Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

19-22 mayıs 2011 2.Eğirdir motosiklet şenliği

Motovento
    REKLAM ALANI
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı bygkhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoldayken yagmur yagmasın da yeter...kamp alanında yagarsada onun caresını buluruz bı sekılde o sorun degıl..yağmurda cadırın ıcınde yagmurun cadıra carparken cıktıgı sesı dınlerken ınsan huzur buluyo süper yaa :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    massey ferguson
    Arkadaşlar etkınlık gunu yaklastıkca yavas yavas yanınıza alacakların lıstesını cıkartıp hazırlamaya baslasanız ıyı olacagı kanaatındeyım :D örnek olarak kendı lıstemden bı kac sey yazayım...
    -2 adet çadır
    -3 adet mat
    -3 adet uyku tulumu
    -çaydanlık (denızlı mt olarak cay etrafında toplanıp sohbet amaclı)
    -bardak,çatal vb.
    -yağmurluk
    -panço (bazı malzemeler abartılı gelebılır ancak cumartesı gunu dagcılık senlıgıne gıdecegımden bu sekılde)
    -diş fırcası ve macunu
    -tarak
    -havlu
    -şapka
    -şarj aleti
    -termus(zirvede sıcak bı cayın tadını hıc bısı veremez :D)
    -fener
    -su ve su şisesi
    -krem,güneş kremı (güneş kremının ne ısı var dersenız zirveye cıkarken kardan dolayı yanmamak ıcın)
    -kalem-kağıt
    -yara bandı
    -bıçak
    -torba,çöp torbası
    -şeker (çay şekersiz olmaz hani :D)
    -ıslak mendıl.peçete
    -ip
    -giyecek
    -bere,eldiven
    -çay
    -maşa (eğirdire gelmişizde balık yapmıcazmı :D)
    -yağ
    -tava(OKAY SEN GETIRIYON :d)
    -fotoğraf makınası
    -ocak ve tüp
    bu kadar yeterlı şimdilik..yanındakı acıklamalarını yaa gereksız seyler getırıosun gıbısınden alay konusu veya kucumseme olmamasından dolayı belırtmek istedim saygılar...
    [COLOR="Black"][B]Kimileri için forum ama benim için bir aile.[/B][/COLOR]

motorsikletprensi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx6R - Tvs Apache
    Arkadaşlar etkınlık gunu yaklastıkca yavas yavas yanınıza alacakların lıstesını cıkartıp hazırlamaya baslasanız ıyı olacagı kanaatındeyım :D örnek olarak kendı lıstemden bı kac sey yazayım...
    -2 adet çadır
    -3 adet mat
    -3 adet uyku tulumu
    -çaydanlık (denızlı mt olarak cay etrafında toplanıp sohbet amaclı)
    -bardak,çatal vb.
    -yağmurluk
    -panço (bazı malzemeler abartılı gelebılır ancak cumartesı gunu dagcılık senlıgıne gıdecegımden bu sekılde)
    -diş fırcası ve macunu
    -tarak
    -havlu
    -şapka
    -şarj aleti
    -termus(zirvede sıcak bı cayın tadını hıc bısı veremez :D)
    -fener
    -su ve su şisesi
    -krem,güneş kremı (güneş kremının ne ısı var dersenız zirveye cıkarken kardan dolayı yanmamak ıcın)
    -kalem-kağıt
    -yara bandı
    -bıçak
    -torba,çöp torbası
    -şeker (çay şekersiz olmaz hani :D)
    -ıslak mendıl.peçete
    -ip
    -giyecek
    -bere,eldiven
    -çay
    -maşa (eğirdire gelmişizde balık yapmıcazmı :D)
    -yağ
    -tava(OKAY SEN GETIRIYON :d)
    -fotoğraf makınası
    -ocak ve tüp
    bu kadar yeterlı şimdilik..yanındakı acıklamalarını yaa gereksız seyler getırıosun gıbısınden alay konusu veya kucumseme olmamasından dolayı belırtmek istedim saygılar...
    Kamyonla Geliyosunuz Herhalde
    AFMOK [AFyonkarahisar MOtosiklet Kulübü]
    Hamdi TELEK B Rh (+) Kawasaki Zx6R / Tvs Apache
    www.twitter.com/HamdiTLK www.formspring.me/nokta03

Motosikleti
    massey ferguson
    3 kişi olunca böyle oluyor...ve Burdur Doğa Sporlarında görevli oldugum ıcın otobusle gelıp cumartesı gunu de eğirdir grubu etudosd'un otobusuyle dıger kamp alanına gecıcez...motosıkletım Denızlıde kendım Burdurdayım iş,okul vs durumlardan dolayı..

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı motorsikletprensi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamyonla Geliyosunuz Herhalde
    normal malzemeler bunlar gerekli olanlar gezinin keyifli geçmesini diyorlarsa bisikletle gelsen bile bunları yanına almak zorundasın

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    benzer bir listede bende var.arkadaşlar,yanınıza almanızı şiddetle önerdiğim 2 şey daha var.
    1.si motosiklet ve sizinle ilgili evrakların fotokopisi (ruhsat/trf.sig./kimlik/ehliyet/kredi kartlarınız),
    2.si,mutlaka mutlaka motorunuzun yedek anahtarı.24 yıllık tecrübe.

evet beyler isparta/eğirdir için son hava durumunu alalım.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzer bir listede bende var.arkadaşlar,yanınıza almanızı şiddetle önerdiğim 2 şey daha var.
    1.si motosiklet ve sizinle ilgili evrakların fotokopisi (ruhsat/trf.sig./kimlik/ehliyet/kredi kartlarınız),

mesela bugünüde kapalı gösteriyodu sabah meteoroloji gökyüzüne bakıp açık olduğunu görünce güneşli yapmışlar ben güvenmiyorum artık dmi ye

Motosikleti
    fjr1300-bmwgs 1150
    Hava inşallah güzel olacak..Bu mevsimde lokal( bölgesel kısa süreli Bulut yağmurları olabilir.)..şimdilik hava durumu olağanüstü bir şey vermiyor..Göstergeler olumlu yönde..Sizlerle birlikte eğirdir'i ısıtırız..dert etmeyin..
    [COLOR="Red"]GTR 1400 [/COLOR](AMİRAL GEMİSİ)

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı kalsit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava inşallah güzel olacak..Bu mevsimde lokal( bölgesel kısa süreli Bulut yağmurları olabilir.)..şimdilik hava durumu olağanüstü bir şey vermiyor..Göstergeler olumlu yönde..Sizlerle birlikte eğirdir'i ısıtırız..dert etmeyin..
    bi sıkıntı olmazsa ordayız sayın abi

hatta şöyle diyim eşyların hepsi toplandı çantada motorun arksına koycam gelcez o derece hazırız yani artık en son düzlüğe girildi zaten denizli mt bi sıkıntı olmazsa çarşamba öğleden sonra yolda

Motosikleti
    massey ferguson
    burdur civarında hava günlük güneşlik arkadaşlar....bence hıc bıseyı ertelemeyın basın gelın derım hava gayet guzel olacak hava durumları gene yanıldı sanırsam...sözde bugun burda sagnak vardı :D

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    burdur civarında hava günlük güneşlik arkadaşlar....bence hıc bıseyı ertelemeyın basın gelın derım hava gayet guzel olacak hava durumları gene yanıldı sanırsam...sözde bugun burda sagnak vardı :D

Motosikleti
    massey ferguson

valla burdur suan günlük günşelik ıspartada zaten yarım saatlık mesafede sagnak olmaz gıbı gelıo orda da yanı hava şartları lehimize gibi görünüyo yarın ve carsamba gunude boyle olursa bu hava sıkıntı olmaz gıbı daha dun eğirdirdeydım muhteşem bi hava var herkes kayıklarla gölde tura cıkmıs motorculardan gelmeye baslamıs ortam hazır yanı :D

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    valla burdur suan günlük günşelik ıspartada zaten yarım saatlık mesafede sagnak olmaz gıbı gelıo orda da yanı hava şartları lehimize gibi görünüyo yarın ve carsamba gunude boyle olursa bu hava sıkıntı olmaz gıbı daha dun eğirdirdeydım muhteşem bi hava var herkes kayıklarla gölde tura cıkmıs motorculardan gelmeye baslamıs ortam hazır yanı :D
    bizde hazırız kanka çarşamba oldumu yoldayız banada haa kapanmaz gibi geliyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:14 ----------

Sayın üyeler son uyarı meteorololojiden hava sıcaklıklarının bu hafta yükeseleceği yağışlarında çok kısa süreceği bildiriliyor yani %90 yağış düşmicek bilginize yağmuru düşünmenize gerek kalmadı

Genel Durum
    Halen kuzey, iç ve batı bölgelerde mevsim normalleri altında seyreden hava sıcaklığının, hafta başından itibaren mevsim normallerine ulaşacağı tahmin ediliyor. Sıcaklık artışının hafta ortasına kadar sürmesi ve özellikle iç bölgelerde yer yer mevsim normallerinin 1 ila 3 derece üzerine çıkması bekleniyor.

Hafta ortasına kadar (16-18 Mayıs 2011) ısınmaya bağlı olarak İç Ege (Afyon, Uşak, Kütahya, Denizli), Göller Yöresi (Isparta, Burdur), Batı Karadeniz’in iç kesimleri (Bolu, Karabük, Kastamonu) ile Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusunda (Erzurum, Kars, Ardahan) kısa süreli yağışlar dışında havanın ülke genellikle güneşli ve sıcak olacağı, günün en yüksek sıcaklıklarının İstanbul’da 21-22, Ankara’da 23-24, İzmir’de 27-29, Antalya’da 26-28, Adana’da 28-30, Samsun’da 19-20, Trabzon’da 18-20, Erzurum’da 16-20 , Diyarbakır’da 22-24 derece arasında seyredeceği tahmin ediliyor.

Ancak, Perşembe günü (19 Mayıs 2011) ülkemizin büyük bir bölümünde bahar mevsimine uygun sağanak yağış geçişlerinin görülmesi bekleniyor. Bu yağışların Cuma günü (20 Mayıs 2011) ve hafta sonunda (21-22 Mayıs 2011) kuzey ve iç bölgelerde aralıklarla devam edeceği tahmin ediliyor.

Motosikleti
    BMW R 1200 GS ADVENTURE-2012-
    Arkadaşlar bir süredir forumu takip ediyorum genelde arkadaşların bir çoğu festival tarihinde havanın yağışsız olması diliyor, ben dahil bütün motosiklet sever arkadaşlar uzun yol programı yaparken yağıuşsız havada yolculuğumuza başlamak düşüncesindeyizdir genellikle yolculuğumuza başlarız ancak gittiğimiz yörelerde yağmur yağabilir ama yinede gideriz gitmek istediğimiz yere bu kaçınılmazdır yağabilirde yağmayabilirde ama bence gezilerimizi iptal etmemeliyiz tabiki yağmur yağmassa yol daha zevkli olacaktır ama bu taktiri ilahi yoksa yağmur yağacak diye motosiklete binemiyecekmiyiz.
    2008 yazında Doğu karadeniz gezisinde Samsun dan sonra genelde yağışlı hemde çok yağışlıydı hatta Tranzon dan çıktık öyle bi yağmura yakalandıkki ambulans aracını yol kenarına çekmek zorunda kalmıştı biz yağmurluklarımızı giyip yolumuza devam ettik çok keyifliydi.
    Sarıcakaya festlvalinde Balıkesir den gelen bi arkadaşım GS iyle hayret uyandıracak güzellikte motorunu kullanıyordu o inanılmaz yağmurun altında, durduğumuzda kendisini tebrik etmeden geçemedim.
    Taktir sizin sevgili arkadaşlar sağlıcakla kalın.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı Cihat Taygut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir süredir forumu takip ediyorum genelde arkadaşların bir çoğu festival tarihinde havanın yağışsız olması diliyor, ben dahil bütün motosiklet sever arkadaşlar uzun yol programı yaparken yağıuşsız havada yolculuğumuza başlamak düşüncesindeyizdir genellikle yolculuğumuza başlarız ancak gittiğimiz yörelerde yağmur yağabilir ama yinede gideriz gitmek istediğimiz yere bu kaçınılmazdır yağabilirde yağmayabilirde ama bence gezilerimizi iptal etmemeliyiz tabiki yağmur yağmassa yol daha zevkli olacaktır ama bu taktiri ilahi yoksa yağmur yağacak diye motosiklete binemiyecekmiyiz.
    2008 yazında Doğu karadeniz gezisinde Samsun dan sonra genelde yağışlı hemde çok yağışlıydı hatta Tranzon dan çıktık öyle bi yağmura yakalandıkki ambulans aracını yol kenarına çekmek zorunda kalmıştı biz yağmurluklarımızı giyip yolumuza devam ettik çok keyifliydi.
    Sarıcakaya festlvalinde Balıkesir den gelen bi arkadaşım GS iyle hayret uyandıracak güzellikte motorunu kullanıyordu o inanılmaz yağmurun altında, durduğumuzda kendisini tebrik etmeden geçemedim.
    Taktir sizin sevgili arkadaşlar sağlıcakla kalın.

yola çıkmaya son 2 gün hocam

Qner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 500
    bir aksilik çıkmaz ise cumartesiden bende geliyorum arkadaşlar.
    çadırım matım mazotum hazır....

gorusmek uzere...

KNR

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı Qner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir aksilik çıkmaz ise cumartesiden bende geliyorum arkadaşlar.
    çadırım matım mazotum hazır....

gorusmek uzere...

KNR
    çarşambadan gel abi işin yoksa

Baba-Oğul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650 '98 - Duke 250 '16 - NC750X DCT '15
    Festivale Afyon'dan katılma durumum var.
    Afyon'dan katılacak arkadaşlar varsa eşlik etmekten mutluluk duyarım.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    hadi hayırlısı bakalım,günde 2-3 kez int.ten hava durumunu takip etmekten ööö geldi.görende sanırki tarlalarım,çiftliğim var.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    hadi hayırlısı bakalım,günde 2-3 kez int.ten hava durumunu takip etmekten ööö geldi.görende sanırki tarlalarım,çiftliğim var.
    aynen abi d harfine basına dmi c harfine basınca cnn hava durumu m harfine basındaca mynet çıkar oldu

ama durmak yok hazırlanıyoruz .....

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)