Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    nerelere gittiniz gençler...sadece traktörler gelebilsin diye mi öyle zor gidilen yer seçmişler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

bu arada bu ilana 16000 kişi bakıp neden satılmadı merak ettim...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98853113/detay

ben niyetliyim yoksa..zorla aldıracaklar bana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hımmm, alet neden bukadar ucuz? ABS var, yanında Two bro egzoz veriyor, kırık yerdeki parçayı veriyor, lastikler 0, akü 0...

Nedir ?? Bana fiyat çok makul geldi... piyasasını mı bilmiyorum acaba?
    #sürenadam

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Grenajın köşedeki kırık ise bence hiç problem değil piyasa fiyatına uygun ise hiç kaçırma güzel motor
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hımmm, alet neden bukadar ucuz? ABS var, yanında Two bro egzoz veriyor, kırık yerdeki parçayı veriyor, lastikler 0, akü 0...

o motora 12000 yazsa alıcı bulması lazım ama 10500 e bile satılmıyosa adam kıllanıyo işte...
    iyi bi expertizle gönül rahatlığıyla alınabilir diye düşünüyorum...

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orada bir maraba varsa oda benim. 2 adet shadow 1 adet fazerin itekleyerek tepeye çıkmasını sağladım. Aslında benim motora ip ile diğer motorları bağlayıp çekmeyi düşündüm ama ayıp olur diye vazgeçtim Bu arada yiğidi vur hakkını yeme demişler koray arçısı olmasına rağmen adeta bir dağ aslanı gibi kullanıyor motorunu bir cm kaydırmadı artçısını indirmedi tenere falan verseniz altına ne yapar bilmiyorum
    Saol kardeşim benim, sen de gayet iyiydin tırmanış performansında

Bu arada sanırım debriyaj balatam bitti, motor bağırıyor ama gitmiyor(!) bir zamandır bir performans kaybı vardı zaten, geçen Hüseyin abide söyledi hatta, ben bakımının gelmiş olmasına dayandırdım hep, fakat gezi dönüşü kavrama tamamen bıraktı kendini! motor 80km de takılıyor, 10 beygirlik bir motorun performansına düştü gidişi, servisi arayıp balata değişimini sordum, rakam baya tuzlu

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motora 12000 yazsa alıcı bulması lazım ama 10500 e bile satılmıyosa adam kıllanıyo işte...
    10.000 'e çok rahat düşer hatta 9.000 küsürler de zorlanabilir bence , dediğin gibi bu işin ehli biri tamam derse fiyatı uygun ilana çok bakan olmuş ama herkes aynı mantıkla kesin bir sıkıntısı vardır diye yaklaşmıştır yine de belli olmaz bir problemi de olabilir ama normal piyasasının zaten bu civarda olması lazımbana göre , özellikle two bro olması çok hoş çünkü çok yakışıyor bu motora güzel bir ses veriyor .
    erro bunu beğendi.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10.000 'e çok rahat düşer hatta 9.000 küsürler de zorlanabilir bence , dediğin gibi bu işin ehli biri tamam derse fiyatı uygun ilana çok bakan olmuş ama herkes aynı mantıkla kesin bir sıkıntısı vardır diye yaklaşmıştır yine de belli olmaz bir problemi de olabilir ama normal piyasasının zaten bu civarda olması lazımbana göre , özellikle two bro olması çok hoş çünkü çok yakışıyor bu motora güzel bir ses veriyor .
    Adam son fiyat felan da yazmamış... Hayır eğer ciddi bir sıkıntısı varsa ve satarken çaktırmadan geçiştirebileceğini düşünüyorsa neden fiyatı düşük tutuyor ozaman, yok motor başında söyleyeceği bir durum varsa neden ilana yazmıyor... Bir de bu fiyatı çeken kişi 40 kere çemkirmesi gerek "bu fiyata başka bulamazsınız" felan diye. İlan şüpheli ama gidip görmesi bedava Olmadı ulusana götürürsün motoru.

Egzoz olayına katılmıyorum, FMF den daha az ses çıkarmıyor 2bro' lar. Acayip gürültülü bir egzoz o. Yanlış hatırlamıyorsam birkaç kez akrapoviç yada 2bro takmış bir ER6 görmüştüm. Alet 1 km öteden geliyorum diyordu abartmıyorum, ~300 metre mesafede felan rahatsız olmuştum gaza yüklenince. Sürücü nasıl dayanıyor anlamak mümkün değil.
    #sürenadam

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    nerelere gittiniz gençler...sadece traktörler gelebilsin diye mi öyle zor gidilen yer seçmişler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

bu arada bu ilana 16000 kişi bakıp neden satılmadı merak ettim...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98853113/detay

ben niyetliyim yoksa..zorla aldıracaklar bana

Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grenajın köşedeki kırık ise bence hiç problem değil piyasa fiyatına uygun ise hiç kaçırma güzel motor
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam son fiyat felan da yazmamış... Hayır eğer ciddi bir sıkıntısı varsa ve satarken çaktırmadan geçiştirebileceğini düşünüyorsa neden fiyatı düşük tutuyor ozaman, yok motor başında söyleyeceği bir durum varsa neden ilana yazmıyor... Bir de bu fiyatı çeken kişi 40 kere çemkirmesi gerek "bu fiyata başka bulamazsınız" felan diye. İlan şüpheli ama gidip görmesi bedava Olmadı ulusana götürürsün motoru.

Egzoz olayına katılmıyorum, FMF den daha az ses çıkarmıyor 2bro' lar. Acayip gürültülü bir egzoz o. Yanlış hatırlamıyorsam birkaç kez akrapoviç yada 2bro takmış bir ER6 görmüştüm. Alet 1 km öteden geliyorum diyordu abartmıyorum, ~300 metre mesafede felan rahatsız olmuştum gaza yüklenince. Sürücü nasıl dayanıyor anlamak mümkün değil.
    Ben bu arkadaşı aradım, telefonda gayet düzgün konuştu benimle, sorduğum sorulara düzgün cevaplar verdi, öyle full+full birader diyenlerden değil. Motorun plakasını da verdi bana tramer sorgusu için, ancak iki kilit soruya net cevap veremedi, bir tramer diyince bir kazası var biz de sorduk falan dedi ama ne olduğunu söylemedi ya da söyleyemedi ve aletin üzerinde boyalı parçalar olduğunu ancak tam olarak hangilerinin boyalı olduğunu bilmediğini söyledi ki bu arada alette gidon da değişmiş bu da zaten kafamı karıştırıyordu, ikii, aletin km si düşürülmüş olabilir dediğim de ya bizde öyle düşünmüştük ama baktık pek de öyle değil falan dedi ama lafı uzattı ve döndürdü. Ben telefonu durumdan emin olamayarak kapattıktan sonra plaka sorgusu için tramer e msj attım, bana gelen cevapta, aletin iki kazası olduğu yazıyor, mayıs 2009 ve haziran 2012 olarak, şimdi bu haziran da bu alet satan arkadaşındı, niye kaza yaptığını söylemiyorsun, ulen zaten gidon da değişmiş, bak iyice midem bulandı benim almıyorum leyn diye isyanlardayken ikinci msj geldi cevap olarak, nisan 2011 muayenesinde 84337 km, nisan 2012 de de 103935 km olduğunu yazan. Arkadaş iki senedir doğru dürüst binemiyoruz da demişti. Bunlardan önce ulusan a sormaya gittim, alıp getirsek cmt. bakar mısınız diye, bakarız tabii sen getir ama o alet muhtemelen kazalı ben de gördüm ilanını demişti.

Satan arkadaşı tanımam, babamın oğlu da olsa bu gördüklerimden sonra ben o aleti almam arkadaş. Bu arada param olsa da satan eleman biraz da indirim yapsa ankara da ki diğer er6 yı almak isterim, onu da aradım, ulusan da kayıtlı olduğunu, bakımlarını onların yaptığını söyledi, aletin kaza kaydı falan yok ve aksesuarlı, 30000 km olmuş. Gel gör kü benim makina satılmadı ve o aletin fiyatı da halen biraz yüksek geliyor bana. Ama satan arkadaşın konuşmasını ve cevaplarını beğendim, eğer düşünen varsa o makinanın üzerine yoğunlaşsın derim ben.
    Satharian bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    HD xl 883
    Söz konusu motor satılmış, sıradakine geçiniz..

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96560061/detay

O zaman bunun üzerinden tartışalım, en son kaç basar biladerrr
    ANGARAJ

Motosikleti
    HD xl 883
    güzel fül + fülmüş , bide bu kavazaki var kardeşş hem de keçiören bebesi ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...97877180/detay

Bu çanta&top kase olayları ne oldu şimdi gençler ? Yasak mı serbest mi son durum nedir?

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Fena deel, favorilerimde ama km. doğru mu, biraz daha iner mi gibi düşüncelerim var Rengi de güzel beeee Bir de bunların turuncusu var, 2007 modeldi sanırım, onun da rengi beni bir hoş ediyorr
    ANGARAJ

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...ikinci msj geldi cevap olarak, nisan 2011 muayenesinde 84337 km, nisan 2012 de de 103935 km olduğunu yazan.
    Helal bulent, iyi arastirmissin. Bu da benim teorimi kanitliyor aslinda. TR de motor alirken km`nin hic ama hic onemi yok. Ha boyle servis kaydindan ogrenebilirsen ne ala. Ki o kayitlar da en iyi ihtimalli sonuclari veriyor(km yi dusurup muayneye gidenleri de unutmayalim). Adam +120.000 deki aleti 15.000 diye satiyor. Gideceksin motora bakacaksin, temiz olduguna ikna olursan alacaksin. Km yi de kafana takmayacaksin cunku gercegini ogrenme ihtimali yok bu isin.

Bu olaylara disardan, objektif olarak baktigimizda bazilarimizin toz konduramadigi "asil turk milletinin" de nekadar karakterli oldugunu goruyoruz. 2-3 bin TL lik para icin haram yemeye, haysiyetini satmaya ragzi olan kisiler... Hani bunu bukadar buyutmezdim ama ilanlarin %95 i boyle olunca midem bulaniyor, kusura bakmayin.
    #sürenadam

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    Ahh ahh kollarımı açaydım da gitmeyin bensiz diyeydiiiimmm Ben olaydım da 1 kilo daha fazla sucuk alaydımm da yiyeydimm Neyse, bidahakine iki kişilik yerim Faruk Abi

Baklava için 2 günlük kampa girmeyi planlıyorum, bir de bizim şeker hastası olan bir arkadaştan insülin iğnesini alacam, eğer çok yer de şeker komasına falan girersem, insülini basıp tekrar yemeye devam edecemmm, nihahahaaa

O traktör kaç basıyo acaba Aksesuar olarak ön cam var mı, yoksa uzun yolda rüzgar bizi dövmesin Senin shadow offroad sınavını daha önce geçmişti zati Korayım, sorun olduğunu sanmıyorum.

Yalnız resimlerdeki insanların genel olarak tanıdık olduğunu farkedip de geziden haberdar olmamam konusunu açmıyorum...
    Sensiz bogazımdan gecmedi zaten bülocum yarım sucukla sadece 1ekmek yiyebildim her lokmadada sen aklıma geldin

---------- Post added at 22:11 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş ellerinize sağlık ;)

Son iki kareye ben de giriyomuşum az kalsın, kısmet diilmiş

Herkese bi Enduro şart anlaşılan. Bu haftasonu ben de dağ bayır takıldım, resimleri alınca eklerim. Herkes yükseklere çıkmış anlaşılan
    Foto makinesi cebimde idi yanı hazırlıksızdım Elimde olsa kesin cekerdim sizin ekibide neyse bidahaki sefere artık

---------- Post added at 22:14 ---------- Previous post was at 22:11 ----------

aklıma gelmişken biraz maziyi hatırlayalım istedim :D

http://www.youtube.com/watch?v=BaAzG...feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=us7L9...feature=relmfu
    nezih77 bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    adama uğurlu geldik görüyon mu sattı motoru
    tramer km sine kadar detaylı bilgi yollaması da ilginç valla...o kilometreleri görmesi bile çok iyi...gerçi adam bildiğin 3 kağıtçıymış..

yeşil olan çok daha diri duruyo...

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Valla yeşil güzel de uzun süre kullanıp gezeceğimden ötürü km yi biraz düşük arıyordum, gerçi 36000 de öyle çok fazla değil, diğeri de 30000 oldu dedi sahibi. Yani bu bağlamda, şu yeşile bir ön cam ve koruma demiri ile olay güzel olur, ya da diğerini alıcaz ama o da 2 sene daha eski, en güzeli aslında istanbuldaki 2012 model ama işte moneyyyy moneyyy nerde haneyyy
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Valla yeşil güzel de uzun süre kullanıp gezeceğimden ötürü km yi biraz düşük arıyordum, gerçi 36000 de öyle çok fazla değil, diğeri de 30000 oldu dedi sahibi. Yani bu bağlamda, şu yeşile bir ön cam ve koruma demiri ile olay güzel olur, ya da diğerini alıcaz ama o da 2 sene daha eski, en güzeli aslında istanbuldaki 2012 model ama işte moneyyyy moneyyy nerde haneyyy
    adam diğer motoru 100 binden düşürmüş hacı sen 36 ya yüksek diyon...

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı yunem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sensiz bogazımdan gecmedi zaten bülocum yarım sucukla sadece 1ekmek yiyebildim her lokmadada sen aklıma geldin

---------- Post added at 22:11 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

Foto makinesi cebimde idi yanı hazırlıksızdım Elimde olsa kesin cekerdim sizin ekibide neyse bidahaki sefere artık

---------- Post added at 22:14 ---------- Previous post was at 22:11 ----------

aklıma gelmişken biraz maziyi hatırlayalım istedim :D

http://www.youtube.com/watch?v=BaAzG...feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=us7L9...feature=relmfu
    Yaa eminim Faruk Abi, ben olmayınca yeme kısmı çok hareketli olmamıştır tabii, hatta belki malzeme bile artmış olabilir Neyse çarşamba tatlı yiyecem, sonra da haftasonu falan bişiler yaparık belkim beraberce, acıktım leynn

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

adam diğer motoru 100 binden düşürmüş hacı sen 36 ya yüksek diyon...
    Haci öyle tabii de, bu 30000 diyen mesela doğru km diyok kesinlikle, bir de ulusan a götürmüş, kayıtları falan var orda diyo, yani yalan olma ihtimali daha az, 36000 fazla değil aslında ama ben ilk seneyi zati kredi ödemekle geçiricem, ondan sonra da 2 ya da 3 sene binerim, o alet 70000 i rahat görür hatta geçer bilem belki eğer her sene iyi gezersem. Satarken zorlanırız diye şeyettiydim. Aslında gözünü karartıp gidip alcan işte de, kararmadı daha o kadar

Ben yarın şu yeşili bir arayım bakayım ne diyor.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Yaa eminim Faruk Abi, ben olmayınca yeme kısmı çok hareketli olmamıştır tabii, hatta belki malzeme bile artmış olabilir Neyse çarşamba tatlı yiyecem, sonra da haftasonu falan bişiler yaparık belkim beraberce, acıktım leynn

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

Haci öyle tabii de, bu 30000 diyen mesela doğru km diyok kesinlikle, bir de ulusan a götürmüş, kayıtları falan var orda diyo, yani yalan olma ihtimali daha az, 36000 fazla değil aslında ama ben ilk seneyi zati kredi ödemekle geçiricem, ondan sonra da 2 ya da 3 sene binerim, o alet 70000 i rahat görür hatta geçer bilem belki eğer her sene iyi gezersem. Satarken zorlanırız diye şeyettiydim. Aslında gözünü karartıp gidip alcan işte de, kararmadı daha o kadar

Ben yarın şu yeşili bir arayım bakayım ne diyor.
    okan hoca dedi ya 70-80 binde çok motor sattım diye..şu anda kullandığı dl650 94 bin gibi bişeydi sanırsam...

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Abi şimdi kullandığı DL1000, alet traktör gibi bişi, o alete 100000 koymaz yani, kawa öyle değil ki, gerçi ben sakin kullanırım öyle redline falan bizi bozar ama yine de o tarz aletler, endülüler ve sport touringler daha dayanıklı motorlar oluyo, cc de büyük oluyor, rahat makinalar yani, kasmıyolar çok güçlü olsun da ortalığı yarsın diye, o yüzden daha uzun ömürlü oluyolar bence. Okan Abinin makina 3-4 tane er6 çıkarır heralde cebinden km olarak
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler