Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    saat 21:00 yada 21:30 olabilir ben de geliyorum benide yazın listeye
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    1-
    2-
    3-motogt-tarık
    4-vw.bora-şadan

Motosikleti
    250 mct
    evet hadi kimse yokmu

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Yaz abi yaz benide bugün iş çıkacaktı başıma savdık başka güne beni yaz cemide yaz onuda alır gelirim ben saat 9,30 uygun zaten iftarı ettik oturduk kalktık diyesiye saat 9 oluyor bahçeli metrosunda mı buluşalım?

Turgayla,Ünal hoca ve İlteri de arayım bakalım ne dicekler Bahçeli metrosunun Orda herzamanki yerimizde buluşalım öleyse?

Saat ve mekan kesinleşir ise bende şartlar doğrultusunda katılıp sizlerle tanışmak isterim sevgili dostlar...
    Saat ve mekan belli bekliyoruz
    arkadaslar salı günleri izinlıyım.diğer günlerde mesaım 16:00 da baslıyo.16:00 dan önce olan gezıler olursa seve seve gelırım.salı gunu olursa zaman farketmez tabii.saygılar
    Oktay229 salı günü ve senide bekleriz birazda o yüzden salı günü yaptık sayılır

Motosikleti
    250 mct
    saat 21:00 - 21:30 bahçeli metrosu önünde buluşulacak ordan tigem de çay içilecek tüm ankara mt buluşmaya davetlidir

organizatör:::::::gaccall-yunus cep tel..................

1-gaccall-yunus
    2-ünalx-ünal
    3-motogt-tarık
    4-vw.bora-şadan
    5-turgay
    6-ilter
    7-oktay229

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:41 ----------

yunus ünal a ulaşabilirsen gelecekse beni arasın beraber gelelim bahçeliye malum aynı semtte oturuyoruz
    1-gaccall-yunus
    2-ünalx-ünal
    3-motogt-tarık
    4-vw.bora-şadan
    5-turgay
    6-ilter
    7-oktay229
    8-neo

Motosikleti
    Alıntı vw.bora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saat 21:00 - 21:30 bahçeli metrosu önünde buluşulacak ordan tigem de çay içilecek tüm ankara mt buluşmaya davetlidir

organizatör:::::::gaccall-yunus cep tel..................

1-gaccall-yunus
    2-ünalx-ünal
    3-motogt-tarık
    4-vw.bora-şadan
    5-turgay
    6-ilter
    7-oktay229

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:41 ----------

yunus ünal a ulaşabilirsen gelecekse beni arasın beraber gelelim bahçeliye malum aynı semtte oturuyoruz
    1-gaccall-yunus
    2-ünalx-ünal
    3-motogt-tarık
    4-vw.bora-şadan
    5-turgay
    6-ilter
    7-oktay229
    8-neo

Abi ünal hocaya bende ulaşamadım artık görürse gelir zaten :S

ilterle görüştüm gelemiyo müsait değil,turgayla görüştüm aksam bizimle beraber onun için listeyi tekrardan yapıyorum izninle

1-)Ben
    2-)vw.bora
    3-)motogt
    4-)Tsunam!
    5-)turgay
    6-)neo
    7-)Unalx(gelebilirmi tam emin değiliz ama allahtan ümit kesilmez )
    8-)oktay229 (bu arkadaşında haberi varmı bilmiyorum yazdıklarımızdan umarım görür de gelir ben numaramı PMlicem birazdan kendisine.)

Evet arkadaşlar resmen ilan etmiş bulunuyoruz bugün saat 21:30 da Bahçeli metrosunun önünde büfenin yanında buluşup Şadan hocamın eşliğinde Tigeme çay içmeye gitmeyi planlıyoruz bir problem olmazsa isteyen herkez gelebilir herzamanki gibi

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Akşam üzeri bi işim çıkmasa bugün boştum aslında... Eğer işimi erken bitirebilirsem, çıkışta bile olsa en azından bi selam vermeye gelmeye çalışıcam... Sevgili Gaccall numarasını yollamış, sağolsun, ona ulaşıp son bulunduğunuz mekanı öğrenip gelirim kısmetse... Saygılar...

Motosikleti
    KAWASAKİ
    MT'ye üye olduğumdan bu yana ilk defa bi buluşmaya katılıp arkadaşlarla tanışma fırsatım oldu ve çok memnun oldum... Sağolsunlar 40 yıllık dost gibi karşıladılar, hiç yabancılık çekmedim doğrusu... Burdan tekrar teşekkür etmek istiyorum bizi de aranıza kabul ettiğiniz için... Bundan sonra da bu sıcak sohbet ortamını kaybetmemek adına fırsat bulabildiğim sürece her buluşmaya katılmaya çalışıcam..Saygılar...

Motosikleti
    Geldiğiniz için biz teşekkür ederiz allah kaza bela vermesin motorunuzla tekeriniz düz bassın

benden başkada kimse yazmamış yahu.Ankaralılara ramazanda iyice yoruldular herhalde..

tigemde çay içmeye bizde çok hevesliydik de kısmet olmadı.. : ) İnşallah başka seferlere

Motosikleti
    250 mct
    emeği geçen ve katılan tüm arkadaşlara çok çok teşekkürler daha nice buluşmalar dileğiyle

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    takipteyiz. birgün ben de katılacam

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Yine güzel bir katılımdı. herkese teşekkürler
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Herşey güzeldi de şu sigortadan kazık yediğimi sizin yanınızda öğrenmem hiç iyi olmadı... Keşke sigortayı buluşmadan sonra yaptırsaydım...

EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    valla bende MTV de kazık yedim ama sonradan öğrenince dediğin gibi çok geç oluyor...
    Kim Ağlarsa Yalan Ağlar, Beni Bi'tek Duca'm Anlar...

günaydın Ankara..

selaaammmmmmmmmmmmm

yeni aranıza katıldım. herkese sevgiler selamlar... ankara da yasıyorum. yeni motor ehliyeti alıcam yani şu an itibariyle dunyanın ve turkıye nin en çömez motor sürücü adayıyla karsı karsıyasınız.. şimdi siz değerli abilerimden ablalrımdan kardeşlerimden yaşıtlarımdan ben den daha tecrübeli oldukları için bir şey rica edicem .. ankara da motor sürüş eğitimi almak için nereler vardır ayrıntılı olarak bilgi verebilrimisniz. burdan da olurr msn imide ekleyeblirsniz ya da mail atabilrisniz.lütfen yardımcı olun değerli arkadaşlar. tekrar merhaba hepinize bundan sonra hep beraberiz. slmlar.... eaglekartal06@hotmail.com

EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    Alıntı eaglekartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni aranıza katıldım. herkese sevgiler selamlar... ankara da yasıyorum. yeni motor ehliyeti alıcam yani şu an itibariyle dunyanın ve turkıye nin en çömez motor sürücü adayıyla karsı karsıyasınız.. şimdi siz değerli abilerimden ablalrımdan kardeşlerimden yaşıtlarımdan ben den daha tecrübeli oldukları için bir şey rica edicem .. ankara da motor sürüş eğitimi almak için nereler vardır ayrıntılı olarak bilgi verebilrimisniz. burdan da olurr msn imide ekleyeblirsniz ya da mail atabilrisniz.lütfen yardımcı olun değerli arkadaşlar. tekrar merhaba hepinize bundan sonra hep beraberiz. slmlar.... eaglekartal06@hotmail.com

Öncelikle Hoşgeldin Ankara'daki Kawsaki bayisi olan Ulusan motorda eğitim verildiğini biliyorum... pist eğitimi istersen Endo Motor veriyor, Yıldız kavşağı'nın oralarda birkaç eğitim veren yer daha olduğunu duydum ama onları tam hatırlayamıyorum...

Kazasız sürüşler..
    Kim Ağlarsa Yalan Ağlar, Beni Bi'tek Duca'm Anlar...

slmm

çok teşekkürler emo arkadaş , şimdiye kadar 3 yerle konuşdum hafta sonu yüzyüze görüşmelere gidicem artık adımızı attık sizler gbi arkadaslarımızında moral motivasyonlarıyla umarım hersey çokd aha guzel olucak. motor camiasına söylerlerdi hep yaşamadıım için yorum yapamzdım motor camiası çok sağlam ve arkadaş canlısı ve birbirlerine her zman her konuda destek ve yardım veren bir toplulukdur diyee bunu ilk gözlemlerimde artıkdaha iyi anlıyorum ve bundan sonra çokd aha iyi anlayacağıma ve tanıyacağıma inanıyorum. hepinize sonsuz teşekkür ve sevgiler saolun varolun.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı eaglekartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkürler emo arkadaş , şimdiye kadar 3 yerle konuşdum hafta sonu yüzyüze görüşmelere gidicem artık adımızı attık sizler gbi arkadaslarımızında moral motivasyonlarıyla umarım hersey çokd aha guzel olucak. motor camiasına söylerlerdi hep yaşamadıım için yorum yapamzdım motor camiası çok sağlam ve arkadaş canlısı ve birbirlerine her zman her konuda destek ve yardım veren bir toplulukdur diyee bunu ilk gözlemlerimde artıkdaha iyi anlıyorum ve bundan sonra çokd aha iyi anlayacağıma ve tanıyacağıma inanıyorum. hepinize sonsuz teşekkür ve sevgiler saolun varolun.
    hoşgeldin genc
    bazen birbirimize gıcık kaptığımızda olur da sonra öpüşür barışırız
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler