Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

19-22 mayıs 2011 2.Eğirdir motosiklet şenliği

Motovento
    REKLAM ALANI
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı acar65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence Biraz haksızlık etmişsin gibime geldi sevgili kardeşim.Ancak seni tanıdığıma bende çok sevindim.Bence çok güzel oldu evet havaların kötü gitmesi büyük bi şanşsızlık ama ne yapalım Cenabı Allahla kimsenin anlaşması yok. Ortam Güzeldi olaya birde şöyle bir bak mesala sen beni hiç tanımıyordun ama orada karşılaştık ve sanki çok daha önceden tanışıyormuş gibi birbirimize sevgi ile yaklaştık kucaklaştık.Yani tüm gelen arkadaşlarla kucaklaştık öyle değilmi zaten bu tür etkinliklerin amacı da bu değilmi sıcak dostluklar kuruldu.Arkadaşlıklar oluştu.Aynı anda bu kadar güzel insanlar ve motorları bir arada görebilirmisin.Bence Festivale birde bu yönleri ile bak.Tekrar ediyorum Seninle tanışmak ve kısa da olsa yolculuk yapmak güzeldi. Hoşçakal.
    abi bende yazmıştım hatta sizlerle tanıştığım sizlerle yol yaptığım için mutluyum tek mutlu olduğum noktadır abi hiç bir zaman sizin hakkınızı yiyemem zaten abi allah sizden razı olsun sizler sahip çıktınız bize orlarda .... benim tek deme istedğim olay hani organizasyonun bize denilenden çok farklı ve çok eksik çıkmasıydı abi hiç bişey umduğumuz gibi olmadı ama sizlerle takılmak yol yapmak bi ayrıcalıktır ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    massey ferguson
    kamp olaylarına alıskın oldugum ıcın normal dıyebılırım acıkcası benım ıcın tam bı kamo havasında gectı :D motorum olsaydı daha bı baska olurdu tabıde neyse artık son gun dagcılık festıvalıne gecmeseydık daha denız bısıkletınde bırıncılıgı kımseye vermıcektık mototalyada kım oluyomus herseyı gectım muhabbet süperdi etkınlk olsun olmasın oturup çadır komşularımızla cay ıcmek muhabbet etmek hatta beraber cadırın ıcındekı yagmuru cıkarmak hepsının yerı bambaskaydı dıyebılırım....
    [COLOR="Black"][B]Kimileri için forum ama benim için bir aile.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bende yazmıştım hatta sizlerle tanıştığım sizlerle yol yaptığım için mutluyum tek mutlu olduğum noktadır abi hiç bir zaman sizin hakkınızı yiyemem zaten abi allah sizden razı olsun sizler sahip çıktınız bize orlarda .... benim tek deme istedğim olay hani organizasyonun bize denilenden çok farklı ve çok eksik çıkmasıydı abi hiç bişey umduğumuz gibi olmadı ama sizlerle takılmak yol yapmak bi ayrıcalıktır ...
    Elbette seni ve arkadaşlarını tanıdığıma bende çok memnun oldum canım kardeşim.Yalnız şuda var Burda Serdar başkanın yalnız kaldığını başkanın nasıl gelenler ile nasıl ilgilendiğini unutmamak lazım.Mutlaka eksikler çoktu program istediği olmadı.Eğirdir Belediye başkanı tam olarak yanında değildi.Hava muhalefeti çok etkiledi.Ama gelenler hiç bir şeyden mahrum olmadı.Gerek yatacak yer olsun,gerek yiyecek konusu olsun.VS.VS. ama inanıyorum ki önümüzdeki şenlikler daha iyi olacak geçen yıl yapılan şenlik daha da eksik olmuş bu sene daha güzel olmuş,olmuş diyorum çünkü ben geçen yıl ki etkinliğe katılmamıştım.Önümüzdeki sene daha güzel olacak inşallah.Seninde fikirlerine saygı duyuyorum.Bizim burda bir deyim vardır.Zaman zaman gevreğini içine bükeceksin diye.Umarım beni yanlış anlamazsın.Seni eleştirmiyorum.Sadece mutluluk oyunu yani güzel taraflarından bakalım istiyorum.
    Kardeş bir insanın zorunlu ARKADAŞIDIR
    Arkadaş ise, kendi seçtiği KARDEŞİDİR

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Elbette seni ve arkadaşlarını tanıdığıma bende çok memnun oldum canım kardeşim.Yalnız şuda var Burda Serdar başkanın yalnız kaldığını başkanın nasıl gelenler ile nasıl ilgilendiğini unutmamak lazım.Mutlaka eksikler çoktu program istediği olmadı.Eğirdir Belediye başkanı tam olarak yanında değildi.Hava muhalefeti çok etkiledi.Ama gelenler hiç bir şeyden mahrum olmadı.Gerek yatacak yer olsun,gerek yiyecek konusu olsun.VS.VS. ama inanıyorum ki önümüzdeki şenlikler daha iyi olacak geçen yıl yapılan şenlik daha da eksik olmuş bu sene daha güzel olmuş,olmuş diyorum çünkü ben geçen yıl ki etkinliğe katılmamıştım.Önümüzdeki sene daha güzel olacak inşallah.Seninde fikirlerine saygı duyuyorum.Bizim burda bir deyim vardır.Zaman zaman gevreğini içine bükeceksin diye.Umarım beni yanlış anlamazsın.Seni eleştirmiyorum.Sadece mutluluk oyunu yani güzel taraflarından bakalım istiyorum.
    ozaman sizlere güvenerek abi zaman diyelim abi o konuda haklısınız ekibi biraz daha geniş tutalarmış iyi olurmuş serdar başkan yanlızdı dediğiniz gibi seneye ekibi geniş tutarlarsa serdar başkanlar daha iyi olur inş seneye bizlerde daha yüksek cclerle gelmeyi istiyoruz en azından sıcak insanlar çoğunluktaydı en sıcakları kesinlikle sizlerdiniz abi iyiydik yani bida ne zaman görüşürüz bilmiyoyrum ama şimdiden özlendiniz abi

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    ozaman sizlere güvenerek abi zaman diyelim abi o konuda haklısınız ekibi biraz daha geniş tutalarmış iyi olurmuş serdar başkan yanlızdı dediğiniz gibi seneye ekibi geniş tutarlarsa serdar başkanlar daha iyi olur inş seneye bizlerde daha yüksek cclerle gelmeyi istiyoruz en azından sıcak insanlar çoğunluktaydı en sıcakları kesinlikle sizlerdiniz abi iyiydik yani bida ne zaman görüşürüz bilmiyoyrum ama şimdiden özlendiniz abi
    Eyvallah teşekkür ederim.Sizlerin yanında iyi bir intiba bırakmak gerçekten çok güzel inşallah en kısa zamanda yine görüşürüz.Eğer sizlerde gelirseniz Önümüzdeki ay içerisinde sanırım Haziran ayının üçüncü haftası falan olur Antalya Kemer'de bir şenlik var Yüce mevlamdan bir şey gelmezse orda olacam orada görüşebiliriz.
    Kardeş bir insanın zorunlu ARKADAŞIDIR
    Arkadaş ise, kendi seçtiği KARDEŞİDİR

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    bende,sizlerle tanışmaktan çok çok mutluyum.özellikle çadır komşuluğunuz,gökhanın ve arkadaşının,çadırımın yağmur almasından sonraki çabalarını takdir etmemek mümkün değil.hava muhalefetinin dışında,(güvenlik gibi)bir takım eksikliklerin olduğu doğru ama daha sonra fazlasıyla telafi edildi.ben başka festivallere de katıldığım için,hemen hepsinde bazı eksiklikler olmuştur.ama uzaklıklar ne olursa olsun,motosiklet dostluğunu geliştirmede,en azında yılda bir kerede olsa biraraya gelmede,ve uzun yol tecrübesi edinmede çok faydalı olduğunu düşünüyorum.vaktim ve naktim olsa,tüm festivallere katılmayı çok isterim.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Eyvallah teşekkür ederim.Sizlerin yanında iyi bir intiba bırakmak gerçekten çok güzel inşallah en kısa zamanda yine görüşürüz.Eğer sizlerde gelirseniz Önümüzdeki ay içerisinde sanırım Haziran ayının üçüncü haftası falan olur Antalya Kemer'de bir şenlik var Yüce mevlamdan bir şey gelmezse orda olacam orada görüşebiliriz.
    benim imkansız bayabi şifayı kaptık orlarda birde bu gezi çok yordu şahsım olarak en az 2 ay uzun gezilere kapalıyım ekipteki diğer arakdaşlar belki gelebilir ama kaanla ben 2 ay düşünmüyoruz yağ değişim vakti geldi lastik değişim vakti geldi eee geziden dolayı para kalmadı belki 2 ay filan anca ev iş arası takılabilirm sanırım

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    gelelim şimdi tam bir gezi yorumlamasına

yola 18 mayıs 13 -14 gibi çıktık kaklık civarında yağışa yakalandık 1 saat kadar sağnak yağış altında yol aldık kamp alanına varabildiğimizde saat 00.00 civarıydı sanırım okadar çok yağışa yakalandık ki gezi alanına vardık gökan yolda karşıladı herneyse4 içeri girdik çadır kurulan alan güveliksiz idi isteyen heryerden çadır alanına girebiliyordu kumsalından yada her noktasından güvenlik hemen hemen 0 a yakındı bizler perşembe günün ki organizasyanlara yetişmek için yol yaparken oraya gittiğimide perşembe günü hava mükemmel olmasına rağmen tüm aktivitelerin iptal edildiğini öğrendik bi ara deniz bisikleti yarışını yapmaya kalktılar fakat tır yarısında bıraktılar sonuçsuz olarak kaldı ha bu arada ne kamp eteşine bişey hiç bi organizasyon yok öyle oturuyoruz orda herneyse perşembe akşamınında sonuna gelindi oldumu cuma gine aktivitelerin saatleri ileri alınıyor vs ısparta şehir turu gönen tarafında bi mevlüte götürdüler yemek yedirdiler sonra geri dönüş ki bi dönüldü kamp alanına sağnak yağış yağmış tüm çadırların içi göl onları kurut kurumayanlar ıslak ıslak yattıki görevlilerin hiç biri bi ardımda bulunmadı cuma akşamıda ölece uyudk oldum ucumartesi sabah erkenden kakltık işte bi motorla yavaş gitme yarışması her seferinde iki motor çıkıyor ama olay şu 250 cross vs f650 falan orantı falan hiç bişey yok kategori yok bütün yarışmalar motoalya ve ismok diye gruğlar arasında geçiyo başkalarını ipleyen yok oldu akşam konser falan çadırların arasıdna yabancılar içen çadırlara taılıp çadırları yıkan yerli halk bide açıklama yapıyoar seneye uluslar arası yapcaz diye bence en başa dönsünler sadece şehiriçinden başlasınlar pişmanmıyım pişmanım gittiğime tek sevindiğim nokta adanalı ve ekibiyle tanışmış olmamdır veee tabikide cem abinin yanına uğramak birdaha mı töbe herşeyiyle rezalet bir şenlikti 10 üzerinden 0
    Şahsen yaklaşımına üzüldüm. Gittiğin yer neresi olursa olsun ne aradığını bilmiyorsan mutlu olamazsın. Biz 850 km 4 gün boyunca yağmur altında Denizli den Sarıcakaya ya gittik ve geldik son derece zevk aldık. Eğirdir deki etkinlik Sarıcakaya daki etkinlikten ve organizasyondan 10 kat daha güzeldi. Ayrıca Serdar abimizin tek başına bu organizasyona verdiği emek gayret gözardı edilemez. Diğer konu Türkiyenin birçok yerinden, iki teker üzerinde o kadar yolları katederek oralara kadar insanları sürükleyen nedir? Sakin kafayla oturup düşünmeni isterim. Ortak tek noktamız var 2 teker bunun dışında kimse kimseyi tanımıyor. Bir çok kişi işini eşini bıraktı, iş yerinden izin aldı, nöbetlerini değiştirdi oraya sadece birgünlüğüne gelip dönenler vardı. Onların da hiç bir yerde ismi geçmedi. Tek şey motor sevgisi ve motorcu ruhudur. Motorunun cc önemli değil, yüreğinin cc si önemli. Seni seviyorum.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

Motosikleti
    BMW R 1200 GS ADVENTURE-2012-
    Sizinle tanışma fırsatı olmadı, hatta Adana dan gelen arkadaşlara sordum sanırım gezideydiniz BLACK-ICE nikli arkadaşla tanıştım, tanışmış olduğumdan dolayı yorumsuz diyorum ve tüm söylediklerinize katılıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:14 ----------

Alıntı GÜNTEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsen yaklaşımına üzüldüm. Gittiğin yer neresi olursa olsun ne aradığını bilmiyorsan mutlu olamazsın. Biz 850 km 4 gün boyunca yağmur altında Denizli den Sarıcakaya ya gittik ve geldik son derece zevk aldık. Eğirdir deki etkinlik Sarıcakaya daki etkinlikten ve organizasyondan 10 kat daha güzeldi. Ayrıca Serdar abimizin tek başına bu organizasyona verdiği emek gayret gözardı edilemez. Diğer konu Türkiyenin birçok yerinden, iki teker üzerinde o kadar yolları katederek oralara kadar insanları sürükleyen nedir? Sakin kafayla oturup düşünmeni isterim. Ortak tek noktamız var 2 teker bunun dışında kimse kimseyi tanımıyor. Bir çok kişi işini eşini bıraktı, iş yerinden izin aldı, nöbetlerini değiştirdi oraya sadece birgünlüğüne gelip dönenler vardı. Onların da hiç bir yerde ismi geçmedi. Tek şey motor sevgisi ve motorcu ruhudur. Motorunun cc önemli değil, yüreğinin cc si önemli. Seni seviyorum.

Sizinle tanışma fırsatı olmadı hatta Adana lılara sordum BLACK-ICE nikli arkadaşın olduğunu söylediler ve onunla tanıştım çokta memnun oldum ama yinede sizin tüm yazdıklarınıza katılıyorum.

Motosikleti
    arkadaşlar,resimlerimizin linki:
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post2357874

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014

Motosikleti
    okaycığım,resimleri büyütmek için tıkladığımda açılmıyor kardeş.

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    gelelim şimdi tam bir gezi yorumlamasına

yola 18 mayıs 13 -14 gibi çıktık kaklık civarında yağışa yakalandık 1 saat kadar sağnak yağış altında yol aldık kamp alanına varabildiğimizde saat 00.00 civarıydı sanırım okadar çok yağışa yakalandık ki gezi alanına vardık gökan yolda karşıladı herneyse4 içeri girdik çadır kurulan alan güveliksiz idi isteyen heryerden çadır alanına girebiliyordu kumsalından yada her noktasından güvenlik hemen hemen 0 a yakındı bizler perşembe günün ki organizasyanlara yetişmek için yol yaparken oraya gittiğimide perşembe günü hava mükemmel olmasına rağmen tüm aktivitelerin iptal edildiğini öğrendik bi ara deniz bisikleti yarışını yapmaya kalktılar fakat tır yarısında bıraktılar sonuçsuz olarak kaldı ha bu arada ne kamp eteşine bişey hiç bi organizasyon yok öyle oturuyoruz orda herneyse perşembe akşamınında sonuna gelindi oldumu cuma gine aktivitelerin saatleri ileri alınıyor vs ısparta şehir turu gönen tarafında bi mevlüte götürdüler yemek yedirdiler sonra geri dönüş ki bi dönüldü kamp alanına sağnak yağış yağmış tüm çadırların içi göl onları kurut kurumayanlar ıslak ıslak yattıki görevlilerin hiç biri bi ardımda bulunmadı cuma akşamıda ölece uyudk oldum ucumartesi sabah erkenden kakltık işte bi motorla yavaş gitme yarışması her seferinde iki motor çıkıyor ama olay şu 250 cross vs f650 falan orantı falan hiç bişey yok kategori yok bütün yarışmalar motoalya ve ismok diye gruğlar arasında geçiyo başkalarını ipleyen yok oldu akşam konser falan çadırların arasıdna yabancılar içen çadırlara taılıp çadırları yıkan yerli halk bide açıklama yapıyoar seneye uluslar arası yapcaz diye bence en başa dönsünler sadece şehiriçinden başlasınlar pişmanmıyım pişmanım gittiğime tek sevindiğim nokta adanalı ve ekibiyle tanışmış olmamdır veee tabikide cem abinin yanına uğramak birdaha mı töbe herşeyiyle rezalet bir şenlikti 10 üzerinden 0
    degerli motorcu arkadaşım sizinle orda tanışmadık bende ordaydım hani şu f650 kulanıcısı 250 kulanıcısıda benim özeladamlar motor kup üyesiyiz sekreterim bu yarışma tüm motorculara acık bir yarışma idi 150.nin üzerinde motor olasına ragmen katılımcı azdı yarışma basladı seyirciler cok heycanlı idiler motor katögörüne göre yapıldı enson geriye kalan 2 motor F650 VE 250 liklerdi birinden birisi kazanacaktı kimin kazandığı okadarda önemli degildi maksadımız biraz eylenmekti.seyircilerde motoru kulananlarda çok güzel eglendiler .her organizasyonda oldugu gibi muakkak eksiklikler vardır önemli olan elimizdekilerle mutlu olamaktır eminimki bu festivale katılan ların %90 sı memnun olmuştur.bu arada bir çok arkadaşla tanıştık .ben kedi adıma katıldıgıma yeni insanlarla tanıştığıma çok memnunum.birdaki sefere daha iyisini yapacaklardır emegi gecenlere çok teşekürler.

abdullah8862 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 250
    selam arkadaşlar bizde denizliden 2 motorlu arkadaşlarımla toplamda 3 kişi sabah 06-00da çıktık 230km yol kat ettik saat 10 gibi eğirdire vardık ama oda ne festival pazar günü sabah erkenden bitmiş ya pazar günü festival olmazmı ya birçok kişinin tatili pazar günüdür ve bizim gibi rastladığımız 3 kişi daha bize festival yerini sordu bizde bitmiş deyince adamlar şok oldu. Ne yapalım bizde eğirdirin içini dışını her yanını gezdik orada bir kaç antalya plakalı grupları gördük onlarda yala çıkacaklarını söyledi biraz gezdikten sonra doğru ıspartaya gittik şehir merkezini bir kolaçan edip o güzel güneşli havada erkenden denizliye geri geldik. Tek üzüldüğüm hiç bir deyişik arkadaşlarla tanışamadan oradan ayrıldık ama genede eylendik o yol yorgunluğu bile güzeldi İNŞALLAH SENEYE DAHA ERKEN GELECEĞİZ fotoğraf çektik ama iki motor sadece onun için atmaya gerek pek duymuyorum ama bakarız genede vakit bulursam atarım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:06 ----------

arkadşlar eğirdir gezisinden beş on tane fotoğraf atacaktım ama başaramadım nasıl atılıyor unu bilmiyorum yardımcı olursanız yarın atarım artık
    22385524

Motosikleti
    Alıntı abdullah8862 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bizde denizliden 2 motorlu arkadaşlarımla toplamda 3 kişi sabah 06-00da çıktık 230km yol kat ettik saat 10 gibi eğirdire vardık ama oda ne festival pazar günü sabah erkenden bitmiş ya pazar günü festival olmazmı ya birçok kişinin tatili pazar günüdür ve bizim gibi rastladığımız 3 kişi daha bize festival yerini sordu bizde bitmiş deyince adamlar şok oldu. Ne yapalım bizde eğirdirin içini dışını her yanını gezdik orada bir kaç antalya plakalı grupları gördük onlarda yala çıkacaklarını söyledi biraz gezdikten sonra doğru ıspartaya gittik şehir merkezini bir kolaçan edip o güzel güneşli havada erkenden denizliye geri geldik. Tek üzüldüğüm hiç bir deyişik arkadaşlarla tanışamadan oradan ayrıldık ama genede eylendik o yol yorgunluğu bile güzeldi İNŞALLAH SENEYE DAHA ERKEN GELECEĞİZ fotoğraf çektik ama iki motor sadece onun için atmaya gerek pek duymuyorum ama bakarız genede vakit bulursam atarım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:06 ----------

arkadşlar eğirdir gezisinden beş on tane fotoğraf atacaktım ama başaramadım nasıl atılıyor unu bilmiyorum yardımcı olursanız yarın atarım artık
    http://www.666kb.com/ sayfayı aç. Gözat dosya ve resimleri bul (tek tek)altta verdiği link i buraya yapıştır. Biz de denizli den katıldık, Çarşamba akşamı yola çıktık pazar akşamı döndük. Benim fotoğraf makinem Gönen de kaldı. makine gelince resimleri atacağım.

Motosikleti
    BMW F650 GS

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:02 ----------

festival alanına gelişimiz

en yavaş gitme yarışından 1 sahne görüntü

mersin özel adamlar cup üyeleri

Motosikleti
    yavaş gitme yarışı resmine el koydum paylaşım için teşekkürler.

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı GÜNTEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yavaş gitme yarışı resmine el koydum paylaşım için teşekkürler.
    güntekin.arkadaşım helel olsun elkoy daha resimlerimiz var resim yüklemeyi yeni ögrendim diğer resimleride zaman içersinde fırsat bulduğumda yükleyecem..

Motosikleti
    Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güntekin.arkadaşım helel olsun elkoy daha resimlerimiz var resim yüklemeyi yeni ögrendim diğer resimleride zaman içersinde fırsat bulduğumda yükleyecem..
    Bir üst mesajda bir link verdim. tek link veriyor yüklemesi de çok kolay tavsiye ederim.
    http://www.666kb.com/

Motosikleti
    fjr1300-bmwgs 1150
    siz sevgili dostlarımla sadece diğer forumlardan alıntı yaparak sunumu yapıyorum..

Bu başlık altına rapor yazmadan diğer forumlaradan alıntılar yaparak bir süre anlatmak daha doğru olacağı için sizlerle paylaşıyorum..

CBF-TR KORSAN DENİZCİ.

Alıntı KORSAN DENİZCİ adlı üyeden alıntı
    [i] SENOZ VE KORSAN DENİZCİ SİFTAH ETTİ.

Slm Dostlar.
    Yazar olmadığım için DİP not yerine BAŞ not olarak belirtmek isterim’ki
    Okumakta olduğunuz yazı ve resimler,gerçek bir hayat hikayesini anlatmaktadır.
    Lütfen buradan kimse kendine paye çıkarmasın (karışmam).
    Niyetiemiz kimseyi incitmek değil,becerebildiğimiz kadarıyla eğlendirmek ve azıcıkta bilgilendirmektir.(gezimiz hakkında).

HAYDİ RAST GELE KORSAN’ım

Yaşam buya yıllar birbirini kovalarken ,birde baktım.!
    Altımda bir CBF 600 haydaaaa sen nerden çıktın demeye kalmadı bir telefon..!
    Ferhet AYAR diye bir zaat,hadi hemşerim kalk saat sabahın 8 i seni bekleyen var
    Haydaaa ulen unutmuştum,ŞENÖZ lerle 9 da Eskihisar ‘da buluşacaktık.
    Derken kendimi birkaç saniyede vapur iskelesinde çay içierken buldum.
    (nasıl ama)

Selamlaşma töreninden sonra atladık arba taşıyan GEMİYE doooru karşı tarafa. (arba taşıyan GEMİDE bişeyler yiyipte çay içmeyi unutmadık valla ÖZLEM kardeşe çift kaşarlı tostla çay içti.Tabiiki ŞENER kardeşle bende seyirci kalmadık)
    Derken biz daha o bahiste geçen GEMİDEN karaya teker bastıııık aman Allahım oda ne haberimiz yokken bizi takibe alan YAĞMUR bulutları başladımı ufak ufak ılatmaya buyur buradan yak,hani len yağmur yoktu……..!
    4veya 5 km ilerde ŞENÖZ ün yakıt ikmali yapası tuttu ,daldık bi yakıt satan yere amma ne daldık, sucuk gibin olmasa da öle bişey gibi

Bak sen şimdi olanlara SEFTAH biiiiiir (boşuna heveslenmeyin ikisi ,üçü yok bu SEFTAHIN söölemedi demeyin)
    Benim KORSAN’nın önünden bir buhar dumanı deymeyin benim halime,hemen indim (çok bilmiş gibi) sağ baktım sola baktım ŞENER kardeş koştu oda sola baktı sağa baktı Radyötörün üstnden aşağıya doğru (yerçekiminden olsa gerek) sanki hortum patlamışta su boşalır gibi su akıyor, hop dur len nooluyo filan derken bir,iki telefon (tamirci ,servis) olumlu cevap abi ilerde Yalova diye bir şehir var oraya kadar git bi tamirciye göster sona beni ara gerekirse gelir alırım KORSANI’nı Bende Başüstüne dedim ,yola devam.
    Yalova şehrinde bi motor tamir eden adam bulduk, Adam beni görünce heybetimden korktumu ne koştu geldi,çay may söledi,motoru çalıştırıp fanın açılmasını bekledi,radyötörü kontrol etti (bu arada sevgili ÖZLEM kardeş kaşla göz arasında yan tarafta bi pastane bulup oturmuş bişeyler atıştırıp çayını keyifle içmekle meşkuldü)
    Sonuç ağabeycim…!
    Yağmurda ön grenajların içine biriken suyun durduğun zaman radyötörün üstünden aşşağıyadoğru (yerçekmi ) akmasıymış …….! Yürü git ağam KORSAN’ında bişeycik yok. Oooooooooohhhh beee
    İşte başlangıç ve SEFTAHIMIZ buydu sevgili okur’larım.
    Ver elini Orhangazi,Gemlik,Bursa vede İnegöl………(miğdem sanki ÖZLEM kardeşle anlaşma yapmış,AÇIIIIIMMM)

motordan inen Özlem'cik doğru lokantaya yöneldi

epey bekledik ama deydiii

Özlem'cik olayı resimlerken ,saolsun Şener'cik nefes bile alamıyordu :lol: :lol:

sıra hesaba gelince sırayla lokanta sahibine yalvarmaya başladık :prayer: :prayer:

elini bırak ayanı öpim abi dediysemde :cik: :bat:

neyseki helalleşip ayrıldık

Yemekten sonra yola çıktık anaa ŞENÖZ ler yok meğer yağmurluk giymek için durmuşlar,yola dvam..tam beni geçtiler….!!!!
    Şener sordu….????
    Rıza cevap verdi…!!!!!
    Mereklanma az sona ACİİP Bİ FIRTINA BİZİ BEKLİYO…….!!! ????
    Demeye kalmadı aman Allahım ne yağmur ne yağmur.
    (hain bulutlar işi gücü brakmış beni takip etmişler…
    keşke o bulut takip etse bide arkadaşlarına haber vermiş birlikte saldırıya geçtiler.)
    Hemen ilk benzinciye sığındım,
    Şenerlerde bi ilerdeki benzinciye sığınmak zorunda kalmışlar.
    Resmen dolu yağdı,tabii sağnak 5 ,10, Dakka sona bitti yola devam.

bu arada Şener kardeş arkan her ne kadar nal toplatsada bakmayın yetiştim....!!! :green: :kizgin:

yetmezmiş gibi bide sollo çektim onları geçtim...

Beni göremeyince arkasında aramış ..!!
    Bak dalgana Şenercim araya manzara koydum...

Derken Tahtaköprü,Bozöyük,Eskişehir,Seyitgazi’ye kadar geldik.
    Çaylarımızı yudumlayıp
    Biraz şehir ve Seyitgazi türbesi turu yaptık.

Evet arkadaşlar burası Seyit gazi türbesidir. 1200 lü yılarada yaşamış..

Ver motorunu eline AFYON'a

Bu arada yakıt ikmalimizi untmadan yapıp

Şehir merkezinde güzel bi pastaneye oturup meşhur GAYMAKLI GADAYIF siparişimizi verdik saolsun nerde geceliyeceğimiz aklımıza geldi.
    ÖZLEM kardeş küçücük bilgisayarını çıkardı kenarına bide kurşun kalem ucu kutusuna benzer bişey soktu başladı net’ten kalacak termel otel aramaya,,,
    Tabii ben boş dururmuyum,bende (teknoloji abi teflon diye bi alet var dimi ya) bi iki telefon darbesiyle ortak kararla TERMAL ÖMER mi ne biyer ayarladım
    Tatlımızı bitirip geceleyeceğimiz otelin yolunu tuttuk.

Otel müdürü bizi bi gördü şöööleee bi süzdü Altan yukarı ,yukardan aşağı soldan sağa bakmaya fırsat bulamadan Şenerim Yer varmı diye sordu …??? Amcam yoghh ağam dediydiki laf uzayacaktı hemen ağırlığımı ortaya koyduuumm (cüssemi)
    canım ya ..! bizim irezarvasyonumuz vardı işte bak numarası bu dedim ,
    iş bittiii.
    Vallaha kusura bakmayın dostlar fazla detaya inmiyorum neme lazım sıkılırsını filan okurlarımdan olmak istemem neme lazım ticaret bu kardeşim….
    FİLMİN DEVAMI GELECEK BİR GÜN SONA

GELECEK BİRGÜN SONA ŞİMDİ........

Otel müdürümüz Vedat bey saolsun Adanalıymış (samimi olduktan sonra öğrendim) epey muabbet ettik
    bize jest olsun diye bakın motorlarımızı nereye çektirdi....(Cüssemin gözünü sevim)

O gece alel acele akşam yemeğimizi yemek,ve ardından Termal otel'ya kaçarmı Hamam ve Banyo sefası için ayrıldık..........Yoooooo boşuna israr etmeyin Abiler burda Resim yok vallaha

Haaa unutmadan Ayıptır sölemesi, ben 2 tek attım biri bana diğeri ne yalan sölimmm ATEŞ abime deydi
    naparsınız üstümde az emeği yo inkarmı edeyim,
    çok uzun olmasa da saolsun birlikte 2 pazar geçirdik ,gerçi birinde az kalsın Kurda Kuşa yem olacaktık ama olsun allahtan Tavuk yılındaydıkta ucuz yırttık....Burdan Sevgili ATEŞ!imide saygıla anıyorum.

Derken sabah erken kalkıp bi güzel kahvaltı yaptık,ben Afyon şehir merkezine gidip KORSA'nımın makyajını yapmam gerektiği için sevgili Şenöz önce çıktım.

Epey sorup soruşturduktan sonra zincirime yağ bulup işimi hallettikten sonra Şenöz'lerle Isparta yolu düzergahında buluşup yolumuza devam ettik.

Vallaha nerden bilebilirdim Şener kardeşimin Yeşile ve kırmızıya bu kadar düşkün olduğunu ki

Derken Akşam vakti hava kararmadan EĞRİDİR sur kapılarına dayandık..

Bizi gören Sakin halk mükemmel bir karşılama töreni hazırlayıp,hemen kalacağımız SARAY'larımızı gösterip
    Yol yorgunusunuz biraz kendinize gelin ....sona sohpete devam ederiz ,deyinceee bizde SAOLUN demek zorunda kaldık...

Dostlar yanlış anlamayın vallaha o Biraları tehtit neticesinde içilebilirliğini deniyorduk başka bir niyetimiz yoktu.
    Afiyet olsun....(Tabiiki bize)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:18 ----------

[quote="KORSAN DENİZCİ"]SENOZ VE KORSAN DENİZCİ SEFTAH ETTİ
    Devamı.

Daha önce hiç tanımam,görmedim,ortak hiçbir geçmişim olmadı.
    Apayrı yerlerde yaşamın zorluklarına göğüs germiş,mücadeleci,yüreğinde sevgi,tabiri caizse
    Adam gibi adam olma, maceralarla dolu dizgin bir geçmişe
    sahip olan ortak yönümüz bizi CBF-TR Formunda tanıştırdı.

Sayın SERDAR DÖNER Beyefendi ile……..Saolsun CBF – TR

Mutluyum….
    Gururlandım…
    Onurlandırıldım…
    İlk defa karşılaştığım insanın ve insanların benden ne gibi bir menfaat beklentileri olabilirki…
    İşte bu …!!
    İnsan hayatında sevginin ,saygının ne kadar yüce bir yeri olduğunun göstergesi değimli..?
    Sevgili SERDAR DÖNER beyefendi…

Size yapmış olduğunuz bu güzel,nezih,saygın organizasyon için TEŞEKKÜR ediyor,Özverili çabalarınız ve emeğinizden dolayı KUTLUYORUM…

Bu organizasyonda Emeği geçen tüm kişi ve kurumlara TEŞEKKÜR ediyorum.
    SAYGILARIMLA.

Birkaç EĞRİDİR resimleri ile sizleri baş başa bırakıp diğer bölüm için çalışmaya devam için izninizle

[imghttp://i1177.photobucket.com/albums/x341/rizaarslan/IMG01530-20110521-1542-1.jpg][/img]

TÜRKİYE ve her köşesinde yaşayan insanları başka bir güzel……

01 ADANA……..
    Al bir başka güzel insanları…
    Bir başka güzel yürekleri…
    Dahada güzeli bir başka dostlukları,sevgileri,heriflikleri
    Sevgili HALİL BEYAZ kardeşim …
    Kısa zamana sığdırdığın sevgine ,saygına,insanlığına vede Dostluğuna TEŞEKKÜR ediyorum. Senin hakkında yazacaklarım emin ol duygularıma hitab etmez.
    Saolasın iyiki sizlerle tanıştım.

01 ADANA
    Yok böyle bir güzellik
    Bu kadarmı olur insanlık benzerliği,saygı ,sevgi,beceri hepsi bir arada kombine
    Sevgili TURGAY kardeşim.
    10 parmağında on marifet’in Dünya versiyonu.

01 ADANA

Bir başka güzel insan
    Kibar,sessiz,sakin,beyefendi…
    Sevgili BORA kardeşim..
    Olgunluğun örneği….

01 ADANA
    Memur ….
    Kahvaltı yaparken öğlen yemekte ne yiyeceğini söyleyip bizi gülme kırizine sokan
    Güzel insan
    Sevgili MUSTAFA kardeşim
    Sevgili BURAK hoca
    Sevgili MEHMET kardeşim daha isimlerini hatırlayamadığım güzel insanlar
    Ne denebilirki….

Ülkemin merkezini kendine mekan tutmuş,yaşamını iyilikler ve yardımlara adamış,
    Güzel MEVLANA’nın KONYA’sından genç dostum
    Sevgili ÖMER kardeşim ve kardeşi MUSTAFA

İç anadolunun bir başka güzel şehri ESKİŞEHİR’den
    İstanbula dönüş yolunda bana eşlik eden sevgili murat seven ve
    İki bıçkın delikanlı ALAATTİN abiyle ÖMER abiye ne söylnse azdır,onlar çok şeyleri hakkediyorler saygılar sunuyorum.

Dedimya dostlar …
    Mutluyum
    İyiki CBF 600 MOTORUM var …
    Bu güzellikleri ona borçluyum..

İltimas olacak demeyin hele birde Yeşil BURSA'mın Beyefendileri bir başka güzeldi ,
    onlar,Gençti
    onlar,ihtiyardı
    ama onlar,çok Hızlıydı
    onları tanımak bir başka güzeldi,Sağolsunlar,bu sefer elimden kaçırdım ama benden kurtulamıyacaklar.

DEDELERİMİZ….

Ya onlar..
    Olurmu hiç onları unutmak..
    Onlar bizim göz önündeki tecrübelerimiz …
    Koruyucu meleklerimiz,geleceklerimiz
    Sevgili SEDAT Dedemiz
    Veee…
    Sevgili RAHMİ dede ve değerli hanımefendi eşi
    Nasıl bir sevdadır bu anlatılmaz örnek insanlar…
    Ellerinden öpüyorum…

MERSİNE gelmişken insan yerinde duramayan ,cıvıl cıvıl her işe koşan inanılmaz bir eforla bezenmiş ,sevgi yumağı MERMOK başkanı MURAT HOCA’ bahsetmemek olası bile değil.
    Bir başkaydı o örnek güzel insan….

Sevgili Serdar DÖNER Kardeşim tüm bu güzellikleri bu kadar kısa zamanda bana yaşattığın için
    tüm yüregimle içtenliğimle teşekkür ediyorum...

Sonuçta bu DÜNYA hepimize yeterde artar, yeterki yüreğimizdeki güzelliklerin farkında olalım.
    SAYGILARIMLA.

Slm

sevgili Dostlar...
    Bu bölümde Sn Murat Yılmaz SÜRÜCÜ kardeşimin objektifinden PLAKET töreni ile ilgili yorumsuz birkaç Foto
    Daha sonra KUALA GÖLÜ Raporu geliyor sıkı durun...çoook güzeldiii (benim için siz beğenirmisiniz göreceğiz.)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:24 ----------

[quote="AMİRAL"][quote]maestro tarafından yazılan metin:
    Hadim belediye otelinde odamızdaki manzara,

Bozkır'da kahvaltı,

Ve Eğirdir'deyiz...Sedat dedem ile ilk defa tanışıyoruz,

Halil başkanda orada,

Çadırımızı kurup pankartlarımızı astık,

Dedemiz bizim için her şeyi hazırlamış,

Sedat dedemiz çadırı ve motoru,

Ahmet bey,

Serdar başkanım Isparta şehir turu için konvoy düzenleme işini bana verdi.Biz de elimizden geleni yapmaya çalıştık,

Bülent ve Feri fotoğraf işini üstlendi.Ve konvoyu düzenlediler,

İşte konvoydan görüntüler,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:26 ----------

[quote="AMİRAL"][quote]maestro tarafından yazılan metin:
    Serdar başkan bize bir görev daha vererek,sahne proğramını yapmamı istedi.Festival ateşi yakıldı,plaketler verildi ve Ali Altay şahane bir konser verdi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:28 ----------

[quote]maestro tarafından yazılan metin:

İşte bir festival daha böyle geçti.Geçen yıldan çok daha fazla katılım vardı.
    Salih ağabeyimin kardeşi Murat Antalya'dan bize katıldı.
    Serdar başkana ne kadar teşekkür etsek azdır...Tek başına böyle bir işin altından kalkmak ne kadar zor.
    Sanalda konuştuğumuz kişilerin elini sıkma fırsatımız oldu.Bence festivallerin esas amacı bu.
    Tekrar tekrar teşekkürler Serdar Döner ağabeyim...
    [COLOR="Red"]GTR 1400 [/COLOR](AMİRAL GEMİSİ)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)