MotoAVM Motosiklet Aksesuarları
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
2. sayfa BirinciBirinci 12

MT.net Yabancı Dizi Arşivi

Mondial E-xtreme Max 150
    Kuba Motor RX9
    Motosiklet Online

Motosikleti
    CBR 250 R
    Yabancı dizi arşiv yapıpta "BURN NOTİCE" eklememek ayıp olur. Benim favorimdir kendisi
    Ayrıca dexter , doctor who gibi efsanelerde unutulmamalı.
    konuyu takipteyim umarım güzel paylaşımlar görürüz.

AVM Forum
    DRD Motorbikes Riders Serving Riders - Motorcudan Motorcuya Hizmet
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xt 600
    perfect strangers.

12 monkeys 3. sezonda bitti , 1 sene yeni sezon bekle artık...ahh Jeniffer.

12 monkeys benzeri dizi önerisi alayım(fringe / grimm / xfiles / utopia /amarigan gods , dışında).

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Efsaneler: House M.D., Sons of Anarchy, Tho Office, Oz.
    Devam edenler:Game of Thrones, Sherlock, Vikings, Animal Kingdom.

zaferce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaw bir sorunum var. Diyelim ki bir arkadaşım Google'ye (Gugıl diyemez yazıldığı gibi okur kendisi. hatta feysbuk değil facebuk veya kısaca face der. Neyse.) XYZ dizisini izle yazdı ilk gelen sayfalardan birinden açtı diziyi, izliyor. Şimdi bu arkadaş çay almak için diziyi durdurmuş. Gitmiş çayını almış gelmiş. Sonra bir de ne görsün? Dizi kaldığı yerden devam etmiyor. Pause ettirilen bir dizi, 1 dakikadan uzun bir beklemeden sonra bir türlü devam etmiyor(muş). İşin yoksa sayfayı yenile, kaldığı dakikaya bir daha git falan filan. Değişik taraycılarda da görülüyor(muş). Bu derdin çaresi var mıdır?
    zafercemotosiklet.wordpress.com

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olive Kitteridge, mini dizidir ama çok güzel bir psikolojik dizidir tavsiye ederim.

Scrubs komedi dizisiydi. Bir hastanede doktorların aralarında geçenler çok komik ve zeka yüklü bir anlatımla sunuluyordu, benim favori komedi dizimdir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:41 ----------

Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw bir sorunum var. Diyelim ki bir arkadaşım Google'ye (Gugıl diyemez yazıldığı gibi okur kendisi. hatta feysbuk değil facebuk veya kısaca face der. Neyse.) XYZ dizisini izle yazdı ilk gelen sayfalardan birinden açtı diziyi, izliyor. Şimdi bu arkadaş çay almak için diziyi durdurmuş. Gitmiş çayını almış gelmiş. Sonra bir de ne görsün? Dizi kaldığı yerden devam etmiyor. Pause ettirilen bir dizi, 1 dakikadan uzun bir beklemeden sonra bir türlü devam etmiyor(muş). İşin yoksa sayfayı yenile, kaldığı dakikaya bir daha git falan filan. Değişik taraycılarda da görülüyor(muş). Bu derdin çaresi var mıdır?
    Benim film izlediğim sitelerdede aynısı oluyor, bir kaç dakika durdursam bile devam etmiyor film. Tarayıcıdan mı yoksa sitenin kendisinden mi derseniz bence sitenin kendisiyle alakalı. Aynı tarayıcıdan 10 gün önce durdurarak izleyebiliyorken aynı siteden şimdi izleyemiyorum, web tasarımcıları daha iyi bilirler ama sanırım site kendisini kısa aralıklarla yeniliyor bu da siz durdurduktan bir süre sonra site yeni açılmış hale geldiği için oluyor, ben buna dakikayi ezberleyip durdurmak gibi kendimce bir önlem aldım.
    zaferce bunu beğendi.
    Comfirmation Bias

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En iyiler yazılmış zaten, devam eden ve gümbür gümbür gelen bir yapıt var: Mindhunter. Bu da benden olsun

Bajaj Dominar 400
    Başlangıç için Motosiklet Modelleri
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)