Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

[MT-İZMİR] GÖKMEN GÖK Adlı Arkadaşımızı Ziyaretimiz....

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Cbf 150 :) Kığmızı ossun 3 fazlası ossun
    Başlık güncel..

Bizimkiler motosiklet almama isteği gayretinde galip geldikleri için md ile mt yi bıraktım başka şeylerle ilgileniyorum arada giriyorum.. İleride nasipse hep giricem..Ben de maillerimi kontrol ediyordum ordan haberi aldım geldim.. Allahım yar ve yardımcıları olsun dualarımızı eksik etmiyoruz..
    İzma da ne olaki?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    güncel...........................
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

rüzgar hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr honda
    herkeze slm ben bu talihsiz kazayı yeni öğrendim zaten sitedede yeniyim gökmen kardeşimizin alahtan acil şifalar vermesini temenni ederim.
    ayrıca bu kardeşimize hepbirlikte yardım elimizi uzatalım yardımlarımızı esirgemeyelim bu olay hepimizin başına gelebilir unutmayalım
    şimdiden herkeze ilgive alakası için teşekkür ederim saygılarımla r hakan.....

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    ümmet perkitan,rüzgar hakan,cronos konuyu toplam 4 kişi okuyor.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

runmysoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Atalarımız 'Sağ elinin verdiğini sol elin görmesin' demişler ama ben burada Gökmen abiye yardım için yatırılan dekontları gördükçe seviniyordum ve O na yardım etmek için bir an önce harekete gecmem gerektiğini düşünüyordum.Buraya dekontunu koymadan yardımını yapan bir sürü kişi olmuştur.(İnşallah)Ama ben belki benim gibi yardım için geç kaldığını düşünenleri teşvik etmek için dekontu yapıştırıyorum,varsın sağ elin verdiğini sol el görsün,yeter ki yardımlar Gökmen abiye şifa olsun.

Motosikleti
    Alıntı runmysoul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atalarımız 'Sağ elinin verdiğini sol elin görmesin' demişler ama ben burada Gökmen abiye yardım için yatırılan dekontları gördükçe seviniyordum ve O na yardım etmek için bir an önce harekete gecmem gerektiğini düşünüyordum.Buraya dekontunu koymadan yardımını yapan bir sürü kişi olmuştur.(İnşallah)Ama ben belki benim gibi yardım için geç kaldığını düşünenleri teşvik etmek için dekontu yapıştırıyorum,varsın sağ elin verdiğini sol el görsün,yeter ki yardımlar Gökmen abiye şifa olsun.
    tebrikler...............................
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende tebrik ediyorum.. Allah razı olsun.

Güncel...
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah senden razı olsun paşam..

.
    GÜNCEL kalmalı...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    runmysoul arkadaşımıza teşekkür ederiz diğer MT cilerden de atak bekliyoruz haydi mt her şey gökmen kardeşimiz için
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Konunun başlığı;'Gökmen Gök adlı arkadaşımızı ziyaretimiz'.Bu konudan mail ile haberdar olmamış olsam herhangi birini ziyaret,gezi anlamını taşıyor sanıp okumazdım diye düşünüyorum.
    Sakın yanlış anlaşılmasın;amacım, konuyu açan Alp Tunay adlı büyüğüme saygısızlık etmek değil.Ben sadece merak ettim başlık değiştirilemez mi?(Motosiklet kazasıyla bitkisel hayata giren gence yardım gibi mesela...)
    Çünkü bakıyorum Mondial 125 ZN konusu bile 130bin küsür kişi tarafından görüntülenmiş ve 5bin küsür kişi tarafından cevaplandırılmış!(Gökmen Gök ise 9bin500 kişi tarafından görüntülenmiş ve 360 cevap...Ve bunların çoğu da güncelleme amaçlı)
    Sakın yanlış anlaşılmasın,dediğim gibi sadece daha fazla kişinin dikkatini çekebilmesi adına başlık;yardım edilmesi gereken bir kişi olduğunu önplana çıkartacak şekilde değiştirilebilir mi,mümkünatı var mı?
    Hepimizin maksadı elle tutulur,gözle görülür bir şifa sağlamak değil mi sonuçta ?

Motosikleti
    runmysoul kardeşim bu konu daha önce modlarada belirtildi ama malesef birşey yapılmadı yapılamazmı yapılır ve dahada iyi olur kanısındayım

Az önce gülperi anneyle görüştüm evi taşıyorlar alsancağa izmir mt yardımlarınızı esirgemeyin lütfen biz burdan ancak manevi destek olabiliyoruz birde APV41 ve Alp tunay kardeşlerim sizden bir ricam var balçova termal tesisleri yeşil kartı olanlara bakıyormuş bu konuyu bir araştırırsanız,gülperi anneye sordum gökmenin yeşil kartı varmış belki bir ümit olabilir valiliktende yardım isteyin, vermeyenin yüzü kara olsun izmirdeki mt ciler sizlerden mutlu haberler duymak istiyoruz

güncel....................

Konuyu Alp Tunay abimiz açtığına göre başlığı daha dikkat çekecek hale o getirebilir,teknik olarak mümkün mü bilmiyorum tabii...

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu Alp Tunay abimiz açtığına göre başlığı daha dikkat çekecek hale o getirebilir,teknik olarak mümkün mü bilmiyorum tabii...
    Alp'in elinde böyle bişey olsa beklemeden yapacağına eminim.Bence olan biten budur.Çırpınıp duranda bikaç İzmir'liden başkası değildir.Acı ama gerçek.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Gülperi Teyze demiş ki 'Oğlumun hayatını motosiklet değil,motosiklete saygısı olmayanlar değiştirdi.'
    Kendine güvensen de nereye kadar,birgün Allah korusun bu durum bizim de başımıza gelebilir,o zaman bu kadar az kişinin ilgilendiğini görmek ne acı olur değil mi?
    Umarım sessiz kahramanlar sessiz de olsa Gökmen abiye yardımlarına devam ediyorlardır

Motosikleti
    runmysoul kardeşim bu başlığı skullhunter değiştirir isterse

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alp'in elinde böyle bişey olsa beklemeden yapacağına eminim.Bence olan biten budur.Çırpınıp duranda bikaç İzmir'liden başkası değildir.Acı ama gerçek.
    yokbe oğuz tam olarak öle değil,herkesin aklında olduğuna ınanıyorum sadece zamanını bekliyorlardır,anı geldiğinde taşlar yerine oturcaktır,enazından şahsi fikrim.inan bikaç izmirliden başkalarınında umurunda kardeşimişiz ve ailesi.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    güncel efenim.....................pamık eller cebe...

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokbe oğuz tam olarak öle değil,herkesin aklında olduğuna ınanıyorum sadece zamanını bekliyorlardır,anı geldiğinde taşlar yerine oturcaktır,enazından şahsi fikrim.inan bikaç izmirliden başkalarınında umurunda kardeşimişiz ve ailesi.
    Bende umuyorum abicim,ama serzenişte bulunmadanda edemedim.Biliyorum didinen abilerimiz ve arkadaşlarımız var ama yakınlık sebebiyle en aktif olanlar İzmir'deki arkadaşlarımız.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Konunun başlığı;'Gökmen Gök adlı arkadaşımızı ziyaretimiz'.Bu konudan mail ile haberdar olmamış olsam herhangi birini ziyaret,gezi anlamını taşıyor sanıp okumazdım diye düşünüyorum.
    Sakın yanlış anlaşılmasın;amacım, konuyu açan Alp Tunay adlı büyüğüme saygısızlık etmek değil.Ben sadece merak ettim başlık değiştirilemez mi?(Motosiklet kazasıyla bitkisel hayata giren gence yardım gibi mesela...)
    Çünkü bakıyorum Mondial 125 ZN konusu bile 130bin küsür kişi tarafından görüntülenmiş ve 5bin küsür kişi tarafından cevaplandırılmış!(Gökmen Gök ise 9bin500 kişi tarafından görüntülenmiş ve 360 cevap...Ve bunların çoğu da güncelleme amaçlı)
    Sakın yanlış anlaşılmasın,dediğim gibi sadece daha fazla kişinin dikkatini çekebilmesi adına başlık;yardım edilmesi gereken bir kişi olduğunu önplana çıkartacak şekilde değiştirilebilir mi,mümkünatı var mı?
    Hepimizin maksadı elle tutulur,gözle görülür bir şifa sağlamak değil mi sonuçta ?
    Yazdıklarının tamamına katılıyorum arkadaşım ama açılan diğer konular ne olsun kıyaslama
    yapmasan daha iyi olurdu bence ama şunu yapabiliriz;Alp Tunay'a başlık konusunda önerilerde
    bulunalım ve en çok ilgi uyandıracak arkadaşları çekecek bir başlıkta karar kılalım olmaz mı ne dersiniz.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    gökmen kardeşimizi şimdilik daha iyi olacağına inandığımız rutubetsiz evine naklediyoruz gelişmeler size bildirilecek çalışmalarımız aralıksız devam ediyor
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler