalandım 10 dakika kadar. Hiç su geçirmedi. Biraz çamurlanmıştı, en azından çamuru dökülsün diye kuru bezle sildiğimde ilginç bir şekilde tamamen temizlendi. Yani memnunum.
    LBC için de forumda su geçirmediği söyleniyor. Söylendiğine göre seri farkı var ve son zamanlarda alanlarınki su geçirmiyor. Yani LBC alırsan da su geçirmeyecek ama her iki marka için de bir yere kadar geçerli olur su geçirmeme. İşe gidip gelirken yeterli olabilir ama biraz daha uzun mesafede kesinlikle yağmurluk yerine geçeceğini düşünümüyorum. Ayrıca LBC için karşıya gitmene gerek yok, Okmeydanı'nda Feyizoğlu'dan alabilirsin. Benim beden ölçülerim biraz sorunlu olduğu için karşıya gitmem gerekiyordu. Hatta dersen ki benim beden ölçülerim şu yarın senin için gidip alabilirim bile.
    Ayrıca iki pantolon arasında belirgin bir kalite farkı olmadığını düşünüyorum. LBC'nin bana göre tek eksisi alışana kadar aşağıdan kapanan fermuarlar. Yani aradaki fiyat farkının sadece üzerinde Revit yazmasından kaynaklandığını düşünüyorum.

Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200 Custom
    Rıdvan yarın ben de pantolon almayı düşünüyorum, LBC'nin yeri ve telefon numarasını biliyormusun?
    İnternet sitesi hata verdiği için bakamıyorum.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sana mikropları öldürmek için süper bir tavsiyede bulunmuştum, yarın öğlen tedaviye başla, akşama bir şeyin kalmaz.

İlk görüşlerim halen geçerliliğini koruyor. Şimdilik gayet sıcak tutuyor, en ufak bir üşüme belirtisi yok. Hava sıcaklığı 0 derece dolaylarına düştüğünde keşke LBC alsaydım (içlikten dolayı) dermiyim bilmiyorum ama pek ihtimal vermiyorum. Geçen sabah hava güneşli gibi görünürken yağmurluk giymeden çıktım ve Haramidere'ye inerken fena halde yağmura yakalandım 10 dakika kadar. Hiç su geçirmedi. Biraz çamurlanmıştı, en azından çamuru dökülsün diye kuru bezle sildiğimde ilginç bir şekilde tamamen temizlendi. Yani memnunum.
    LBC için de forumda su geçirmediği söyleniyor. Söylendiğine göre seri farkı var ve son zamanlarda alanlarınki su geçirmiyor. Yani LBC alırsan da su geçirmeyecek ama her iki marka için de bir yere kadar geçerli olur su geçirmeme. İşe gidip gelirken yeterli olabilir ama biraz daha uzun mesafede kesinlikle yağmurluk yerine geçeceğini düşünümüyorum. Ayrıca LBC için karşıya gitmene gerek yok, Okmeydanı'nda Feyizoğlu'dan alabilirsin. Benim beden ölçülerim biraz sorunlu olduğu için karşıya gitmem gerekiyordu. Hatta dersen ki benim beden ölçülerim şu yarın senin için gidip alabilirim bile.
    Ayrıca iki pantolon arasında belirgin bir kalite farkı olmadığını düşünüyorum. LBC'nin bana göre tek eksisi alışana kadar aşağıdan kapanan fermuarlar. Yani aradaki fiyat farkının sadece üzerinde Revit yazmasından kaynaklandığını düşünüyorum.
    Hmm anladım, sonuçta sen 2 pantalonu incelemiş ve birisini kullandığından, kullanıcıdan alınan yorumları her zaman dikkate alırım..
    bu arada dediğin gibi feyizoğlunda varmış az önce baktım..kalite olarakta fark olmadığını da söylüyorsan, o zaman Lbc uygundur benim için..
    tam olarak hangi beden kullanırım bi fikrim yok (pantalon üzerine giyileceği için çok sıkı olmasını istemem ondan dolayı ).. deneyip giymeden almak zor biraz..

Hafta içi bir gün sabahtan gidip bakar ve alırım.. artık soğuklar bastırdı ve malum bölgelerde soğukluk biraz hissediliyor, ertelemiştim bir süre ama bu işi bu hafta halletmem gerek artık
    tekrardan sağol bilgiler için Rıdvan

---------- Post added at 00:18 ---------- Previous post was at 00:13 ----------

Alıntı Bellagio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rıdvan yarın ben de pantolon almayı düşünüyorum, LBC'nin yeri ve telefon numarasını biliyormusun?
    İnternet sitesi hata verdiği için bakamıyorum.
    http://www.feyizoglu.com/Fermuarli-M...u_44404.html#0

bu arada saat kaç gibi gideceksin ?

Motosikleti
    Sabahtan gitmeyi planlıyorum , sana kaç gibi uygun?

Feyizoğlu değil Çengelköydeki LBC'nin yerini sormuştum , numarasını buldum yarın sabahtan arayıp adresi de alırım

bu arada saat kaç gibi gideceksin ?

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Bellagio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabahtan gitmeyi planlıyorum , sana kaç gibi uygun?

Feyizoğlu değil Çengelköydeki LBC'nin yerini sormuştum , numarasını buldum yarın sabahtan arayıp adresi de alırım
    çengelköy uzak bana ne işim var orada karşı taraf bana uymaz şaka bir yana..

benim mesai 13.30 da başlıyor.. ancak feyizoğluna yetişebilmek için de sanırsam 11,30-12,00 arası yola çıkmam gerek.. sen direk çengelköye gideceksen, ben gelemem büyük ihtimalle..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Hmm anladım, sonuçta sen 2 pantalonu incelemiş ve birisini kullandığından, kullanıcıdan alınan yorumları her zaman dikkate alırım..
    bu arada dediğin gibi feyizoğlunda varmış az önce baktım..kalite olarakta fark olmadığını da söylüyorsan, o zaman Lbc uygundur benim için..
    tam olarak hangi beden kullanırım bi fikrim yok (pantalon üzerine giyileceği için çok sıkı olmasını istemem ondan dolayı ).. deneyip giymeden almak zor biraz..

Hafta içi bir gün sabahtan gidip bakar ve alırım.. artık soğuklar bastırdı ve malum bölgelerde soğukluk biraz hissediliyor, ertelemiştim bir süre ama bu işi bu hafta halletmem gerek artık
    tekrardan sağol bilgiler için Rıdvan
    LBC'yi sadece inceleyip orada denedim, sonuçta kullanmadım ama gayet kaliteli duruyordu ve şikayet eden de yok.
    Havanın ne kadar soğuk olduğunu bu akşam dönerken pantolonun bir paçasındaki cırt cırtlı yeri kapatmayı unutunca anladım. Sadece paçadan giren rüzgarla sağ bacağımın dize kadar olan kısmı dondu. Vücudun diğer kısımları sıcak olunca soğuk daha çok hissediliyor.

çengelköy uzak bana ne işim var orada karşı taraf bana uymaz şaka bir yana..
    Necati gezecek yer arıyor, ondan gidiyordur Çengelköy'e.

Bu arada daha önce hiç aklımda yokken ve pek de şikayetçi olmamama rağmen CDI'dan kaynaklanan gaz kesme/sabitleme sorunuyla alakalı araştırmalara başlıyorum. Düşük bir ihtimal başarılı olursam yazarım.

Herkese iyi akşamlar,
    benden sana tavsiye :...
    Tylol Hot Nedir?

Tylol Hot ateş düşürücü, ağrı kesici etkileri olan bir ilaçtır ve daha başka etkileri de mevcuttur.

..

Tylol Hot aşağıdaki durumlar ile ilgili bir ilaçtır:

Grip, soğuk algınlığı;

Üst solunum yolu enfeksiyonlarına bağlı vücut kırgınlığı, baş ağrısı, burun akıntısı, burun tıkanıklığı, hapşırma, boğaz ağrısı, öksürük, ağrı ve ateş
    hayatta herkes yaptığı seçimin bedelini öder..:cherry:

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    LBC'yi sadece inceleyip orada denedim, sonuçta kullanmadım ama gayet kaliteli duruyordu ve şikayet eden de yok.
    Havanın ne kadar soğuk olduğunu bu akşam dönerken pantolonun bir paçasındaki cırt cırtlı yeri kapatmayı unutunca anladım. Sadece paçadan giren rüzgarla sağ bacağımın dize kadar olan kısmı dondu. Vücudun diğer kısımları sıcak olunca soğuk daha çok hissediliyor.

Necati gezecek yer arıyor, ondan gidiyordur Çengelköy'e.

Bu arada daha önce hiç aklımda yokken ve pek de şikayetçi olmamama rağmen CDI'dan kaynaklanan gaz kesme/sabitleme sorunuyla alakalı araştırmalara başlıyorum. Düşük bir ihtimal başarılı olursam yazarım.
    haftaya alacağım o zaman bir aksilik çıkmaz ise..

gönül ister bende gezeyim ama maalesef hafta sonu için bu mağazada çok çok zor benim izinli olup gezilere katılmam

valla bende bu CDI olayına el atman iyi olur uyuz oluyorum ben gaz kesince..taktiği öğrendim (senin bahsettiğin gaz kesmeye girince debriyaja basıp gaz verip bırakmak ) ama bazen tam araba sollarken yapıyor deli ediyor beni..

bu arada ben kaçar, Herkese İyi geceler..

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    hasta arkadaslara tekrardan gecmis olsun.

pantolon almayi dusunenler, yarinki bulusmaya ekstra bi aksilik cikmazsa ben de gelecegim, bende LBC var, gecen hafta aldim, Ridvan'da da revit var, bence bir bakin, karsilastirin oyle alin.
    LBC'nin M bedenini almistim ben, bel kismi biraz dardi, rahatsiz etmiyordu ama otururken cok rahat deildgim, gidip L bedenini aldim, bunun da beli birazcik genis ama dar olmasindan daha katlanilabilir bir durum. pantolon gayet saglam, bence tek eksigi fermuarlarinin kalitesiz olmasi, cok kucuk bi maliyetten kacinip ucuz fermuar takmislar. onun disinda pantolonda iclik var ama icliksiz bile baya kalin, su, ruzgar gecirmeyecek sekilde. ben aldigimdan beri icligini hic kullanmadim, gerek de duymadim simdiye kadar. Ridvan'in dedigi gibi, cok uzun yol olmazsa su gecirmezmis gibi geliyor bana da. fiyat olarak da 150tl'ye verdiler, hatta bir de eldiven aldim ayni yerden, ondan da memnunum.

yeri de cengelkoy'de degil, umraniye tarafinda. tam olarak surda; http://g.co/maps/vadk2

Motosikleti
    2010 GT250R
    sevgili gv 250 kullanıcı arkadaşlarım ve abilerim..geldik yine bir haftasonuna daha..istanbul kadıköyde olan gv için vakit ayırabilecek varmı acaba bende ki bu gv aşkı bitmeden alayım diyorum artık çünkü bazen kendimi gt250r forumlarına ve ilanlarına bakarken buluyorum.. sonuçta gt250r performansını gv rahatlığı ve konforunda yaşamak en mantıklısı ama vakti geldi galiba artık motor almanın...bu arada antebe yılın ilk kar ı düştü hepinize sevgi ve saygılarıımı iletiyorum iyi akşamlar...

bu arada armagan geçmiş olsun diyorum ve eski ve basit bir yöntem uygularmısın bilmiyorum ama eczaneden viks al 2.8 tl ye bi güzel sür bütün üst vucuduna sonra bi havluyla sar üstünü sonra gir yorganın altına iki saat yat hiçbirşeyin kalmaz...kötü koku tek yan etkisi kimine göre ama ben seviyorum viks kokusunu tekrar geçmiş olsun...
    -Daha kaç kez ıskalayacağız hayatı olric?
    -Oklarımız bitene kadar efendimiz.

Motosikleti
    Ben bugün kadıköy'e gidiyorum. telefonumu yolladım sana.

Alıntı marvel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili gv 250 kullanıcı arkadaşlarım ve abilerim..geldik yine bir haftasonuna daha..istanbul kadıköyde olan gv için vakit ayırabilecek varmı acaba bende ki bu gv aşkı bitmeden alayım diyorum artık çünkü bazen kendimi gt250r forumlarına ve ilanlarına bakarken buluyorum.. sonuçta gt250r performansını gv rahatlığı ve konforunda yaşamak en mantıklısı ama vakti geldi galiba artık motor almanın...bu arada antebe yılın ilk kar ı düştü hepinize sevgi ve saygılarıımı iletiyorum iyi akşamlar...

bu arada armagan geçmiş olsun diyorum ve eski ve basit bir yöntem uygularmısın bilmiyorum ama eczaneden viks al 2.8 tl ye bi güzel sür bütün üst vucuduna sonra bi havluyla sar üstünü sonra gir yorganın altına iki saat yat hiçbirşeyin kalmaz...kötü koku tek yan etkisi kimine göre ama ben seviyorum viks kokusunu tekrar geçmiş olsun...

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Günaydın arkadaşlar burda olan cvp versin yolklama var

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    h.amster burdaaa (yeni nickim ;oP)

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Ne star

Bugün şu saatte ışte olan varmı

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Bende buradayim okuyorum bu cumalar beni bitiriyor Aksama Ahmet'lere ev taşimadayiz planda degisiklik yok demi

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Sen de bizi balık yaptın 3 litre su. Her ne kadar sağlık açısından gerekli olsa da günde 3 lt su (yaklaşık 15 bardak) içemem.

Herkese iyi akşamlar,
    Armağan, bana kalırsa seni ateş düşürücüler kesmez. Eğer ateşin 38'in üzerine çıktıysa antibiyotik de alman gerek. Ne kadar erken başlarsan o kadar iyi olur senin için. Ama yine de ağızdan tedavi yerine damaryolu her zaman daha etkilidir. Bence bi acile başvur, sana orda damardan kokteyl patlatsınlar, serum yarıya geldiğinde gözlerin fal taşı gibi açılır, bitince de hoplaya zıplaya gidersin eve, ağızdan tedaviye sonra evde devam edersin. Günlerce yatmaktan iyidir. En kısa zamanda iyileş.. Bak karakaçan seni bekliyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler