Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

2011 KTM 125 Duke

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu onaylandı. Gece gece bu haber iyi gitti. Bakan birdefa geldi 250cc'lerde ötv düşüyor seneye umarım seneyede gelir ve şu 600cc'leredee el atar
    TEŞEKKÜRLER Sn. Elint

600 cc beni alakadar etmez , 125 duke için insin vergi yine yeter

dünyanın birçok ülkesinden misli misli fazla olan 0 km motosiklet vergilerin tüm cc lerde düşürülmesi gerek artık, sadece 250 cc de yetmezki bu vergi indirimi

syglr
    .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TEŞEKKÜRLER Sn. Elint

600 cc beni alakadar etmez , 125 duke için insin vergi yine yeter ,
    1 yıl sonra görürüz

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 yıl sonra görürüz
    şayet seneye fuarda sn. bakanı iyi ağırlayamazsa ev sahibi/katılımcı firma/bu işin erbabı abilerimiz vergi düşürme işi 250 cc ile sınırlı kalır, bunuda buraya yazıyorum.

Salihyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fuarda görüşrüüz 2 sene daha beklerim lan bunun için
    Yorum yok!

DaBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke... bide 250 cc ögrenci akbili..
    getirceklerini söylüyorlar ama tam bi bilmece bu duke.. 4 kişiye sordum duke ün fiyatını 4 ayrı cevap aldım.. fiyatlar arasında 500 lira oynuyor zannetmeyin 2.500 lira oynuyor.. eger fiyatı makul cıkarsa direk siparişi vericem ama yüksekse es gecicem.. şimdi başka bi motor alıpta bu sonradan pişman olmakta var.. şart oldu hasanpaşaya gidicegiz..

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    @DaBEL

4 ayrı cevap almanın nedeni gece saat 12'de bir anda ÖTV'nin düşürülmesi. Fiyat 4500 Euro/9000TL civarında olacaktı, ÖTV indirimi dolayısıyla artık 4000 Euro/8000TL dolaylarında olacak.

Aldığın dört farklı cevap büyük olasılıkla bunlardır, standda bana sorsaydın istediğin her detayı anlatırdım Tarkan'a anlattım misal

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya ben ktm standında 125duke u göremedim ,sonra dikkatimi başka bişey çekti ona bakındım falan derken duke u unuttuk iyimi
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @DaBEL

4 ayrı cevap almanın nedeni gece saat 12'de bir anda ÖTV'nin düşürülmesi. Fiyat 4500 Euro/9000TL civarında olacaktı, ÖTV indirimi dolayısıyla artık 4000 Euro/8000TL dolaylarında olacak.

Aldığın dört farklı cevap büyük olasılıkla bunlardır, standda bana sorsaydın istediğin her detayı anlatırdım Tarkan'a anlattım misal
    Benden önce davrandın buraya yazmak için,

İlgi, alaka ve samimiyetine ne kadar teşekkür etsem azdır

saol Khutuck

Motosikleti
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @DaBEL

olabilir üstad haklısın.. ayrıca pazar günüde fuara gidicegimden dolayı detaylı bi şekilde konuşmak isterim.. hemde tenışmış oluruz.. bu arada üstad ismini sorabilir miyim yarın seni bulabilmem için...

900rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pc ve motosiklet
    bu kategoride bu sınıfta bu kadar olur..

Alıntı DaBEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olabilir üstad haklısın.. ayrıca pazar günüde fuara gidicegimden dolayı detaylı bi şekilde konuşmak isterim.. hemde tenışmış oluruz.. bu arada üstad ismini sorabilir miyim yarın seni bulabilmem için...
    Ben cevaplıyım, arkadaş çok yoğun olduğundan cevap verememiştir,

FIRAT (gözlüklü, 1,75 boylarında, süper bi arkadaştır kendisi)

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    125cc bir motor için 8-9bin tl büyük rakamlar (bana göre hangi marka olursa olsun)

ayrıca 15hp üzeri bir motor bu 125cc olduğu için 2 zamanlı gibi yakıt sarfiyatı olur benzininde 4 tl olduğunu unutmadan fanteziye girmemek lazım
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Ben cevaplıyım, arkadaş çok yoğun olduğundan cevap verememiştir,

FIRAT (gözlüklü, 1,75 boylarında, süper bi arkadaştır kendisi)
    sagol TARKAN1981.. bugun gittiğimde ktm standında tek tek isim sorarak dolasmaktan kurtardın beni..

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125cc bir motor için 8-9bin tl büyük rakamlar (bana göre hangi marka olursa olsun)

ayrıca 15hp üzeri bir motor bu 125cc olduğu için 2 zamanlı gibi yakıt sarfiyatı olur benzininde 4 tl olduğunu unutmadan fanteziye girmemek lazım
    kısa süreli (1-2 yıllığınada olsa) değişik oturma sürüş pozisyonuna sahip değişik tarzdaki motor ları deneyerek fantazi yaşamak eğlencelidir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:47 ----------

Alıntı DaBEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagol TARKAN1981.. bugun gittiğimde ktm standında tek tek isim sorarak dolasmaktan kurtardın beni..
    Standtaki 20 kişiye de sen mt den khtuck müsün demek biraz komik durum yaratırdı. rica ederim. ktm duke 125 fuar a gelmedi diye neredeyse fuara gitmekten vazgeçecektim. anla sen gerisini

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    kısa süreli (1-2 yıllığınada olsa) değişik oturma sürüş pozisyonuna sahip değişik tarzdaki motor ları deneyerek fantazi yaşamak eğlencelidir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:47 ----------

Standtaki 20 kişiye de sen mt den khtuck müsün demek biraz komik durum yaratırdı. rica ederim. ktm duke 125 fuar a gelmedi diye neredeyse fuara gitmekten vazgeçecektim. anla sen gerisini
    saygı duyarım fakat mantık bende öne geçiyor

o paraya temiz bi cbf500 ile o duygu ve oturuş pozisyonunun doruklarını yaşarsın
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saygı duyarım fakat mantık bende öne geçiyor

o paraya temiz bi cbf500 ile o duygu ve oturuş pozisyonunun doruklarını yaşarsın
    hocam duke 125 konusunda haklısın, ancak değişik motorlara binmek denemek lazım ara sıra, anladın sen onu

Motosikleti
    Runner St 200
    gelmez bize bu motor
    fiyat + servis
    [B]2009 Ybr / 2011 Runner [/B]

Alıntı drezar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelmez bize bu motor
    fiyat + servis
    fiyat kişisel bütçe meselesi

ama servis e ihtiyaç duymazsın zaten

Motosikleti
    servis bana göre hikaye bu motorda.. zaten motorda yok yok.. bu motoru ilk ayda servise götüren adama helal olsun gözüyle bakıyorum.. resmen foto dan asık oldum motora..

zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    beni ktm standından zorla çıkardı arkadaşlar. boyası plastiği kauçuğu heryerinden kalite fışkırıyo aletlerin. yok böyle marka
    xt125r>xt660r>dl650+ybr125>cbf1000>660 tenere

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)