Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bisan Lifan 125 Scooter ALDIM

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilker48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bisan Lifan 125 Scooter aldım bugun ustelik 1.900 YTL ye bence cok uygun bir fiyattı cunku perakende satış fiyatı 2.400 YTL Gözüküyor ve bayii şu an 1.900 e cekınce fıyatı delı gıbı motor satıyor sasırdım valla bır bayıde bız mı acsak acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı SSlayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sitede sadece pasifik var.Lifanın desmini görebileceğim bir site var mı acaba...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.900 mü nasıl yani hayırlı olsun bu arada, ama dostum nasıl 1.900 arkadaşım 1 hafta önce senin de dediğin gibi 2.400 e aldı...bu senin aldığın bayii neresi hangi şehirde???tekrar hayırlı olsun kazasız belasız...

lifan aslında pasific zaten aynı şey yani SSlayer

Pardon sölemeyi unuttum.Hayırlı olsun.teşekkürler bilgi için.ydek parça olayı fln nasıl acaba.Sorun çıkartıyorlarmı.Tekrar ayırlı olsunn güle güle binmek dileğiyle...

Öncelikle Motoru Muğla İli Ortaca İlçesinde Güçlü Motor dan satın aldım.
    1900 Ytl Peşin ve daha 10-15 tane motor var

Bisan pasific modeli zaten lifan pasific diye geciyor o sitede gordugunuz aracın aynısı . Tercihimdeki en buyuk nedenlerden birisi ne kadar çin malı olsada bence arkasında bisan gibi bir firmanın olması yeni yetme firmaların hepsinden iyidir bence yedek parça konusunda fazla bilgili değilim sizleri yanıltmak istemem ama ben problem olacagını düşünmüyorum kim ne derse desin aldıgınız motor en kalitelisi de olsa biraz şans işi bence. Umarım şanşım yaver gider

serkuzen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    valla hocam, 1.5 ay önce bizim patron aldı bisan pasifik 125likten. ben biniyorum bütün gün,

gördüklerimi anlatayım :

motor küçücük. iki kişi binince altı hemen vuruyor. 20 km ile gitseniz bile amortisörler çok yumuşak olduğu için yaylanma ile birlikte hemen altı vuruyor.

top case çok adi, kapağı yolda çok feci tangırdıyor.
    16 YTL benzin alıyorum, 145 KM gidiyo, sonra bi 16 YTL daha alıyorum 150 KM gidiyo. dehşet yakıyo yani.

motor ufak tefek insanlar için yapılmış, 1.81 cm boyum, sığabilmek için bacaklarımı dışarı açıyorum.

motorun altından çatır-çutur sesler gelmeye başladı bile...

freni aniden sıkarsanız, ayağınızın altındaki plastikten çatır çutur ses geliyo (artık gelmiyo, kırdık bi yeri galiba)

ve ilk servisini 2000 km.de yapacakmışız. servis motor toplanırken önce 1000 km de getir bakalım dedi, sonra yok 2000 de getir dedi, valla anlamadım benim bildigim motorun ilk yağı 300-400 kmde değişir.
    inanmadım açtım elkitabını, orada da öyle yazıyor.

Yok abi, beni açmadı. ilk motorum BWS idi, ondaki kalite, rahatlık... ı-ıhh yok abi, fiyatına aldanıp almayın derim.

Bisan'a güvenip de aldanmayın derim.

1 ay önce bir arkadaşım bir firma ile çinden motosiklet ithali için firmalar ile anlaşmaya-inceleme yapmaya gitmişti, lifan'ın fabrikasını da gezmiş, lifanı pek kaliteli bulmamışlar, ve bu lifan pasifikin fabrika çıkışı 510 usd imiş ... arkasındaki topcase nin fiyatı da 2 usd imiş.... duyunca çok şaşırdım.

valla şu anda bren motordan memnunum umarım boyle gıder

ya şöel bişi var.Bu tip motorlarda işçilik ve parça kalitesi değişiyor.O yüzden inşallah sana iyisi gelimiştir.Tekrar diyorum allah güle güle binmek nasip etsin...

ilker48 baba boşwer senin içine sindiyse yeter söylenenlere takma kafanı benim arkadaşda da var 1,5 ay oldu gayet memnun bende sürdüm fena değil.yok top case adiymiş yok küçükmüş bunlar basit şeyler...sen kendin beğendikten sonra problem yok güle güle kullan kazasız belasız iyi sürüşler...

ekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam dostlar bende 20 gün önce sahibinden com sitesinden 2000 model bir aprilia aldım 50 cc bir kere kesinlikle kaliteli ve benim ihtiyacımı görüyor.

düz yolda en fazla 70 yapıyor ama her bayırı çıkabiliyor frenleri ve yakıt tüketimi gayet iyi 3 litre ile 140 km gittim iki zamanlı ve su soğutmalı motor hiç şişmedi

sesi pürüzsüz aprilianın ve motorda işçilik ve bağlantı yerleri çok sağlam duruyor bir kere yan yatırdım yani olduğu yerde sağa düşürdüm hiç bir şey olmadı desem yeridir.

aprilia scooterim hakkında başka bilgisi olan varsa paylaşırsak sevinirim kazasız sürüşler

firat_3119 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bisan lifan 125cc aldım 1 senedir biniyorum hiç sorun yok
    harika 2kişi ile bile patinaj yapıyor düz yolda 135 yapıyor 2 kişi ile

mehiddogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı firat_3119 adlı üyeden alıntı
    senin bisan 125 cc değil 1250 cc heralde hocam.
    yaaa az konuştuğunuzu düşünerek konuşun. 125 cc hemide bir scoter in hemide bisanın bunları yapması imkansız. benim arkadaşşımda var 1 hafta biniyo 3 hafta seviste yatıyo. bedavaya bile alınmaz o icat. teknolojinin yüz karası resmen

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    bisanını 135 yapması imkansız..yapsa bile bu intihar olur,çünkü vidaları filan sağa sola fırlayabilir ya da bi sakatlık çıkabilir mazallah..çok sakat çok...bi de nedir bu hız merakı yaa hem de hiç yapılmayacak makinalarla...ben pasifik bi kere sürdüm,arka dreni hiç tutmuyo diyebilirim,bir de ergonomi diye bişey yok acaip orantısız...sorunsuz kullanabilen varsa güle güle kullansın diyorum..

firat_3119 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yalniz Benİm Motorum Yurt DiŞindan Geldİ
    Dİgerlerİnden Farkli Çoki GÜÇlÜ KardeŞ Bİsan Yazmiyo Sadece Lİfan

Senİn Scooter Ney Electrİcsky? Yoksa Vİva Cİty Mİ

ya kardas senin motor varmı
    varsa ney

abi bencede o motor nerden gelirse gelsin nihayetinde bi scooter ve pati den bahsediyorsun nasıl iş anlamadım...135i de tahminim yokuş aşağı filan yaptın..bende dylan150 var dediklerini hala yapamadım

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla banada inandırıcı gelmedi 125 cc kategorisinde böle bir scoter varmı?
    bide başlık yanlış yerde motosohbete taşıyorum
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

motosport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW boxer (nostalji) inşallah
    hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler
    [URL="http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8625"]KONYALI MOTORCULAR TOPLANIYORUZ[/URL]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler