Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
RKS City Blade
2. sayfa BirinciBirinci 12

MT.net Yabancı Dizi Arşivi

Mondial E-xtreme Max 150
    Trendy 50
    Motosiklet Online

Motosikleti
    CBR 250 R
    Yabancı dizi arşiv yapıpta "BURN NOTİCE" eklememek ayıp olur. Benim favorimdir kendisi
    Ayrıca dexter , doctor who gibi efsanelerde unutulmamalı.
    konuyu takipteyim umarım güzel paylaşımlar görürüz.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Yamaha Motosiklet Kampanyası
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xt 600
    perfect strangers.

12 monkeys 3. sezonda bitti , 1 sene yeni sezon bekle artık...ahh Jeniffer.

12 monkeys benzeri dizi önerisi alayım(fringe / grimm / xfiles / utopia /amarigan gods , dışında).

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Efsaneler: House M.D., Sons of Anarchy, Tho Office, Oz.
    Devam edenler:Game of Thrones, Sherlock, Vikings, Animal Kingdom.

zaferce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaw bir sorunum var. Diyelim ki bir arkadaşım Google'ye (Gugıl diyemez yazıldığı gibi okur kendisi. hatta feysbuk değil facebuk veya kısaca face der. Neyse.) XYZ dizisini izle yazdı ilk gelen sayfalardan birinden açtı diziyi, izliyor. Şimdi bu arkadaş çay almak için diziyi durdurmuş. Gitmiş çayını almış gelmiş. Sonra bir de ne görsün? Dizi kaldığı yerden devam etmiyor. Pause ettirilen bir dizi, 1 dakikadan uzun bir beklemeden sonra bir türlü devam etmiyor(muş). İşin yoksa sayfayı yenile, kaldığı dakikaya bir daha git falan filan. Değişik taraycılarda da görülüyor(muş). Bu derdin çaresi var mıdır?
    zafercemotosiklet.wordpress.com

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olive Kitteridge, mini dizidir ama çok güzel bir psikolojik dizidir tavsiye ederim.

Scrubs komedi dizisiydi. Bir hastanede doktorların aralarında geçenler çok komik ve zeka yüklü bir anlatımla sunuluyordu, benim favori komedi dizimdir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:41 ----------

Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw bir sorunum var. Diyelim ki bir arkadaşım Google'ye (Gugıl diyemez yazıldığı gibi okur kendisi. hatta feysbuk değil facebuk veya kısaca face der. Neyse.) XYZ dizisini izle yazdı ilk gelen sayfalardan birinden açtı diziyi, izliyor. Şimdi bu arkadaş çay almak için diziyi durdurmuş. Gitmiş çayını almış gelmiş. Sonra bir de ne görsün? Dizi kaldığı yerden devam etmiyor. Pause ettirilen bir dizi, 1 dakikadan uzun bir beklemeden sonra bir türlü devam etmiyor(muş). İşin yoksa sayfayı yenile, kaldığı dakikaya bir daha git falan filan. Değişik taraycılarda da görülüyor(muş). Bu derdin çaresi var mıdır?
    Benim film izlediğim sitelerdede aynısı oluyor, bir kaç dakika durdursam bile devam etmiyor film. Tarayıcıdan mı yoksa sitenin kendisinden mi derseniz bence sitenin kendisiyle alakalı. Aynı tarayıcıdan 10 gün önce durdurarak izleyebiliyorken aynı siteden şimdi izleyemiyorum, web tasarımcıları daha iyi bilirler ama sanırım site kendisini kısa aralıklarla yeniliyor bu da siz durdurduktan bir süre sonra site yeni açılmış hale geldiği için oluyor, ben buna dakikayi ezberleyip durdurmak gibi kendimce bir önlem aldım.
    zaferce bunu beğendi.
    Comfirmation Bias

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En iyiler yazılmış zaten, devam eden ve gümbür gümbür gelen bir yapıt var: Mindhunter. Bu da benden olsun

The terror (ilginç/denizcilik/mistisizm/kar/buz/1800'ler)

Xfiles fringe türü , yeni yahut gözden kaçırdığım dizi var ise yazınız lötfen.
    emremm bunu beğendi.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    The terror (ilginç/denizcilik/mistisizm/kar/buz/1800'ler)

.............
    Yeni bitirdim. Çok iyiydi.

Motosikleti
    cıks
    la casa de papel idare ederdi
    black mirror irite olmak deyiminin eş anlamı

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi burada Dexter, Fringe, The Walking Dead, Breaking Bad, Lost, Spartacus, Game of Thrones, Vikings, Black Mirror, Big Bang Theory, Sons of Anarchy, The Simpsons, South Park gibi dizi sektöründe ve kendi türlerinde çığır açmış yapımları saymaktansa nispeten az bilinen ama ilgilileri tarafından keyifle takip edileceğini düşündüğüm ve izlemiş olduğum diğer yapımları paylaşmak istedim:

The Expanse - Yeni favorim. Game of Thrones'un Sci-fi versiyonu denebilir. Neredeyse tamamı uzayda geçiyor ve farklı fraksiyonların kesiştiği noktalar anlatılıyor. CGI efektler üst düzey.

Ash vs Evil Dead - 80'ler slasher korku filmleri ve bu filmlerin en ünlülerinden olanının mizahi devamı. Kısa bölümler, düşündürmeden güldüren sahneler ve epey bir miktarda kan içerir.

Shameless - İnsanı hem güldüren, hem üzen, hem de uç noktalardaki ghetto hayatını konu alıyor. Orijinali İngiliz yapımı ama Amerikan versiyonu daha başarılı.

Continuum - Final yapalı epey oldu. Ancak zaman yolculuğu, dünyanın gelecekte şirketler tarafından yönetilmesi ve suç üçgeni içerisinde oldukça başarılı bir diziydi.

Altered Carbon - Yeni dönem dizilerden en ilgi çekici olanlardan biri. İnsan hafızası beden öldükten sonra farklı bedenlere taşınabilse ne olurdu ? gibi ütopik bir kurgu üzerine romandan uyarlanmış bir dizi. Tek sezon, sci-fi severler için kaçırılmaması gerektiğini düşünüyorum.

Two and a Half Men - Gelmiş geçmiş beni en çok güldüren komedi dizisi. Charlie Sheen ile bir başka, Ashton Kutcher ile bir başka güzeldi. Big Bang Theory 'nin de yapımcısı Chuck Lorre imzalı. Sebepsiz gülmek isteyenlere bire bir.

Defiance - Kainattaki tüm ırkların savaşından sonra dünyada geçen müthiş bir dizi. Oyunu bile yapıldı. Türü sevenler için bire bir.

The Last Man on Earth - Dünyadaki bir virüs salgınından sonra hayatta kalan tek kişi olabildiğine pislik ve aptal bir adam olursa ne olur ? Başarılı bir komedi dizisi ancak son zamanlarda epey sıkmaya başladı.

Rick and Morty - Büyüklere çizgi film. Kaçık bir bilim adamı ve torununun bilimin sınırlarını zorlayan maceralarını konu alıyor. Oldukça eğlenceli.

American Horror Story - Korku türünde her sezon farklı bir tema işleyen başarılı bir dizi. Ancak bölümlerin çok uzaması dolayısıyla beni biraz baydığı için takip etmeyi bıraktım.

Parks and Recreation - Az bilinen ancak müthiş kabiliyetli oyuncuları ve farklı esprileriyle öne çıkan bir komedi dizisi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü gibi bir devlet dairesindeki memurların saçma sapan hayatlarını konu alıyor. Ben çok keyifle izlemiştim.

The Punisher - Netflix yapımı yeni nesil dizilerden. Süper kahraman dizileri hele ki Netflix yapımları genelde aşırı tırt olur ama bu biraz farklı olmuş. Marvel Comics'in en karanlık karakterlerinden biri. Geçmişindeki travma sebebiyle suçluları kendi avlayan bir anti-kahramanın hikayesi. Netflix yapımı olması dolayısıyla karakterin orijinal geçmişi ile biraz oynanmış ve farklı bir perspektiften olayların gelişmesi sağlanmış. Ancak dizi epey sürükleyici. The Walking Dead'den Shane karakterini canlandıran Jon Bernthal başrolde.

Young Sheldon - Big Bang Theory'nin fenomen karakteri Sheldon Cooper'ın çocukluğunu anlatan bir dizi. Sakin akışlı. Merak edenler sevebilir. Senaryo ve Prodüksiyon yine Chuck Lorre imzalı. Seslendirme kısımları Jim Parsons'a ait.

Mr. Robot - Psikolojik ve uyuşturucu sorunları olan bir hackerın hikayesi. Dizi çok iyi başladı ancak bir süre sonra beynimi yakıp algı eşiğimi aştığı için takibi bıraktım.

Z-Nation - Kesinlikle dünyanın en lüzumsuz dizisi. Konu yine zombi virüsü ama oyunculuklardan tutun senaryoya kadar her şey çok salakça ve vasatın altında. Ama tuhaf bir şekilde kendini izletiyor. Engel olamıyorsunuz.

The Tick - Türkiye'de Fox Kids'te yayınlanan ve tüm süper kahraman hikayelerini tiye alan bir çizgi filmin Netflix dizi uyarlaması. Ana karakter, kendine koruyacağı bir şehir arayan aşırı güçlü ama bir o kadar da ahmak olan ve yersiz yersiz düşük IQ'lu felsefeler yapan bir süper kahramandır. Mizahi yönü herkese hitap etmese de çizgi filmini hatırlayanlar zevkle izleyecektir.

Falling Skies - The Walking Dead'in uzaylı versiyonu gibi düşünülebilir. İnsanların dünyayı istila etmeye çalışan uzaylı ırklar ile mücadelesini anlatan bir dizi. İzlemeye değer. Epey önce final yaptı.

Bunların yanında yarıda kesilerek bitmesine üzüldüğüm Hung, Almost Human ve hala nasıl sonlandırıldığına inanamadığım Flashforward gibi dizilere de göz atabilirsiniz.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Benelli BN-251 Reklam Filmi
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)