Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lösemili Çocuklar için 2. Uluslararası Dövme Festivali

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 600 F

Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde geliri lösemili çocuklara bağışlanacak 2'nci Uluslararası Dövme Festivali, 9- 11 Eylül tarihlerinde başlayacak.

Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde geliri lösemili çocuklara bağışlanacak 2'nci Uluslararası Dövme Festivali, 9- 11 Eylül tarihlerinde başlayacak. Festival için Çalış bölgesinde kovboy kasabası görünümlü alan inşa edilmeye başlandı. 40'a yakın yerli ve yabancı dövme sanatçısının katılacağı festivalde, rock müzik şarkıcısı Hayko Cepkin de konser verecek.

Fethiye'de 9- 11 Eylül tarihlerinde, Lösemili Çocukları Yaşatma Derneği (LÖSYAD yararına Anadolu Kaplanları Motor Sporları Kulübü ve Derneği tarafından düzenlenen 2'nci Uluslararası Dövme Festivali yapılacak. Festival için Çalış bölgesinde bir alana kovboy kasabası inşa edilmeye başlandı. 40'a yakın yerli ve yabancı dövme sanatçısının katılacağı festival alanına ev görünümlü stantlar kuruldu. Tahtadan kurulan stantlar festival komitesi üyeleri tarafından boyanmaya başlandı. Festivalde 3 gün boyunca dövme severler uluslararası dövme sanatçılarına birbirinden güzel dövmeleri yaptırma imkanı bulacak. Festival kapsamında rock müziğin ünlü isimlerinden Hayko Cepkin, Kırmızı, Black Tooth, Black Mail, Tahrip, Serkan Civelek ve Fethiye'nin yerel sanatçıları da konser verecek.

Fethiye'nin ilginç bir dövme festivaline ev sahipliği yapacağını belirten Anadolu Kaplanları Motor Sporları Kulübü ve Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Ahmet İlker Kaya, "Geçen yıl Fethiye Huzurevi yararına ilkini gerçekleştirdiğimiz Dövme festivalinin ikincisini lösemili çocuklar için yapıyoruz. Festival gelirinin tamamını İzmir LÖSYAD'a bağışlayacağımız festivalde lösemili arkadaşlarımız da bizimle birlikte olacak. Geçen yıl bir bahçe içerisinde gerçekleştirdiğimiz festival için bu yıl kovboy kasabası inşa ediyoruz. Yurtiçi ve yurt dışından gelen dövme sanatçılarımız kovboy kasabasındaki evlerin içine girerek dövmelerini yapacak. Hayko Cepkin, Kırmızı, Serkan Civelek ve diğer bütün sanatçı arkadaşlarımızla dopdolu bir festival geçireceğiz" dedi. - Muğla / Fethiye
    carpe diem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 600 F
    güncel.....
    carpe diem

Motosikleti
    CBR 600 F
    güncel .
    carpe diem

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    basına iş düşüyor...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    basına iş düşüyor...
    kesinlikle haklısınız kac gündür kendi çabalarımızla iyi birşeyler olsun diye uğraşıyoruz ya hadi hayırlısı
    carpe diem

"dövme festivali" ....
    pek istediğiniz ilgiyi göremeyebilirsiniz diye düşünüyorum. amaç güzel ama gidilen yol, hedefe ne kadar yaklaştırır ?

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı bobber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "dövme festivali" ....
    pek istediğiniz ilgiyi göremeyebilirsiniz diye düşünüyorum. amaç güzel ama gidilen yol, hedefe ne kadar yaklaştırır ?
    kesınlıkle haklısınız ama bıraz önce festıval alanından geldım fethıye dısından yaklasık 500 ü aşkın motorsıklet kullanıcı gelmıs
    carpe diem

Motosikleti
    CBR 600 F
    festival mükemmeldi arkadaslar yarın aksam fotografları paylasıcam ıyı geceler ölüyorum yorgunluktan
    carpe diem

Motosikleti
    CBR 600 F
    carpe diem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler