Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Klasik Model BMW Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı burak..01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahan da bnm alaman panzeri =))
    ooo, baya diri duruyo. bu ön frene basınca arkaya kaykılanlardan dimi? ulan iyi sistemdi be, artık hiç koymuyolar o ön tekerdeki kolu. bende 1964 mz toplamıştım. 175'lik domuz kafalardan. tek başıma indirdim motoru kucaklayıp hemde.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    betamix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R75/5
    Merhaba arkadaşlar,

R75/5 BMW

1974 Model toplamaya başladım...her türlü bilgi ve birikimleriniz itina ile

değerlendirilir artı parça hibeleriniz de tabiiii....

Not: Acil "Karburatör" ihtiyacım var
    [B]O en sevdiklerime, o en sevip de yeterince söyleyemediklerime, o en çok söyleyip de yeterince sevemediklerime selam olsun...[/B]

Motosikleti
    BMW 1953 51/3
    1953 model 51/3 kullanıyorum 10 senedir benimle İstanbulda olduğum zamanlar her gün beraberiz zaten başka motorum yok.Resmini daha sonra eklerim şimdi ona karburatör bulmam lazım bu sayfada o sayede rasladım yakıt harcaması 100 Km 5lt ile 6lt arası.

Motosikleti
    BMW R75/5
    Merhaba Versuz....

Bu hafta bekleyelim yakınlardan bulamazsak düzenli olarak (2 hafta da bir) Almanya'ya giden arkadaşım var ona getirtebilirm.
    [B]O en sevdiklerime, o en sevip de yeterince söyleyemediklerime, o en çok söyleyip de yeterince sevemediklerime selam olsun...[/B]

Motosikleti
    BMW 1953 51/3
    İlgine teşekkür ederim Betamix bende aramaya devam ediyorum fiyatı hakında bilgisi olan arkadaşımız varmı?

Motosikleti
    BMW R75/5
    Arkadaşlar,

BMW markalı makinalarınızın için elektronik katalog ve fiyat listesi.

http://www.maxbmwmotorcycles.com/fiche/fiche.asp

ismetv8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw r 26 1957,Mz 250 1990
    Herkese selamlar.foruma yeni üye oldum yıllardır amerikan otoları ile uğraştıktan sonra 15 yıl önce tanıştığım 2 tekere 1 hafta önce aldığım bmw r26/1- 1957 model ile devam etmeye karar verdim tekrar herkese merhabalar

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aramıza hoşgeldin...
    r-26 güzel bi tercih tabii orjinalse
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

bende henüz katılımdım foruma yaklaşık iki aydır 1981 model bmw r45 topluyorum,tüm restorasyonu fotoğraflarla bir proje halinde yayınlamak istiyorum.Ben İstanbul dayım bu konu ile ilgilenen arkadaşlara gerek yedek parça gerekse usta konusunda güncel bilgiler verebilirim.özelden yazmak isteyen arkadaşlar olursa otgenoyahoo.com adresinden ulaşabilir

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    benimkide klasik olacak sonunda bende varım
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

Arkadaşlar bu arada deminki mesajıma foto koyacaktım yapamadım yardım edermisiniz nasıl fotoğraf yüklerim

Motosikleti
    1964 MODEL R 27 BMW
    ben 1964 R27 ilerde resminide koyarım 1967 yılında babam almış rahmetlinin emanetti ve kısmat olursa bende oğluma devredecegim inanıyorum ki daha cok binilecek bir motor şu anda cıkan o cin mallarına 4 ceker hala kulanıyorum çocuklugum gençliğim onunla gecti bıarkılacak yada satılacak değil elimden güzüm yettiği kadar her türlü bakımını yapıyorum...

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı HiZiRReiS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 1964 R27 ilerde resminide koyarım

hadi koy çok acil bekliyoıruz
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    bmw olmasada benimde 1963 model bir scooterim var İso Milano büyük ve zevklı bir hobi eski motorlarla uğraşmak.

Motosikleti
    1964 MODEL R 27 BMW
    slm bana bing karbiratör lazım r27 için elinde olan varmı ve fiayat ne kadar bilgi verirseniz sevinirim tşkler şimdiden

bmw r 26 ateşleme sistemi

Arkadaşlar 1959 bmw r 26 toplatıyorum şu anda boyanıyor satın aldığım kişi 12 volta çevirmiş ama satarken dediki 12 voltda rahat olmuyor akü zayıflama sorunu oluyor sen bunu 6 volta çevir..bu konuda tavsiye ve bilgilerinize ihtiyacım var..sevgiyle kalın..

Motosikleti
    bmw r 26 1956
    iyi günler arkadaşlar aranıza yeni katıldım adım arda bmw r 26 ımı kömürlükten çıkardım lakin eski tip ateşleme var bir türlü çalıştırıp binemedim çalışıyor lakin gaz yemiyor ve pırt edip stop ediyor

Motosikleti
    1964 MODEL R 27 BMW
    usta var adanada iskenderunda yani piyasa da ölmiyen motor bana baba yadigari motorun ustasıda kendisiydi 1967 den beri elimizde hala çalışıyor şu an hala biniyorum ve inşallah ogluma teslim edecegim evet parca sorunu var ama genede bulunuyor yada tornada yaptırılıyor

Motosikleti
    bmw R27 1957 model
    slm siteye yeni üye oldum herkeze iyi sürüşler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:40 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:38 AM ----------

Bmw 1957 model r 27 satılık full orijinal yeni revizyondan geçti bursada toplatım ilgilenenlere duyrulur 0 537 505 06 96

Alıntı rince adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir kere klasik bir bmw ye bindinizmi gözünüz en yeni modelleri bile görmez bende 15 yıldır klasik bmw r25 53model hayla onla uğraşıyom yinede bıkmadım adam gibi dürüst temiz işçiliği orjinaL yedek parçada temin edebilecek olan bir usta tavsiye ederseniz sevinirim (ankara ostim deki hariç)
    hocam merhaba.. benim de 1958 model R51 im var. Düzcede Tahsin usta ile topladık. Yedek parça, işçilik ve ücret olarak gayet iyidir tavsiye ederim

İlgilenenlere telefonunu verebilirim 0536 383 94 88

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler