Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

2011 KTM 125 Duke

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben acikcasi bu parayi verir alirim hatta benim cbr 125 i satip bundan bi tane alma gibi bi dusuncem olustu.

KTM e biniceksiniz hemde supermotosuna biniceksiniz 9000 tl guzel bu fiyat bence.

Hyosung kac yillik firma kac yaris kazanmis hangi teknolojileri getirmis bize yav racing zaten o makina.

Elmayla armutu kiyaslamayin.

Bi Bursa iskenderi vardir birde sokak arasinda yediginiz iskender ikiside ayni sey ama Bursa iskenderi verdiginiz fazladan paraya deger cunku hakikisi odur ve tadi bellidir hep guzeldir hic kotu cikmaz.

KTM de aynen boyledir supermoto cross dendigi zaman akla ilk gelenlerden biri.

Bunu alan adamda essek degildir gidipte supermotoyla drag yapmaz uzun yol yapmaz herhalde yaparsada KTM kotu olmaz.
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Hyosung

hyo 1978 den beri var

http://tr.wikipedia.org/wiki/Ktm

ktm 1954 te başlamış moto üretmeye..
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha hangi açıdan üstün?

125 Duke 0.5 HP daha güçlü (14.8'e karşı 15.3hp) , tam 20kg daha hafif (138'e karşı 118kg), daha torklu ve kullanımı daha sportif bir motor. Ayrıca KTM'in aksesuar seçenekleri çok daha zengin. Kalite olarak KTM ile Yamaha kıyaslanamaz bile. Tüm bunlara rağmen fiyatı YZF-R125 ile aynı. Ayrıca Duke serisi suprmoto değildir, supermoto çizgileri taşıyan naked bike modelleridirler, ancak supermoto ruhuna yakındırlar. Tüm Duke modelleriyle supermoto tarzı kullanım çok kolaydır.
    sadece beygir gücünün fazla olması motorun daha güçlü bir sürüş sağlayacağı anlamına gelmez yamaha 9000 devirde 10,8 kw görürken ktm 10500 devirde 11,3 kw görüyor bunu atlamışsın ayrıca tork olarakta yamaha 8000 rpm de 12.24 nm görürken ktm 12 nm yani aynı devirde yamaha daha fazla güç üretir
    ayrıca yamaha tek eksantrik ktm çift eksantrik diye biliyorum ve tek eksantrik daha çabuk hızlanıyo genel olarak benim bildiğim bu ateşleme sistemleride farklı hangisi daha etkindir onu bilmiyorum ama asfaltta yamahanın daha tecrübeli olduğunu düşünüyorum yorumlara bakılırsa herkes bu motoru asfaltta kullanma düşüncesinde çünkü

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:08 ----------

Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Hyosung

hyo 1978 den beri var

http://tr.wikipedia.org/wiki/Ktm

ktm 1954 te başlamış moto üretmeye..
    alakasız bi örnek vereyim endüstriyel mutfak imalatında çalışıyorum 3 .5 yıl oldu bu işe gireli ve şu anda imalat müdürüyüm ve şu an emrim altında çalışan ustalar var bir tanesi 35 yıldır bu işi yapıyo :D yani boynuz kulağı geçebilir ( hyosung daha iyidir demiyorum sadece örnek vermek istedim)
    hayattayken yaptıklarınızın hiçbir önemi yok. önemli olan onları sizin yapmış olmanız.........
    çünkü sizin yerinize bir başkası yapmayacak :cat:

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı makineci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece beygir gücünün fazla olması motorun daha güçlü bir sürüş sağlayacağı anlamına gelmez yamaha 9000 devirde 10,8 kw görürken ktm 10500 devirde 11,3 kw görüyor bunu atlamışsın ayrıca tork olarakta yamaha 8000 rpm de 12.24 nm görürken ktm 12 nm yani aynı devirde yamaha daha fazla güç üretir
    ayrıca yamaha tek eksantrik ktm çift eksantrik diye biliyorum ve tek eksantrik daha çabuk hızlanıyo genel olarak benim bildiğim bu ateşleme sistemleride farklı hangisi daha etkindir onu bilmiyorum ama asfaltta yamahanın daha tecrübeli olduğunu düşünüyorum yorumlara bakılırsa herkes bu motoru asfaltta kullanma düşüncesinde çünkü[COLOR="Silver"]
    Aradaki 20kg ağırlık farkını gözden kaçırmışsın yalnız 125 Duke arkasına bir damacana su bağlamadan YZF-R125 ile aynı ağırlığa gelmiyor Bir damacana su da 0.24 Nm'lik tork farkını siler süpürür. Çift egzantrik ve enjeksiyon sistemi motorun daha çabuk devirlenmesini sağlar. KTM'in tek silindirli supermoto ve enduro motorlarda inanılmaz bir deneyimi varken supermoto kökenli bir makinayı rakiplerinden daha zayıf yapacağını düşünmek yersiz.

Aradaki 20kg ağırlık farkını gözden kaçırmışsın yalnız 125 Duke arkasına bir damacana su bağlamadan YZF-R125 ile aynı ağırlığa gelmiyor Bir damacana su da 0.24 Nm'lik tork farkını siler süpürür. Çift egzantrik ve enjeksiyon sistemi motorun daha çabuk devirlenmesini sağlar. KTM'in tek silindirli supermoto ve enduro motorlarda inanılmaz bir deneyimi varken supermoto kökenli bir makinayı rakiplerinden daha zayıf yapacağını düşünmek yersiz.
    öyle diyosan öyledir kardeş :D işin aslı ben ikisinede o parayı vermem
    hayattayken yaptıklarınızın hiçbir önemi yok. önemli olan onları sizin yapmış olmanız.........
    çünkü sizin yerinize bir başkası yapmayacak :cat:

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motor, 4 zamanlı 125'likler arasında liderliğe oynar bence.

zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    10.000 tlyi geçmesin alırım
    xt125r>xt660r>dl650+ybr125>cbf1000>660 tenere

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor, 4 zamanlı 125'likler arasında liderliğe oynar bence.
    aynennnn

Ktm Tr bi motoru fuara yetiştiremediniz , eicma daki 3-5 değişik renk ve desendeki motorlara ne oldu? ,
    göstermelikte olsa niye gelemedi buraya ?
    yaktın bizi fırat , bekle babam bekle
    syglr

Motosikleti
    Bugün Okan Bayülgen de geldi standa, ilk sorduğu 125 Duke oldu Mart sonu satmaya başlayacağız inşallah. Motor bir gelse de bir tane test aracı açtırsam, sağa sola onunla gidip gelsem

Bugün Okan Bayülgen de geldi standa, ilk sorduğu 125 Duke oldu Mart sonu satmaya başlayacağız inşallah. Motor bir gelse de bir tane test aracı açtırsam, sağa sola onunla gidip gelsem
    Okan Bayülgen .. Suzuki Hedef Motor ve KTM Ata Motor un müdavimi

sorulmayacak makina değilki
    vallahi fuar hevesim keçtı resmen
    yarın fuara gidecem ama duke 125 aşkımı göremeyecem

Fırat arkadaşım şu motoru getirin bir an öncede artık Ktm ci Ahmet abime Sadece An 125 için değil duke 125 içinde gidelim

.

Motosikleti
    Tarkan motor geldiği gün arayacağım seni, merak etme hiç

Tarkan motor geldiği gün arayacağım seni, merak etme hiç
    Çokkkk saolllll ilgine Ktm satış sonrası sorumlusu Fırat bey

Kaliteli ve aşırı sağlam malzeme/işcilik kalitesi ile kolay kolay yolda bırakacak, insanı üzecek motor olmayacağı gerçeğini çok iyi biliyorum,

bunu kaça kasko yaparlar ?, kaskosuz binemem ben buna, bişey olsa altından kalkamam

Motosikleti
    Tarkan yarın bizim standa uğrayınca hatırlat, kasko yapan bir-iki firmanın broşürleri vardı elimde, görüşür öğreniriz.

Tarkan yarın bizim standa uğrayınca hatırlat, kasko yapan bir-iki firmanın broşürleri vardı elimde, görüşür öğreniriz.
    yarın sabah kapı açılır açılmaz içeri giriyorum, ordamısın ?

+ süper bi haber geliyor, az sonraaa

ben sana link i özelden yolladım oku

konu yu açtım onay sürecinde

bizim Duke 125 de bu işe çok sevinecek

.

Motosikleti
    Haydi inşallah...

Sabah 9-9.30 arası varırım, numaram var sende

ok , saol , özelden attığım link teki haberi full okudunmu, yürürlüğe girdi diyor yan yana duran araba fotolarının altında kalan kısımda

Motosikleti
    Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ok , saol , özelden attığım link teki haberi full okudunmu, yürürlüğe girdi diyor yan yana duran araba fotolarının altında kalan kısımda
    Motosiklette de yürürlüğe girdiyse önce küfür sonra teşekkür ederim Fuardan 3 gün evvel yapsalar şu işi bir defa da!

Motosiklette de yürürlüğe girdiyse önce küfür sonra teşekkür ederim Fuardan 3 gün evvel yapsalar şu işi bir defa da!
    haber 1-2 saatlik yeni
    yarın fuar alanında meydana çıkar tam olarak,
    Maliye bakanı da bizden galiba , fuar alanında motorlara aşkla bakıyordu zaten(fotolarda)
    oranlar olması gereken seviyelere ulaşır belki

Motosikleti
    haber 1-2 saatlik yeni
    yarın fuar alanında meydana çıkar tam olarak,
    Maliye bakanı da bizden galiba , fuar alanında motorlara aşkla bakıyordu zaten(fotolarda)
    oranlar olması gereken seviyelere ulaşır belki
    İnşallah olur diyorum, heyecanla bekliyorum!

İnşallah olur diyorum, heyecanla bekliyorum!
    aynennn,
    bakmışsın yarın oralar bayram yeri gibi olmuş mutluluktan

saygılar, yarın görüşmek üzere

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    yarın sabah kapı açılır açılmaz içeri giriyorum, ordamısın ?

+ süper bi haber geliyor, az sonraaa

ben sana link i özelden yolladım oku

konu yu açtım onay sürecinde

.
    Konu onaylandı. Gece gece bu haber iyi gitti. Bakan birdefa geldi 250cc'lerde ötv düştü.Umarım seneyede gelir ve şu 600cc'lerede el atar

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)