Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı Varuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar, Ankara Yıldız'da oturuyorum. Yeni shadow (2006 model vt750c) kullanıcısı ve forumun taze üyesiyim. Her ne kadar biraz pratik eksiğim olsa da ankara etkinliklerine katılmak isterim. Görüşlerinizi bekliyorum. Hepinize selamlar.
    Tazae kan hayırlı olsun hoşgeldin Shadow kardeş Soner bak yeni chopper'cılar geliyo tek değiliz sayımız artıyor
    pinkkuvars bunu beğendi.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Arkadaşlar Çin den sipariş verdiğim HD kask kamerası bugün ulaştı.

Test çekimim

talip333, aregorn78 ve Satharian bunu beğendiler.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    Hayırlı olsun hocam, biraz aşağı yapmışın çekimde ama sonra düzeltirsin. Görüntü güzel.

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Talip evet kaska monte ederken eğimi ayarlayamadım, haklısın
    Aldığım ürünün linki

Fiyat performans olarak önerebilirim

http://www.aliexpress.com/product-fm...olesalers.html
    Alıntı talip333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam, biraz aşağı yapmışın çekimde ama sonra düzeltirsin. Görüntü güzel.
    talip333 bunu beğendi.

talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Talip evet kaska monte ederken eğimi ayarlayamadım, haklısın
    Aldığım ürünün linki

Fiyat performans olarak önerebilirim

http://www.aliexpress.com/product-fm...olesalers.html
    baya pahalıymış hocam bilmiyordum bunların bu civarda olduğunu, bende çinden getirtmiştim gizli kamera anahtarlık kamera var onu kaska yapıştırırım giderim daha iyi çok para bu

buarada arkadaşlar yeni bir motor üretmişler koptum

İnsan Dışkısıyla Çalışan Motosiklet

Arıza toplum Japonların geliştirdiği bu sistem, yakıt teknolojisinde çığır açabilir. Japonya’ nın en büyük tuvalet sistemleri firmasının Ar-Ge çalışması sonucu ortaya çıkan bu motor, tamamen insan dışkısı ile çalışıyor. Tuvaletlerden kaynaklanan karbon salınımını azaltmak için geliştirilen proje sonunda ortaya çıkan motorun üstünde klozet var ve burada biriktirdiğiniz dışkılar ile ulaşım ihtiyacınızı, tuvalet ihtiyacınız sayesinde, çevreci bir şekilde giderebiliyorsunuz. Yapılan testlerde 400 kilometre boyunca, sorunsuz bir şekilde yol kat edebilen motosikletin önümüzdeki aylarda satışa sunulacağını belirten yetkililer, 2017 yılına kadar tuvalet kaynaklı karbondioksit salınımını % 50 azaltmanın beklentisi içindeler.

Daha Fazlası İçin: http://blog.cezmikalorifer.com/insan...#ixzz23AZAEf00

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Talip ben o tip çeşitli kameralardan ( 8$ ila 20$ arası) bir kaç tane aldım. o tip kameralar dış ortam ve doğal ışıkta gayet başarılı ancak hareket esnasında ve yapay ışıklandırmada bir o kadar kötüler.
    Aslında action kamera için çok iyi seçenekler var
    Go pro HD 2 yaklaşık 800 lira
    contour HD yaklaşık 700 lira
    Drift HD yaklaşık 700 lira

Benim aldığım Drift HD nin çin kopyası diyebiliriz.

Alıntı talip333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baya pahalıymış hocam bilmiyordum bunların bu civarda olduğunu, bende çinden getirtmiştim gizli kamera anahtarlık kamera var onu kaska yapıştırırım giderim daha iyi çok para bu

talip333 bunu beğendi.

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten bende 6 vites'de gidiyorum hararet yapıyor demiyorum hararet 100 üstüne çıkmaya başlıyor diyorum.belki normaldir ben bilmiyorum.siz ustasınızdır eyvallah ben durumumu anlatmaya çalıştım sorunları böyle mi çözersiniz ''3.vitesde mi gidiyorsun, ben 60'la gitsem yine yapmam vs. vs. ben bu yazdıklarınızdan birşey anlamadım. bu tabi benim özürüm siz ustasınız sizlerden ögrenecek çok şeyimiz var kesin.
    Hemen de alınıyoruz yaa Seni kırmak istemedim güzel insan, usta falan da değilim ki belki de sen benden tecrübelicisin sert konuştuysam affola.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında bu konu hakkında çok yazılıp çizilecek şey var ama sadece özet yazmak istiyorum.
    sadece şunu söyleyeyim.yunusa bu konu hakkında sonuna kadar katılıyorum.toplu sürüş yapmak gerçekten çok güzel bir duygu fakat,zaman zaman bu konu konuşulduğunda bu sürüş işini ciddiye almayan 3 arkadaşın ismini sürekli telaffuz etmişimdir.ama fazla umursandığımı zannetmiyorum ki değişim olmadı.
    burada herkes motosiklet sevdalısı,kimi 125cc,kimi litrelik kullanıyor.ortak noktamız 2 teker.
    beypazarı ve kızılcahamam gezilerimizde çok güzel bir görüntü oluşturuyorduk buna emin olun.genelde nizami,toplu sürüş ve trafik kurallarına uyan bir portföy çizmiştik.
    ama ne yazık ki kesikköprü den dönüşte gerçekten o 3 arkadaşın yoldaki makas ve sollamaları sonucunda yol ayrımında grubu durdurup ben 60km de sabit gideceğim daha hızlı gidecek olan var ise önden devam edebilir dedim,ve tüm grup biz hızlı gideceğiz diyerek basıp gitti.
    ankaraya kadar sadece esat ve ben döndük.
    ne kadar hızlı gittilerse,yolda arkadaşlardan yola saçılmış mangal telini,durup yolun ortasından almıştım.
    diyeceğim şu ki beraber bir yola gidilmiş,keşke beraberce de dönülseydi.
    yarın bir gün motor alınca artık grup çekme işine kim bakarsa onun peşinden giderim.ama ben artık bu şartlarda çekmem.
    birinin başına da bir iş gelirse işte o zaman ben zamanında size demiştim cümlesini benden duyacağınıza emin olun.
    geç gitmek,hiç varamamaktan daha iyidir...
    abi bu konuda genellikle sana katılmıyorum....taşıdığın mangal ızgarasını yola savurtacak kadar gitmemek lazım tabi ama seninki gibi de grubu 60 km/h e mahkum etmek de açıkçası iyi bişey değil...ki bu grupta fazer vardı...motosiklete binmek her ne kadar iki teker özlemi demek olsa da biraz da rüzgarı hissetmek demektir bence, 60 km/h da o rüzgar pek hissedilmiyo..benim tarzım bu diyosan, bu şekilde bi tepkinin geleceğini baştan hesap edip bşakasını teşvik etmen lazım grup liderliği için. ya da yola çıkmadan önce 2 gruba ayırman lazım tecrübeli bir motorcu olarak....daha sonra beypazarına yaptığım gezide hiç bu şekilde bi problem yaşamadık..ki orda gidilen ortalama sürat 90-100 dü...gruba dahil olan 100 RR sahibi salih arkadaş hepimizin affına sığınarak bir sefer gaz açacağını belirtti....senin hesabına göre bu adam da mı 60 la gitseydi...o mevzuda bence fazla alınganlık gösterdin gibime geldi..10 kişilk gruptan senin sadece esatla geliyo olman seni bir nebze düşünmeye sevk etmeliydi zaten...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:48 ----------

Alıntı Varuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar, Ankara Yıldız'da oturuyorum. Yeni shadow (2006 model vt750c) kullanıcısı ve forumun taze üyesiyim. Her ne kadar biraz pratik eksiğim olsa da ankara etkinliklerine katılmak isterim. Görüşlerinizi bekliyorum. Hepinize selamlar.
    müdür hoşgeldin herzaman bekleriz de şimdi ortalık biraz karışık bi mevzu halletmeye çalışıyoz
    motorun hayırlı olsun bu arada

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunus hayırdır çok otoriter gördüm seni
    Estağfurullah Abi otoriter olmakla alakası yok bunun,
    Burdaki hiçkimseden dolayı yanlış anlaşılacağımı hissetmediğim için yazdım ben bunları
    çünki hepinizin yeri ayrı hepiniz abilerim kardeşlerim can yoldaşlarımsınız,
    Beraber yiyip içip sohbet muhabbet etmekten tutunda en ufacık birşeyimiz olsa birbirimize destek çıkıp,
    kol kanat gerdiğimiz için bunları dile getirdim ben,
    hatta bazı gezilere sırf bu yüzden gelmediğim olmuştur ki arkadaşlar tarafından da dalga geçildi
    Yok yunus bahçeli 7'nin girişine kadar gider oraya çadır atar cinsinden
    hani varsın dalga geçilsin benimle yahut kızılsın belki küsülsün ama bu önceki mesajımda da yazdığım gibi,
    Hiçbirimizin canından önemli değil bu!
    Şimdiye kadar bunu ben dile getirmek istemedim zira büyüklerim var, akranlarım var küçüklerim de var
    yanlış anlaşılmaktan "vay sen kimsinde bunları bize söyleyebiliyorsun!" denilmesinden çekindiğim için ses etmedim,büyüklerimden bekledim bunları söylemesini kimseden ses çıkmayınca bu vakte kadar ondan yazdım.
    Kızmaca darılmaca yok bu konuda kimseyide kırmak istemiyorum istemeden de birilerini kırdıysamda affola...
    Ama Önce Güvenlik... Hiçbirşey sizin yahut benim canımdan önemli değil...
    FatihKARAKAŞ, Satharian ve nezih77 bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Motosikleti
    -None-
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenki gidişimizde bir zincirleme kaza olsa da arkadaşımızın biri kazaya kurban gitse çok mu iyi olacak?
    ama yok!
    İlla birileri aralardan geçecek,
    Hırs yapacak,
    birbirlerini geçecek,
    yok araba motosiklet makaslayacak!
    yahu havamız civamız kime?
    Kimleri geçerek kendimizi kanıtlamaya çalışıyoruz?
    Yahut en önde gitsek ne arada gitsek ne en arkada gitsek ne?
    Hayır bu gibi egoları olanlar var ise söylesin arkadaş!
    yarın birgün ben bir başkası yüzünden belkide en sevdiğim arkadaşımı kaybedecek yahut ben kaza geçireceksem,
    Kimse kusura bakmasın ama bu konuda kalp kırarım!
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birinin başına da bir iş gelirse işte o zaman ben zamanında size demiştim cümlesini benden duyacağınıza emin olun.
    geç gitmek,hiç varamamaktan daha iyidir...
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama Önce Güvenlik... Hiçbirşey sizin yahut benim canımdan önemli değil...
    Çok yerinde tespitler
    Grup organizasyonlarda güvenli sürüş bir seçenek değil zorunluluk olmalı, egolardan arınıp bütün olarak bilinçli hareket edilmeli.
    Birkaç basit kurala uyarak ta keyif alınabilir. Önemli olan yolda olmak değil midir
    GaCCaLL ve nezih77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    tracer 900
    selçuk abi ben sana cevap yazdım die düşünüyodum da yazmamışım...sana endo da eşlik edebilirim bi mahsuru yoksa..benim de zinciri yağlarım orda...sonrasında da senin dükkana gidebiliriz...yada gitmeyiz farketmez

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selçuk abi ben sana cevap yazdım die düşünüyodum da yazmamışım...sana endo da eşlik edebilirim bi mahsuru yoksa..benim de zinciri yağlarım orda...sonrasında da senin dükkana gidebiliriz...yada gitmeyiz farketmez
    Kacta endo da olacaksınız olm, benim işyerine yakın sayılır biliyon, ben de gelirim yanınıza olmazsa. Bi de bugün ankamall e gidip bi er6n görmeyi düşünüyom, adam her cmt. motoru orda görebilirsiniz demiş ilanda.

Dervişim söylediklerinin hiçbirini üstüme alınmıyom, ara sıra bahçelide çadır kurar gibi dalga geçmeler dışında Ama bazen sırf bu yüzden gelmiyom diyosun ya orda dur işte, olm sen bi kere gelip de millete söyledin mi, adam gibi gidin lan yolda asabımı bozmayın diye Sen gel, yola çıkmadan da gerekli açıklamaları yapalım, ondan sonra zaten sorun olmayacakdır gör bak. Basmak isteyen yine çıkar basar gelir yani. Burdan söylemekle olmaz sadece, ben ilk geziye gitmeden önce sayfanın başındaki hareketleri fermuar düzenini falan okuyupda gitmiştim, zaten acemi olduğumdan da ,ki hala acemiyim, hızlı gitmemiştim. Bu mevzuları tam olarak bilmeyen yeni arkadaşlar da geziye katılabilir, her seferinde önceden kısa bir açıklama yapmakta fayda var. Hatta gideceğimiz yolu falan da söylemek lazım. Yani bu yüzden sinirlenip gelmiyorum diyosun ya, sen gel, millete de açıkla, herkes zaten dinler, sorun olmaz. Ha bi sorun senin benzin masrafı artar ama artık napalım o hepimizin ortak derdi zaten
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kacta endo da olacaksınız olm, benim işyerine yakın sayılır biliyon, ben de gelirim yanınıza olmazsa. Bi de bugün ankamall e gidip bi er6n görmeyi düşünüyom, adam her cmt. motoru orda görebilirsiniz demiş ilanda.
    selçuk abi 14:00 da demişti...ben şimdi ankamalle gidiyom koçtaşa ordan da endoya geçecem...ama selçuk abiden ses soluk yok henüz..numarası kimde varsa bana bi yollasın bi zahmet...

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Hacı o zaman bak bakalım koctaşın orda görebilirsiniz motoru diyordu eleman. Facebook da da yazmıyo Selçuk un telefon. Burdan bağıralım belki sesimizi duyar o zaman, Selçuuuuuuuuuuk nerdesin, ne zaman gidicen endoya
    ANGARAJ

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten bende 6 vites'de gidiyorum hararet yapıyor demiyorum hararet 100 üstüne çıkmaya başlıyor diyorum.belki normaldir ben bilmiyorum.siz ustasınızdır eyvallah ben durumumu anlatmaya çalıştım sorunları böyle mi çözersiniz ''3.vitesde mi gidiyorsun, ben 60'la gitsem yine yapmam vs. vs. ben bu yazdıklarınızdan birşey anlamadım. bu tabi benim özürüm siz ustasınız sizlerden ögrenecek çok şeyimiz var kesin.
    Normal koşullarda Hayabusa dahil hiçbir motor 80-90 ile giderken hararet falan yapmaz , 80-90 ile giderken GSR gibi bir makinayı 6. vitese alırsanız devir düşüklüğünden dolayı makina daha fazla gaz ister ve pistonlara akıttığınız fazladan benzin verim düşüklüğü nedeni ile güç olarak değil ısı olarak ortaya çıkarak motorunuzun hararet yapmasına neden olur. GSR için 80-90 km süratlerde ideal vitesler 3-4 olmalıdır.
    Deneyin haklı olduğumu göreceksiniz.

Sevgilerimle

Önemli Not: 3-4 ile gidersek fazla yakar diye düşünen arkadaşlar denediklerinde bunun tam tersi olduğunu görecekler. Motosikletler ideal devirlerinde kullanıldıklarında en az benzini tüketirler ve GSR için ideal devir aralığı 6000-9000 devir arasıdır . Makinayı bu devirlerde kullanırsanız hem hararet yapmaz hem az yakar.
    Bulent78, TUĞR@ ve pinkkuvars bunu beğendiler.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    tracer 900
    Hacı o zaman bak bakalım koctaşın orda görebilirsiniz motoru diyordu eleman. Facebook da da yazmıyo Selçuk un telefon. Burdan bağıralım belki sesimizi duyar o zaman, Selçuuuuuuuuuuk nerdesin, ne zaman gidicen endoya
    şu an bakanlıklardan koçtaşa doğru yola çıkıcam...sonra da endonun oralara giderim bakarım takılırım...koçtaştan çıkarken arayım seni...selçuk abi buraya da bakarsa numaram 505 884 45 91..sonrasında eymir falan takılırız bişeyler yaparız..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:44 ----------

Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önemli Not: 3-4 ile gidersek fazla yakar diye düşünen arkadaşlar denediklerinde bunun tam tersi olduğunu görecekler. Motosikletler ideal devirlerinde kullanıldıklarında en az benzini tüketirler ve GSR için ideal devir aralığı 6000-9000 devir arasıdır . Makinayı bu devirlerde kullanırsanız hem hararet yapmaz hem az yakar.
    okan hocam ideal devir için redlina giriş devrinin yarısı diyebilir miyiz? böyle bi yaklaşım doğru mudur?

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Bu forumu uzun süredir okuyucu olarak takip eden biri olarak yukarda yazan Okan abinin mesajının sonunda "sevgilerimle" yazısını gördüğünüz zaman bir sorun olmadığını, eğer mesajını "saygılar" diye bitiriyorsa size sinirlendiğini belirtmek isterim Yani şimdilik bir sorun yok

Şöyle bilgilendirici mesajları daha fazla yazman dileğiyle abicim

Erhan Ankara da Serhat Kılavuz un seminerine katıldığımızda, yanlış hatırlamıyorsam, redline devrinin %40 ı gibi bir rakamın uygun olacağını söylemişti, yani fazla zorlamadan sakin kullanma anlamında, motordan motora az çok fark gösterebilir belki ama bana mantıklı gelmişti.
    ANGARAJ

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Sevgili Arkadaşlar,

Devir konusu oldukça geniş ve motosiklet hakimiyeti açısından oldukça önemli bir konudur .Eylül ayında uygun bir gün ayarlarsanız MT Ankara gurubu olarak toparlanır ve bu konuları ayrıntılı bir şekilde konuşuruz.

Sevgilerimle

---------- Post added at 13:04 ---------- Previous post was at 13:01 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster

okan hocam ideal devir için redlina giriş devrinin yarısı diyebilir miyiz? böyle bi yaklaşım doğru mudur?
    Hayır diyemeyiz , mesela senin motorun olan CBR250 için o hesaba fazladan 1000-1500 devir eklemen gerekir. Bunu neye göre hesapladığımızı toplandığımızda anlatırım .

Sevgilerimle
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen de alınıyoruz yaa Seni kırmak istemedim güzel insan, usta falan da değilim ki belki de sen benden tecrübelicisin sert konuştuysam affola.
    yok arkadaşım alınmadım hemen tenkitle başlanıyor üzülüyor insan ama sen haklısın dün özellikle işden eve 30 km kadar 80-90 gittim hatta arada 70 e kadar düşüp sürdüm 1derece bile yükselmedi hararet. sonra düşündüm o zaman nasıl sürmüştüm düşündüm makina'nın tepkilerine alışmak için 1-2-3 dur kalk yapıyordum ani duruş kalkış dönüş denemesi hava da 38 derece zaten bir manyak ben motorun üstünde incekten oran sitesine gidiyorum. ben göstergelere sürekli bakarım arabadan alışkanlık haraket 105 oldu 110 oldu ya ne oluyo dedim süratimi artırdım düşmeye başladı. 2.de trafikde o zaman tabi daha seri gidemiyorum trafikle aynı akıyorum bir de o zaman yükselmişti dün ama senin söylemin üzerine dikkat etmiş oldum. bunları konuşurken tenkit yerine sorunun nedenine inmeye çalışırsak karşıdakini de anlamış olur yanlış anlamalarıda önleriz. sağol forewer affolacak bir durum yok esas sen kusura bakma.
    Satharian bunu beğendi.
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250

Dervişim söylediklerinin hiçbirini üstüme alınmıyom, ara sıra bahçelide çadır kurar gibi dalga geçmeler dışında Ama bazen sırf bu yüzden gelmiyom diyosun ya orda dur işte, olm sen bi kere gelip de millete söyledin mi, adam gibi gidin lan yolda asabımı bozmayın diye Sen gel, yola çıkmadan da gerekli açıklamaları yapalım, ondan sonra zaten sorun olmayacakdır gör bak. Basmak isteyen yine çıkar basar gelir yani. Burdan söylemekle olmaz sadece, ben ilk geziye gitmeden önce sayfanın başındaki hareketleri fermuar düzenini falan okuyupda gitmiştim, zaten acemi olduğumdan da ,ki hala acemiyim, hızlı gitmemiştim. Bu mevzuları tam olarak bilmeyen yeni arkadaşlar da geziye katılabilir, her seferinde önceden kısa bir açıklama yapmakta fayda var. Hatta gideceğimiz yolu falan da söylemek lazım. Yani bu yüzden sinirlenip gelmiyorum diyosun ya, sen gel, millete de açıkla, herkes zaten dinler, sorun olmaz. Ha bi sorun senin benzin masrafı artar ama artık napalım o hepimizin ortak derdi zaten
    Bülentcim toplu sürüşlerden önce kaç kere "Arkadaşlar aranızda Fermuar düzenini bilmeyen varmı?" diye sordum ben bile hatırlamıyorum artık?
    Sen bu cümleden ne anlarsın?
    Ve yeni gelen birileri olduğundan yine topluca sorarım bilmiyorum dikkat ettinmi hiç?
    Ha sen dersinki arkadaş ben anlayamıyorum illa tek tek herkeze söyle sıra numarasını ver nasıl gideceğini tembihle öylede yaparız hiç problem değil dostum.
    Ama kalkıpda "Adam gibi sürün lan adamı dellendirmeyin!" dediğinde bu sefer Milletle kötü oluyorsun işte,
    İsim vermek istemiyorum baş harfi Buğra olan arkadaşımızla en son gün yaşadığımız olay mesela buna çok güzel bir örnekti..

Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Arkadaşlar,

Devir konusu oldukça geniş ve motosiklet hakimiyeti açısından oldukça önemli bir konudur .Eylül ayında uygun bir gün ayarlarsanız MT Ankara gurubu olarak toparlanır ve bu konuları ayrıntılı bir şekilde konuşuruz.

Sevgilerimle [COLOR="Silver"]
    Bunu kesinlikle yapmalıyız abi! Şimdiden teşekkürler..
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler