Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R

Yunan polisi "This is Sparta!" yapmış eylemciye. Biliyorum dalga geçilmez(kusura bakma eylemci arkadaş) ama dayanamadım mazur görün
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Buarada pazar günü etkinlik yapıyor muyuz??
    #sürenadam

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buarada pazar günü etkinlik yapıyor muyuz??
    kahvaltı var haberin yok mu?
    pazar saat 10

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kahvaltı var haberin yok mu?
    pazar saat 10
    mengen konağı

http://www.mengenkonagi.com/
    Haberim vardı, hala etkin mi gibisinden sormak istemiştim. Gelicem büyük ihtimalle. Buarada selçuk abi eşlerimizi de felan getirelim gibisinden sormuştu. Onu da takip edemedim...

(Gökgürledi burda....)
    #sürenadam

Motosikleti
    tracer 900
    Haberim vardı, hala etkin mi gibisinden sormak istemiştim. Gelicem büyük ihtimalle. Buarada selçuk abi eşlerimizi de felan getirelim gibisinden sormuştu. Onu da takip edemedim...

(Gökgürledi burda....)
    selçuk abinin durum net değil herhalde..

burda da duyuldu..arkadaş hep iş çıkışına nası denk geliyo anlamıyom valla

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Hiç buraya yazmıyosunuz gençler face'de mi paylaşılıyo bu etkinlikler? Facebooksuzlar da sizi göremeyecek mi ?

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç buraya yazmıyosunuz gençler face'de mi paylaşılıyo bu etkinlikler? Facebooksuzlar da sizi göremeyecek mi ?
    Bunlar böyle işte... Sonra da çıkar "burada da duyruldu bikerem " diye triplere girerler...

Geliyon mu sende? Gidelim şu aç karnımızı doyuralım güzel bir sabah kahvaltısıyla...
    eftall bunu beğendi.
    #sürenadam

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Bunlar böyle işte... Sonra da çıkar "burada da duyruldu bikerem " diye triplere girerler...

Geliyon mu sende? Gidelim şu aç karnımızı doyuralım güzel bir sabah kahvaltısıyla...
    Bilmem gitsek mi ki haber de verilmemiş hani rahatsız etmesek mi ne =)
    eftall bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    al bi facebook aslanım...
    nezih77 bunu beğendi.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Mengen Konağı aile çay bahçesi 21 Ekim Pazar Sabah saat 10:00'da kahvaltı var en geç 9:30'da buluşuruz orada

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Koray'ın doğum günü bugün hafta sonu bi nazar boncuğu alıp takalım motoruna bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla benim anladigim bir de bir iki gordugum kadariyla, ilk onemli mevzu hava filtresinin nerde oldugu ki bazi cross aletler de filtre tam koltugun altinda, bu da aslinda koltugun biraz altina kadar suya girebilecegi anlamina geliyor sanki, yani genel mantik hava filtresine su girmesini engellemek, bir de tabii su breather hose dedikleri hava girisini saglayan hortumlarin su almamasi lazim, bu hortumlari ve hava filtresi ve kutusu mumkun oldugu kadar yukarda olursa o kadar derin su gecisi yapabilirsin gibi bir mantik cikiyor ortaya. Buyuk 4x4 aletlerde motor kaputundan snorkel gibi bir zimbirti cikarirlar, ciddi araziye giden aletler de gormussundur, bildigim kadariyla ayni mantik, aletin hava filtresinin oldugu kismi izole edip su almaz bir hale getiriyorlar ve snorkel gibi hava girisini yukariya cekiyorlar, boylece alet kaputun tamamina kadar suya girse bile hava girisi yukarda oldugundan motora su giremiyor ve calismaya devam ediyor.
    Bir sayfa önceki Bülent'in sorusu için http://www.youtube.com/watch?v=5Arp7NjAJ3U
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Onlara abla diyoruz aziz dostum , 1000'lik enduro sürene kız denir mi hiç =)
    ee 1000lik endurolara binen erkeklere ne diyoruz?
    hani okan abi var aaramızda falan

(Gökgürledi burda....)
    selçuk abinin durum net değil herhalde..

burda da duyuldu..arkadaş hep iş çıkışına nası denk geliyo anlamıyom valla
    la ne şekerden adammıssınızda bilemedik ya la! şu gezide hiç görmediysem 8-10 tane bisikletle divaneler gibi gezen turistler gördüm! utanın olm kendinizden gidin kendinizi atın ordan burdan daha da bişi demiyom..

Bu arada gezimin ilk etabını tamamladım,
    rota şu şekilde
    http://goo.gl/maps/cAoCl

tabi kmde farklılıklar var ara ara gezmeler gözükmüyo ama ana hatları böyle.

totalde 1450 km falan yol yapmışım ve 353tl harcamışım yakıta ne eksik ne fazla ve hatta bugün yaklaşık 400km yaptım kayseriden gelerek şuan en son benzin aldığım yerden 361km ile gelmişim iyi yolda kalmamışım eve gelince farkettim bunuda..
    benim motor az yakıyomuş ya la (polatcım senin için litre hesabıda yaptım 4,948135688253434)

çok fotoğraf çekmedim özenerek müsait olduğum bi vakit gezi raporu yazıcam inşallah,
    zevkli miydi, havalar soğukmuydu vs vs aklınızdaki soruları saklayın yüzyüze konuşuruz
    yalnız yoldaki en büyük tehlike bence başıboş köpekler.
    1 tanesi karadeniz tarafında 1 taneside bugün aksaray yolunda kaza yaptıracaktı az kalsın bana hayvanların ne yapacağı nasıl davranacağı nereden çıkacağı belli olmuyor,
    heleki ünyeden tokata gidiyorsanız çalıların arasından çıkmasıyla paçanıza yeltenmesi paha biçilemez
    gezinin en güzel yolu olarak ünye-tokat arası olarak gösteriyorum muhakkak her motorcunun gitmesi görmesi o virajlarda kendini kaybetmesi gerek,
    yol o kadar güzeldi ki durupda muhteşem manzarayı fotoğraflayamadım ha biraz ilerde durur çekerim ha az ötede durur hem sigara içer hem foto çekerim derken virajları bitirdim

Unutmadan okan abiye tekrar teşekkür ediyorum burdan,
    Niye;
    Daha rahat motor kullanmamı öğrettiği için,
    Daha güvenli motor kullanmamı öğrettiği için,
    Ara ara küçük ama can alıcı anekdotlar verdiği için

Erhan bu arada wordpressten az buçuk anlarım bi ara görüşek..
    Bulent78, hakanerdogan, Wozy ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray'ın doğum günü bugün hafta sonu bi nazar boncuğu alıp takalım motoruna bence
    Ben nazara çok inanıyorum, nazar boncuğu da var motorda hayvanat gibi ama sağ tarafta, motorsa sola düştü, demek ki bir tane de sola lazımmış-bilemedik
    Wozy ve nezih77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la ne şekerden adammıssınızda bilemedik ya la! şu gezide hiç görmediysem 8-10 tane bisikletle divaneler gibi gezen turistler gördüm! utanın olm kendinizden gidin kendinizi atın ordan burdan daha da bişi demiyom..

hacı arada sırada yaz özletme kendini..hatunun yanına gittin diye salladın buraları, hatun yokken de erkeklik yapıyon mangal da kül bırakmıyon...

herif biz yağmurdan tırsıyosak kundurayla, kumaş pantulla bindiğimiz için tırsıyoz, randevumuza buluşmamıza işimize çamurlu, ıslak gitmek istemediğimiz için tırsıyoz...ayrıca sürekli 8 mesai saatinin son 5 dakikasında yağmur başlarsa kimse kusura bakmasın sallarım

wordpress işini ozan arkadaşımız yardımcı olmaya çalışacaktı ama bugün mesaja cevap vermedi...saolsun bi tel numarası verdi aranmıyo..

o zamana kadar halledemezsem hallederiz senle...

bu arada karedeniz turu dediğin samsun ünye arası mı la adam bi çıkar olum rizeye trabzona, yaylaya oraya buraya...endurocuyum diyon asfalttan ayrılmıyon ellaam

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Unutmadan 1 tanede fotoğraf koyayım yahu.

---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:53 ----------

hacı arada sırada yaz özletme kendini..hatunun yanına gittin diye salladın buraları, hatun yokken de erkeklik yapıyon mangal da kül bırakmıyon...

herif biz yağmurdan tırsıyosak kundurayla, kumaş pantulla bindiğimiz için tırsıyoz, randevumuza buluşmamıza işimize çamurlu, ıslak gitmek istemediğimiz için tırsıyoz...ayrıca sürekli 8 mesai saatinin son 5 dakikasında yağmur başlarsa kimse kusura bakmasın sallarım

wordpress işini ozan arkadaşımız yardımcı olmaya çalışacaktı ama bugün mesaja cevap vermedi...saolsun bi tel numarası verdi aranmıyo..

o zamana kadar halledemezsem hallederiz senle...
    Hatunla ne alakası var la orda da gittik Taygır reyizle buluştuk akşamınan dediğin gibi olaydı peheee..
    Olm herkezi kendinizle karıştırmayın anadınmı içinizde hala yaşam savaşı veren fanila erkeği olarak dolaşmaktan gurur duyuyorum ben
    buralarada yazamayışımın sebebi gittiğim yerlerin hemen hemen hepsinde internet olmayışı.
    eftall bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Unutmadan 1 tanede fotoğraf koyayım yahu.

http://img9.imageshack.us/img9/391/20121014144526.jpg

---------- Post added at 22:56 ---------- Previous post was at 22:53 ----------

Hatunla ne alakası var la orda da gittik Taygır reyizle buluştuk akşamınan dediğin gibi olaydı peheee..
    Olm herkezi kendinizle karıştırmayın anadınmı içinizde hala yaşam savaşı veren fanila erkeği olarak dolaşmaktan gurur duyuyorum ben
    buralarada yazamayışımın sebebi gittiğim yerlerin hemen hemen hepsinde internet olmayışı.
    pardon panpa endurocusun ya hep dağ bayır arazidesin internet olmuyo..biz asfaltta giden lojman bebesi olduğumuz için düşünemedik bir an
    GaCCaLL bunu beğendi.

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Abiler kardeşler bi toplaşsakmı artık napıyosunuz yaa yaz bitti???

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    ee 1000lik endurolara binen erkeklere ne diyoruz?
    hani okan abi var aaramızda falan

Bu arada gezimin ilk etabını tamamladım,
    rota şu şekilde
    http://goo.gl/maps/cAoCl

tabi kmde farklılıklar var ara ara gezmeler gözükmüyo ama ana hatları böyle.

totalde 1450 km falan yol yapmışım ve 353tl harcamışım yakıta ne eksik ne fazla ve hatta bugün yaklaşık 400km yaptım kayseriden gelerek şuan en son benzin aldığım yerden 361km ile gelmişim iyi yolda kalmamışım eve gelince farkettim bunuda..
    benim motor az yakıyomuş ya la (polatcım senin için litre hesabıda yaptım 4,948135688253434)

çok fotoğraf çekmedim özenerek müsait olduğum bi vakit gezi raporu yazıcam inşallah,
    zevkli miydi, havalar soğukmuydu vs vs aklınızdaki soruları saklayın yüzyüze konuşuruz
    yalnız yoldaki en büyük tehlike bence başıboş köpekler.
    1 tanesi karadeniz tarafında 1 taneside bugün aksaray yolunda kaza yaptıracaktı az kalsın bana hayvanların ne yapacağı nasıl davranacağı nereden çıkacağı belli olmuyor,
    heleki ünyeden tokata gidiyorsanız çalıların arasından çıkmasıyla paçanıza yeltenmesi paha biçilemez
    gezinin en güzel yolu olarak ünye-tokat arası olarak gösteriyorum muhakkak her motorcunun gitmesi görmesi o virajlarda kendini kaybetmesi gerek,
    yol o kadar güzeldi ki durupda muhteşem manzarayı fotoğraflayamadım ha biraz ilerde durur çekerim ha az ötede durur hem sigara içer hem foto çekerim derken virajları bitirdim

Unutmadan okan abiye tekrar teşekkür ediyorum burdan,
    Niye;
    Daha rahat motor kullanmamı öğrettiği için,
    Daha güvenli motor kullanmamı öğrettiği için,
    Ara ara küçük ama can alıcı anekdotlar verdiği için

Lan sarı bebe, olm niye bu kadar ara veriyon, özlemişim ya la seni, sen yoksun diye size de gitmiyom, dolayısıyla Üseyini de özledim olmuyo böyle. Valla motor olaydı da şu Antalya işine ben de katılaydım diye çok içim gidiyo ama maalesef. Neyse inşallah bi dahaki seneye böyle uzun yol yaparık beraber diyorum. O köpeklere de fazla bulaşma, napsınlar senin koca kara kıçını dostum, rahat bırak hayvanları, relax ol biraz Senin o kalın derine diş işlemez
    GaCCaLL ve nezih77 bunu beğendiler.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mengen Konağı aile çay bahçesi 21 Ekim Pazar Sabah saat 10:00'da kahvaltı var en geç 9:30'da buluşuruz orada

Koraya nazar boncuğu takalım, yunusa da kurban keselim. Bugüne bugün 1450 km yi bir arada görmüş bir adam değildi kendisi. Bunun şerefine kahvaltıya kurban kesiyoruz o vakit...

pardon panpa endurocusun ya hep dağ bayır arazidesin internet olmuyo..biz asfaltta giden lojman bebesi olduğumuz için düşünemedik bir an
    Yeni F650 lerde İnternet de varmış... Pardon F750 miydi yoksa... Yoksa 750F miydi neydi, geçen gün birtane yolda gördüydüm... Emindim 750 li ve F vardı ama, yaşlılık işte....

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lan sarı bebe, olm niye bu kadar ara veriyon, özlemişim ya la seni, sen yoksun diye size de gitmiyom, dolayısıyla Üseyini de özledim olmuyo böyle. Valla motor olaydı da şu Antalya işine ben de katılaydım diye çok içim gidiyo ama maalesef. Neyse inşallah bi dahaki seneye böyle uzun yol yaparık beraber diyorum. O köpeklere de fazla bulaşma, napsınlar senin koca kara kıçını dostum, rahat bırak hayvanları, relax ol biraz Senin o kalın derine diş işlemez
    Kahvaltıya gelip, benim motorun bakımlarını yapıp geri dönecekmiş memleketine. Yanlış hesapladığı yakıt tüketimi ile mutlu mesut dolaşıyormuş yollarda. Bir de sorsan Endurocuyum der, ama sor bakalım kaç kere asfaltın dışına çıkmış... Kendisine F.Sinatra feat. Pavarotti'den "My way" türküsünü armağan ediyorum...
    buberk bunu beğendi.
    #sürenadam

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı eRRRen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler kardeşler bi toplaşsakmı artık napıyosunuz yaa yaz bitti???
    Pazar günü toplanıyoruz eren önceki sayfalara baksana.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler