Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Motor sevdası Bitiyor..Elveda..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    tai yeni gordum baslıgı konusuruz bu konuyu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    bilader düşüncene saygım var ama ailemiz bizi sevmiyor mu
    Biraz daha dikkatli binerdin temkinli olurdun,sorun kalmazdı
    Ama eminimki bu sevda 1-2 sene sonra kapına dayanır tekrar
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

roadmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    Bundan sonraki yaşamında herşey gönlünce olsun .
    TECRÜBE GÜZELDİR AMA PAHALLIYA MALOLUR

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Ecel bu insanı nerde yakalayacağı belli olmaz evinde uyurken,kaldırımdan yururken her an gelebilir bazen aynı konuyu bende düşünüyorum ama bu durumu en aza indirmek için motoru kullana bildiğim kadar yavaş kullanıyorum çünkü kaporta sensin motorda (tabi arada kızdırıyorlar gazı açtırıyorlar)sen kaskını tak,dikkatlli ve yavaş kullandıktan sonra motorunu kullan benim tanıdığım motorcu var adam 65 yasında daha hala motosikletin üstünde.İyi düşün.
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı okayyorukcuoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim verdiğin karara saygı duyuyor ve seni çok iyi anlıyorum motorun olmasada seni buralarda görmek isteriz
    tabiki kardeşim... eyvallah... 4 teker alıyo olsamda Motor sevdam hep yanımda...

Alıntı saldir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu açıklamanın üzerine hiç başka lafa gerek yok, hiç aile ya da kız arkadaş baskısına gerek yok. Kendine hakim olamıyorsan en doğru kararı vermişsin. Senin bu özeleştirini ve kararını çok az kişi gerçekleştirebilir. Bravo...

İlerde ne düşünürsün bilinmez. Yaşın ilerledikçe, olgunlaştıkça bu agresif yapın kaybolacak ve daha bir sağlam düşünebileceksin. O zaman gelince hala istiyorsan belki gene denersin. Kim bilir.

Belki de denemezsin...
    teşekkür ederim yazdığın yorum için... güzeldi...

Alıntı deli mavili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun dönüş yapmak istersen eski sevgiline hiç düşünme derim ben yinede karar senin ...
    saol abi

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar Dönmen Dileği İle..
    inşallah zamanla yada hiç bi zaman...

Alıntı daksuzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17 yaşında olmana rağmen en doğru kararı vermişsin.Bunları duymak beni mutlu etti.Motor aşkı yüzünden hem ailenin hemde kız arkadaşını üzülmeye hakkının olmadığını sözlerinde anlatmışsın.Kutluyorum seni...

ailen ve kız arkadaşınla bir ömür boyu mutlu olman dileğiyle...
    çok çok çok teşekkür ederim... inşallah onlar hep hayatımda olucak...

Alıntı Burcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzüldüm, sevindim, şaşırdım...

aynı şeyleri ben yaşıyorum

annem ağlayarak, anneannem sesi titreyerek yalvarıyor binme diye...

cevabım hazır:
    ''ben dikkatli sürüyorum, merak etmeyin, bişe olmaz''

tabi şunu çok iyi biliyorum, bile bile yukardaki cevabı veriyorum:
    ne kadar dikkatli olursam olim, karşı taraf dikkatsiz olabilir
    +
    ne demek merak etmeyin, ne demek bişe olmaz

her bindiğimde de, öleceğimi veya sakat kalacağımı istemeden aklımdan geçiriyorum (şeytan pi.i aklıma sokuyor, biliom bunu)

ama olmuyor, olmuyor, yine olmuyor...

kimseyi dinleyemiyorum, hayatımdaki en önemli, en değerli kişileri bile

malesef bağımlı olduğum tek nesneden vazgeçemiyorum

Allah hepimizi korusun !
    saoll burcu ablacımmm bende öle oluyodum senin gibi ama en sonunda verdim kararımı zamanla ne olur ne yaparım hiç belli değil bi baktın köpek gibi dönerim... daha biraz önce motordan indim başkasının motoru 150 ye cıktıgımızda bile ben dünyanın bu olduğunu tekrar gördüm ama düşündümkü sewgilim ve ailem var beni bekleyen ewde......................

neyse çok saol ablacım yorumun için ama İNŞALLAH "SENDE" bırakırsın...

Alıntı okan*gizem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tai yeni gordum baslıgı konusuruz bu konuyu
    tamam kanka konuşuruz biz...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hayırlısı olsun dostum...herşeyin zamanı vardır...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar... Abilerim...ablalarım... Tüm MT Ailesi...

Motor hayatıma 16 yaşımda başladım ve 17 yaşımda bitiriyorum... Dün kendi kendime düşünürken Motoru bırakmam gerektiğini öğrendim... Ailemin olduğunu beni çok sewdiğini düşündüm... Her Motora binişimde kapı önünde hazırlanışımda CANIM annem balkondan bana o gözleriyle bakar... Sanki oğlum binme gitme der gibi ama ben gazı açar giderdim o yolda... Motorumu her zaman saklamak için tanıdık galeriye koyardım şimdi ise sattığım için duruyor... çünkü ben Motoru bırakıyorum... ben korkumdan değil kız arkadaşımı ve ailemi sevdiğim için bırakıyorum...yeterki onlar üzülmesin... artık motora adım atmıyorum... az da olsa tadına vardım... Ben bu foruma ilk kayıt olduğumda erdinçpolat erdinç abimle tanıştım şuan da çok sewdiğimmm çok samimi olduğum bir abimdir... ilk üye olduğumda bana yapılan şakalar falan... sonradan kaynaşma tanışma... eğer burda kırdığım kişiler varsa hepsinden tek tek ÖZÜR DİLİYORUM 3 günlük dünyada kimseyi kırmaya deymez... hepinizi çok seviyorum arkadaşlar... umarım Makinalarınıza ve kendinize iyi bakarsınız... Tekerleriniz düz bassın... Allahım kaza bela vermesin sizlere ve tüm motorculara... Şuan okadar duyguluyumki... Resmen hayatımın aşkıyla ayrılıyorum... Bu kararı kendim verdim kimsenin baskısıyla değil... neyse arkadaşlar umarım hepiniz motosikletlerinizle mutlu olursunuz...arada sadece forumu dewam edip sohbetlere katılmayı düşünüyorum... hepinize yardımlarınızdan dolayı teşşekkür ediyorum...

...Ve ayrıca Sinan abimizin ölümünden sonra duyduğum yeni doğmuş bebesinide yetim bırakması etkiledi beni...Ben evlilik aile iş hayatı yönetim düşünen biriyim...O yüzdende çıktım ewladımı yetim eşimi de bensiz bırakmak istemiyorum ve ailemide evlatsız benim kanım deli diye bu işten vazgeçtim...umarım herkeze hayırlısı olur... ben kanı deliyim diye bu işten çıktım...

...THAİİ_VTEC
    senin verdiğin bu kararı, bu foruma bağlı olmadan karar vermiş olan bir çok insan var.. tabiki senin düşüncen inşallah senin için hayırlısı olur. ama dünyanın sonu geliyor gibi duygu yüklü bir mesaj olmuş doğrusu.. inşallah geleceğinle verdiğin kararlarında senin için en hayırlısı olur. bu konuda seni tebrik ederim.
    KIRMIZI BOĞA..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin verdiğin bu kararı, bu foruma bağlı olmadan karar vermiş olan bir çok insan var.. tabiki senin düşüncen inşallah senin için hayırlısı olur. ama dünyanın sonu geliyor gibi duygu yüklü bir mesaj olmuş doğrusu.. inşallah geleceğinle verdiğin kararlarında senin için en hayırlısı olur. bu konuda seni tebrik ederim.
    benim için duygu yüklü bişey çünkü motosiklet... yazarkende zaten bi hayli duygusaldım yani... =)) ben gençliğimin baharında motosiklet sevdamdan vazgeçtim... bırakmak Zorundaydım çünkü... =)) neyse tebriklerin için teşekkür ederim...

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun dostum...herşeyin zamanı vardır...
    saol mete abicim çok teşekkür ederim...

Hayırlısı neyse o olsun.Hakkında hayırlısı budur belki de kimbilir.Üzülme 2 teker olmazsa 4 teker var.Sen sevdandan vazgeçiyosun ama başka sevdan için.Saygı duymak lazım.Umarım herşey güzel olur.Mesajını okuyunca duygulandım acaba bende mi öyle yapsam dedim ilk planda...
    ama sonra düşündüm de sinan gibi öleceğimi bilsemde bu sevdadan vazgeçemem.Emekli olunca Enduroyu alıcam,eşimi de yanıma alıp dağ bayır demeden gezicem.Benim en büyük hayalim bu.O yüzden ben vazgeçemem senin gibi :(
    Umarım bu da benim hakkımda hayırlısıdır...
    Herkese saygılar...

tifosi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 X
    bu aşk bitmez dostum... engel de tanımaz.. kararına saygı duyuyorum.. ama..
    daha biraz önce motordan indim başkasının motoru 150 ye cıktıgımızda bile ben dünyanın bu olduğunu tekrar gördüm ama düşündümkü sewgilim ve ailem var beni bekleyen ewde......................
    görüyorum ki engel tanımadığını da ıspatlamışsın.. Başkasının motorunda 150 yapacağına kendi motorunda usul usul rüzgarın sesini duysan ve hissetsen daha ii değil mi??? Bu meret böyledir işte arkadaşlarının motrlarıyla kaçamak derken kendinde uzak tutmaz, tuturamaz.. Böylesi bir kaza ( Allah hepimizi uzak tutsun) ailen için daha acı olmaz mı? Düşünsene motosiklet sevdandan aileni üzmemek için ayrı kalıyosun, ama bir kaçamak yapıyosun arkadaşının motoruyla (150 yaparak) ve ( Allah korusun diyorum tekrar) acı son..
    BU daha yıkıcı olur emin ol..

bak motosikletle ilgili hoş bir yazı var elimde paylaşmak istedim..

Motosiklete bin oğlum, çünkü motosiklet hayatın ta kendisidir

Birçok babanın korkusu oğlunun motosiklete binmesidir.Ölümden ve başka her türlü tehlikeli durumun çocuklarının başına gelmesinden korkarlar.

Benim senin başına gelmesinden en çok korktuğum şey ise hayatın zevklerini almadan yaşayan bir eğreltiotu olmandır.
    Eğer yapmak istediğin şey orada duruyorsa ve aranızda bir tehlike dikilmişse, senin yapman gereken o tehlikeyi bertaraf edip, istediğin şeye ulaşmaktır. İşte bunu yapamazsan hayatın ancak bir eğreltiotununki kadar heyecanlı olabilir.
    Motosiklete bin oğlum, ama dikkat et, Motosiklet tehlikelidir.
    O tehlikenin üzerine aptal gibi gitme. Unutma Sun Tzu der ki; "kötü komutanlar önce savaşa girer, sonra nasıl kazanacağını düşünürler; iyi komutanlar önce nasıl kazanacağını bulmadan savaşa girmezler".
    Önce viraja girip de sonra nasıl çıkacağını düşünen aptallardan olma.
    Tehlikeleri en küçüğüne kadar bertaraf et. Hep tam koruma kullan, bakımsız motorla yola çıkma, alkollü ya da yorgun binme, kafan bozukken taksi tut, bilmediğin yolda risk alma, diğer araç sürücülerinden köşe bucak kaç.
    Tehlikeleri nasıl dibine kadar bertaraf edeceğini bilemiyorsan sakın motosiklete binme, çünkü o zaman bu işi beceremezsin demektir.
    Motosiklete bin oğlum, çünkü motosiklet aşktır. Sadece kızlardan bahsetmiyorum, motosiklet macerası yaşam aşkıyla doludur.
    Güneşi batıracağın yeri bilmek, üzerinde yaşadığın toprakları karışı karışına gezmek, her yaş ve meslekten insanla yolunu paylaşmak ve bindiğin makinenin üzerinde sanki çığlık atarmış gibi kopup gitmek, hayatı dibine kadar yaşamak, ancak bu araçla mümkündür.
    Motosiklet macerasının içinde yaşam aşkı olmayan insanların tek yaptığı ise teknik detayları birbirlerine anlatarak kocaman, yararlı ama sıkıcı bir ansiklopediyi yaşayıp gitmektir.
    Aşkın ucunu bırakma, heyecanlı ve renkli ol, sıkıcı olma. Sıkıcı olacaksan arabaya binip, hafta sonları futbol, akşamları ana haber seyrederek yaşayabilirsin, motosiklete ihtiyacın yok.
    Günü yakalamayı bil oğlum, motosiklet senin yaşama enstrümanındır.
    Kızlardan bahsetmiyorum dediysem, o kadar da demedim tabi. Hani bazen pembe bir Vespa üzerinde pembe kaskla kuğu gibi giden pembe pantolonlu bir kız görürsün ya? Git yanaş, merhaba de ona. Seni terslerse, kıza efendi gibi bir selam çakıp gazla bana gel, ensene bir tane patlatayım, sonra bira içmeye gideriz. Hayatı böyle yaşayacaksın işte, öküz gibi, ödlek gibi değil. Hem efendiliğini bozmayacaksın, hem de çılgınlığını koruyacaksın.
    Ha hoşlandığın bir kız mı buldun? At motorunun arkasına, Datça'ya götür onu, Knidos'un sularıyla yıka. Can Yücel'in en sevdiğin şiirlerini okurken batan güneşi izlet ona, Domuzbükü'nde yıldızları ört üstüne uyusun. Sonra bu macera için bana teşekkür edeceksin.
    Motosiklete bin oğlum, çünkü motosiklet isyandır.
    İnsanlık tarihi popüler kültürler ve onlara tepkiyle gelişen kültlerle doludur. Rock tarihi, 68 kuşağı, Avrupa bohemleri, Beatnick'ler hep aynı heyecanla tutuştular. Bugün bu ateş bir miktar sönmüş görünse de sen buna aldanma. İnsanoğlunun doğasında isyan vardır ve motosiklet bunun dışa vuruluş şekillerinin en güzellerinden biridir. Motosiklet bir ulaşım aracı değildir, bir isyan aracıdır, bunu kafandan çıkarma.
    Hayatın rutinlerine dikkat et oğlum. Efendi ol ama içindeki serseriyi korumayı bil, akşam eve gelince takım elbiseni çıkarıp deri montunu giy.
    Her zaman kravatın olabilir ama hiç yuların olmasın, her zaman bir patronun olabilir ama hiç efendin olmasın. Eğer seni zincirliyorlarsa o patronu, arkadaşı ya da sevgiliyi dehleyip, kravatı çöz, kol saatini fırlatıp at, gemileri yakmayı bil.
    Hayatımda tanımaktan keyif aldığım insanların neredeyse hepsi, günü geldiğinde hayatında radikal değişiklikler yaparken gözünü kırpmamış insanlardır.
    Ve bu insanların neredeyse hepsi motorcudur.
    Motosiklete bin oğlum, çünkü motosiklet dostluktur.
    Bir motosiklet grubuna mutlaka gir. O Motosiklet grubunun içerisindeki bir kavgaya ise asla girme. Unutma ki insanın olduğu yerde sevgi de vardır, kavga da vardır. Toplumdan soyut yaşama, yolu paylaş. Ama kimliğini de kaybetme, yolunu şaşırma. Toplumun içinde dur, ama tek başına ayakta dur, sonuçta yol yalnız senin yolundur unutma.
    Herkesle konuştuğun gibi, her tip motora da bin, tutucu olma. "Chopper gitmiyor, dönmüyor" diyenleri takma, altındaki V motorun ritmiyle dans etmeden isyanın ruhunu anlayamazsın. Sıkı bir enduroyla off-road yapmadan doğaya fazla kavuşamazsın. İbrende bir kez olsun 200'leri görmeden de adrenalin seni ilk defa içki içmiş 15 yaşındaki kız gibi sarhoş eder durur. Herkesi dinle ama hiç kimseye kulak asma. Motosiklet türlerinin her biri farklı amaçlarla üretilmiştir, birini seçeceksen seç, ama hepsiyle barışık ol, hiçbirinin fanatiği olma.
    Motosiklete bin oğlum, çünkü ben hep motosiklete bindim.
    Ve şu hayatımda yaptığım en iyi şeylerden biri bu. Tek bir dakikasından bile pişman değilim ve iyi kötü her maceramın kıymetini bildim.
    Hayatta öğrendiğim birçok şeyi bu iki tekerlekli cansız makineden öğrendim.
    Motosikletle yaşa oğlum ve aradan yıllar geçerse ve ben motosiklete binemeyecek durumda olursam, gel bana maceralarını anlat, nereleri keşfettiğini, kimlerle hırlaştığını, kimlerle dost olduğunu, hangi şarabı kiminle içip, hangi güneşi nerede batırdığını.
    Eğer ben ölmüşsem de çok önemseme. Motor üzerinde ölmüşsem neden pişman olmadığımı anlayacak tek kişi sen olacaksın. Eğer ölmemişsem şu pembeli kıza sor bakalım ablası var mı?
    Sana bırakacağım en büyük miras, işte bu hayat rehberi, motosikletli hayatın ta kendisidir.
    Motosiklete bin oğlum, çünkü motosiklet hayatın ta kendisidir.

Murat Özbilge'den alıntı...

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    arkadaşım çok üzüldüm ama biraz saçma olacak ama ben motoruma kız arkadaşımdan daha çok önem veriyorum ama ailemden asla neden derseniz biri gider diğeri gelir ve bi karar aldım şu anki motorumu asla satmıyacağım çocuğu olan abilerim ablalarım yada amcalarım bilir ilkgözağrım derler hep ilk çocuğa onun yeri birazdaha önemlidir işte falconmunda yle bi özelliği var binemesemde satmam büyük motor alsamda satmama ama karar senin tabiki çok üzüldüğümü itiraf etmeliyim canın sagolsun 1 sene az değil hiç binemeyenlerde var biraz uzun bi yazı oldu ama
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    hepiniz saolun arkadaşlar yorumlarınız için...=)))

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    hadi hayırlısı...
    bir gün gelir gene canın çeker.
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı Kartal23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlısı...
    bir gün gelir gene canın çeker.
    saol kardeş eyvallah şimdide çekiyo be

Motosikleti
    Honda vfr800
    way be duygu yuklu bi topic olmus bende ayni durumdan muzdaribim surda OSS ye 30 gun kala her ne kadar motordan uzaklasmaya binmemeye calissamda nolur nolmaz die bi turlu kopamiorum sanirim onsuz olmuo yada bu tutku hep irademin onune gecio napcam bende bilmiom keske biraz olsun sinawa kadar bende azaltabilsem su olayi bide rapor aldim her an makinamin yaninda cok zor cok seni cidden kutluorum bole bi karar veripte arkasinda durabildigin icin ama o kadarda kotu olmasa gerek bu yha ne biliim mantikli dikkatli kullandiktan sonra tedbiri al gerisi gelir karisik bi durum...... neyse herkes icin hayirlisi neyse o olsun dicek cok bisi yok gibi....

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    @thaii_vtec, imzanı hiç beğenmedim ama ben. Alındığımı gizleyemeyeceğim...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı sheltox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    way be duygu yuklu bi topic olmus bende ayni durumdan muzdaribim surda OSS ye 30 gun kala her ne kadar motordan uzaklasmaya binmemeye calissamda nolur nolmaz die bi turlu kopamiorum sanirim onsuz olmuo yada bu tutku hep irademin onune gecio napcam bende bilmiom keske biraz olsun sinawa kadar bende azaltabilsem su olayi bide rapor aldim her an makinamin yaninda cok zor cok seni cidden kutluorum bole bi karar veripte arkasinda durabildigin icin ama o kadarda kotu olmasa gerek bu yha ne biliim mantikli dikkatli kullandiktan sonra tedbiri al gerisi gelir karisik bi durum...... neyse herkes icin hayirlisi neyse o olsun dicek cok bisi yok gibi....
    saol dostum teşekkürler... yok ya okadar da kötü bişey değil... ama çok stresli geçiyo vakit hiç sorma... yawaş yawaş kurtulucam işte ondan zorda olsa kendimi böle tatmin edicem bi süre kurtuluyorum ondan falan diyip zaten yarın bi kişi bakmaya gelicek ciddi bi alıcı

Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @thaii_vtec, imzanı hiç beğenmedim ama ben. Alındığımı gizleyemeyeceğim...
    aa hayırdır dostum neden beğenmedinki yaaa

Motosikleti
    Benelli BN251
    Motormu DiyoRRsun? Bugün varsın...Ya YaRRıN? Yarın aRRa Gazıyla YoksuN...

Ben bu cümleden, sanki her motorcunun sonu kötüymüş gibi bir anlam çıkardım. Yani söylemek bile istemiyorum. Sen anla artık. Yanlışta anlamış olabilirim ne biliyim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motormu DiyoRRsun? Bugün varsın...Ya YaRRıN? Yarın aRRa Gazıyla YoksuN...

Ben bu cümleden, sanki her motorcunun sonu kötüymüş gibi bir anlam çıkardım. Yani söylemek bile istemiyorum. Sen anla artık. Yanlışta anlamış olabilirim ne biliyim.
    yok bea canım içi yaaa BUGÜN VARSIN... YA YARRIN? YARIN aRRa gazıyla yoksun derken bugün burdasın ama yarın? yarın ara gazıyla yoksun... yani ara gazını vermişşin ve uzamışşın yok olmuş gitmişsin der gibi =)) tabiki senin düşündüğün gibi bişey yazmadım yazmamda =))

Motosikleti
    Benelli BN251
    Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok bea canım içi yaaa BUGÜN VARSIN... YA YARRIN? YARIN aRRa gazıyla yoksun derken bugün burdasın ama yarın? yarın ara gazıyla yoksun... yani ara gazını vermişşin ve uzamışşın yok olmuş gitmişsin der gibi =)) tabiki senin düşündüğün gibi bişey yazmadım yazmamda =))
    Heh tamam o zaman, ben yanlış anlamışım. Biliyorum o anlamda yazmayacağını da, sanki bi yandan benim anlatmaya çalıştığım anlama da çıkıyor. Tamam kardeşim.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)