Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Bisan Lifan 125 Scooter ALDIM

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bisan lifan pasifik125cc
    arkadaşlar bisan pasifik 125ccnin 135yapması mümkünsüz diye bişey yok.bende aynısı var motor 125cm3 piston hacmi var 4 zamanlı 8beygir motoru ilk aldığınızda iyi hız yapar çünkü piston sıkı olduğu için sürtüşmesinden iyi hız yapar ama daha sonra bolalınca hız düşüyor.ben motoru 2005in ağustosunda aldım ve hala dökülmedi her taraf orjinal ama temiz binersen ben motora yazın kışın bindim şimdi 14.820kmde çekiş kuvvetlendi bende hiçbir ayar yok hiç bir tarafı oynatmadım tam 110 yapıyor açtığımızda 125 dedi ama tam 100bin yakıyor ztn honda hariç az yakan motor tanımam bu çin mallarının 125ve 150ccler 100den aşağı yakmıyor.bu motorun 135 yapması normal değil bi kere üstünde duramaz hemde memeleri büyütmüştür sibobları açmıştı tabi 200 bin yakar 135 yapan motor uzun gitmez....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    bisan lifan pasific 125

konyalı kardeşim

size yalan soleyecek halim yoktu o mesajları atarken ilk almıştım ben o motoru 2 kişiyle rampa asağı yaptı zaten meyilliydi ama sanda 90 enfazla gordu hız bkın kesti konyalı kardesim sana katılıyorum ben bu arada sen hala memnun musun pasificten varmı arzası yani

90 anca gitmesi konjektor yandı ama eğiştirdim birde arka jant yamuk ya servis 65 ytl istio 1 tanesine düzelmezmi

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    hayırlı ugurlu olsun motorun arkadaşım allah kaza bela gostermesın saygılarımla...

Motosikleti
    bisan lifan pasifik125cc
    selam firat ben bekir ben motorumdan memnunum motorum tam 2 yaşına gircek 8.ayın 23ünde doğum gününde depoyu fulleyecem:d kardeş motoruma laf söyletmem eğer ruhsatına güvenipte gelen varsa ben yakadayım gelsin basalım motorum uçuyo arkadaşta mondial 150racing var eğer motoru götümde gezdirmiyosam motorumu verecem.benim motor oynanık değil 100ü yapıyo şimdi depraj balatası sakat gibi ama oynatmıcam motorum ibresiyle çalışmıyo bide hava fltresi koptu zevk motora götürdüm adam bana para verip alcan dedi bende hemen izmire tlfon açtım pelin hanım var onla konuştum oda bana tlfonda hiç bir servisci bizden parça istemiyo dedi:dün geldi motorumun parçaları tam 85ytlden yırttım motorum ayar bak hiç bir zmn motorunu oynatma benimkinin kalkışına hiç bir 125lik ve 150lik scooter atlayamıyo bana atlayan motorda var tabi ama 150lik bide bisanın 150liği var eğer youtubede -bisan lifan- yazarsan benim videomu izle o 125liği olan benim öbürü amcaolu 150lik kaç yapıyo Allah aşkına bi bak sonra cvp yaz kardeşim. inveol_prof@hotmail.com msn adresim seninkini verde konuşak kib ii günler motora iyi davran byy

Motosikleti
    bisan lifan pasifik125cc
    arkadaşlar duffy doğru söylüyor adam burgman 400 dio 400cc kaç para yakar düşünebiliyormusunuz acaba arabadan fazla yakar nerdeyse kaç beygirdir tabi Allah bilir.bu bisan 125e gerçekten temiz binersen çok harika ben geçen köye giderken bizim konyanın en dik rampalarından biriside belen başı die dik bi yokuş motoru baya zorladım rampa aşağı mesafe 200metre sorna sert viraj var rampayı çıktım ben 56kg yum arkamda 60kg dayolu var bi bastım motorla tam 115dedi ve motorda titreme fln yok çok güzel düz yolda 90net 2kişiyle 150liği ise 120yapıyo inanmıyosan youtubeden bisan lifan yaz videoyu izle bisan nasılmış gör.

hııı yaf bende de bi bisan - lifan 125 var özel olarak Benzin memesi büyüttük biraz da ince ayar cektk ben 2. el aldım 1.200 ytl ye simdi motot ile ön bile kaldırıyom Cift ekozyaptım bi ara resmini de koyacam :D

Motosikleti
    bisan lifan pasifik125cc
    hayumut sen resmini koy biz yayarız arkadaşlara gösteririz sen resmi nasıl koyuyon onuda göster ii günler

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Hayırlı Uğurlu olsun Kardeşşşş kazasız belasız kullanman dileğiyleeeee...

cemy_

bende 2 senedir bisan pasifik var,en fazla 100 yapabildim düz yolda oda tek başıma ve çok zorladım,kayışını değiştirdim anca 100 yaptı.sen birde 2 kişi 130 km diorsun.....sana bisan diye suziki 800 cc.vermişler,yani seni kazıklamışlar hocam bnce hemen git geri ver o motoru.

Motosikleti
    bisan lifan pasifik125cc
    olurmu emperes suzukiyi bisanın parasına verirlermi kazıklanmış olurmu esas bu kazıklamış olur.HAYUMUT bence kardeş o iki ekzoz olmaz çünkü kompresör kaldırmaz uzun ömürlü olmaz kardeş nasıl kayışı değiştirdin ki pek bi hızda fark olmaz ama dişliyi büyüttüysen haklısın ama motoru oynatma fazla hız ölüm getirir ben hız yapacak olsam onuda yaptırırım ama motorum 2 yıldır maşallah bi kere bile beni yolda bırakmadı ii günler by

Hayırlı olsun. Kazasız, belasız güle güle kullan...

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    araba mı bu patinaj yapsın yada kaç cc de patinaj yapsın altı üstü 125 cc nasıl pati yapacak ancca kumda durursun birden gaza yüklenince öyle çeker .....
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    bendede var 125 pasific 2005 de aldım hala var iki kişi az yukarı eğimde direksiyona yukarı yüklendiğimde önü kalkıyor:D

Berbat

arkadaşlar ben tam bir sene bisan lifan kullandım en sonunda iki araç birden anayolda normal seyrimde devam ederken çarptı motor param parça oldu tek kelime hurda bir motor kesinlikle almayın mondiladan hiç bir farkı yok sürekli kullanmaya gelmiyor ayrıca arkadaşın dediği gibi çok fazla yakıt tüketiyor üstelik yağmurda suda hemen kayar frenler berbat anliyacağınız tamamen düzensiz üstelik 135 filan yaptığıda yok en fazla 90 hadi sıfırı olsun oda 100 yapsın zaten 90 la giderken bile motor kendini kaybediyor ben yolda dağılcak diye korkuyordum ayrıca hurdasıda para etmiyor tekerler ufak ve ince tek kelime ile boktan bir motor

Motosikleti
    Regal Raptor DD125E
    lifanın düzceye fabrikası açıldı 2 ay önce filan o yüzden hiç bir şekilde parça sıkıntısı olmuyor.ama kalite olarak bişey sötleyemem hiç kullanmadım
    [B]Kara Yılan[/B]
    [B]67 LP 278[/B]

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    4 yıldan beri bende motor tek kişi 80 ni geçmiyor arada eyimde 90 yapıyor
    aldığımdan bu yana iki kez yolda bıraktı

biri hava benzin karışımını ileten borunun yırtılması nedeniyle

diğeri ise benzin bittiği için:D

fazla masrafı olmadı da diyebilirim

ben aldım çin malı ama güzel kullanırsan bakarsan sorun çıkarmıyor nede olsa bir çok motor çin malı

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler