Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

19-22 mayıs 2011 2.Eğirdir motosiklet şenliği

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı GÜNTEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben genelde eşimle katılıyorum şenliklere katılabilirsiniz, mahsuru olmaz, kalma yerleri ile ilgili cevap yazacağım, araştırıyorum.
    teşekkür ederim topiği takip edeceğim.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çadır daha güzel oluyor ya çadır imkanın varsa çadır derim size
    daha önce çadır ile kampa çok gittim ancak ninja'ya çadır yukleyebilir miyim emin değilim
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce çadır ile kampa çok gittim ancak ninja'ya çadır yukleyebilir miyim emin değilim
    yüklersin gezi yaklamşamaya başladıkça buluruz ona bi yer

artçı bayan konusunda bizimde ekipten kız arkadaşlarıyla katılcak arkadaşlarımız var sonuçta mt ailesi olduğumuz için hiç bir sıkıntı olmıcağı kanısındayım

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    QUOTE=overcloud;2337635]daha önce çadır ile kampa çok gittim ancak ninja'ya çadır yukleyebilir miyim emin değilim [/QUOTE]

o zaman çadıra ninjayı yükleyeceksinSen yola çıkmaya niyetlen yükleme kendiliğinden şekillenir.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    QUOTE=overcloud;2337635]daha önce çadır ile kampa çok gittim ancak ninja'ya çadır yukleyebilir miyim emin değilim

o zaman çadıra ninjayı yükleyeceksinSen yola çıkmaya niyetlen yükleme kendiliğinden şekillenir.[/QUOTE]

aynen abi ben yangın tüpü bile koymuşum ya

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Eğirdir belediyesi ile görüştüm. Çadır yeri konusunda hiç bir sıkıntının olmadığını, tüm taleblerin karşılanacağını otel, motel ve pansiyonlara ihtiyaç olmadığını ayrıca 20 adet Bungalow olduğunu bunların da öncelikle eşli ve çadırı olmayanlara tahminen 25-30 tl karşılığında kiralanabileceğini, belki de parasız olarak da dağıtılabileceğini belirttiler. Hertürlü ihtiyacın düşünüldüğü belirtildi.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Eğirdir belediyesi ile görüştüm. Çadır yeri konusunda hiç bir sıkıntının olmadığını, tüm taleblerin karşılanacağını otel, motel ve pansiyonlara ihtiyaç olmadığını ayrıca 20 adet Bungalow olduğunu bunların da öncelikle eşli ve çadırı olmayanlara tahminen 25-30 tl karşılığında kiralanabileceğini, belki de parasız olarak da dağıtılabileceğini belirttiler. Hertürlü ihtiyacın düşünüldüğü belirtildi.
    abi telfonu meşgul eden senmiydin bende konuştum aynen katılıyorum :

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam öyle yaparız,İzmirden başka katılmak isteyen olursa bir grup oluşturursak çok güzel olur..Nasıl olsa Denizli üzeri gidilecek,Denizli grubuna katılabiliriz.
    kabataşlı , sevgili yücel en kısa zamanda buluşup rotamızı çizelim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:16 ----------

Yan çanta al ; onları monte ettikten sonra üstüne istediğin kadar yük yüklliyebilirsin. Bende honda CBR 250 R 2011 var aşağı yukarı seninkinin aynı yan çantaları yarın monte edeceğim , fotoğraflarını korum takip et
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    BMW R 1200 GS ADVENTURE-2012-
    kısmet olursa bu festivale katılacağım. 20 Mayıs için iznimi şimdiden ayarladım.

Bungalow'larda nasıl rezervasyon yaptırabiliriz?
    Serdar Döner 0 532 2173297 nolu telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    bekliyoruz cep telefonu numaram 0532 764 08 97 dir okay şen

Motosikleti
    fjr1300-bmwgs 1150
    Sevgili arkadaşlar kamp alanında elbette çadır kurulacaktır..bungalovlar sınırlı sayıda..bu tarhlerde mat-uyku tulumu olduğundan üşüneceğini tahmin etmiyorum..geçen sene hemen hemen aynı tarihlerde yapmıştık..üşüyen soğuktan hiç şkayet almadık..kamp alanında hertürlü imkanlar sunulacağı gibi eğirdir merkeze 2 km mesafededir.
    [COLOR="Red"]GTR 1400 [/COLOR](AMİRAL GEMİSİ)

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    arkadaşlar son 15 gün ....

izmir ekibine ve bize yolda katılacak arkadaşlara sesleniyorum lütfen bana ulaşın sağlıklı bi rota ve çıkış saatini belirlemek için önemlidir

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kabataşlı , sevgili yücel en kısa zamanda buluşup rotamızı çizelim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:16 ----------

Yan çanta al ; onları monte ettikten sonra üstüne istediğin kadar yük yüklliyebilirsin. Bende honda CBR 250 R 2011 var aşağı yukarı seninkinin aynı yan çantaları yarın monte edeceğim , fotoğraflarını korum takip et
    Sıkıntıda burda. ninja'da çanta monte edilebilecek hiçbir yer yok. Bırakın çantayı artçının tutunabileceği yada kilit asabileceğiniz yerde yok..

neyse kuyruk çantasına bir şekil yapicaz artık. gidemediğim Eskişehir fesitvalinde kullanırım diye 3 adet file bagaj lastiği almıştım onlarla sarıp sarmalıyacağız. gitmek istedikten sonra çadıra ip bağlar motorla çeke çeke gelirim.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Sıkıntıda burda. ninja'da çanta monte edilebilecek hiçbir yer yok. Bırakın çantayı artçının tutunabileceği yada kilit asabileceğiniz yerde yok..

neyse kuyruk çantasına bir şekil yapicaz artık. gidemediğim Eskişehir fesitvalinde kullanırım diye 3 adet file bagaj lastiği almıştım onlarla sarıp sarmalıyacağız. gitmek istedikten sonra çadıra ip bağlar motorla çeke çeke gelirim.
    kesinlikle gelmek istedikten sonra hersey bulunur kaldı 14 gün

izmir mt den motokurt abiyi aradım bu gün kendisi çok olumlu konuştu hazırız arkadaşlar son proğram 12 mayısta açıklanıcaktır ama şimdilik 18 i gece çıkılacak diye kararlaştırdık

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    arkadaşlar son 15 gün ....

izmir ekibine ve bize yolda katılacak arkadaşlara sesleniyorum lütfen bana ulaşın sağlıklı bi rota ve çıkış saatini belirlemek için önemlidir
    Ben eşimle birlikte,motokurt nikli erhan beyle buluşup denizlide size katılacağız,sanırım saat 18.00 de yola çıkıyormuşsunuz,size yetişiriz.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Ben eşimle birlikte,motokurt nikli erhan beyle buluşup denizlide size katılacağız,sanırım saat 18.00 de yola çıkıyormuşsunuz,size yetişiriz.
    hocam ben şöyle düşünüyorum aslında izmir ekibi denizliye gelince bie yemek yenir sizlerde dinlenirsiniz yola çıkarız denizli mt den güntekin abide eşiyle katılcak geziye yolu bilen arakdaşlarımız mevcut sizlerde son 1 hafta kalaya kadar listenizi oluşturursanız qqçok daha güzel , düzgün verimli bir gezi yaparız sizlerin önderliğinde hocam

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    hocam ben şöyle düşünüyorum aslında izmir ekibi denizliye gelince bie yemek yenir sizlerde dinlenirsiniz yola çıkarız denizli mt den güntekin abide eşiyle katılcak geziye yolu bilen arakdaşlarımız mevcut sizlerde son 1 hafta kalaya kadar listenizi oluşturursanız qqçok daha güzel , düzgün verimli bir gezi yaparız sizlerin önderliğinde hocam
    Tamam öyle yapalım,belki başka katılan olur,oraya gelmeden önce kesin gelenleri 2-3 gün önceden bildiririz,görüşmek üzere..

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Tamam öyle yapalım,belki başka katılan olur,oraya gelmeden önce kesin gelenleri 2-3 gün önceden bildiririz,görüşmek üzere..
    tamamdır hocam o zaman sizlerden mutlu haberler bekliyorum

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    war abi olmamı bizim ekip fazla nete giremiyo ben en az 6-7 kişi düşünüyorum ++++++ olabilir daha vakit var ama işte ordanapcaz çadır olayı nasıl olucak vs bilgilendirmeler yapılmadığı için katılımı arttıramıyoruz ki
    Sevgili genç arkadaşım ( v ) harfi yerine alfabemizde olmayan (w) harfini kullanma alışkanlığından vaz geçsen, dilimizi daha itinalı kullansak çok memnun olurum. Kelimeleri, harfleri herkez gelişigüzel kullansa dil dil olmaktan çıkar . Hiç unutulmamalıdır ki, DİLDE BİR BAYRAKTIR. Bayrağa gösterdiğimiz saygıyı dilimizede göstermeliyiz herşey gönlünce olsun hoşçakal genç arkadaş.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:39 ----------

tamamdır hocam o zaman sizlerden mutlu haberler bekliyorum
    Sevgili Okay bu gün kabataşlıyla rutin motor turumuzu atarken telefonum çaldı seninle ,senin telefondaki sesinden sitedeki yazılarından festival gününü ne heyecanla beklediğini, adeta iple çektiğini anlamamak imkansız senin o heyecanın biz iki ihtiyar kabataşlı nikli Yücel bey ve banada geçti inşallah güzel bir festival olacak görüşmek üzere herşey gönlünce olsun hoşçakal
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,YÜCE ALLAH'tan bir mani olmazsa,biz de ADANA ve CEYHAN ekibi olarak orada olacağız.orada tanışmak,görüşmek dileğimle.hepimizin yolu açık olsun.aman dikkatli,sakin,tadını çıkararak.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)