Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Motor sevdası Bitiyor..Elveda..

Motovento
    REKLAM ALANI
    headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    thaii_vtec Kardeşim ELINT dediklerine sonuna kadar katılıyorum...

Ben 25 yaşındayım daha bugun anadolu yakasına geçmek için motoruma bindim
    anam camda oğlum yavaş git gel diye söyleniyor tamam demekten başka çarem yok babam söylensin dursun görsen hiçbir zaman alışamıcak gibi ama kazın bacagğı oyle değil ne kadar vukuatsız binersen bu merede hem ailen hemde onlar gibi düşünenler motorun değil üstündekinin tehlikeli olduğunu anlıyacaktır.

Sözüm odur ki ara ver kanın biraz yavaşlasın nabzın düşsün daha mantıklı kararlar vermeye başla o zaman geri dönüceksindir o tat başka hiç bişeyde yok bulamadığın için geri geliceksin

Motosiklet bi virusdur aids gibi sanırım bizde öyleyiz..

hasan..
    Hasan..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT650R
    [QUOTE=thaii_vtec;1083504]demirden korksak TRENE BİNMEYİZ... 2 tekerden korksak hızı sevmeyiz... bunu korktuğum için değil beni sevenleri düşündüğüm için yaptım yani bi nevi FEDAKARLIK... ailem ve kız arkadaşıma değer...QUOTE]

Korkunun ecele faydası yoktur sözcüğü bir deyimdir.
    Sen yada ailen korktuğun için söylemiyorum,
    Hiç kimse motora yada arabaya kaza yapmak için binmiyor,
    Bu arada ölümlerin %1 trafik kazasından kaynaklanmaktadır,
    ama madem sen korkmuyorsun, ailen senin için endişe ediyor, hadi korkuyor demiyelim, sözüm onlara olsun, yüce Allah insanın başına bir bela takdir etmiş ise zaten yapılacak bişey yoktur.
    Bu arada fedakarlık, feda etmekle feda etmekte vermekle olur, motorunu ailen binmeni istemediği için bir fakire vermiyorsun, satıp parasını da değerlendireceksin, bunun adı fedakarlık olmuyor, motora binmek konusunda fedakarlık ediyorum diyeceksin, bende o zaman sana, motorsuz her kes motora binmek konusunda fedakarlık ediyor diyeceğim.
    Sonra kafalar karışacak, polimik olacak, neyse motor olmadığı için başına bir kazanın da gelmeyeceğini düşünecek olursak ki bu yanlış olur, o zaman motora binmeye devam et, bu seferde ailen ve kız arkadaşın var sen fedakarlık yaptın motorunu ne yapmıştın, neyse ya karar senin, takdir Allahındır.
    Öpüyorum seni.
    Kızma biraz takıldım sadece.
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

alpibox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER
    kendi seçimin kardeşim bu forumda kalkıpta hayır bin motora diye zorlayacak biri yok ! hayırlısı kardeşim forumda görmek isteriz seni...(ama duygulandırdın beni)

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    koç şehir dışındaydım eve şimdi girdim
    yazdığın msjı okudum bizim oğla gene yapmış yapacagını dedim
    bu kararına saygı duymaktan başka yapacak bişi yok ammmmmmmaaaa bu kararının arkasında ne kadar durabilirsin bilmiyorum.

sen bizimlesin senii adam edicem ama bakalım nasıl olcak
    ya seve seve ya döve döve
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koç şehir dışındaydım eve şimdi girdim
    yazdığın msjı okudum bizim oğla gene yapmış yapacagını dedim
    bu kararına saygı duymaktan başka yapacak bişi yok ammmmmmmaaaa bu kararının arkasında ne kadar durabilirsin bilmiyorum.

sen bizimlesin senii adam edicem ama bakalım nasıl olcak
    ya seve seve ya döve döve
    bakalımm kanka ama senin makinayı kaçırırım arada haberin ola... nası wiraj yaptığımı biliyosun anam anlat istersen=))

Alıntı alpibox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi seçimin kardeşim bu forumda kalkıpta hayır bin motora diye zorlayacak biri yok ! hayırlısı kardeşim forumda görmek isteriz seni...(ama duygulandırdın beni)
    saoll kardeşimmm eyvallah =)) ağlattığım kişilere olmuş yazarken ben bile fena duygulandım göz yaşlarımla...

Alıntı headquarters adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    thaii_vtec Kardeşim ELINT dediklerine sonuna kadar katılıyorum...

Ben 25 yaşındayım daha bugun anadolu yakasına geçmek için motoruma bindim
    anam camda oğlum yavaş git gel diye söyleniyor tamam demekten başka çarem yok babam söylensin dursun görsen hiçbir zaman alışamıcak gibi ama kazın bacagğı oyle değil ne kadar vukuatsız binersen bu merede hem ailen hemde onlar gibi düşünenler motorun değil üstündekinin tehlikeli olduğunu anlıyacaktır.

Sözüm odur ki ara ver kanın biraz yavaşlasın nabzın düşsün daha mantıklı kararlar vermeye başla o zaman geri dönüceksindir o tat başka hiç bişeyde yok bulamadığın için geri geliceksin

Motosiklet bi virusdur aids gibi sanırım bizde öyleyiz..

hasan..

valla bişey diyemicem ben şuanda arabalara yöneltiyorum kendimi... araba alıyorum zaten 1 ay sonra... inşallah olur sorun çıkmadan gider böyle...

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Böyle bir kara almana üzüldüm ve gerekçen'de bence son derece ilginç!
    Darılma ama allahın bizlere biçtiği zamana bizler asla müdahale edemeyiz çünkü neyin nezaman ve nerede olacağını bilmiyoruz ve asla da bilemeyeceğiz.
    Yarın yapmak için planlarımız olabilir ama onlarında gerçekleşip gerçekleşmeyeceği yaradanın taktirinde.....

Yinede kara senin....yaşamının her diliminde sağlık dileklerimle
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Tercihin hayırlara vesile olsun
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    arkadaşlar ben ölmekten korktuğum için bırakmıyorum kimse düzgün okuyup takip etmiyomu her sayfayı tek tek okurmusunuz... Ailem ve Kız arkadaşımın baskılarından sıkıldım artık... hergün hergün sorun yaşamaktan bıktım... motor tutkunuyum ama motor ailem ve arkadaşımdan önemli değil... budur yani...

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben ölmekten korktuğum için bırakmıyorum kimse düzgün okuyup takip etmiyomu her sayfayı tek tek okurmusunuz... Ailem ve Kız arkadaşımın baskılarından sıkıldım artık... hergün hergün sorun yaşamaktan bıktım... motor tutkunuyum ama motor ailem ve arkadaşımdan önemli değil... budur yani...
    bu konuda haklısın benıde cok bunaltıyorlar ailemde kız arkadaşımda ama benım bırakma gibi bi fikrim yok sadece bu olayı korumalıklara biraz daha ozen gostererek ve biraz daha dikkatli ve yavaş kullanarak halledebilirsin diye dunusuyorum fakat kararına saygı duyuyorum hayırlısı olsun
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Kazadan sonra benimkiler de başladılar şimdi. Hastaneden taburcu oldum, eve geldim. Odamda ne kask kalmış, ne mont ne dizlik. Anneme soruyorum nerdeler, atmadın dimi diye? Yok oğlum kaldırdım, sen atacaksın onu bekliyorum diyo bana. Hey allahım... Ne denir ki şimdi buna. Üstüne gitmedim tabi...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuda haklısın benıde cok bunaltıyorlar ailemde kız arkadaşımda ama benım bırakma gibi bi fikrim yok sadece bu olayı korumalıklara biraz daha ozen gostererek ve biraz daha dikkatli ve yavaş kullanarak halledebilirsin diye dunusuyorum fakat kararına saygı duyuyorum hayırlısı olsun
    sinan sofuoğlu korumasızdı diye öldü zaten... ayrıca saol kardeşim ben kararımda kesinciyim... yıllar sonra noolur bilemem... dönebilirimde dönmeyebilirimde...

Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazadan sonra benimkiler de başladılar şimdi. Hastaneden taburcu oldum, eve geldim. Odamda ne kask kalmış, ne mont ne dizlik. Anneme soruyorum nerdeler, atmadın dimi diye? Yok oğlum kaldırdım, sen atacaksın onu bekliyorum diyo bana. Hey allahım... Ne denir ki şimdi buna. Üstüne gitmedim tabi...
    büyük geçmiş olsun sana biliyorum zaten senin kazayı yazmıştımda... oh iyi yapmış annen

esp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er-5
    Tanışmak nasp olmadı ama bende daha motorsuz motorcu sayıldığım ıçın ayrılan kardeşımız ıçın üzüldüm ama hepımız gıbı emınım kı böle zor bı kararı yeterınce düşündükten sora vermştr Allah yolunu açık etsn kardeş ınşallah sevdıklerın ve senı sevenlerle mutlu yaşarsın hedeflerıne ulaşırsın

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    arkadaş bu yaşananlar olaylar senı ve aileni cok etkılemış bu kararın aılenı ve senı mutlu edecektır herşeyın yerı zamanı oldugu gıbı motorunda bellı zaman kullanılıp bıktıktan sonra bırakılması daha ıyı olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı esp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tanışmak nasp olmadı ama bende daha motorsuz motorcu sayıldığım ıçın ayrılan kardeşımız ıçın üzüldüm ama hepımız gıbı emınım kı böle zor bı kararı yeterınce düşündükten sora vermştr Allah yolunu açık etsn kardeş ınşallah sevdıklerın ve senı sevenlerle mutlu yaşarsın hedeflerıne ulaşırsın
    saol kardeşim eyvallah =)) Motorum olmasada buluşmalara katılırım ben fark etmez =)) Artçı alırlar bu kardeşini elbet birisi almasalarda otobüs minübüs bişey yapcaz artık=)) ayrıca saol inşallah bu yol hedefime ulaştırcak beni...

Alıntı morveotesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş bu yaşananlar olaylar senı ve aileni cok etkılemış bu kararın aılenı ve senı mutlu edecektır herşeyın yerı zamanı oldugu gıbı motorunda bellı zaman kullanılıp bıktıktan sonra bırakılması daha ıyı olur
    bakalım kardeş inşallah olcak istediğim kurtulcam artık rahat rahat kafamı dinlicem=))

Motosikleti
    as t1
    kardeşim verdiğin karara saygı duyuyor ve seni çok iyi anlıyorum motorun olmasada seni buralarda görmek isteriz
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

ben kendime güvenmiyorum sorun burda... ben hızı çok seven biriyim... çocukca sokak aralarında basmam ya sahilde ya e-5 te o başka... kanım deli bi kere 300 km hızı bile görsem yetermiki? tabiki hayır... ben ailem ve kız arkadaşımı daha çok üzmek istemiyorum... Annemin balkondan bakışları da üzüyo zaten beni... ben çok mutluyum... üzüntülü olsamda... umarım sende hayatında en güzel kararları verirsin tubiş ABLACIM...
    Bu açıklamanın üzerine hiç başka lafa gerek yok, hiç aile ya da kız arkadaş baskısına gerek yok. Kendine hakim olamıyorsan en doğru kararı vermişsin. Senin bu özeleştirini ve kararını çok az kişi gerçekleştirebilir. Bravo...

İlerde ne düşünürsün bilinmez. Yaşın ilerledikçe, olgunlaştıkça bu agresif yapın kaybolacak ve daha bir sağlam düşünebileceksin. O zaman gelince hala istiyorsan belki gene denersin. Kim bilir.

Belki de denemezsin...

deli mavili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet
    hayırlısı olsun dönüş yapmak istersen eski sevgiline hiç düşünme derim ben yinede karar senin ...
    UÇURUMUN KENARINDA OLSAN BİLE SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Tekrar Dönmen Dileği İle..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Evet arkadaşlar... Abilerim...ablalarım... Tüm MT Ailesi...

Motor hayatıma 16 yaşımda başladım ve 17 yaşımda bitiriyorum... Dün kendi kendime düşünürken Motoru bırakmam gerektiğini öğrendim... Ailemin olduğunu beni çok sewdiğini düşündüm... Her Motora binişimde kapı önünde hazırlanışımda CANIM annem balkondan bana o gözleriyle bakar... Sanki oğlum binme gitme der gibi ama ben gazı açar giderdim o yolda... Motorumu her zaman saklamak için tanıdık galeriye koyardım şimdi ise sattığım için duruyor... çünkü ben Motoru bırakıyorum... ben korkumdan değil kız arkadaşımı ve ailemi sevdiğim için bırakıyorum...yeterki onlar üzülmesin... artık motora adım atmıyorum... az da olsa tadına vardım... Ben bu foruma ilk kayıt olduğumda erdinçpolat erdinç abimle tanıştım şuan da çok sewdiğimmm çok samimi olduğum bir abimdir... ilk üye olduğumda bana yapılan şakalar falan... sonradan kaynaşma tanışma... eğer burda kırdığım kişiler varsa hepsinden tek tek ÖZÜR DİLİYORUM 3 günlük dünyada kimseyi kırmaya deymez... hepinizi çok seviyorum arkadaşlar... umarım Makinalarınıza ve kendinize iyi bakarsınız... Tekerleriniz düz bassın... Allahım kaza bela vermesin sizlere ve tüm motorculara... Şuan okadar duyguluyumki... Resmen hayatımın aşkıyla ayrılıyorum... Bu kararı kendim verdim kimsenin baskısıyla değil... neyse arkadaşlar umarım hepiniz motosikletlerinizle mutlu olursunuz...arada sadece forumu dewam edip sohbetlere katılmayı düşünüyorum... hepinize yardımlarınızdan dolayı teşşekkür ediyorum...

...Ve ayrıca Sinan abimizin ölümünden sonra duyduğum yeni doğmuş bebesinide yetim bırakması etkiledi beni...Ben evlilik aile iş hayatı yönetim düşünen biriyim...O yüzdende çıktım ewladımı yetim eşimi de bensiz bırakmak istemiyorum ve ailemide evlatsız benim kanım deli diye bu işten vazgeçtim...umarım herkeze hayırlısı olur... ben kanı deliyim diye bu işten çıktım...

...THAİİ_VTEC
    17 yaşında olmana rağmen en doğru kararı vermişsin.Bunları duymak beni mutlu etti.Motor aşkı yüzünden hem ailenin hemde kız arkadaşını üzülmeye hakkının olmadığını sözlerinde anlatmışsın.Kutluyorum seni...

ailen ve kız arkadaşınla bir ömür boyu mutlu olman dileğiyle...

Motosikleti
    ne istersen var :P
    üzüldüm, sevindim, şaşırdım...

aynı şeyleri ben yaşıyorum

annem ağlayarak, anneannem sesi titreyerek yalvarıyor binme diye...

cevabım hazır:
    ''ben dikkatli sürüyorum, merak etmeyin, bişe olmaz''

tabi şunu çok iyi biliyorum, bile bile yukardaki cevabı veriyorum:
    ne kadar dikkatli olursam olim, karşı taraf dikkatsiz olabilir
    +
    ne demek merak etmeyin, ne demek bişe olmaz

her bindiğimde de, öleceğimi veya sakat kalacağımı istemeden aklımdan geçiriyorum (şeytan pi.i aklıma sokuyor, biliom bunu)

ama olmuyor, olmuyor, yine olmuyor...

kimseyi dinleyemiyorum, hayatımdaki en önemli, en değerli kişileri bile

malesef bağımlı olduğum tek nesneden vazgeçemiyorum

Allah hepimizi korusun !
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)