Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Lifan 125 Scooter ALDIM

Motovento
    REKLAM ALANI
    electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    bence fırat arkadaşın niyeti ortalığı karıştırmak..yazdığı ve sorduğu hiçbir şeye cevap yazmayalım..burası yarış yeri değil...motorculukta bunlara yer yok..burada amaç bilgi paylaşımı ve birbirimize destek olmak...çocukça tartışmaların yeri değil..herkesin yolu açık olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    firat_3119 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardes senin motorun en güzeli benim teyze oğlunda vardı çok rahat bir motor
    speedfight 2 allah kazasız belasız binmek nasip etsin sen memnunmusun peki

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı firat_3119 adlı üyeden alıntı
    hahahhahha kades senin motor mondial degilmi yani(buz< dolabı)
    ağzımı bozcam artık. sevgili beyin yoksulu arkadaşım. bu tür konuşmalarla beni değil kendini rezil edersin. senin markan da bisiklet markası ben bişey diyor muyum bu konu hakkında

ayrıca UĞUR firması kaliteli bir firmadır. firma olarak. espiri yapmayı bi ara gel de öğreteyim ben sana!!!
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

firat_3119 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senİn Anlamanda Bİ Sorun Var Heralde

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    lam 50 kere almayın şu motoru diyoruz dinleyen yok

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı firat_3119 adlı üyeden alıntı
    Senİn Anlamanda Bİ Sorun Var Heralde
    foruma günlük gelen insanlar var. ne oldukları isimleri nerde oldukları belli değil ve serbestçe konuşuyolar.

bu son mesajım ona göre. yav basitleştirmeyin beni böyle konularla. özel mesaj atacak kadar ve bana anlamıyo diyecek kadar biliyorsun. fakat motorunu yeni almışın bak sen!!!
    buna cevap gelmesin yeter

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    hayırl ı olsun güle güle kulan iyi günlerde kazasız sürüsler dilerim herkese
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    scooter nasıl patinaj yapıyor anlamadım. kuma çakılırsan anca öyle yaparsın. özellikle iki kişi yaparsan bilki rüyadasın sallayan sallayana bisan 125 in max hızı düz yolda anca 85-90 dır. çünkü ben geçiyorum. vites farkı var tabi.
    İki kişi %99 ihtimalle yapmaz . Ama tek kişi patinaj kolay çünkü lastik
    ufak çaplı ve ince .. Ben BWS 100 ile çukur kazıyordum !

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    kumdan bahsetmemiş ki arkadaş. asvaltta mı çukur kazıyosun
    kumda mobilet bile patinaj çeker zaten

ilker48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar dediğim gibi bu motorlar şans işi ve benımkı gayet ıyı cıktı memnumum servısler konusu hariç
    owner

h-mawi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 251
    arkadaşlar ben de bisan senator 150 almayı düşünüyordum. acaba hakkında bilgisi olan var mı?

bisan125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pasific 125

Ben Pasific 125 Gecen Yaz Aldim. Suana Kadar Hic 100 Km Ustu Goremedim Duz Yolda En Fazla 80-85 Yapiyor.

1 Kere Karburator Hava Diyaframi Patladi Bayi Yeni Bir Tane Istedi Gelen Parca Patlak Cikti(beceriksiz Bisan) Simdi Yeni Parcayi Bekliyorum.

Motor Cok Alcak O Yuzden Alti Yere Vuruyor.
    Aynalari Cok Kalitesiz Habire Yerinden Cikiyor
    Koltuk Kismi Ortadan Ikiye Yarildi.

En Oenmlisi Dedigim Gibi Motor Cok Alcak Hafta Sonu Iki Kisi Ana Yolda Ortalama 80 Hizla Gidiyordum Bi Cukurda Alti Vurdu Tirstim
    Bu Motoru Alicak Arkadaslara Duyurulur.

Sonuç Olarak Ben Bu Motoru Bisan A Guvenerek Almştim Ama Bisan Markasi Hikaye.
    Scooter Alicaksaniz Gidin Honda Beat Alin Derim Kaliteli Bi Alete Sahip Olursunuz En Azindan.

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Bende bir arkadaşın lifanına arkasına bindim... Koltuk dans ediyor resmen. Küt küt vuruyor. Bu nedenle direkten döndük az daha alıyordum mondial'e karar verdim. 150 Zat gayet memnunum... Servisi randevu vermekten başka bir şey bilmiyor. (Tabii Adana'daki ee adamlar hem Yamaha, Hem , Kanuni, Kinetic, Vs markaların servisleri tabii mondial'e sıra gelmiyor.) Ama Şikayetim var Com a görede sorunları üzerine en çok giden firma mondial % 96 sorunları çözme oranı var. Karar senin tabi... Zevkler ve renkler tartışılmaz.
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun..kazasız belasız sürüşler arkadaşım..

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Hayırlı olsun

basaran86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HJ-125T'di çalındı(Plakasıda bu)
    genelde yorumlar berbat.bu motorlar hakkaten kötü mü ii mi biri dio iki kişi düz yolda 135 yaptım biri dio yokuşu 50 km bile yapamio.Hangisi dorudur.Bi netlik kazandıralım konuya..?

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    fırat yuh beyaw sen naaptın 135 ve iki kişi ile bendede aynı motor var sen nasıl yaptıysan sırrını bana söle ben tek kişi çukur bile kazıyorum ama iki kişi nasıl oluyor söle bide 110 yaptım ama sende heralde anormal bişey var yada modifiye yaptında söylemeyi unuttun ayıp hocam akıl dışı şeyler olmasın yanlışlık varsa düzeltelim ama sorunsuz motor onu da söyleyeyim serkuzen bizim makinaları kötüleme belki sen bakmıyosunda ondan oluyor ben memnunum o dediklerinin hiçbiride olmuyo (ben 75 arkadaş 120 kilo)altı niyeyse değmedi sence anormal bi durum yokmu sen kötülemeyi bırakta bi servise git motora baktır

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Hayalim her zaman Burgman'dı ama 2005 senesinde alacak durumum yoktu ve 2005 mart ayında Bisan Pasific 125 aldım ve çok severek aldım. Kullandığım 4 ay boyunca beni hiç üzmedi hatta bazen düşünüyorum Burgman'dan bile daha çok seviyordum. Kendi motorum olduğu için canını çıkarmadım gerektiği yerde bastım gerektiği yerde onun istediği gibi kullandım yakıtına çok diyen arkadaşlara şaşıyorum. Sürekli gazı sonuna kadar asılırsan sonuç kaçınılmazdır. Birde 125 cc. lik 10" lastiğe sahip bir araçtan ne bekliyorsunuz bu sorunun cevabını kendiniz verin. Ufak tefek sorunları yokmuydu vardı ama hiç yolda bırakmadı beni ve eşimi her yere taşıdı o küçüçük boyu ve motoru ile. Top case ses yapıyordu ne olmuş ufak bir lastik fitil le olayı çözdüm. Evet altını yere vuruyordu sanki Burgman çok farklı, sürat olarak ufaklıktan çok büyük şeyler beklemeyin 85-90 maksimum sürati 75-80 de ideal sürati idi bir kere kadranda 105 km/h yi gördük ama nerdeyse motor patlayacaktı zaten bir daha da böyle birşey denemedim. Açıkçası Pasific 125 sizi bir yerden bir yere taşır.
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Hayırlı olsun.kazasız belasız

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    Son Lafi Benden Yalanna Gerek Yok Adamgİbİ Kullan HİÇ Yoktan 50.000 Km Yaparlar Bu Aletler En KÖtÜ Şartta Bİ Rektefİye TaŞ Çatlasa 200 Mİlyon BİŞİ Olmaz Devam Et.......135 Hayal Hizlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler