Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle bir tercihin kararlarına nasıl güvenilir, çok ilginç...
    Sana danışmamış olmaları büyük hata
    Redmoon bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Yeni çıktı diye kıyak geçmişler sanırsam.
    ANGARAJ

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorgun göleti yolu mu aceba sanki?
    Ben de o taraflara benzettim güdül veya çeltikçi civarları.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Toplam 15 kategori ve sadece 4 'ü japon, içimin yağları eridi =)
    Okan Sinan Ocan bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Evet o taraf arkadaşlar..
    ANGARAJ

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni çıktı diye kıyak geçmişler sanırsam.
    Motor çıksaydı da kıyağı geçselerdi... 2013'e girmek üzereyken hala daha satışa çıkmamış bir motora 2012 yılının ödülünü veriyorlarsa,,,üzülerek ve sıkılarak+utanarak erhana katılıyorum. Arkandanım Erhan. (Botların da yine patlamış, neyse ki acelen yok)

Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sessizlik " parayı veren düdüğü çalar " demek sanırım gelip göreydin anlamına da gelebilir
    Sen bu işi biliyon Sen de gelseydin de dük kardeşliği yapsaydınız. Hala yatıyor mu motor? Benim ledler de geldi, ustaların ustasını hafta sonu ayarlayabilirsem montaj işine girişcez inşallah.

@Soykan Altında N modeli varken ER6-F 'i neden ödüle boğduğunu sorabilir miyim? Hayır bu aralar ben de o motora gönül vermiş birisiym de o açıdan daha doğrusu Versys en ideali benim için ama fiyat avantajından dolayı ER6-F göze batıyor.(Not: motor felan aramıyorum, almıyorum, satmıyorum henüz )
    #sürenadam

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor çıksaydı da kıyağı geçselerdi... 2013'e girmek üzereyken hala daha satışa çıkmamış bir motora 2012 yılının ödülünü veriyorlarsa,,,üzülerek ve sıkılarak+utanarak erhana katılıyorum. Arkandanım Erhan. (Botların da yine patlamış, neyse ki acelen yok)

Sen bu işi biliyon Sen de gelseydin de dük kardeşliği yapsaydınız. Hala yatıyor mu motor? Benim ledler de geldi, ustaların ustasını hafta sonu ayarlayabilirsem montaj işine girişcez inşallah.

@Soykan Altında N modeli varken ER6-F 'i neden ödüle boğduğunu sorabilir miyim? Hayır bu aralar ben de o motora gönül vermiş birisiym de o açıdan daha doğrusu Versys en ideali benim için ama fiyat avantajından dolayı ER6-F göze batıyor.(Not: motor felan aramıyorum, almıyorum, satmıyorum henüz )
    Benim ki F'de o yüzden, önceden F'miş yani
    Versys'i geçen gördüm ben, bizim motorun neredeyse aynısı sadece daha yüksek.Yükseklik aramıyorsan F'de olur N'de.

Keşke hız saatini de görebilseydik Bülent başkan o gazlama videosunda seni de görmek isterdim, motorun hakkını ver canım
    ANGARAJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Erhan. (Botların da yine patlamış, neyse ki acelen yok)
    botların patladığı iyi oldu aslında..9 numara bot bana küçük gelebilirdi, esasında ben 10 numara siparişi verdim diye hatırlıyodum. o sıra bi karambole gelmiş 9 numara sipariş etmişim demekki...adamlar da 9 yok 10 var demişler..ben de iyi olur o zaman dedimm. 10 numaranın daha iyi oturma olasılığı fazla...büyük olsa bile extra keçeyle halledilebilir sanırım...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Versys'i geçen gördüm ben, bizim motorun neredeyse aynısı sadece daha yüksek.Yükseklik aramıyorsan F'de olur N'de.

Keşke hız saatini de görebilseydik Bülent başkan o gazlama videosunda seni de görmek isterdim, motorun hakkını ver canım
    197 yeterli mi hak hukuk açısından, muhtemelen ön cam ve arka top case olmasa 200 u gecebilirdi ama tabii ben de o sırada donmakta olduğumdan ve arkamda Yusufu hissettiğimden zaten daha da fazla gitmezdim, kısa süreli de olsa çevre yolunda açan arkadaşların arkasında kalmamak adına bu hızları gordum, en zevklisi ve ne yazık ki en apaçisi, Konya yolundan Eskişehir yoluna çıkana kadar olan bölümdü bence, muhtemelen yemediğimiz küfür kalmadı, tam bilgisayar oyunu moduna girdik yine, engellerden kaçmaca oynadık, herkese ara sıra apaçilik lazım ben tecrübesizlik gereği en sakin olanlarıydım tabii onu da belirtmeden geçemiycem.Ellerim yazlık eldiven yüzünden dondu, bugün inşallah bir kışlık eldiven geliyor bakalım görecez soğuktan koruyup korumadığını.

Bu gidişle Erhan adına bir kalıp üretecek adamlar, ERhan size diye de koyacaklar siteye :D
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    197 yeterli mi hak hukuk açısından, muhtemelen ön cam ve arka top case olmasa 200 u gecebilirdi ama tabii ben de o sırada donmakta olduğumdan ve arkamda Yusufu hissettiğimden zaten daha da fazla gitmezdim, kısa süreli de olsa çevre yolunda açan arkadaşların arkasında kalmamak adına bu hızları gordum, en zevklisi ve ne yazık ki en apaçisi, Konya yolundan Eskişehir yoluna çıkana kadar olan bölümdü bence, muhtemelen yemediğimiz küfür kalmadı, tam bilgisayar oyunu moduna girdik yine, engellerden kaçmaca oynadık, herkese ara sıra apaçilik lazım ben tecrübesizlik gereği en sakin olanlarıydım tabii onu da belirtmeden geçemiycem.Ellerim yazlık eldiven yüzünden dondu, bugün inşallah bir kışlık eldiven geliyor bakalım görecez soğuktan koruyup korumadığını.

Bu gidişle Erhan adına bir kalıp üretecek adamlar, ERhan size diye de koyacaklar siteye :D
    Bülentcim sana kabaran bişiler var bak demedi deme..

Soykan67 bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Soğuktan ne yaptığımı bilmiyodumm memur bey, bahanem hazır Bu arada o kadar basmaya, devirli kullanmaya 6 lt. yakmışım Gayet yeterli ve iyi bence, oynama yok, hatta fazla fazla hesapladım yani.

O resimler Okan Abinin motora benziyo sanırsam
    ANGARAJ

Motosikleti
    Soğuktan ne yaptığımı bilmiyodumm memur bey, bahanem hazır Bu arada o kadar basmaya, devirli kullanmaya 6 lt. yakmışım Gayet yeterli ve iyi bence, oynama yok, hatta fazla fazla hesapladım yani.

okan abinin motora laf yok...
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okan abinin motora laf yok...
    Daha almadan DeLi oldun sen de arkadaş yaw bu ne hız
    ANGARAJ

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ha doğru ya, seninki F di... Geçen bülentle konuşuyoduk da, N ile oturuş olarak arada hiç mi fark yok??
    Versys ile arasında süspansiyon farkı da vardır elbet, Bu da yükseklikle birleşince sürüş karakterini etkiler herhalde. Motor olarak da biraz fark vardır arada sanırım... 600RR ile 600F gibi...(okadar olmasada).

Çok hoş değil mi yav 2012ler...

botların patladığı iyi oldu aslında..9 numara bot bana küçük gelebilirdi, esasında ben 10 numara siparişi verdim diye hatırlıyodum. o sıra bi karambole gelmiş 9 numara sipariş etmişim demekki...adamlar da 9 yok 10 var demişler..ben de iyi olur o zaman dedimm. 10 numaranın daha iyi oturma olasılığı fazla...büyük olsa bile extra keçeyle halledilebilir sanırım...
    Pampa 9,5 olmasın senin ayağın? Direk 9 dan 10a değil de, 9,5'u düşünseydin??
    #sürenadam

Motosikleti
    BMW R1100GS

Arkadaş ya benimki fazla yakıyor ya da benim bütçe çok küçük olduğu için fazla yakıyor gibi gözüküyor

Bu arada Bülent Abi sen sakin sakin git boşver apaçiliği, o işler hakikaten riskli Türkiye'de hele Ankara'da.Sık sık otomobil kullanan biri olarak söylüyorum ki motosikletler aynada çok zor gözüküyor. Ankara'nın yolları çukur kaynadığı için araçlar paso ani manevralar yapabiliyor örneğin düz giderken.Millet zaten ayna özürlüsü, şu iş resmen kumar oynamak gibi birşey.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Ha doğru ya, seninki F di... Geçen bülentle konuşuyoduk da, N ile oturuş olarak arada hiç mi fark yok??
    Versys ile arasında süspansiyon farkı da vardır elbet, Bu da yükseklikle birleşince sürüş karakterini etkiler herhalde. Motor olarak da biraz fark vardır arada sanırım... 600RR ile 600F gibi...(okadar olmasada).

Çok hoş değil mi yav 2012ler...
    http://www.2013reviews.com/wp-conten...i_ER-6f_P7.jpg
    http://www.lerepairedesmotards.com/i...6f-2012_hd.jpg
    http://4.bp.blogspot.com/-J9Jzmfdl24...+Rear+Side.jpg
    http://www.evotech-performance.com/m...ail_view_1.jpg
    http://img.motorpasionmoto.com/2011/...sorios_01a.jpg
    http://infobike.hu/templates/admin/j...-teszt-cim.jpg
    http://www.motorrad-testbericht.at/m...r6f_2012_6.jpg
    http://motomalaya.net/blog/wp-conten...al-640x477.jpg

Pampa 9,5 olmasın senin ayağın? Direk 9 dan 10a değil de, 9,5'u düşünseydin??
    Hacı ara numaralar yoktu

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı Sel0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakan merhaba ben dün akşam a city outlet tarafında arkadaşımla biraz motorla gezdim ama hem motorlarımız 1000 lik değil 600 lük hemde öyle bişey yapamadığımızı düşünüyorum ama yaptıysak bile farkında olmadan olmuştur. eğer bizsek kusura bakma demeye gerek duyuyorum ve seni sakin olmaya davet ediyorum bizlerde motorcuyuz olur bazen böyle şeyler
    Selo eğer isterseniz banada yapabilirsiniz bide kırmızı-siyah shadow kullanan kırmızılı siyahlı ekipmanla geziyor arkadaşta a city taraflarında geziyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:05 ----------

Orhan abi ben sadece azmettirdim bana kızma sonra. Eğer kızdıysan genç samurayı gönderebilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:07 ----------

@Sel0 lütfen böyle şeyler yaptığınızda iki adet action shot cam kullanın bi tanesi öne bi taneside arkaya bakar durumda olursa şahane olur. Şimdi herkes diyecek niye alay ediyorsun diye alay etmiyorum arkadaşı tanımıyorum ama motosiklet üzerinde o kadar yayılmamalıyız bence herzaman gözümüz dikiz aynalarında olmalı bu işte bence herzaman arkayı kollamak gerekli her zaman gözüm aynalarda lütfen dalgınlaşmayalım eğer rehavet çökmüş ise üzerimize yorgun isek vücüdumuza direnmeyelim kenara çekip biraz esneyip sonra yola devam edelim en çok kaza sürücülerin dalgınlığından olur.
    Sel0 ve Varuna bunu beğendiler.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Abi videon on numara olmuş ama benim adımı yazmamışsınya :(
    işte o an yıkıldım :(

Motosikleti
    tracer 900
    yarın hazır boş bi günümken metin ustaya bi ziyaret düzenleyim diyorum...malum adamla önceden tanışmak gerekiyo, işin düşüp gidince ilgilenmiyo gibi dedikodular var
    sonrasında da ulusan, motomax yapabilirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler