Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

19-22 mayıs 2011 2.Eğirdir motosiklet şenliği

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    massey ferguson
    iple baglayın sızınkının arkasına yolu bilir zaten benım düldül sürmeye bıle gerek yok :D
    [COLOR="Black"][B]Kimileri için forum ama benim için bir aile.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı bygkhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iple baglayın sızınkının arkasına yolu bilir zaten benım düldül sürmeye bıle gerek yok :D
    :D herneyse kanka ya bi vakit geçsede makinalrı yüklesek ve vizörü kapatıp gaz kolunu açıp tekerlerin ivmelenmesini sağlasak ve eğirdir motofeste satışlara rağmen gidip dönsek

motorsikletprensi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx6R - Tvs Apache
    Bu Festivale Katılmayı Çok İstedim... Ama Aksilikler Peşimi Bırakmadı... Okulum İle İlgili Problem Çıktığı İçin Katılamıyorum :( Herkese İyi Eğlenceler Benim Yerimede Eğlenin Bol Bol Resim Çekin
    AFMOK [AFyonkarahisar MOtosiklet Kulübü]
    Hamdi TELEK B Rh (+) Kawasaki Zx6R / Tvs Apache
    www.twitter.com/HamdiTLK www.formspring.me/nokta03

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    eee artık motorları yükleme vakti gidiyoruz .....

Motosikleti
    BMW R 1200 GS ADVENTURE-2012-
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee artık motorları yükleme vakti gidiyoruz .....

İyi yolculuklar, bi aksilik çıkmassa görüşürüz.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı Cihat Taygut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi yolculuklar, bi aksilik çıkmassa görüşürüz.
    hava yağmaya başladı denizlide az sonra çıkmayı planlıyoruz arkldaşlar hepimizin tkeri yere düz bassın......

denizli mt okay şen

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Sizlere hayırlı yolculuklar dilerim.Allah kazasız belasız gidip dönmek nasip etsin ve yolculuğun tadını çıkarın.Kamptan ve yoldan bol foto bekliyoruz bu sene sizlerle aranızda olamadığımız için üzgünüm biraz daha acemiliği atlatalım yavaş yavaş festivallere katılmaya başlarım.
    İzmirden kucak dolusu sevgilerle.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Arkadaşlar herkese hayırlı yolculuklar ve keyifli bir festival geçirmelerini dilerim.

Ben seyahat planımda bir değişiklik yaptım ve direk bodrum'a gitmeye karar verdim.

Bir başka festivalde görüşmek üzere inş.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

feliçita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 500**2006**

denizli-kozluca-eğirdir..

denizliden arkadaşlar sağolsunlar beni kırmadılar okay ve kaan...onca yolu teptiler eğirdire 80 km kala benim dükkanımda misafir ettim bir müddet..çok canayakın çok efendi cocuklar....festivale giderken yaşanan anlardan bir kaç kare....
    apachi'ler ve kendini apachi hissedenler beni yasaklı listesine ekleyin...

Motosikleti
    Teşekkürler, raporlar gelmeye başladı bile.

Motosikleti
    Herkes festivalde galiba, kimseden çıt çıkmıyor.

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bizde 20,05,2011 de MERSİN' Özeladamlar TÜRKİYE kulüp olarak orda olucağız.

Motosikleti
    ben ıspartadan cem..bugün inanılmaz derecede sağanak halinde dolu yağdı..festivale giden arkadaşlardan okay ile görüşemedim..hava şartları olumsuz gidior...bazen güneş açıyor bazen de yağmur...şu 1 kaç gün içinde motosiklet ile 30 km yola gidip gelmeyi gözüm kesmiyor.festivale katılan okay kardeşimizi biraz önce aradım ama telefonu çekmiyor..herhalde bi etkinlikteler.ben haberleri okay dan aldıkça forumda paylaşacağım..selamlar herkeze..

Motosikleti
    ck 125 pulsar
    bugun festival alanında kötü bir hava durumu yaşanmadı ama ısparta merkez gezisi öncesi ıspartaya biraz yagmur yagmış aşırı yagmur yagacak gibi durmuor hava sadece atıştırıp gçer sehirler arasında baya yagmur oluyor ama

Motosikleti
    Alıntı ol_gu87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun festival alanında kötü bir hava durumu yaşanmadı ama ısparta merkez gezisi öncesi ıspartaya biraz yagmur yagmış aşırı yagmur yagacak gibi durmuor hava sadece atıştırıp gçer sehirler arasında baya yagmur oluyor ama
    karamsarlığa düşmemek lazım..tabiki buluta şuraya yağ buraya yağ diyemeyiz..lokal yağışlar herzaman sinir bozar..

Motosikleti
    eveet festival de bitti.fotoğraflar, anekdotlar bekliyoruz..giden gören kim varsa yazsın bi zahmet..

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    gelelim şimdi tam bir gezi yorumlamasına

yola 18 mayıs 13 -14 gibi çıktık kaklık civarında yağışa yakalandık 1 saat kadar sağnak yağış altında yol aldık kamp alanına varabildiğimizde saat 00.00 civarıydı sanırım okadar çok yağışa yakalandık ki gezi alanına vardık gökan yolda karşıladı herneyse4 içeri girdik çadır kurulan alan güveliksiz idi isteyen heryerden çadır alanına girebiliyordu kumsalından yada her noktasından güvenlik hemen hemen 0 a yakındı bizler perşembe günün ki organizasyanlara yetişmek için yol yaparken oraya gittiğimide perşembe günü hava mükemmel olmasına rağmen tüm aktivitelerin iptal edildiğini öğrendik bi ara deniz bisikleti yarışını yapmaya kalktılar fakat tır yarısında bıraktılar sonuçsuz olarak kaldı ha bu arada ne kamp eteşine bişey hiç bi organizasyon yok öyle oturuyoruz orda herneyse perşembe akşamınında sonuna gelindi oldumu cuma gine aktivitelerin saatleri ileri alınıyor vs ısparta şehir turu gönen tarafında bi mevlüte götürdüler yemek yedirdiler sonra geri dönüş ki bi dönüldü kamp alanına sağnak yağış yağmış tüm çadırların içi göl onları kurut kurumayanlar ıslak ıslak yattıki görevlilerin hiç biri bi ardımda bulunmadı cuma akşamıda ölece uyudk oldum ucumartesi sabah erkenden kakltık işte bi motorla yavaş gitme yarışması her seferinde iki motor çıkıyor ama olay şu 250 cross vs f650 falan orantı falan hiç bişey yok kategori yok bütün yarışmalar motoalya ve ismok diye gruğlar arasında geçiyo başkalarını ipleyen yok oldu akşam konser falan çadırların arasıdna yabancılar içen çadırlara taılıp çadırları yıkan yerli halk bide açıklama yapıyoar seneye uluslar arası yapcaz diye bence en başa dönsünler sadece şehiriçinden başlasınlar pişmanmıyım pişmanım gittiğime tek sevindiğim nokta adanalı ve ekibiyle tanışmış olmamdır veee tabikide cem abinin yanına uğramak birdaha mı töbe herşeyiyle rezalet bir şenlikti 10 üzerinden 0

Motosikleti
    Günaydın arkadaşlar.

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelelim şimdi tam bir gezi yorumlamasına

yola 18 mayıs 13 -14 gibi çıktık kaklık civarında yağışa yakalandık 1 saat kadar sağnak yağış altında yol aldık kamp alanına varabildiğimizde saat 00.00 civarıydı sanırım okadar çok yağışa yakalandık ki gezi alanına vardık gökan yolda karşıladı herneyse4 içeri girdik çadır kurulan alan güveliksiz idi isteyen heryerden çadır alanına girebiliyordu kumsalından yada her noktasından güvenlik hemen hemen 0 a yakındı bizler perşembe günün ki organizasyanlara yetişmek için yol yaparken oraya gittiğimide perşembe günü hava mükemmel olmasına rağmen tüm aktivitelerin iptal edildiğini öğrendik bi ara deniz bisikleti yarışını yapmaya kalktılar fakat tır yarısında bıraktılar sonuçsuz olarak kaldı ha bu arada ne kamp eteşine bişey hiç bi organizasyon yok öyle oturuyoruz orda herneyse perşembe akşamınında sonuna gelindi oldumu cuma gine aktivitelerin saatleri ileri alınıyor vs ısparta şehir turu gönen tarafında bi mevlüte götürdüler yemek yedirdiler sonra geri dönüş ki bi dönüldü kamp alanına sağnak yağış yağmış tüm çadırların içi göl onları kurut kurumayanlar ıslak ıslak yattıki görevlilerin hiç biri bi ardımda bulunmadı cuma akşamıda ölece uyudk oldum ucumartesi sabah erkenden kakltık işte bi motorla yavaş gitme yarışması her seferinde iki motor çıkıyor ama olay şu 250 cross vs f650 falan orantı falan hiç bişey yok kategori yok bütün yarışmalar motoalya ve ismok diye gruğlar arasında geçiyo başkalarını ipleyen yok oldu akşam konser falan çadırların arasıdna yabancılar içen çadırlara taılıp çadırları yıkan yerli halk bide açıklama yapıyoar seneye uluslar arası yapcaz diye bence en başa dönsünler sadece şehiriçinden başlasınlar pişmanmıyım pişmanım gittiğime tek sevindiğim nokta adanalı ve ekibiyle tanışmış olmamdır veee tabikide cem abinin yanına uğramak birdaha mı töbe herşeyiyle rezalet bir şenlikti 10 üzerinden 0
    Bence Biraz haksızlık etmişsin gibime geldi sevgili kardeşim.Ancak seni tanıdığıma bende çok sevindim.Bence çok güzel oldu evet havaların kötü gitmesi büyük bi şanşsızlık ama ne yapalım Cenabı Allahla kimsenin anlaşması yok. Ortam Güzeldi olaya birde şöyle bir bak mesala sen beni hiç tanımıyordun ama orada karşılaştık ve sanki çok daha önceden tanışıyormuş gibi birbirimize sevgi ile yaklaştık kucaklaştık.Yani tüm gelen arkadaşlarla kucaklaştık öyle değilmi zaten bu tür etkinliklerin amacı da bu değilmi sıcak dostluklar kuruldu.Arkadaşlıklar oluştu.Aynı anda bu kadar güzel insanlar ve motorları bir arada görebilirmisin.Bence Festivale birde bu yönleri ile bak.Tekrar ediyorum Seninle tanışmak ve kısa da olsa yolculuk yapmak güzeldi. Hoşçakal.
    Kardeş bir insanın zorunlu ARKADAŞIDIR
    Arkadaş ise, kendi seçtiği KARDEŞİDİR

Motosikleti
    Alıntı acar65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence Biraz haksızlık etmişsin gibime geldi sevgili kardeşim.Ancak seni tanıdığıma bende çok sevindim.Bence çok güzel oldu evet havaların kötü gitmesi büyük bi şanşsızlık ama ne yapalım Cenabı Allahla kimsenin anlaşması yok. Ortam Güzeldi olaya birde şöyle bir bak mesala sen beni hiç tanımıyordun ama orada karşılaştık ve sanki çok daha önceden tanışıyormuş gibi birbirimize sevgi ile yaklaştık kucaklaştık.Yani tüm gelen arkadaşlarla kucaklaştık öyle değilmi zaten bu tür etkinliklerin amacı da bu değilmi sıcak dostluklar kuruldu.Arkadaşlıklar oluştu.Aynı anda bu kadar güzel insanlar ve motorları bir arada görebilirmisin.Bence Festivale birde bu yönleri ile bak.Tekrar ediyorum Seninle tanışmak ve kısa da olsa yolculuk yapmak güzeldi. Hoşçakal.

Güzel bi yaklaşım teşekkürler arkadaşım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)