Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Motor sevdası Bitiyor..Elveda..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    yaw ful korumalı bır kazada ölüm var bu işin içinde bir şey ama vaz geçemiyorum askere gidecem motorsuz ben orda ne yapacam
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Dün öğle saatlerinde istanbul kuryenin bir elemanı e5 de üzerime kırdı korna çalınca da önümü kesti ve ben darp etti. Silah çekmekle tehdit etti. Karşılık vermedim sadece savuşturdum. Motorum hasar gördü,yüzümde ezikler var kaskım kırıldı. Trafikte tam gaz terörist gibi gidiyordu. Bir yıla kalmaz bir kaza geçireceğinden adım gibi eminim bu şerefsizin. Tüm kuryecileri suçlamak istemiyorum ancak olaydan sonra tüm kuryecilere nefretle bakıyorum. Adamın kaybedecek birşeyi yoktu benimse vardı. Kızarkadaşımla buluşmaya gözümde morlukla gittim. Trafikte benim kadar kurallara uyan ,hakkını vererek kullanan birisinin bile başına bunlar geliyorsa yarın birgün beni sevenleri üzecek haberlerin gelmesi işten bile değil. Sinan Sofuoğlu nun ölüm haberinin üstüne yaşadığım bu olay beni bu zevki bırakmaya itti. Hızlı başladık hızlı bitirdik. İyi yanından bakmaya çalışıyorum: erkenden böyle bir olay vesile oldu da daha ilerde olabilecek daha kötü bir olayı önledim diye düşünüyorum. İstanbul kuryenin telefonunu bilen varsa paylaşırsa sevinirim. Mavi renkte bir motordu,siyah içi gözükmeyen bir kask takıyordu. Tanıyan bilen varsa kimliğini paylaşırlarsa sevinirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı erdemgc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kararın açısından hakkında hayırlısın dilerim. ama bence risk, ölüm hayatın her yanında var. her an herşeyi yaparken ölümle karşılabilirsin. bence 600 cc altı bir makinaya sahipsen bütün korumaların tamsa ve sen de akıllı uslu bir insansan, motora binmek kadar güzel şey yok dünyada. tabi ki karar senin.
    sinan abide full korumalıydı... 600 cc bir makinaya sahipti... ama o artık yok... arkasında bir BEBE birde EŞ bıraktı ve acılı bir aile.... hangi koruma koruduki onun canını... ben ölmekten korkmuyorum elbet ölücem... yada bugün yürürken ölmüceğim ne belli... yada şuan kalbimde bi sancı war o beni daha cok sıkıştırıp öldürmüceği ne belli... neyse genede teşekkür ederim dostum...

Alıntı DeNNiS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçektende sırf, onlar sen motor üstündeyken tedirgin olmasınlar diye motoru bırakıyorsan çok saygı duyulacak birşey kardeşim, bravo derim.
    evet deniz abi elbette bu... hiç değilse artık kafam rahat olcak her an tartışmıcam 2 taraflada... kaza yaptığımda annemden saklamak zorunda kalmıcam o üzülmesin diye... ne annem ne sewgilim artık beni üsteleyemicekler... seviniyimmi yoksa motorumdan sewdamdan vazgectıgım ıcın aglıyımmı bilmiyorum...

Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş gerçekten ağlamak üzereyim.hatta dün sinan abiye de çok ağladım.benm ailemde ısrar ediyor.kız arakdaşımda öyle ama.ben bırakamam.en azından şimdi değil.bende 18 yaşındayım.ve hayallerrimin her yerinde iki teker var.doğru bi karar verdiğini düşünmüyorum.ama sebelerinde haklısın.ben duygusal davrandığım için böle bi yazı yazdım...
    eyvallah kardeşimmm =)) ben bir anda verdim bu kararı... seninde yapmanı dilerim... bende çok tartıştım kızla yada annemle bırakmadım inadına atladım motora akşam cıktım gittim... ama baktımki ben bu güne kadar 5 kaza yaşadım ufak ve büyük ama 3 ünü ailem bile bilmiyo üzülmesinler diye sölemediğim... sende bi olgunluk yaparsın inşallah ilerde yada hakkında hayırlısı olur kardeşim

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Alıntı bluedescada adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün öğle saatlerinde istanbul kuryenin bir elemanı e5 de üzerime kırdı korna çalınca da önümü kesti ve ben darp etti. Silah çekmekle tehdit etti. Karşılık vermedim sadece savuşturdum. Motorum hasar gördü,yüzümde ezikler var kaskım kırıldı. Trafikte tam gaz terörist gibi gidiyordu. Bir yıla kalmaz bir kaza geçireceğinden adım gibi eminim bu şerefsizin. Tüm kuryecileri suçlamak istemiyorum ancak olaydan sonra tüm kuryecilere nefretle bakıyorum. Adamın kaybedecek birşeyi yoktu benimse vardı. Kızarkadaşımla buluşmaya gözümde morlukla gittim. Trafikte benim kadar kurallara uyan ,hakkını vererek kullanan birisinin bile başına bunlar geliyorsa yarın birgün beni sevenleri üzecek haberlerin gelmesi işten bile değil. Sinan Sofuoğlu nun ölüm haberinin üstüne yaşadığım bu olay beni bu zevki bırakmaya itti. Hızlı başladık hızlı bitirdik. İyi yanından bakmaya çalışıyorum: erkenden böyle bir olay vesile oldu da daha ilerde olabilecek daha kötü bir olayı önledim diye düşünüyorum. İstanbul kuryenin telefonunu bilen varsa paylaşırsa sevinirim. Mavi renkte bir motordu,siyah içi gözükmeyen bir kask takıyordu. Tanıyan bilen varsa kimliğini paylaşırlarsa sevinirim.

arkdaşım gerçekten çok üzüldüm çok geçmiş olsun okuyunca sanki kendi başıma gelmiş gibi geldi inan inşallah plakasını falan almışsındır memlekette adalet var. Mahkemeye gelmesi biraz üçbuçuk atması bile yeterli olur o şerefsizin ah be keşke o şerefsiz bana denk gelse

Sen yinede o kurye şirketini ara onun için eksi referans olur elinden geleni yap bence

tekrar geçmiş olsun
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

DeNNiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 F \ Peugeot 207
    hiç motorun yönünden bakmaya gerek yok, insani yönden senin yaptığın büyüklük, zaten şunun sende farkındasındır ki en azından yaşamış veya yaşıyo olanlarda farkındadır ki insanın insana duyduğu sevgiden daha daimisi, büyüğü, heyecanlısı vs. yok.
    her zaman derim, tatile gidersin gelirsin tatil orda kalır, clube gidersin gelirsin eğlencesi zevki o saatlerde kalır, geziye gidersin gelirsin, yüzmeye gidersin gelirsin vs. vs. orda kalır, ama birini seversin ve sevilirsin o 7-24 tazeliği gitmeden hep yanındadır.
    [SIZE="4"]die young and make a beautiful corpse[/SIZE]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı DeNNiS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç motorun yönünden bakmaya gerek yok, insani yönden senin yaptığın büyüklük, zaten şunun sende farkındasındır ki en azından yaşamış veya yaşıyo olanlarda farkındadır ki insanın insana duyduğu sevgiden daha daimisi, büyüğü, heyecanlısı vs. yok.
    her zaman derim, tatile gidersin gelirsin tatil orda kalır, clube gidersin gelirsin eğlencesi zevki o saatlerde kalır, geziye gidersin gelirsin, yüzmeye gidersin gelirsin vs. vs. orda kalır, ama birini seversin ve sevilirsin o 7-24 tazeliği gitmeden hep yanındadır.
    Aynen abi benim dediğim ve anlatmak istediğim sizlere %100 budur yani.... ben sewgilimle sewilmeye mutluyum... ailemle gülmeye... çok iyi anlattın istediğimi....

Motosikleti
    Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen abi benim dediğim ve anlatmak istediğim sizlere %100 budur yani.... ben sewgilimle sewilmeye mutluyum... ailemle gülmeye... çok iyi anlattın istediğimi....
    eyvallah kardeşim kararından şaşma sen, ben arabayla bile bi sürü tehlike atlatıp hergün milletle kavga ediyorum buna ragen biniyoırum motora ve angutlar dahda çoğalıyor, senin kadr büyüyemedik maalsef =) yada durdurabilicek bi varlık çıkmadı karşıma daha =) 1 sene snra ehliyetini alır güvenle arbaya binersin boşveeeer =) görüşrüz.

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşım gerçekten çok üzüldüm çok geçmiş olsun okuyunca sanki kendi başıma gelmiş gibi geldi inan inşallah plakasını falan almışsındır memlekette adalet var. Mahkemeye gelmesi biraz üçbuçuk atması bile yeterli olur o şerefsizin ah be keşke o şerefsiz bana denk gelse

Sen yinede o kurye şirketini ara onun için eksi referans olur elinden geleni yap bence

tekrar geçmiş olsun
    kardeşim çok teşekkürler ben motoru kaldırim yüzümü yıkim derken bastı gitti. ama şirketin telefonunu bulup elimden geleni yapcam.

Motosikleti
    Alıntı bluedescada adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim çok teşekkürler ben motoru kaldırim yüzümü yıkim derken bastı gitti. ama şirketin telefonunu bulup elimden geleni yapcam.
    kardeşim geçmiş olsun, eğer tek kişisin diye yok dinelemzlik fln ederlerse, bizede söyle şunlara derslerini verelim, olucak şeymi lan bu eşkıyalık kolay mı öle...

bluedescada gecmıs olsun sana
    thai vtec senın adına sewındım motor camıası adına uzuldum dogrusu senın gıbı bılınclı bırını kaybettıgı ıcın

Nese Kararına saygı duymak lazım

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    senin için hayırlısı neyse o olsun taylo..

geçmiş olsun
    benimde motor sevdam bitmek üzere uzatmaları oynuyorum
    farklı bir konu ama sonuç aynı eşkıyalık gibi bir şey
    bir yıldan fazladır uğraşıyorum
    http://www.enkotumotor.20m.com

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Umarım herşey gönlünce olur Taylan kardeşim kararın senin için ne kadar zor olduğu
    yazdıklarında paylaşmışsın zaten motor üzerine binerken arkanda ki insanların
    sende uyandırdığı rahatsızlık ile motor kullanmak risk kafan ailende olduğu sürece
    rahat kullanamazsın baskı altında histiğin için de bence doğru kararı vermişsin hayırlısı olsun kardeşim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı ByPaTr10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bluedescada gecmıs olsun sana
    thai vtec senın adına sewındım motor camıası adına uzuldum dogrusu senın gıbı bılınclı bırını kaybettıgı ıcın

Nese Kararına saygı duymak lazım
    çok çok çok teşekkür ederim dostum... yazdığın gerçekten çok hoşuma gitti saol...

Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin için hayırlısı neyse o olsun taylo..
    saol emun abi teşşekkür ederim...

Alıntı deksuri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    benimde motor sevdam bitmek üzere uzatmaları oynuyorum
    farklı bir konu ama sonuç aynı eşkıyalık gibi bir şey
    bir yıldan fazladır uğraşıyorum
    http://www.enkotumotor.20m.com
    saol dostum... umarım sende bi an önce kurtulursun ben kafam rahat fazla binemiyodum... aklım ya ailem ya kız arkadaşımda... huzursuz binipte neden sürekli tedirgin oluyim nerde hangi yol hangi kawşakta ölce diye... ölmek sorun değil... ben ...ÖLÜMÜMÜN AYAKKABILARIMIN SAĞA SOLA DÜŞMESİNİ KASKIMIN BAŞIMDAN FIRLAMASINI ÜSTÜMÜN PARÇALANIP ACILAR İÇİNDE ÖLMEYİ İSTEMİYORUM...

Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım herşey gönlünce olur Taylan kardeşim kararın senin için ne kadar zor olduğu
    yazdıklarında paylaşmışsın zaten motor üzerine binerken arkanda ki insanların
    sende uyandırdığı rahatsızlık ile motor kullanmak risk kafan ailende olduğu sürece
    rahat kullanamazsın baskı altında histiğin için de bence doğru kararı vermişsin hayırlısı olsun kardeşim.
    saoll abiicim çok teşekkür ederim sanada... arkamda kötü anılar bırakmak istemiyorum o yüzden en iyisi bu şimdilik belki zamanı geldiğinde tekrar başlarım...

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Topigin başlıgını gördügümden beri gülüyorum.
    thaii_vtec yazdıklarına zaman gelecek sende güleceksin. Foruma 20-30 yıl aradan sonra dayanamayıp yine motosiklet kullanmaya başlayanlar geliyor belki sende görmüşsündür. Yani motosiklet kullanımını bırakmak gibi bir lüksün yok sadece kendine işkence yaparak erteleme lüksün var. Yani şuan motosikletlerden uzak durman belli bir süre için mümkün fakat daha sonra caddede sıralı 4 silindirlerin sesini duyunca veya bir gezinde keçi gibi tırmanan enduroları görünce içindeki o motosiklet tutkusu yine canlanacak. Onun için hiiiiç kendine işkence etmeye gerek yok. Korumalarını tak ve dikkatli bir şekilde motosiklet kullanmaya devam et. Birgün 50 yaşına geldiginde motosiklet kullanmadıgın 20-30 yıl için duydugun pişmanlık emin ol tahmininden daha fazla olur.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlısı olsun ama bu sevde bu kadar kolay bitmez, bitemez. ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    inşallah bitirebilirimm...................

Kelleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R1
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mevlutgs Motosikleti yazdığın mesajda düşman olarak göstermişsin. Düşmanın gibi görüyorsan kullanma. Ayrıca unutmayın ki İnsanın başına bir şey gelecekse nerde olursa olsun, gelir. Sinan ve Kenan SOFUOĞLU'nun ağabeyleri Bahattin'nede yaya halindeyken çarpan bir otomobil ölümüne sebep olmuştu.
    Motosikleti bırakıp bırakmamak senin kararın, kimse seni zorla bindirmiyor. Motosiklet kullanan öldüde, Otomobil kullanan ölmedimi ??
    söylenecek en güzel sözü arkadaş zaten söylemiş.hayırlısı olsun taylan...
    Drift Religion

uwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf-150
    Tutku vazgeçilmezdir. Ne kadar uğrassanda Bu sevda bitmez. Bugun küçük bir çanta içine koydugun bu tutkun birgün Bavul içinde karsına cıkacaktır. Yinede küçük yaşına ragmen güzel bir karar vermişssin tebrik ederim.
    Asla Birilerinin Umudunu Kırma,
    Belki Sahip Olduğu Tek Şey O'dur

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    thaiivtec kardeşim öncelikle hayırlı olsun kararın. umarım kendin için en doğrusudur. ama benim genel deneyime göre kanım, sen er ya da geç dönersin

motosiklet bir hastalıktır. tutkudur. bulaşıp da bırakanı (ciddi kaza haricinde) görmedim.

ben de bir volvo araba almak için para biriktirirken kıytırık bir çinli motor alıp "ben daha 4 tekere hayatta binmem" diye başlamıştım

bluedescada dostum sana da çok geçmiş olsun. kuryelerden ben de çok çekiyorum. nedense motorcu kültürüne sahip çok azına denk geliyoruz. benim karşılaştıklarımın çoğu sanki hep şikayet ettiğimiz katil 4 tekerler davranışındalar. sıkıştırıyorlar, emniyet şeridinde kimseyi umursamayıp 90-100le basıyorlar, olmadık yerde makasa giriyorlar, araçların aynalarını kırıp uzuyorlar vs vs liste uzun... arada bir sopalamak lazım bunları

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)