Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

19-22 mayıs 2011 2.Eğirdir motosiklet şenliği

Motovento
    REKLAM ALANI
    GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    [QUOTE=BLACK_ICE;2347796]18 i akşam saaat 8 gibi yola çıkılcak belediye önünden cumartesi akşamda dönüş düşünüyoruz aşağıdaki iletişim adreslerinden veya özelden iletişim bilgilerini yollarsanız geziden 2 gün önce %100 oturmuş gezi planını rotasını sizlere iletebiliriz
    msn: okaysen@hotmail.com
    cep :0532 764 08 97[/QUOT

Bence 18 akşam çıkmaktansa 19 unda sabah çıkın daha iyi. Akşamın hayrından sabahın şerri iyidir. Gideceğiniz yol 2,5 saat. Pazar günü de sabah erkenden çıkarsınız.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    fjr1300-bmwgs 1150
    [QUOTE=GÜNTEKİN;2347826]
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18 i akşam saaat 8 gibi yola çıkılcak belediye önünden cumartesi akşamda dönüş düşünüyoruz aşağıdaki iletişim adreslerinden veya özelden iletişim bilgilerini yollarsanız geziden 2 gün önce %100 oturmuş gezi planını rotasını sizlere iletebiliriz
    Bence 18 akşam çıkmaktansa 19 unda sabah çıkın daha iyi.
    Akşamın hayrından sabahın şerri iyidir. Gideceğiniz yol 2,5 saat. Pazar günü de sabah erkenden çıkarsınız.
    Gece gece yola gndermem haberiniz olsun..sabah ola hayrola..hem cumartesi akşamı konseri mutlaka izlemenizi tavsiye ederim..ancak pazar günü için mesainiz var ise diyeceğim bir şey yok
    [COLOR="Red"]GTR 1400 [/COLOR](AMİRAL GEMİSİ)

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    [QUOTE=GÜNTEKİN;2347826]
    18 i akşam saaat 8 gibi yola çıkılcak belediye önünden cumartesi akşamda dönüş düşünüyoruz aşağıdaki iletişim adreslerinden veya özelden iletişim bilgilerini yollarsanız geziden 2 gün önce %100 oturmuş gezi planını rotasını sizlere iletebiliriz

Bence 18 akşam çıkmaktansa 19 unda sabah çıkın daha iyi. Akşamın hayrından sabahın şerri iyidir. Gideceğiniz yol 2,5 saat. Pazar günü de sabah erkenden çıkarsınız.
    hocam şimdi gece yolculuğunu tatmak gerek neden diceksiniz onun tadıda başka oluyor 2.5 saatlik yol dediğiniz araba ile yada yüksek cc ler ile iz dinlene dinlene geze geze gidicez bu sebepden dolayı yol süresini uzun tutup eğlenerek gitmek istiyoruz 19 u sabah çıksak yola bi çok konuda sıktı yaşayabilir varış süresi yüzünden bizim için akşam sürüşünün bi sorun teşkil etceğini sanmıyorum
    Alıntı Cihat Taygut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın BLACK ICE, dönüşünüzü cumartesi olarak belirtmişsiniz bence dönüşü pazara düşünün çünkü esas eğlence cumartesi gecesi..
    cihat bey yukarlardada yazmştım ilginiz için her zaman teşekkür ediyorum vumartesi dönüş kısmı zaten %100 kesin değil bu hafta içi yapılacak olan toplantıda belli olcak cuma günü toplantı yapıp konuyugündeme alıcağım ekip ne derse o olur hani ben pazar derim çoğunluk cumartesi derse cumartesi dönmek zorundayız ama dip notunuzu ileteceğim şimdilik tek sorun yağış olayı denizli kışa geri dönüyor gibi inş hava 1-2 gün öncesinden açar

Motosikleti
    BMW R 1200 GS ADVENTURE-2012-
    [QUOTE=GÜNTEKİN;2347826]

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    bende az önce baktım,yağışlı olacak diyor ama yine de belli olmaz,hayırlısı bakalım.
    http://www.dmi.gov.tr/tahmin/il-ve-i...aspx?m=EGIRDIR
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende az önce baktım,yağışlı olacak diyor ama yine de belli olmaz,hayırlısı bakalım.
    bakalım ya artık hocam hava nasıl olcak yağmaz kapalı olursa yada hafif çilerse ginede gelicez ama tam yağış olursa gelemeyiz izmir ekibini bekleriz zaten onlarda gelince bi toplantı yaparız kararımızı veririz 18 i gece çıkma sebebimizide kalsite özelden yolladım saydgı değer abiler bi tarih yaklaşsın o konuya daha net bi açıklama getircez

Motosikleti
    massey ferguson
    meteorolojiye güvenmeyın yaa ne olcagı bellı olmuo..gecen haftada burda sagnak var dendı hava yaz gunu gıbıydı bellı olmaz yanı
    [COLOR="Black"][B]Kimileri için forum ama benim için bir aile.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı bygkhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meteorolojiye güvenmeyın yaa ne olcagı bellı olmuo..gecen haftada burda sagnak var dendı hava yaz gunu gıbıydı bellı olmaz yanı
    bi festivale gitcez kar bile yağarsa şaşmam artık :D

Motosikleti
    bi festivale gitcez kar bile yağarsa şaşmam artık :D
    hiç sorma

Motosikleti
    BMW R 1200 GS ADVENTURE-2012-
    Geçen pazar Ankara Beypazar ına gittik hava yağışlı hatta kar yağabilir gösteriyordu ama sonuç günlük güneşlik o yüzden karamsarlığa kapılmayalım önümüzdeki haftanın hava tahmin raporları daha güvenilir olur diye düşünüyorum, hem sonra yağışın ardı hava genelde güzel olur varsın yağsın önemli olan şenlik haftası.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç sorma
    denizli şuan pert okdar ince ve hızlı yağan bir yağmur görmedim ben ağzımdan çıkan nefes sigara dumanı gibi çıkıyor insanların ağzından
    Alıntı Cihat Taygut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen pazar Ankara Beypazar ına gittik hava yağışlı hatta kar yağabilir gösteriyordu ama sonuç günlük güneşlik o yüzden karamsarlığa kapılmayalım önümüzdeki haftanın hava tahmin raporları daha güvenilir olur diye düşünüyorum, hem sonra yağışın ardı hava genelde güzel olur varsın yağsın önemli olan şenlik haftası.
    valla karamsarlığa kapılmamak elde değil hocam herkes diyo yaabilir ama bizde yağmasın diye duacıyız ne yapcaz bilmiyoruz son dakkaya kadar gözümüz gökyüzünde ve meteoroloji de bu arada

şenliğe katılıcak üyelere bi küçüğünüz olarak rica lütfen yanınıza çadırın üstünü ve altını kapatacak şekilde muşamba ve su geçirmez kaliteli kalın geniş bant rulosu getirin çünkü yağış olursa ansızın çadırlar belli bi dereceye kdar su geçirmez sonra almaya başlayabilir

Motosikleti
    massey ferguson
    ben 18 mayıs 2011 de kamp alanında olurum aksama dogru kac kısı gelcenızı kac cadır kurulcagını söle gelmeden oncede ben yanımda cadır alanı ayarlıyam sıze tamam mı hacı

Motosikleti
    şuan itibarıyla hava durumu böyle,umarım değişiklik olur.bir hevesle hazırlandık ki sormayın,burnumuzdan gelmesin.

http://www.weatheronline.co.uk/Turkey/Isparta.htm

http://www.havadurumu.com.tr/turkiye...a_hava_durumu/

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    valla hava açıcak gbi geliyor bana inş da açar açmasada biz yağmurlukları açar geliriz tabiki temennimiz güneşli olması artık yapcak bişey yok ihtimaller üzerindne tedbirlerimizi alıpda geliceğiz

artiiist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı motorsikletprensi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an İtibari İle Kulüp İle Organizasyon Görüşmelerini Yapıyorum... Afyon Motosiklet Kulübü Olarak Biz En Az 3 Motor 6 Kişi Bu Sayı Muhtemelen artacaktır... + Anatolian Tiger Ekibi Olarak Bir Aksilik Olmaz İse Eğirdir'de Olacağız İnş

o halde kesinlikle hafta içi bir görüşme ayarlayıp hem tanışalım Hem de detayları konuşalım ne dersin..
    O zaman ne diyoruz..Eller gidonlara..

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    son 5 gün .... havalar düzelicek gibi çadır ok mat ok uyku tulumu ok yani herşey tamam zaman ve hava kalıyor ....

Motosikleti
    massey ferguson
    hava duzelcek duzelcek merak etmeyın...yaz gunu gıbı olcak inş :D

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı bygkhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava duzelcek duzelcek merak etmeyın...yaz gunu gıbı olcak inş :D
    ayenn düzelcek gibi de inşallah kesin düzelir kanka yaaa

motorsikletprensi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx6R - Tvs Apache
    Alıntı artiiist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o halde kesinlikle hafta içi bir görüşme ayarlayıp hem tanışalım Hem de detayları konuşalım ne dersin..
    O zaman ne diyoruz..Eller gidonlara..
    Şu Anda Ben Okul Nedeni İle Kocaeli deyim... Bir Aksilik Çıkmaz İse Salı Günü Yola Çıkıp Akşam Afyonda Olurum... Salı Akşamı Buluşabiliriz Sizin İçinde Uygun İse...
    AFMOK [AFyonkarahisar MOtosiklet Kulübü]
    Hamdi TELEK B Rh (+) Kawasaki Zx6R / Tvs Apache
    www.twitter.com/HamdiTLK www.formspring.me/nokta03

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    hjava denizlide açmaya bşaldı sanırım bi terslik olmazsa hava mükemmel olcak

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)