Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

[MT-İZMİR] GÖKMEN GÖK Adlı Arkadaşımızı Ziyaretimiz....

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    mete_han adlı arkadaşımızın açtığı konudan alıntıdır.....
    ILACAĞI HESAP NUMARASI..

Allah Hiç Bir Anneye Böyle Acı Vermesin.. - 11-01-2008, 23:11 PM

"Ben Gülperi ERYAMANGökmen GÖK ün annesiyim.

Biz herkes gibi normal hayatı olan anne-oğulduk.Hayat dolu ,elektroniğe,müziğe,motosiklete düşkün delikanlıydı,hayatının baharını doya doya yaşadı.22 Temmuz 2000e kadar..Çankaya'da kırmızı ışık ihlali yapan bir arabanın oğluma çarpmasıyla hayatımız değişti.

Oğlum'un hayatını motosiklet değil,motosiklete saygısı olmayanlar değiştirdi

Bozyaka SSK hastanesinde ikibuçuk ay solunum cihazına bağlı yaşadı.Sosyal güvancemiz olmadığı için Yeşilyurt devlet hastanesi yoğun bakım bölümüne alındı.Üç ay bize gösterilmeden yattı.Özel odaya alındığında nefes alan bir iskelet gibiydi.Valiliğin yardımıyla Ankara'ya gittik.Beş gün kalmamıza rağmen hiç birşey yapılmadı ve İzmir'e geri döndük.Gökmen'e evde bakmaya başladık.2002'de ATV'de yayınlanan "Yarınlar Umut Olsun" isimli programda toplanan yardım sayesinde ,vücudundaki yatak yaraları için 9 tane ameliyat geçirdi.[/u]Yaralar kapandı.

Gökmen'in kalbi atıyor ancak,beyin fonksiyonları yeterli çalışmıyor.Tekerlekli sandalyeye binebilmesi,kolunu oynatabilmesi için,fizik tedavi görmesi gerekiyor.Fizik tedavi ile hareket edebilecek.Balçova Termal Tesislerinde fizik tedavisi olabilir.Gökmen'in yanında refakatçisi olarak benim kalmam gerekmektedir.

Oğlumu mamayla burnundan besliyorduk.Şimdi midesine takılı hortumdan mamayla besliyoruz.20 günde bir idrar sondası,3 ayda bir mide sondası değişmek zorunda.Günde 6 kez sağa ve sola çevirip, yukarı çekiyorum.Sırtına yastık koyuyorum aksi takdirde vücudunda yaralar oluşuyor.Günde 3 kez mama 3 kez su veriyorum.

Ben anneyim ve yaşadığım sürece evladım için nefes alacağım. Hayatta birbirimizden başka kimsemiz yok.Hem oğlumla gün boyu ilgilenip,hem de ördüğüm örgüleri satarak para kazanmaya çalışıyorum. Maddi ve manevi yardımlara ihtiyacımız var.Gökmen benden ve benim bayan arkadaşlarımdan başkasını görmüyor.Eski arkadaşlarını görmek onu mutlu edecektir.

Benimle iletişim kurmak isteyen,Gökmen hakkında soru sormak veya ziyaret etmek isteyenler için iletişim bilgilerimi ekliyorum.Sesime kulak veren herkese teşekkür ederim.

Gökmen'in medikal ihtiyaçlarını(Mama torbası,mide hortumu,alt bezi,eldiven,idrar torbası,spanç,batikon,bant v.b) karşılayabilmek ,fizik tedavisini yaptırabilmek için valilikten izin aldık Yapılacak yardımlara ihtiyacımız var.

YARDIMLARIN YAPILACAĞI HESAP NUMARASI

GÜLPERİ ERYAMAN
    ALSANCAK İŞ BANKASI
    613152 HESAP

Ev adresi:1424 sokak no:18 Gülizar apartmanı zemin Kahramanlar/İzmir
    Ev telefonu:(232)4419225
    0 535 945 12 51
    e-posta:gulperi_eryaman@hotmail.com

Sevgi ve saygılarımla
    Gülperi ERYAMAN

MD den Sevgili RABBİT den alıntıdır...

İZMİRLİ arkadaşlar EGE li hemşehrimlerim haydi görev başına...belkide çoğunuz bu durumdan haberdarsınız...bu sese kulak verin...maddi manevi...
    Konu mete_han tarafından (12-01-2008 Saat 00:19 AM ) de değiştirilmiştir..

GERÇEKLER ACIDIR.ACITIR.DÜNYADAKİ TEK DİKİLİ FİDANIM.."K I Z I M"Ben Bir Garip Pandayım..Hor Görme Pandayı..
    MT GEYİK KOMUTANI ORAMİRAL METE HANDRO...

[MT-İZMİR] Olarak Bu gün GÖKMEN GÖK adlı arkadaşımızı Evinde ziyaret ettik... Kendisinin durumu resimlerde anlaşılmaktadır... Annesiyle uzun uzun sohbet ettik... Konumuz GÖKMEN adlı arkadaşımızın başından geçen olay ve motoru ne kadar çok sevdiğiydi....

Elimizden geldiğince Aramızda Para toplayıp Annesine taktim ettik... Ama Bu topladığımız para tabiiki yetmeyecek...

Her il gurubunun bu arkadaşımıza yardım yapacağını tahmin etmekteyiz.... Mete_han adlı arkadaşımızın açtığı konudan alıntı yaptığım için Onun vermiş olduğu bilgilerde bu mevcut... Ama daha farklı yardım yapmak isteyen olursa da bize ulaşabilir.... Kendilerine ne yapmaları gerektiğini anlatırız...

Allah hiç kimseye böyle acı vermesin....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bendeki bilgiler doğrultusunda annesinin hesap numarası
    GÜLPERİ ERYAMAN
    ALSANCAK İŞ BANKASI
    613152 HESAP
    ev telefonu; 0232 441 92 25
    cep telefonu;0 535 945 12 51

şu an ailenin ciddi miktarda sıkıntısı NAKİT anne kendi kredi kartlarından alışveriş yapıyor ve sigortaya fatura ediyormuş fakat ödeme alamıyorlarmış salı günü istanbul a mahkeme için gelecekler eğer valilik ambulans tahsis ederse salı günü istanbulda hastaneden rapor alıp mahkemeye çıkacaklar arkadaşlar bu hepimizin başına gelebilecek bir olay eğer imkanınız varsa günlük bir yemek parası dahi olsa yardımda bulunun motorcu kardeşliğinin anlamını bir kere daha ispatlayalım
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Balçova da rehabilitasyon tedavisi görürse konuşabilecekmiş... Çok pahalı bir tedavi değil.... Umarım ki diğer arkadaşlar da bu konuda duyarlı olacaklar....

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balçova da rehabilitasyon tedavisi görürse konuşabilecekmiş... Çok pahalı bir tedavi değil.... Umarım ki diğer arkadaşlar da bu konuda duyarlı olacaklar....
    elımızden geldığı kadarıyla yardımlarımızı esırgemıcez ben bı oğrencı olarak elımden gelenın fazlasını yapmaya calısıcam...

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizi temsilen orya gittiğiniz için ayaklarınıza sağlık,
    bizim gökmenden haberdar olduğumuz topik ilk açıldığında kendisi izmirde olduğu için doğal olarak ilk görev bize düşüyodu, ilk adımımzı attık ve kendisine ulaştık, bundan sonrada bizimle birlikde diğer il gruplarındanda desteklerin geleceğini umuyorum.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Bende arttırabildigim kadar para arttırıp hesaba yatıracam gerekirse motora binip gezmem biraz .

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende arttırabildigim kadar para arttırıp hesaba yatıracam gerekirse motora binip gezmem biraz .

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    Ya gerçekten okudukça gördükçe dehşet içine giriyorum...elimizden ne geliyosa yapalım arkadaşlar...
    As The Years Go Passing By...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Sayfa başında tutalım...Arada kaybolmasın...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Allah sizden razı olsun ki bir kardeşimizi(mutlak hissediyordur) ve ailesini mutlu edebildiniz...

İstanbul MT devreye henüz girmedi...ben 2 ay içerisinde gayri resmi yollardan forumdaki arkadaşlarımdan nazım geçen heryerden para talebinde bulunucam...

herkes gönlüne göre artık...Allah gidenden gitmeyenden verenden vermeyenden hoşnut olsun...Allah bu acıları hiçbirimize yaşatmasın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Ben mail listeme dağıttım. Bunun dışında gelecek ay kendime göre yüklü bir yardımda bulunacağım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Çok anlamlı bir ziyaret olmuş, hele hele Gökmen abinin kasklı fotoğrafı çok dokundu bana

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Bazı şeyleri yaşamak gerekmiyor,bu sayfada gördüklerim kabuslarımı anımsattı
    göz yaşlarımı tutamadım
    Allahtan şifa diliyorum,elimizden ne geliyorsa yapalım...
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah sizden razı olsun ki bir kardeşimizi(mutlak hissediyordur) ve ailesini mutlu edebildiniz...

İstanbul MT devreye henüz girmedi...ben 2 ay içerisinde gayri resmi yollardan forumdaki arkadaşlarımdan nazım geçen heryerden para talebinde bulunucam...

herkes gönlüne göre artık...Allah gidenden gitmeyenden verenden vermeyenden hoşnut olsun...Allah bu acıları hiçbirimize yaşatmasın...

Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendeki bilgiler doğrultusunda annesinin hesap numarası
    GÜLPERİ ERYAMAN
    ALSANCAK İŞ BANKASI
    613152 HESAP
    ev telefonu; 0232 441 92 25
    cep telefonu;0 535 945 12 51
    Bu konuda duyarlılık sahibi olan;alp_tunay,mete_han ve cengiz abi başta olmak üzere katkısı bulunan herkese teşekkür ederim.Çok doğru hepimizin başına gelebilecek bir durum.Bildiğim kadarıyla bu forumda binlerce üyemiz var,elinden gelen herkes az çok demeden katkıda bulunursa arkadaşımız ve ailesi için çok rahatlatıcı olacaktır.

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    allah sizden razı olsun gitmeniz yeterli şu oturduğum koltukta nasıl mutlu oldum anlatamam
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah sizden razı olsun gitmeniz yeterli şu oturduğum koltukta nasıl mutlu oldum anlatamam
    Cengiz ve Alper abi, inanın gözlerim doldu ekranın başında.
    Allah yardımcıları olsun.
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    tebrikler arkadaşlar...çok anlamlı bir ziyaret olmuş...sitemizde uzun bir süre sonra böyle anlamlı organizasyonlar yapıldığı görmek çok güzel...arkadaşımız ve annesi adına moral verici bir ziyaret olmuştur eminim...allah herkesin yar ve yardımcısı olsun...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    valla motorumu yaz için hazırlıyordum modifiye için hatta benzine para yatırmıyım dıe garaja cektım bagladım para harcamıyım dıye ama buyuk ıhtımal bu abime gidicek... hesap numarasına yatırılcak degılmı arkadaslar? inşallah iğleşicek...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün çalıştığım için orada olamadım,ama aslında hepimiz bir şekilde oradaydık.Kalplerimiz oradaydı..
    Apv41 ve Alp_Tunay bizim yerimize ne yapılması gerekiyorsa yapmışlar,teşekkürler

Küçücük bir tebessümün bu durumda biri için paha biçilemez bir servet olduğu kuşkusuz.Eğer annesine ve Gökmen arkadaşımıza birazıcık da olsa mutluluk götürebildiysek,biraz olsun yalnız olmadıklarını hissettirebildiysek ne mutlu bize..

Bu sadece bir adımdı ama adımlar maalesef ki yeterli değil,bu durumda koşmak gerekiyor bu da herkesin yardımıyla olabilecek birşey.Daha devamları gelecek tabi ki,elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağız..Biz eğlenmesini bildiği kadar sorumluluklarının da farkında olan,hangi durumda ne yapılması gerektiğini bilen bir aileyiz,ben herkesin elinden geleni yapacağından adım gibi eminim.
    Bir bağlantım daha var,eğer onu gerçekleştirebilirsem inanıyorum ki çok iyi olacaktır,ne olduğunu netleşmeden yazmak istemiyorum.

Allah kimseye böyle acılar göstermesin
    En büyük hazinemiz sağlığımız,ama çoğu zaman bunun farkında değiliz.

Bu sadece İzmir MT ile sınırlı kalmamalıdır,lütfen herkes bu konuda duyarlı olsun,bize yakışanı yapıp onları yalnız bırakmayalım,kuşkusuz ki maddi manevi desteğe ihtiyaçları var.
    Dediğimiz gibi,soracağınız ya da merak ettiğiniz bir konu olursa bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Mete abi İstanbul'da tv programcılığı ile uğraşan üyeler vardı yanlış hatırlamıyorsam.Bu olayı yardım toplayan programlara taşırsak nasıl olurr ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler