Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

[MT-İZMİR] GÖKMEN GÖK Adlı Arkadaşımızı Ziyaretimiz....

Motovento
    REKLAM ALANI
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Allah razi olsun, cok fazla sey yazmama gerek yok.... Izmir Mt ye ozellikle de Cengiz vé Alper abilere onculuk yaptiklari icin cok tesekur ederim...

Ama bu sadece Izmir le sadece il gruplari ve sadece motosiklet.net le kalmamali, motosiklete gonul veren tum dostlarin bú konuda duyarli olmasi gerekli...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    gerçekten çok zor bir durum .. allah yardımcıları olsun ,, elimden geldigince yardım etmeye çalışıcam .. 2000 senesinde olmuştu kaza sanırsam okumuştum dergide .. gülperi anneminde ellerinden öperim,, sevgiler jesse
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hadi Mete'cim! Herkes yapmak ister ama harakete geçmek çoğu zaman zordur.Birinin mutlaka önderlik etmesi lazım.Seninde girişkenliğini bildiğimden sende ricacıyız bu konuda.Manevi destek İzmir'li kardeşlerden başlamış ama maddi desteğin mutlaka bize yakışan şekilde olması gerekir.Annemizi yalnız bırakmayalım.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi Mete'cim! Herkes yapmak ister ama harakete geçmek çoğu zaman zordur.Birinin mutlaka önderlik etmesi lazım.Seninde girişkenliğini bildiğimden sende ricacıyız bu konuda.Manevi destek İzmir'li kardeşlerden başlamış ama maddi desteğin mutlaka bize yakışan şekilde olması gerekir.Annemizi yalnız bırakmayalım.
    Elimizden geldiğince maddi de destek olmaya çalıştık... Ama tabiiki yetmez... Daha çok paraya ihtiyaç var....

İstanbuldaki arkadaşların da bu konuda ellerinden geleceğini yapacaklarına adım gibi eminim....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elimizden geldiğince maddi de destek olmaya çalıştık... Ama tabiiki yetmez... Daha çok paraya ihtiyaç var....

İstanbuldaki arkadaşların da bu konuda ellerinden geleceğini yapacaklarına adım gibi eminim....
    isanbullu kardeşlerimizde sizinle merak etmeyin onlarda gereken hassasiyeti göstereceklerdir
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

En azından bu akşam bu başlık anasayfadan düşmesin arkadaşlar.Mümkün olduğunca çok motorcunun okuyup hem ders çıkarması hemde yardım için harakete geçmesi için arada başlığı güncelleyelim.
    Oğuz

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    arkadaşların bu konuda elinden geleni yapacağından hiç şüphem yok, hele kış olduğunu ve bu ailenin ısınma giderlerinin olduğunu düşünerek aciliyet kazandığını hiç hatırlatmaya gerek bile olduğunu sanmıyorum
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Önceden planladığınız bir yemeğe çıkmasak Onları ne kadar ısıtabiliriz sizce?
    Oğuz

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya dünden beri söylemim dedim ama dayanamadımmmm yaaa arkadaşlarrrr nerde bu miillet anlamadımmmm şuraya bak 26 cevap atılmış ala alah millet contayı sıyırmaya mı başladı anlamadımmmm geçen bizim sarp erem davasından gerçi alışığım ben ama hadi erken dedik hadi millet çalışıyo dedik ya bari buna bi yorum yapsınlar ama millete izmire gidin diyende yok ama bune ya hatalıysam söyleyinn bi yorum yapınnn bariii
    Drift Religion
    fatih şubesi

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Alıntı istburak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya dünden beri söylemim dedim ama dayanamadımmmm yaaa arkadaşlarrrr nerde bu miillet anlamadımmmm şuraya bak 26 cevap atılmış ala alah millet contayı sıyırmaya mı başladı anlamadımmmm geçen bizim sarp erem davasından gerçi alışığım ben ama hadi erken dedik hadi millet çalışıyo dedik ya bari buna bi yorum yapsınlar ama millete izmire gidin diyende yok ama bune ya hatalıysam söyleyinn bi yorum yapınnn bariii
    haklısın aslında ama biz millet olarak başımıza gelmeden çok değer vermeyiz bazı konulara, umudumuz allah kimseye vermesin, biz sadece bir başlangıç yaptık şimdi beklemek kaldı zaman içinde bir arkadaş, dosttan,yakından duyulacak ve birilerinin desteğiyle bir yardım yapılacaktır bir paket sigara parası feda edilip neler yapılabilir bu şekilde büyük bir motorcu AİLESİ neler başarabilir hepimiz göreceğiz
    CENGOMOTO

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    damlaya damlaya göl olur. bende yardımda bulunacağım.

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Önceden planladığınız bir yemeğe çıkmasak Onları ne kadar ısıtabiliriz sizce?
    Bir ay ısıtabilir sanıyorum....

allah kimseye göstermesin ne diyeceğimi bilemiyorum 20 yıl öncede araba önümde ani dönüş yaptı elektirik tellerine az kalmıştı 2 hafta yattım şükür yine motosiklet kullanıyorum çok geçmiş olsun allah şifa versin doğan motor safranbolu

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete abi İstanbul'da tv programcılığı ile uğraşan üyeler vardı yanlış hatırlamıyorsam.Bu olayı yardım toplayan programlara taşırsak nasıl olurr ?
    abiler manevi destek dediğimiz sanal elde tutulmayan işe yaramayan bişey...ateş düştüğü yeri yakar ne desek boş...anlamayız bu acıyı...anlayamayız...evlad göz göz göre yatağa mahkum kalmış...annesi perişandır...ne kadar güçlü olmaya çalışsada her insanın kaldırabileceği bir yaşam bir acı değil bu...maneviyata inanan biri iseniz dua edersiniz RAB bın takdiridir hayat denen ölüm denen şey...

haklarında hayırlısı diyelim...

bizim yapabileceğimiz şey maddi destek...gücümüzün yettiği kadarıyla damlaya damlaya gerçektende Okyanus olur diyorum...biraz süre verin..İstanbul MT den paraı nasıl talep ederim...bu konuda teşviği bilgi aktarımını organizasyonu nasıl sağlarız diye...site yönetimiyle konuşmam lazım...

resmi iznimiz var ama yardımı kimin toplayacağı vs detaylarda önemli...dediğim gibi 1 ay içinde ben bu paraları toparlayıp ilgili hesaba yatırır dekontuda buraya koyarım...basit bir iş olmasın istiyorum...şartları zorlamak istiyorum..biraz müsade...hedefim alt limit 1000ytl yi bi şekilde bulabilmek...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    metehan kardeşim kendine bir limit belirleme, az olsun zamanında ellerine yetişsin yeterli çünki harcamaları günlük bez ve sağlık malzemeleri sıkıntıdan ötürü günlük olarak temin edilebilecek durumda, şimdilik biz birkaç hafta onlara yetecek miktarda yardımda bulunduk ve çalışmalarımız devam ediyor, biz bir günlük tencereyi bile kaynatabilirsek ne mutlu bize
    CENGOMOTO

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan kardeşim kendine bir limit belirleme, az olsun zamanında ellerine yetişsin yeterli çünki harcamaları günlük bez ve sağlık malzemeleri sıkıntıdan ötürü günlük olarak temin edilebilecek durumda, şimdilik biz birkaç hafta onlara yetecek miktarda yardımda bulunduk ve çalışmalarımız devam ediyor, biz bir günlük tencereyi bile kaynatabilirsek ne mutlu bize
    abi tüm il MT leri kendi içlerinde organize olacak...toplanan ne kadarsa artık...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alper, Cengiz bey,

Benim bir yardımım olabilir mi? İlaç temini, rapor çıkartılması, muayene, pansuman, sonda işleri filan filan.. Tuncer'e söylemiştim, sen bizden haber bekle dedi. Birşey yapabilirsem ne mutlu...
    Üç boyoz bir kola

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bu olayın çıkış noktası sensin, tüm gelişmeler sana bildirilecek izmir bu olayın peşinde
    CENGOMOTO

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    85 yaşında bir babaanne 56 yaşında bir anne ve Gökmen...Sadece 3 ü var.... Anne nin emekli maaşı ameliyat için aldığı bireysel krediye gidiyor... 200 ytl de günlük harcamaları kredi kartıyla yaptıkları için karta gidiyor...

Annenin tek amacı oğlunun bir an önce sağlığına kavuşabilmesi...
    Gerçekten çok iyi bir bakım yapıyor Gökmene... 8 yıldır bıkmadan usanmadan.... Karısı bile 2 yılda kaçmış terketmiş....

Eli değil ayakları öpülesi bir ana...

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alper, Cengiz bey,

Benim bir yardımım olabilir mi? İlaç temini, rapor çıkartılması, muayene, pansuman, sonda işleri filan filan.. Tuncer'e söylemiştim, sen bizden haber bekle dedi. Birşey yapabilirsem ne mutlu...
    rigel senden bahsettik aileye ve çok memnun oldular seninde bir şekilde ziyaretini bekliyorlar elinden gelen yada çevrendeki dostlarından alacağın her yardıma hazırlar ziyaret etmen dahi onları çok mutlu edecektir tuncerle irtibatı koparma seninle bir müsait zamanda bir ziyarete gelmek isteyecektir
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler