Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    katılan herkese teşekkürler...gelirken üşüdüm valla...eğer kısmet olursa son baharda motora binmek nasıl olacak biraz olsun anlamış oldum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılan herkese teşekkürler...gelirken üşüdüm valla...eğer kısmet olursa son baharda motora binmek nasıl olacak biraz olsun anlamış oldum
    diyoruz sana ama anlatamıyoruz 200-300 allah ne verdiyse basma diye.tabi üşürsün valla biz ayrıldıktan sonra hiç üşümeden eve geldik
    bu arada 5 dakika içinde fotoğraflar facebook sayfamızda.
    erro bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diyoruz sana ama anlatamıyoruz 200-300 allah ne verdiyse basma diye.tabi üşürsün valla biz ayrıldıktan sonra hiç üşümeden eve geldik
    bu arada 5 dakika içinde fotoğraflar facebook sayfamızda.
    yollar müsait abi..zaten talip var diye gazı açamadık yeterince...o gittikten sonra bari coşalım dedik
    talip333 bunu beğendi.

yollar müsait abi..zaten talip var diye gazı açamadık yeterince...o gittikten sonra bari coşalım dedik
    sesli güldüm ama talibin rodajı bitsin intikamı acı olacaktır
    talip333 bunu beğendi.

talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    gören de gerçek sanacak her yer trafikti nereye basıyorsunuz kardeşim, rodajım bahane ama sizin makinalar da yenilir yutulur değil gaz verince depar atıyor mübarek en kötüsünün ccsi benim ccnin iki katı :D Gezi olursa zaten yanıma 125lik bulacağım, siz çayı içersiniz peşine biz geliriz. Hüseyin kardeşim olmadı sen al bir 125lik takılırız kuyruklarına

Motosikleti
    kawa zl 600/ ktm lc4/ kawa 636/R1/ szki gsxr1000
    nezih kardes facebook sayfamız dedıgıının lınkını atta bırde bız gorelım ....
    --- ANKARA MT --- Hangi devirde yaşıyosun dedi? 18.500 devirde dedim. Sustu! ♥:bounce:

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    Alıntı TUĞR@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nezih kardes facebook sayfamız dedıgıının lınkını atta bırde bız gorelım ....
    günaydın tugra
    http://www.facebook.com/groups/162405583878884/
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Motosikleti
    kawa zl 600/ ktm lc4/ kawa 636/R1/ szki gsxr1000
    gunaydın eywallah kardes
    --- ANKARA MT --- Hangi devirde yaşıyosun dedi? 18.500 devirde dedim. Sustu! ♥:bounce:

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı talip333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gören de gerçek sanacak her yer trafikti nereye basıyorsunuz kardeşim, rodajım bahane ama sizin makinalar da yenilir yutulur değil gaz verince depar atıyor mübarek en kötüsünün ccsi benim ccnin iki katı :D Gezi olursa zaten yanıma 125lik bulacağım, siz çayı içersiniz peşine biz geliriz. Hüseyin kardeşim olmadı sen al bir 125lik takılırız kuyruklarına
    gezilerde 80-90 gidildiği için rahat edersiniz tırsma...gerçi şurda kaç geziye daha gidilebilir bilemiyorum...az kaldı

talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    gezilerde 80-90 gidildiği için rahat edersiniz tırsma...gerçi şurda kaç geziye daha gidilebilir bilemiyorum...az kaldı
    ramazandan sonra herhalde bikaç olur yada ayarlarsanız gelirim o zaman, 80-90 tam benim motora göre hem de ekonomi mod on

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    olm sen sezonu kapadın diye herkez kapayacak değil ya
    ANGARAJ

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    Alıntı kaantarik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize merhaba motorsikletimin cc si düşük biraz ama motorsikletimle dalga geçmenize bozulmam sizlerle en kısa sürede tanışmak isterim EĞER KABUL EDERSENİZ TABİİİ....
    hoş geldin tarık...
    her nedense cc si küçük diye ezik olma moduna girmiş arkadaşlara söylüyorum.arkadaşlar bizler motogp de yarışmıyoruz beraber vakit geçiriyoruz motora binmekten zevk alıyoruz. motor ayrımı, cc ayrımı yapmadan dolayısı ile insan ayrımı yapmadan, motorcu ruhuna uyan (ne demekse) edebiyata başladım bozmayın bir grubuz. nasılım......

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:26 ----------

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazlık motorcu ne olacak. daha karda sucuk pişirecez ben o günleri bekliyorum çivili lastigi olan var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin tarık...
    her nedense cc si küçük diye ezik olma moduna girmiş arkadaşlara söylüyorum.arkadaşlar bizler motogp de yarışmıyoruz beraber vakit geçiriyoruz motora binmekten zevk alıyoruz. motor ayrımı, cc ayrımı yapmadan dolayısı ile insan ayrımı yapmadan, motorcu ruhuna uyan (ne demekse) edebiyata başladım bozmayın bir grubuz. nasılım......

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:26 ----------

yazlık motorcu ne olacak. daha karda sucuk pişirecez ben o günleri bekliyorum çivili lastigi olan var mı?
    hem ne demek sezon kapanacak. bizler yazlık arkadaşmıyız? beyler bende araç var, bir kaç kişide daha vardır kesin. kışında araçla yaparız bu işleri
    makseli, talip333, nezih77 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Motosikleti
    tracer 900
    şehir dışı günü birlik zor olur hacı bence...ekim başına kadar süre var bu tarz geziler için...

Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin tarık...
    her nedense cc si küçük diye ezik olma moduna girmiş arkadaşlara söylüyorum.arkadaşlar bizler motogp de yarışmıyoruz beraber vakit geçiriyoruz motora binmekten zevk alıyoruz. motor ayrımı, cc ayrımı yapmadan dolayısı ile insan ayrımı yapmadan, motorcu ruhuna uyan (ne demekse) edebiyata başladım bozmayın bir grubuz. nasılım......[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

hem ne demek sezon kapanacak. bizler yazlık arkadaşmıyız? beyler bende araç var, bir kaç kişide daha vardır kesin. kışında araçla yaparız bu işleri
    valla dediğin gibi bi çok kez hatta motorlarla buluşup hiç motor binmeden evlere dağıldığımız oluyo..böyle zamanlarda cc nin önemini geç motorun bile önemi kalmıyo...

abi kışın ben de son zamanlarına katıldım zaten rakı fasıl muhabbeti oluyo motorsuz...kızılay taraflarında...maksat birarada olmak...bu sene de öyle olur...

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    yediğiniz içtiğiniz sizin olsun. afiyet olsun

o değilde şimdi fotolara baktım fasefok da.

Bülent bey stiv cobs a özeniyo zaar. her buluşmada aynı mintan var üstünde, kaç tane aldın abi sen ondan

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    yok yaw bi tane var o resimlerin hepsi dun cekildi yahu, iftar, sonrasi da klasik yunusgil park. Hayir o t-shirth u yeni aldim sayilir, cok denk gelmemistir daha, bak ben de kendimden suphe ettim simdi Steve jobs akilli adam, Einstein da oyle bisi yapiyordu sanirsam, efektif bisi de bi sure sonra insan degisiklik ister, bana gore degil yahu
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    Suzuki DL650 vstrom
    Alıntı talip333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Talip ben seninle takılırım bundan sonra arkadan arkadan gideriz onlar coşsun boşver gittiğimiz yerde çayı demlerler biz de çayımızı içeriz.Bide böyle bak

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    yaw ben kaç zamandır katlanabilir aynalardan arıyorum. orta kalite birşey.

dün motomax a ve ulusan a gittim ayna, elcik - topuz bakayım diye bulmadım.

motorum yeni bir model diye gezerek bulmam lazım. nettekiler benim motora olur mu diye tereddüt ediyorum. Bu gün dışkapı-yiba çarsına bakacağım.
    zannetmiyorum düzgün birşey bulabileceğimi ama yine de şansımı bir deneyeyim.

sizin bildiğiniz çeşidi bol olan aksesuar satan yer nere var ?

Alıntı kaantarik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Talip ben seninle takılırım bundan sonra arkadan arkadan gideriz onlar coşsun boşver gittiğimiz yerde çayı demlerler biz de çayımızı içeriz.Bide böyle bak
    gazlama değil bu arkadaşlar benimde cc düşük. bişey olmaz.

olduğu kadar fermuar düzeni ile yavaş yavaş, ese ese gidiliyo.

söylenildiği gibi 80 - 90 km ile yol alınıyo. amaç zaten beraber gitmek, yoksa herkes kendince basar gider organizasyon yerine.

ben biraz kendimi sıkayımda şu kaska takılan go-pro veya muadili birşeyler yapacam. çekim yapmak hoşuma gidiyo nedense. hatta sırf çekim için gidecem buluşmalara

---------- Post added at 12:49 ---------- Previous post was at 12:11 ----------

bu arada Hayırlı cumalar arkadaşlar...

Motosikleti
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw ben kaç zamandır katlanabilir aynalardan arıyorum. orta kalite birşey.

dün motomax a ve ulusan a gittim ayna, elcik - topuz bakayım diye bulmadım.

motorum yeni bir model diye gezerek bulmam lazım. nettekiler benim motora olur mu diye tereddüt ediyorum. Bu gün dışkapı-yiba çarsına bakacağım.
    zannetmiyorum düzgün birşey bulabileceğimi ama yine de şansımı bir deneyeyim.

sizin bildiğiniz çeşidi bol olan aksesuar satan yer nere var ?

gazlama değil bu arkadaşlar benimde cc düşük. bişey olmaz.

olduğu kadar fermuar düzeni ile yavaş yavaş, ese ese gidiliyo.

söylenildiği gibi 80 - 90 km ile yol alınıyo. amaç zaten beraber gitmek, yoksa herkes kendince basar gider organizasyon yerine.

ben biraz kendimi sıkayımda şu kaska takılan go-pro veya muadili birşeyler yapacam. çekim yapmak hoşuma gidiyo nedense. hatta sırf çekim için gidecem buluşmalara

---------- Post added at 12:49 ---------- Previous post was at 12:11 ----------

bu arada Hayırlı cumalar arkadaşlar...
    Mustafa Bu düşüncene katılmıyorum zira biz bu boku beceremiyoruz arkadaş!
    en son ki gölbaşı iftar buluşmasında herşey gün gibi ortadaydı,
    Muhabbet esnasında hep söyledik hatta bazı kararlarda aldık ama burda hiç yazılmadı bu bilen bilmeyen duyan duymayan kalmasın diye burda da diyorum..
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Mustafa Bu düşüncene katılmıyorum zira biz bu boku beceremiyoruz arkadaş!
    en son ki gölbaşı iftar buluşmasında herşey gün gibi ortadaydı,
    Muhabbet esnasında hep söyledik hatta bazı kararlarda aldık ama burda hiç yazılmadı bu bilen bilmeyen duyan duymayan kalmasın diye burda da diyorum..
    neden bahsediyon la?

Motosikleti
    neden bahsediyon la?
    Fermuar düzeninden. Kırmızı ile gösterdik olm okumuyonmu?
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler