Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

2011 KTM 125 Duke

Motovento
    REKLAM ALANI
    TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Gerçekten çok hoş olmuş ama servis problem yaşatmassa tabiki.Benim bildiğim çok fazla servisi yok hatta Bodrumdaki ana bayisi bile kapattı diye biliyorum kalitesi tartışılmaz bir makinedir.Umarım uygun fiyata gelir ülkemize fuarda yakından görmek umudu ile.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yemişim KTM sini kralı olsun isterse 125cc makinaya 9-10tl paramı verilir o paraya ne motorlar alınır tabi parası olan için sorun yok
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Bu sıfır bir KTM fiyatı neyle kıyasladığınızı anlamadım!? Ayrıca verdiğiniz paranın çokluğu azlığı aldığınız ürüne bağlı bence 2000tl bir motosiklet için çok uygun olabilir ama bir cep telefonuna boyle bir rakam asla vermem. Evet belki 125cc lik bir motor alacağınıza 5 yaşında 600cc üstü bir motor alınabiliyor fakat bu bir keyif meselesi. Ben 2. el motor almaya pek sıcak bakmıyorum bu nedenle düşük cc olsa bile sıfır almayı tercih ederim. Bu arada bu paraya neler alınır diyen arkadaşlar belki haklılar gerçekten çok şey alınır bu fiyata fakat kıyaslayacaksanız bile bence 2.el motorlarla sıfır bir motoru kıyaslamayın özellikle bu bir KTM,Ducati veya Vespa gibi ömürlük bir motorsa. Bekleyelim biraz bu motor ülkemize gelsin (sanırım nisan gibi) birkaç ay sonra 5000-6000tlye 2. ellerini bulmak mümkün olacaktır.

Hyosung Xrx 125 harici süpermoto125 bir rakibi yok(6300Tl), yepyeni bir teknoloji artı kalite farkı için (2000-2500Tl fark) fiyatı normal.

Bir de çok amaçlı asfalt-arazi gideni olsa daha da iyi.

Motosikleti
    Mondial 150mr Vulture.
    Ben beğendim, fiyat ise gayet normal diyorum.

40,000 euroluk bir infinity marka araba, vergileri ekleyince 91,000 euro fiyatına çıkıyorsa, bu aracında 9000 olması gayet normal. Esas sıkıntı vergilerin yüksek olmasında.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ayrıca bu motosikletin son hızı 80 olarak ayarlanmış bi yerde okumuştum..
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Bu motorlarin servisleri ne alemde arkadaslar acaba? Merakimdan soruyorum.

Istedigimiz kadar bu motorlari alalim, satis sonrasi destek olmadiktan sonra istedigi kadar kaliteli olsun, motor 1-2 sene icerisinde hikaye olacaktir.

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Bunu almaya niyetli arkadaşlara hızı elektronik olarak 80 km ile sınırlandırılmış.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motoriderrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu almaya niyetli arkadaşlara hızı elektronik olarak 80 km ile sınırlandırılmış.
    hız herşey değil tabiki ama 80km son hız bizim ülkemizde insanın canını tehlikeye atacak bi hız
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Biz Türkler için sınırlayıcı sorun degil.Sınırı 180 e çekeriz olur biter.Şaka bir yana estetik ve teknik açıdan birçok kopyacıya gün doguracak bir model için fiyatı hiçde pahalı degil.125 cc de bu teknoloji....Bizler nerelerdeyiz oysa.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca bu motosikletin son hızı 80 olarak ayarlanmış bi yerde okumuştum..
    Alıntı motoriderrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun hızı istenirse 80km/sa ile sınırlandırılabiliyor. Bu sınırlama bazı Avrupa ülkelerindeki ehliyet kurallarıyla alakalı. Türkiye'ye gelecek motorlarda böyle bir sınırlandırma yok.
    Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Istedigimiz kadar bu motorlari alalim, satis sonrasi destek olmadiktan sonra istedigi kadar kaliteli olsun, motor 1-2 sene icerisinde hikaye olacaktir.
    Bu motorların servisleri gayet kaliteli. Motorlarla beraber her türlü yedek parça stoğu bulunacak. Nereden biliyorum? Artık KTM'in satış sonrası sorumlusuyum, oradan

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun hızı istenirse 80km/sa ile sınırlandırılabiliyor. Bu sınırlama bazı Avrupa ülkelerindeki ehliyet kurallarıyla alakalı. Türkiye'ye gelecek motorlarda böyle bir sınırlandırma yok.

Bu motorların servisleri gayet kaliteli. Motorlarla beraber her türlü yedek parça stoğu bulunacak. Nereden biliyorum? Artık KTM'in satış sonrası sorumlusuyum, oradan
    kadıköydemi mağazasınınmı geçen gün ordaydım ah ah ne motorlar vardı öyle bakakaldım
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    kawasaki d-tracker biraz daha ucuz, şıklık konusu da zevkinize kalmış.

bakınız:
    http://www.kawasaki.com.tr/motosikle...KER%20125.html
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ata Motor
    Karaköy - İstanbul
    KTM Prof. Ahmet DEMİRTAŞ

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    125 cc 15 beygir. 12 nm tork. Gayet güzel.
    250 cc mondial ve kanuniler 9000tl iken ktm için gayet mantıklı fiyat. Ayrıca çin malı 250 lerle bile karşılaştırılmamalı. Kaldıki 125 cc ile yanyana gelmeleri bile hatadır.
    Ayrıca da sürüş keyfi diye birşey var. Benim 50 cc den aldığım keyfi 1000 cc den bile alamadım daha. Fakat aprilia 50 cc scooter ile 3-4 tane çin malı almak mümkünken. O keyfi almak mümkün değil.
    Herşeyi cc ile sınırlamayın derim. Karşınızdaki 125cc ktm ise bilinçsiz yorumu olmaktan öte gitmez...
    Bu kelite ucuza olsaydı herkeste ktm cross yada smoto olurdu. Bu segmetlerde kimse ktm ye hayır diyemez.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu segmetlerde kimse ktm ye hayır diyemez.
    Şehir içi için asil duruşu ve kalitesi ile bir numaraya oynayacak bir alet

Motosikleti
    Şubat sonundaki fuara gelecek, ön siparişlerden sonra mart sonunda teslimatlar başlayacak.

Şubat sonundaki fuara gelecek, ön siparişlerden sonra mart sonunda teslimatlar başlayacak.
    Bize ne olur fiyat ?

Motosikleti
    Alıntı Tarkan1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bize ne olur fiyat ?
    Özel mesaja bak.

Az sabret, şubat sonu fuarda KTM 125 Duke gelecek. Kendim satıyorum diye demiyorum, çok güzel makine
    Abi şaka maka bi tarafa ,
    bu süper makina seri olarak üretilmeye / satılmaya başladımı (bi kaç yurtdışı sitesinde hala yoktu)
    Türkiye de ne zaman teslim edilmeye başlanacak ?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)