Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

MT.net Yabancı Dizi Arşivi

Motovento
    REKLAM ALANI
    AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Our House

Lawson bir gün eve döndüğünde evine taşınan yabancı insanlarla karşılaşır. Kocası ve çocukları ortadan yok olmuştur. Yaşananlara anlam vermeye çalıştıkça bir kâbusa doğru sürüklenecektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Italian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 2016

Netflix te tavsiye ederim , gerçek olaydan esinlendiği için sürükleyici.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben de yeni başladığım "Atlanta" dizisini tavsiye edeceğim. Şu an 4. sezonunda. Her bir bölüm 25 dk sürüyor. Çerez gibi dizi. Siyahi Amerikalıların dünyasında meşhur olmaya çalışan Rapçi bir ağa, Rapçi ağanın hem kuzeni hem menajeri olan esas oğlan, Rapçi ağanın kafası kırık kankası arasında geçen matrak bir dizi. (Kaçak dizi platformlarından izliyorum hırsız gibi, uğursuz gibi, servet düşmanı gibi)

espresso bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İncastrati

Tür : Suç Komedi

Konu : Gittikleri evde bir cesetle karşılaşan iki televizyon teknisyeni, şüpheli duruma düşmek istememektedir. Beladan uzak durmak için attıkları adımlar nedeniyle yeni belalara sürükleneceklerdir.

Benim yorumum : Başarılı esprileriyle izleyici gülümsetmeyi başaran bir yapım. Bizim yavru ile katip olarak bildiğimiz Franco Franchi ve Ciccio Ingrassia'dan esinlenmişler gibi geldi bana. Çok büyük şeyler beklememek şartıyla keyifle izlenir.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İncastrati

https://movieplayer.net-cdn.it/t/ima...5_crop_q85.jpg

Konu : Gittikleri evde bir cesetle karşılaşan iki televizyon teknisyeni, şüpheli duruma düşmek istememektedir. Beladan uzak durmak için attıkları adımlar nedeniyle yeni belalara sürükleneceklerdir.

Benim yorumum : Başarılı esprileriyle izleyici gülümsetmeyi başaran bir yapım. Bizim yavru ile katip olarak bildiğimiz Franco Franchi ve Ciccio Ingrassia'dan esinlenmişler gibi geldi bana. Çok büyük şeyler beklememek şartıyla keyifle izlenir.
    Patronundan kurtulma sanatı(horrible bosses) 2011

https://www.imdb.com/video/vi4000947...&ref_=tt_ov_vi

aynı türden bir film bu, dizi değil ama film. kime izlettiysem beğendiler bu filmi ve filmdeki komik replikleri gündelik hayatlarında kullanır oldular.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)